AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 07 okt 2018, 19:41

nepopularno mišljenje, fali nam bonuci :mrgreen:
ali stvarno, onaj period od januara pa na dalje su bili kao armirani beton gdje su čini mi se stigli do niza od desetak utakmica bez primljenog gola.

sad je skroz druga stvar, ovo sa musakom ne vodi ničemu, a dok se i mali caldara uigra doći će već i druga polusezona.


fun fact, da smo odigrali onu zaostalu utakmicu i uzeli 3 boda, bili bi treći na tabeli :rol: ne znam ni sam kako prežaliti onih bespotrebno prosutih 6-7 bodova, pogotovo ako nam u maju budu falili bodovi za top 4.

elem nejse bitno je samo biti uz rame vodećim ekipama, leonardo planira dovesti ozbiljno pojačanje u sredini tako da bi to moglo biti presudno za plasman.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 07 okt 2018, 19:59

ma kakav Bonnuci dobili smo malog ( 24 god. ) Caldaru koji je odtgrao punu jednu utakmicu,dostojna zamjena za Bonnucija...

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 07 okt 2018, 21:51

rope11 je napisao/la:nepopularno mišljenje, fali nam bonuci :mrgreen:
ali stvarno, onaj period od januara pa na dalje su bili kao armirani beton gdje su čini mi se stigli do niza od desetak utakmica bez primljenog gola.

sad je skroz druga stvar, ovo sa musakom ne vodi ničemu, a dok se i mali caldara uigra doći će već i druga polusezona.


fun fact, da smo odigrali onu zaostalu utakmicu i uzeli 3 boda, bili bi treći na tabeli :rol: ne znam ni sam kako prežaliti onih bespotrebno prosutih 6-7 bodova, pogotovo ako nam u maju budu falili bodovi za top 4.

elem nejse bitno je samo biti uz rame vodećim ekipama, leonardo planira dovesti ozbiljno pojačanje u sredini tako da bi to moglo biti presudno za plasman.
Definitivno nedostaje igrac tog profila. Zreo, iskusan defanzivac u naponu snage. Citava ta stvar oko Bonnucia je bila previse cudna tako da nemam nikakvo misljenje, tj osjecaje kad je on u pitanju. Poceo je klimavo ali kasnije je izrastao u vodju, bar tog defanzivnog dijela. Ako postoji defanzivac u Italiji koji moze popuniti to upraznjeno mjesto, onda je to Caldara. Kad su ovi mladji u pitanju, naravno.

U redu je memaga, skontali smo. Caldara je sranje. Sve je sranje.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 07 okt 2018, 21:56

Roup ti ne otvaraj,nije ovo za tebe :mrgreen:
slika
slika

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 07 okt 2018, 22:16

Ko je ova
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 07 okt 2018, 22:20

brate rađe bi tebe guzio nego ovu prvu, a možda čak i umjesto druge ako si baš baš zgodan :kafa:
ako si silva-esque, onda bi te svakako guzio. :kafa:

ili ti mene, ako ti tako više odgovara. :kafa:
ja vjerujem da će caldara-romagnoli oformiti baš jaku i pouzdanu odbranu, ali nije samo ni do defanzivaca nego je i do veznjaka koji ih često puštaju na vjetrometini, kad se taj dio koriguje onda će i defanziva automatski postati stabilnija.
ali dok se cladara za početak prvo oporavi, pa zauzme startno mjesto, pa se uklopi uz ekipu, teško da ćemo vidjeti njihov puni potencijal prije januara/februara, pa najizglednije i najrealnije ne prije iduće sezone.

mada konkretno danas bi bio clean sheet da idiot zapata nije poslao onaj pas, tačno sam znao da će on nešto ujebati :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 07 okt 2018, 22:35

@muxa ne znam,naletio na instagramu pod #acmilan
@rope11 :nene: ja sam staromodan,samo zene preferiram :tralala:

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 08 okt 2018, 15:00

Kako su igrali? Radio na izborima pa nisam upratio nista :mrgreen:

I kakve su vam ovdje nemoralne price :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 okt 2018, 15:18

koliko si para dobio? :kafa:

ma ništa, ja i urbi se malo muvamo ali je tvrd orah, još uvijek se ne može osloboditi tradicionalnih okova :kafa:


dobri su bili, puno posjeda, dosta šansi i već su se počeli fino uigravati sa ingvajnom, ovaj trpa iz svake šanse koju dobiju :bih:
nije doduše ni chievo neki protivnik, ali bitno je na takvim rutinski uzimati bodove.

curton i rom srećom propuštaju reprezentaciju radi sitnih povreda, danas se vraćaju u milanello :bih:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 okt 2018, 10:01

O parama se ne prica :tralala:
Brazilian outlet
@globoesportecom
claims Milan have closed a deal for 21-year-old Flamengo midfielder Lucas Paqueta for €35m + bonuses with medicals reportedly set to be held this week
Ako je ovo tacno, ovo ce biti puni pogodak za Milan. Valjda su medicinski pregledi zakazani za ovu sedmicu

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 10 okt 2018, 10:27

puni pogodak za evropa ligu :kafa:

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 okt 2018, 11:02

Chinaglia je napisao/la:puni pogodak za evropa ligu :kafa:

Budući Ballon d'or, novi Neymar :kafa:

Avatar
milanist
Postovi: 12060
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 10 okt 2018, 11:49

Bilo bi dobro kad bi se to rijesilo kako i javljaju sljedece sedmice.
Kako nam Cutrone stoji u izboru za najboljeg mladog igraca heheh
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 10 okt 2018, 12:01

nextterrain je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:puni pogodak za evropa ligu :kafa:
Budući Ballon d'or, novi Neymar :kafa:
slika

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 okt 2018, 12:17

Chinaglia je napisao/la:
nextterrain je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:puni pogodak za evropa ligu :kafa:
Budući Ballon d'or, novi Neymar :kafa:
slika

Pogriješio sam, brazilski Isco na steroidima :ljepota:


slika

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 12:18

valjda nije patka iako svi kažu da je relevantan izvor i da nikad ne lupaju :zzz:


ne bih da budem hejter, ali više sam volio da su doveli neko provjerenije ime koje će biti instant pojačanje za borbu top 4, a ne nekog malog koji će doći sa drugog kontinenta i koji po svom stilu igre neće moći odmah u prvu postavu kod gatusa jer će definitivno morati proći kroz period adaptacije.

a da se razumijemo nemam ništa protiv njega, samo sam više volio da je došao ljetos ili još bolje, da uz njega dođe još neko :mrgreen:

nisam ga nikad gledao, nadam se da će biti pojačanje... koja je njemu uopšte najbolja pozicija, može li recimo igrati LCM umjesto jacka ili je baš čista desetka? :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 10 okt 2018, 12:21

jel isti izvor kao za sergeja :kafa:

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 okt 2018, 12:39

Mislim da će dovesti još jednog ili dva igrača. Vratit će se Conti i Caldara + Paqueta ili možda Ibra na posudbu bilo bi to sasvim dovoljno za top4.

Što se tiče Paquete, najčešće igra AMF i CMF tako da bi mogao pokriti Jackovu poziciju, gledao sam nešto malo Flamengo i plus malo ova videa, vidi se da je baš jak na loptu, dobar dribling i vizija, snaga mu nije na zavidnom nivou ali malo teretane :mrgreen:

Koliko sam čitao, tražili su ga Barca i PSG ( Neymar ga htio u PSG-u), ali valjda ga je Leonardo dogovorio i možda i Kaka, tako da nam treba neki dobar brazilac poslije Kake i Pata :zviz:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 12:51

vidi chinija što je ljubomoran, budi sretan što sad esemes otpada sa liste :kafa:


eto te ko galiani, conti i caldara će biti kao nova pojačanja :mrgreen:

ja koliko čitam analize po twitteru od ljudi koji su ga pratili, on jeste ofanzivni veznjak, ali mu je radijus kretanja takav da pokriva skoro po sve pozicije na terenu, od centralnog veznog, krila, pa i devetke po potrebi jer je baš velika radilica od igrača, nešto stvarno slično kaki :mrgreen:

ako ništa mali je makar pametan ako će izabrati milan, možda mu ne možeš ponuditi lovu kao pariz pa i liverpul, ali mu garantuješ najveću minutažu od svih klubova.



ja bih volio kad bi doveli krilo, nešto poput martiala :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 okt 2018, 13:07

Iskreno vjerujem Leonardu i ne bi bezveze platio za njega 35+ ako nije 100% siguran da će biti baš dobar igrač, također i igra dobru odbranu :ljepota:

Kažu da je najveći brazilski talent :kafa:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: zamorano1plus8 i 22 gosta.