AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 11:57

sudeći prema tome što odmara neke igrače i da će početi u neobičajenoj formaciji, vidi se da gatuso ofirno želi izaći iz ove priče i staviti fokus na ligu :mrgreen:

što je najispravnije, nemamo još uvijek dovoljno kvaliteta za ovu fazu takmičenja, ali u ligi se itekako može do top 4.


bilo bi fino da se ostvari neka jalova pobjeda čisto radi samopouzdanja i da se prođe bez povreda.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 mar 2018, 12:06

Ma ja se nadam nekom ranom nasem golu i onda da se potucemo sa njima,jos nmg da se otmem dojmu da im nismo mogli gol dati na San Siru,ali dobro vcrs ce to sexy Silva da popravi sve za naseg Roupa :)

Nego Willian iako ima 30 on moze odigrati vrhunske 2-3 sezone,a moze igrati krilo i poziciju Kake koju je sinoc odigrao vrhunski

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 mar 2018, 12:13

Veceras ako Milan prvi primi gol onda ce to biti samo odradjivanje posla za obje ekipe.I to je onda definitivno gotovo i igrat ce se revijalno do kraja meca.Samo neki rani gol Milana bi mogao oziviti utakmicu.


Mirabelli je uveliko stupio u kontakt sa nekoliko igraca koji su od ljeta bez ugovora..Imena koja se spoominju su, Wilshire, Bernard i Meyer, igraci koji su od ljeta slobodni i koji bi mogli doci bez placanja obestecenja. Dalje od igraca u tom rasponu 30-40M eura, Milanu su zanimljivi Gomes iz Barcelone, Vidal iz Bayerna, Willian i Depay, ali za nesto vise od 40M.To su dakle igraci koji se stalno spominju kad je Milan u pitanju. Bernard, Vidal, Meyer, Willian, to su igraci koje bi teoretski mogli dobiti za nekih 80ak M eura, a ekipa bi bila 40% jaca.

Dalje.Mirabelli je jos prije angazmana Reine pricao sa Donnarummom, i dao mu do znanja da je on NO1 i da ga Milan nece prodati ni za kakvu cijenu.Osim ako on licno ne bude trazio transfer.Dakle, tu onda pricamo o nekih 75-85M eura.Jedina 2 kluba koja to mogu platiti, a treba im golman su PSG i Real M. i koji naravno mogu samog Gigia ispostovati sa platom, a to je sigurno jos puno vise nego sto mu Milan placa.Trazio bi Raiola za njega i preko 8M po sezoni.Ali mislim da Gigio nece nigdje ni ovo ljeto. Naravno, mogao bi sve to Milan iskoristiti i umjesto kesha, trampiti Donnarummu za dva igraca iz Reala ili PSGa. Recimo ovako nekom logikom, ako bi se poslovalo sa Realom, Mirabbeli bi vjerovatno trazio Kovacica i Vasqueza ili Ceballosa recimo. A kad je PSG u pitanju, onda vjerovatno Di Maria i Pastore.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 15 mar 2018, 13:03

Bome si se potrudio sa ovom analizom, aferim...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 13:58

ako ponovo budi srali treba im uslišiti želju i staviti ga na transfer listu, ali postaviti početnu cijenu od bar 70-80 miliona gdje nećeš ni ulaziti u razgovore sa drugim klubovima ako ne budu željeli isplatiti taj iznos, vuk sit ovce na broju. :kafa:

druga stvar ako radi FFP ne budemo morali prodavati igrače (znam da su rekli da nemaju u planu prodavati igrače, ali dok ne vidim ne vjerujem), u tom slučaju bih aminovao prodaju jer bi mi njegov odlazak daleko lakše pao nego nekog drugog igrača i daleko lakše bi mogli pokrpiti tu rupu jer je reina svakako već tu.



neću se petljati u te transfer priče, ništa ne zavisi od nas, ali vjerujem da će napraviti dobar posao u skladu sa finansijskim mogućnostima.
za početak je bitno da znaju posložiti prioritete i da im je u planu popunjavanje baš onih pozicija koje stvarno škripe u timu, da je tu berluskoni on bi vjerovatno spičkao sav budžet na belotija :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 17:30

Jeste mi smiješni sa tim "nadam se nekoj jalovoj pobjedi" isto kao da smo 5:0 u prvoj izgubili :mrgreen:

Pobjeda na Emiratesu će biti sve osim jalova, jer to znači da će nam do produžetaka (minimalno) faliti samo jedan gol, što automatski znači veliku borbu do kraja, jedino ono da do samog kraja bude 0:0 i onda nekako uvalimo jedan gol i to je to, to je već jalova pobjeda.

Moje mišljenje da će večeras biti neizvjesno, uvjeren sam da nećemo izgubiti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 mar 2018, 17:35

Mlatnut ih 1:3 i tamam.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 15 mar 2018, 17:50

Jos 3 sata do tekme :)

Nego izgleda da ce ipak Borini na beka,a Silva i Cutrone u napad, monto-kesie-suso-hakan vezni

Bice zanimljivo vidjeti ovu formaciju kako ce funkcionisati,sto se arsenala tice koliko sam vidio skoro ista ekipa kao prva tekma osim sto nema kolasinca

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 15 mar 2018, 18:22

Hoce me ova druga smjena uvjek kad ne treba :plac:
Uz vas sam,tesko da cu moci gledati tekmu.
Samo borbeno,Forza Milan!!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 18:26

Raonffa je napisao/la:Jeste mi smiješni sa tim "nadam se nekoj jalovoj pobjedi" isto kao da smo 5:0 u prvoj izgubili :mrgreen:

Pobjeda na Emiratesu će biti sve osim jalova, jer to znači da će nam do produžetaka (minimalno) faliti samo jedan gol, što automatski znači veliku borbu do kraja, jedino ono da do samog kraja bude 0:0 i onda nekako uvalimo jedan gol i to je to, to je već jalova pobjeda.

Moje mišljenje da će večeras biti neizvjesno, uvjeren sam da nećemo izgubiti.
bivolu visočki, jalova u smislu da dobijemo, ali da ne prođemo dalje :mrgreen:


znači 1:0 ili 2:1 mjera :kafa:

nije katastrofa ni izgubiti jer mi se živo yebe za utakmicu, ali eto radi tih momaka bih volio da pobjede jer će sa psihološkog aspekta dobro doći.
i da seksilva pogodi, naravno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:00

rope11 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jeste mi smiješni sa tim "nadam se nekoj jalovoj pobjedi" isto kao da smo 5:0 u prvoj izgubili :mrgreen:

Pobjeda na Emiratesu će biti sve osim jalova, jer to znači da će nam do produžetaka (minimalno) faliti samo jedan gol, što automatski znači veliku borbu do kraja, jedino ono da do samog kraja bude 0:0 i onda nekako uvalimo jedan gol i to je to, to je već jalova pobjeda.

Moje mišljenje da će večeras biti neizvjesno, uvjeren sam da nećemo izgubiti.
bivolu visočki, jalova u smislu da dobijemo, ali da ne prođemo dalje :mrgreen:


znači 1:0 ili 2:1 mjera :kafa:

nije katastrofa ni izgubiti jer mi se živo yebe za utakmicu, ali eto radi tih momaka bih volio da pobjede jer će sa psihološkog aspekta dobro doći.
i da seksilva pogodi, naravno.
Pa ne može biti jalova, mnogo dobijaš sa njom (iako ispadaš), kontaš? :D

Mada, mi ako ćemo večeras pobijediti onda ćemo i proći.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 19:09

yebem te usta jalova je jer dobijaš, ali ne prolaziš :mrgreen:

nejalova bi bila kad bi pobjedio i prošao, logično.


u mojoj glavi tako zvuči, tvoja me ne zanima :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:20

Ja bolan znam, al' ti govorim da ne može biti jalova jer bi nam puno značila, nikome ne bi smetalo što smo ispali yebo te prolaz da te ebo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 mar 2018, 19:22

A mozda vam ipak fali riječ "pirova" :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:27

muxa je napisao/la:A mozda vam ipak fali riječ "pirova" :)
Mah, Roup stari lingvista, on je jalov forumaš :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 mar 2018, 19:30

jalova je iz ugla neprolaska u narednu fazu :kafa:

nejalova je jer će ekipi ipak nešto značiti ta pobjeda, ali nisam na to aludirao kad sam rekao da je jalova.

jel sad u redu visočka nefertiti :kafa:


fukso promašio si ceo fudbal, nije ni pirova :zzz: to bi po pravilu bila pobjeda koja ti donosi više štete nego koristi, a ne znam kako to možeš povezati uz ovu utakmicu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 mar 2018, 19:35

Mene samo zanima riječ velika. Ni jalova ni nejalova ni pirova. Neka oni igraju hrabro i bez predavanja pa šta bude.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:37

Rek'o sam ti tri puta da razumijem šta ti pričaš, al' ti mene ne razumiješ :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 mar 2018, 19:40

Pa realno Arsenalu je ovo mnogo bitnija utakmica nego Milanu.Oni su iz svih takmicenja ispali i nema sanse da mogu kroz ligu se plasirati u LPa.S druge strane Milan ima finale kupa, i sasvim dobre sanse da uhvati LPa kroz prvenstvo.Dakle i sluzbeno ispadanje iz ELe veceras, nije raspad sistema za Milan, s druge strane to bi bila dodatna katastrofa za Arsenal.

U prvoj utakmici Milan je odigrao kriminalno prvih 45 minuta, i to ih je kostalo.Arsenal iskoristio ponudjeno i zasluzeno slavio.Hajde, mogao je Milan do jednog gola makar u nastavku.Ali sta je tu je.Veceras neka odigraju kao drugo poluvrijeme u Milanu, i nece izgubiti sigurno.Svako onaj ko misli da je Arsenal namjerno odigrao lose drugo poluvrijeme je u velikoj zabludi.Igrali su onoliko koliko su mogli, pogotovo nakon sto su fizicki pali nakon 65-70 minute.Sto je normalno, s obzirom da Wenger nije poznat po tome da su mu igraci vrhunski fizicki pripremljeni.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 19:56

Romagnoli je l' bi ti više volio da ispadnemo ili da prođemo večeras? :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.