AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jul 2018, 18:46

ne mogu vjerovati da si ti ovo gledao :rol: :rol:

suso i calabrija srušili veliku novaru sa velikih 2:0, najjači smo najjači :kafa:

clean sheet :njanjanja:


ma vidi ne sporim da treba riješiti problem veznjaka i krila ali treba neka vrsna devetka naprijed koja će koristiti sve prilike, statistika ne laže kad kaže da milan pravi dosta šansi i udaraca na gol.
koliko je samo kaligoat sjebo šansi, a znao je i curton dosta njih upropastiti, pa nema im broja.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 jul 2018, 18:53

Gledao prvo, za drugo stvarno nisam imao volje
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jul 2018, 19:17

ne krivim te, ja mislim da su jedino kamermani gledali drugo poluvrijeme. :zzz:


fini su dresovi, ako je to uopšte bitno jer ne znam o čemu drugo diskutovati kad niko nije gledao utakmicu :mrgreen:


gledaj ovog goveda :puke: nosi svoju goveđu glavu u genovu.

slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 jul 2018, 23:20

Ko ce Benzemi davat lopte :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MElloo » 20 jul 2018, 23:40

Hocetel nam to benza kupit.Sbaka cast sad ste mi porasli u ocima :tokralju: :tokralju:

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 00:32

milanu je benzema spejs šatl za sve igrače, nemam ništa protiv toga ako je razumna cijena u pitanju.

navodno je njegov agent već bio u milanellu, vidjet ćemo šta će ispasti od toga. :think:

kad skontaš da su jedini kandidati flopina morata za 60 miliona i debeli pomoću kojeg ćeš juventusu direktno pomoći da otplatiš ronalda, onda benzema izgleda kao najbolja prilika od svih, a neko se jednostavno mora dovesti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 10:55

A cujte ako stvarno dovedemo Benzemu to je odlicno pojacanje, mogu ljudi pricati sta hoce ali Benz je pravi napadac, jak na lopti i jako mu je tesko uzeti kad je u njegovim nogama, plus momak je i timski igrac, iskreno najvise bi njega volio od ostali sto se spominju. Ali ako i mi uzmemu Benz realu, a juve vec Ronia onda fkt seria a pocinje da se vraca na stari renome.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 13:32

čitava prošla garnitura otjerana i dovedeni novi ljudi :zzz:

fasone je isto platio ceh, a vjerovatno će i mirabeli kad završi merkato jer neće da ga sad sklanjaju s obzirom da vodi poslove oko novih pojačanja.

leonardo je isto faktički zvanično vraćen i samo se čeka objava, ali nisam siguran koga će mjenjati, vjerovatno fasonea.

OFFICIAL: Paolo Scaroni is the new president of Milan.

Milan have also announced the new Milan board which consists of Paolo Scaroni, Marco Patuano, Franck Tuil, Giorgio Furlani, Stefano Cocirio, Salvatore Cerchione, Alfredo Craca e Gianluca D'Avanzo.

valjda sve izađe na dobro ovaj put...
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 21 jul 2018, 13:35

BREAKING: Milan i Leonardo postigli su sporazum u poslednjih nekoliko sati za povratak. Biće direktor u tehničkoj oblasti kluba.
Pozicija Mirabelija u Milanu lebdi, ali bi trebalo da zadrži svoju poziciju kao SD, s obzirom na neposredni odlazak u SAD, i sa tržištem transfera koji je trenutno u punom zamahu.
Milan je i zvanicno objavio da Marco Fassone više nije izvršni direktor kluba.

[Sky]
FORZA MILAN!!

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 jul 2018, 13:57

Ma Leonardo ce vjerovatno preuzeti Mirabellijevu poziciju nakon ovog mercata
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 13:58

To je dobro sve, sad jos samo da pocnu pristizati vijesti o pojacanjima deff oko Benzeme ima nesto jer danas pocinju.svi to prenositi a i sam Di Marzio je to objavio i rekao da je Milan postigao dogovor sa igracem

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 14:12

benzema, depay, paredes i badelj (za klupe :mrgreen: ) bi bili idealna pojačanja, izašlo bi negdje oko 120 miliona.

ovo je nekih 90 miliona, neka i elliot uloži tih tridesetak miliona i biće taman, ništa nedostižno i nemoguće za napraviti, a nama bi puno značilo.



niang 18
lapadula 11
bacca 15
silva 35
bertolaci 6
gomez 6
monto 2-3
kalinić 2,5 (iduće godine 18,5)

uvijek ostaje mogućnost i za donarumu ili bonucija (mada sam protiv njegove prodaje), minimalno 50 miliona mada njih isključujem iz računice.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 14:25

Ma. Ja sam nekako ubjedjen da nam Mayer dolazi iz Schalke, svakako je dzabana, decko je vec 20 dana slobodan igrac

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 14:36

pa moguće da je stvarno dogovoren jer je čudno da dosad nije našao klub

s njim bi spasili te pare koji bi morali dati za veznjaka, ali nisam siguran koja mu pozicija najbolje leži jer ga nisam previše gledao, a ne smijemo se zajebati oko toga :think:

jer ako hakana gurneš nazad u vezu onda ostaje jedino biglijina pozicija, a je li on taj tip igrača koji može pokriti tu "pirlovsku" poziciju? vidim da je zadnju sezonu u šalkeu baš igrao tu poziciju po prvi put u karijeri, ali sad je pod upitnikom kakav je bio.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jul 2018, 14:48

Mali je dobar, on je meni najvise na naseg Pjanketa, ali moze se istrenirati da igra Pirlovu poziciju, ali imamo tu Kessia znaci, Kessie-Mayer-Hakan, stim da bi Hakan imao vise napadacke zadatke i gore recimo Depay-Benzema- Suso, po meni bi to uz postojecu nasu odbranu bila ekipa koja bi trebala biti medju 4 u prvenstvu

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 15:24

ma ko će ga više znati šta planiraju :mrgreen:

ništa ni od benzeme, dugo je i trajalo :rol: čak je i napao di marzia na instagramu za laži, eto dokle je došlo :rol:


ovaj di marzio je možda top novinar, ali za milan ove i prošle godine je sve živo ispromašivao.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 21 jul 2018, 15:26

ronaldo99 je napisao/la:To je dobro sve, sad jos samo da pocnu pristizati vijesti o pojacanjima deff oko Benzeme ima nesto jer danas pocinju.svi to prenositi a i sam Di Marzio je to objavio i rekao da je Milan postigao dogovor sa igracem
di marzio je to rekao i za immobilea, pa nista

on jeste najbolji insajder, al nije istina sve sto kaze, uostalom, sta to ima na trzistu cime bi real madrid mogao zamijeniti benzemu... icardi, kane i gabriel jesus su jedini od mladje generacije, no koliko je realno da bilo ko od njih bude prodat... cisto sumnjam da ce real prodat i benzemu nakon sto su prodali ronalda, jbg ipak moraju ostati konkurentni... ove ostalo sto vrijedi vec uveliko gazi 30-e il su na pragu istih, cavani, aguero, lewandowski

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la MElloo » 21 jul 2018, 15:33

Jel.iko od vas pratip bezmeu zadnjoh godinu dvije?
Frajer je najlosiji igrac reala daleko.Uvijek.bih birao moratu ispred njega.Zivim za dan kad ce napustiit madrid

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jul 2018, 15:37

pa ne može jedna loša sezona izbrisati sve one prethodno dobre, a i bio je žrtva ronalda gdje se sva taktika povinovala njemu... uglavnom sad je nebitno, nema ništa od toga.


za ćiru vjerujem da je tačno, naravno da bi svako radije igrao u milanu nego laziju i to za veće pare :kafa:

problem je lotito, teško da će to upaliti.

di marzio je sinoć ponižen prvo od strane agenta, pa sad i javno od benzeme na instagramu, baš je ispao panglu :zzz: više ne čitam ništa, činjenica je da niko nema pojma šta se dešava u milanu, pa ni veliki di marzio koji samo ispaljuje promašaje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16301
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 21 jul 2018, 15:42

Ma nije Meyer tolika igracina, samo je ovom Milanu sve upgrade na ekipu jer godinama sljakamo u svakom smislu. Dugo godina je stagnirao u Schalkeu i nije pravio neku razliku u timu, mozda odatle i neproduzavanje saradnje sa tim timom, mada Schalkea iz godine u godinu gubi igrace besplatno, ne znam kakva im je to politika.
Ako bi Hakan ostao na krilu, a nadam se da ce tu doci Depay ili neko slican, onda bi Meyer mogao igrati poziciju Bonaventure mozda uz Keisa i Biglu. U protivnom bi bio fina opcija sa klupe ili ga probati isforsirati na Biglinoj poziciji pa ko se dokaze izmedju njih dvojice.

Sad bi tek trebao nas mercato poceti, vjerujem da su vec ostvareni kontakti i dogovori s nekim igracima, kao i prosle sezone, sve u tisini i tajnosti da se odradi, a da se cekala odluka o (ne)igranju u Evropi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: galia95, ronaldo99 i 6 gostiju.