AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 11:56

Leonardo is preparing a last-ditch offer to Lotitio for Sergej Milinković-Savić; a €40M loan with a €80M obligation to buy next summer. Gazzetta highlights this offer as "the right offer”, as Lotitio is tempted to sell. [Gazzetta]


Leonardo će danas vjerovatno poslati ovu poboljšanju ponudu za Sergeja..Prva od 30M+55M+ igrač je odbijena. Jer Lotito ne želi ništa osim keša.


Ono što je zanimljivo da Lotito niti jednom u ove 2 sedmice nije demantovao ponude Milana.A inače on to odmah sasječe u korijenu u svom stilu i to više puta.Samo kad se sjetim pregovora oko Biglie, koliko je izjava dao.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2475
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 15 avg 2018, 12:37

Ako SMS dođe, Milan ce biti 100% u top 4

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2018, 13:14

Lotito bi se dosad oglasio da je odbio ponudu ili da nije otvoren za prodaju, a ovih 40-80 miliona čisto sumnjam da će odbiti jer je to ono što traži od početka.

Ako se ne varam, oni oko toga u tajnosti pregovaraju već skoro petnestak dana, dosad bi hiljadu puta propao posao da misle da ga ne mogu dovesti i okrenuli se drugim opcijama.


Moglo bi se obistiniti ono što je La Scala napisao prije sedmicu, da će ga ozvaničiti zadnjeg dana prelaznog roka da bi Lotito imao opravdanje zašto nije doveo zamjenu :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 15 avg 2018, 13:29

Kakav bi to transfer bio! :shock: :ljepota: :pray:

Milanov šamar onima koji su se toliko radovali proteklih 6-7 godina, onima koji rekoše da je Milan završio na smetljištu fudbalske historije. :bih: :bih:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 avg 2018, 14:01

Pa eto, ako je vjerovati medijskim natpisima proteklih dana, Lotito bi pristao na ovu varijantu 40+80m. Sad bi valjda trebali biti blizu dogovora, mada ja još uvijek ne vjerujem u taj transfer.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 15 avg 2018, 14:03

Imperativ;

*Kreativan vezni da poveže redove, 35M+
*Krilo, 25M+

Sve ostalo, tipa nekakvi bekovi iz Genoe :facepalm:

Imamo još otpada u rosteru; Bertolacci, Montolivo, Mauri, 2 x hrvat (kutarišeš se jednog anonimusa, dovedeš dva nova :sick: :mrgreen:).
Makar se prve trojice kutariši, te jednog golmana, Reinu ili Gigioa

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2018, 14:15

polako ljudi dolazi i veznjak, nije gotov merkato :kafa:


ne znam sad je li plan prodati rodrigeza za rabiota ili skupljati pare za esemesa, ali postoji razlog zašto se lezbejka dovela.

klupa se prililčno sredila i po tom pitanju se izvukao neki maksimum, sad ostaje još samo top veznjak.


govedo će vjerovatno ostati da popuni rupe, ali mauri i monto idu do kraja merkata, na ovaj ili onaj način.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 14:19

Strinić je pod velikim znakom pitanja za sami početak sezone. A i nije baš igrač po volji nove uprave zato je i doveden Laxalt. Još ovaj Urugvajac može igrati skoro svaku poziciju uz lijevu aut liniju. Fin dodatak rotaciji. A svaki igrač koji će limitirati minute igračima tipa Borini je dobar izbor.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 15:07

Pojedini izvori kažu da će Leonardo nakon Castilleja i Laxalta pokušati završiti još 2 transfera.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2018, 15:28

e ako dovede esemesa to je 20/10 merkato, ima dumrem. :shock:


navodno traži i nekog napadača, što bi možda sugerisalo da borini ide, ali to je sad nebitno naspram veznjaka... to je kategorija "može i ne mora dovesti", svejedno je.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 avg 2018, 17:26

Ejs 20/10, pa nije Messija doveo :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2018, 17:47

nama je to ravno petorici messija :kafa:


higuain
caldara
krilo za rotacije
veznjak za rotacije
lezbejka koja će vjerovatno biti zamjena za rr-a jer ga gledaju unovčiti

još samo mememes fali :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16637
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 avg 2018, 18:18

Laxlat i Samu sutra na pregledima, e sad nam je cekati da vidimo sta nam donosi petak i zadnji dan prelaznog roka

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 18:33

Još 48h i gotovo što se merkata tiče, i neka je. Sa ova dva posljednja pojačanja, rotacija je puno ozbiljnija nego lani. I to je jedan veliki plus, jer niko ne želi da prva opcija sa klupe bude Borini ili Strinić. Odnosno da se Calabria matretira na lijevoj strani bez potrebe.

Sad još samo da se sredina sredi, i ovo je možda najjači Milan još od vremena Ibre,Robinha, Pata i Silve...
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 15 avg 2018, 18:38

Murinjo prekrizio Martiala, nadam se da će završiti u Milanu, nama bi bio ekstra pojačanje. Imali bi ubitacna krila i glavnog ubicu u vrhu.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 18:42

Kakav bi to potres na Apeninima bio da Leonardo zaista uspije dovesti Martiala i SMS u zadnjim satima merkata. To bi bio najbolji Milanov merkato još
perioda 2001-2003... Ali male su šanse za ovaj poduhvat, moguće jeste, ali teško, preteško..
Zadnja izmjena: Romagnoli13, dana/u 15 avg 2018, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 15 avg 2018, 18:45

Apsolutno je moguće kako stvari stoje. Martial svakako ide, od Milana bolje.ne može naći. Sergej bi bio vrhunac, a prema zanjim informacijama 40 + 80 milona je Milan spreman ponuditi a to je ono što Lazio traži.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 avg 2018, 18:47

Svi su potvrdili činjenicu da Elliott ima zastrašujuću finansijsku moć,ali ne žele izlaziti iz okvira FFPa.Zato moraju naći neke zaobilazne formule za velike transfere.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2018, 19:07

ma martial je nemoguć, dosta je veznjak i zatvaraj merkato.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 15 avg 2018, 19:59

Odradili su sve korektno osim tog veznog igraca kojeg cekamo godinama. Laxalt moze igrati sve pozicije po toj lijevoj strani tako da vjerujem da ce dobro doci i vjerujem da ce imati solidnu minutazu s obzirom da se igra na 3 fronta.
Novi spanac ce poostriti konkurenciju tako da Suso vise nece biti nedodirljiv, takodjer pruza dodatnu opciju po toj lijevoj strani.

Osim nedostatka te centralne figure u veznom redu mislim da ce problem predstavljati i neiskustvo zadnje linije. Ova sezona ce biti pravi test za Romagnolia gdje treba dokazati da moze biti vodja i stub odbrane. Do sada je pokazao da ima kvalitet i prosle je sezone bio dosta bolji od Bonnucia ali ove sezone treba napraviti taj dodatni iskorak i opravdati kapitensku traku koja mu je dodjeljena.

U pocetak sezone bih usao sa tandemom Romagnoli - Musacchio a onda bi polako, kako sezona odmice, Caldari davao sve vecu minutazu.

Do sada su rijesili 3 konkretna problema. Doveli su istinskog golgetera te su pronasli kvalitetne zamjene za Kessia i Susa, cije izostanke Milan prosle sezone sebi nije mogao priustiti.

Ostaje taj problem centralnog veznog igraca gdje cemo se izgleda jos jednu sezonu morati zadovoljiti sa Bonaventurom. Takodjer ta pozicija lijevog krila je samo djelomicno rijesena ali na kraju svega, napravljen je korak u naprijed kada je igracki kadar u pitanju.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.