AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 11 avg 2018, 13:58

montolivo zasluzuje drugu sansu i upravo ce on biti pojacanje u veznom redu!

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 avg 2018, 14:09

Pa jel moguce da pojedinci misle da se Bakoyoko dovodi da unaprijedi igru prema naprijed? On je tu da se Kessie odmori. Moramo imati i sirinu. Drugi tip igraca će se dovesti da unaprijedi kreativnost u veznom redu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2536
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 11 avg 2018, 14:21

Kako vrijeme ide ja sam sve manje optimista da će osim Bakayoka doći još neko.
Odem nam i Silva znači da smo bacili 42 miliona niz vodu. Kako loš posao Mirabelia i Fasonea za Silvu, Kaleta i Bigliu su dali 100 miliona, a niti jedan od njih nije ništa pokazao, u primaveri imamo igrača koji bi isto kao i oni odigrali (Cutrone bolji od bio od Silve i Kaleta, a Lokateli bolje igrao od Biglie).
Lud je ko misli da Silva nema otkupnu klauzulu. Sevilja je milju ispred nas i sumnjam da će od Silve napraviti igača i vratiti nam ga tek tako. Kako god okrenemo Silvu smo izgubili.
Za Lokatelia smo uzeli 12 miliona, mada mi nije jasno zašto njega prodaju a Mauri i Govedo još u klubu. Doduše za njih dvojicu niko neće dati 2 miliona a kamoli 12.

Bojim se da ćemo se nagledati Goveda i Borinia ove sezone u početnom sastavu.

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 11 avg 2018, 14:28

Bertolacci ostaje ove sezone u Milanu, Gatusso je tako odlucio izgleda. Jer odlaskom Locatelia, Montoliva i Maurija nas vezni red ostaje na 4 igraca (Biglia, Kessie, Bonaventura i Bertolacci) za ocekivati je Bakayoka i jos jednog veznog. Osim ako Gatusso ne planira mijenjati formaciju ili Hakana koristit u vezi.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2018, 14:32

Roup na aparatima :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 avg 2018, 14:37

moglo bi i govedo u genou do kraja, nije još ništa isključeno :kafa:
mada nemam ništa protiv ni da ostane i zamjeni maurijevu/montovu poziciju gdje igra malo ili nimalo tokom sezone, može biti od pomoći u LE ili kupu kada treba nekoga odmoriti, kad si ga već platio onolike pare onda neka i služi nekom qurcu.


zar mislite da bi prodavali ovoliko igrača da ne planiraju kupiti nove?
ok ove likove poput maurija, monta i ostalih je neminovnost šutnuti iz kluba, ali ne bi zato prodavali jednog lokatelija koji može biti od koristi u nekim utakmicama da nemaju nešto drugo u planu.


sevilja sigurno neće platiti tih 35m za silvu, pa njihov najveći ulazni transfer u historiji kluba je nešto sitno iznad dvadesetak miliona i sad da spucaju skoro duplo više na njega, nema šanse :zzz:
momku treba minutaža koju u milanu neće moći dobiti ni sad ni minimum naredne dvije godine, ako se pokaže dobijaš lovu (ne striktno od sevilje nego bi se neko drugi mogao upecati) ili ga čak vratiš, znači to je win-win situacija za milan, jedino smo najebali ako bude loš.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 avg 2018, 15:06

Nema šanse da Sevilla ima 35M za Silvu. Tako da ako tamo se probudi i razigra, vratit će se u Milan ili će ga prodati za velike pare nekom trećem.

I dalje ne vjerujem da ljudi misle da Leonardo i Maldini prave ovu čistku i da će na kraju dovesti samo Bakayoko.

Apsolutno sam uvjeren da osim Bakayoka dolaze još dva igrača, jedan veznjak i krilo. Jer nisu Maldini i Leo zaostali i glupi, pa da prvo opcija sa klupe bude Borini odnosno Bertalocci..

Ne bi me čudilo da su glasine oko SMSa istinite, i da je to već skoro pa gotov posao, i bit će objavljen pred sami kraj merakata.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Beduin
Postovi: 16341
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 11 avg 2018, 15:14

Romagnoli13 je napisao/la:
memaga je napisao/la:Bakayoko je po meni prosjecan igrac,kopija Kessija samo sto je nizi od njega i nema bas takvu staminu kao Kessie...Sto se tice igre prema naprijed on je pravi parmak znaci dodaj loptu prvom do sebe, sto se tice suta nista specijalno...igra prema nazad je njegova jaca strana,usko specializovan za degradiranje igre protivnika...
Eh sad se postavlja pitanje treba li takav igrac Milanu i je li on pojacanje za Milan...
Ja da se pitam ne bi ga dovodio jer on nasu igru nista spektakularno nece popraviti...
Ako se prica o pojacanju njegov saigrac Kante je vrhunsko pojacanje....ali o takvom igracu mozemo samo sanjati....
Niži od Kessiea sigurno nije. Drugo, sve ovo što si ispod napisao si pročitao na ovom forumu.Momak se nije snašao u Engleskoj u prvoj sezoni i šta sad? Nema šansu i priliku za vratiti se na pravi nivo, na ono što je igrao u Monacu? Pa lik ima 23 godine a ne 33..
Tako je bilo i sa Susom, a nama postade najbolji igrac i vec sad mozemo dobro zaraditi na njemu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 avg 2018, 15:34

problem sa seviljom je što sigurno već znaju da ga neće otkupiti tako da nisu pod obavezom da mu daju veliku minutažu, ono doveli smo te bukvalno za džabe i sad budi ispomoć murielu i ben yederu.

ali nadam se da će proigrati i dogurati do velike minutaže, bilo bi dobro za sve strane.


leo danas ne leti u madrid sa maldinijem nego ostaje raditi na dovođenju igrača, čovjek bukvalno nije stao raditi otkako je došao :zzz: samo šteta što nije imao više vremena, čovjek bi čuda napravio iako je i ovako na putu da uradi dobar posao.

još jedna insajderska, radi na nekom veliku imenu što ne isključuje dolazak esemesa :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 avg 2018, 16:22

Milannews: Milan plan to make 3 more signings before closing mercato.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 avg 2018, 19:06

Uhh kako bi mi bili jaki da dovedemo SMS-a ,Martiala i Bakayoka, bili bi top ekipa

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 avg 2018, 20:19

Ode Silva rope na aparatima :) Ne znam sta kontaju al ako prodaju i Baccu, definitivno mislim da je veliki rizik započeti sezonu sa 2 napadaca. Zamisli jedan se povrijedi i u ostatku sezone ovaj drugi uopšte nema zamjenu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 11 avg 2018, 21:04

Pipita :salut:

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 avg 2018, 21:05

Al ga zavuce Pipita. Kako Rodriguez ispade kod gola
Il Club più titolato al mondo!

totalitare
Postovi: 733
Pridružen/a: 15 jun 2018, 00:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la totalitare » 11 avg 2018, 21:07

Link imal kakav

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 11 avg 2018, 21:13


Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 avg 2018, 21:42

Gonzalo odradio 5-6 treninga i vec je u dobroj formi. Dobra utakmica skoro svih igrača. Samo ovaj Borini je trn u oku.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 avg 2018, 21:47

Necemo valjda opet olahko primati golove iz prekida
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1688
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 11 avg 2018, 21:50

Pirlo i Rui Costa iz najboljih dana plus min.na lijevom krilu Delofeu tad bi bili ok ovako prosjecna ekipa....

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 avg 2018, 21:52

Sad kad krenu silne izmjene više se ne isplati gledati.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: ladicar i 7 gostiju.