AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 maj 2021, 22:40

Sve u svemu super utakmica.Steta sto nisu na 10 zaokruzili.

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 maj 2021, 22:41

OldFashioned je napisao/la:
12 maj 2021, 22:39
MILAN 9 - 0 JuveToro
10 brate, 10

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 12 maj 2021, 22:42

meepo je napisao/la:
12 maj 2021, 22:41
OldFashioned je napisao/la:
12 maj 2021, 22:39
MILAN 9 - 0 JuveToro
10 brate, 10
Ma ispravih, ne mogu pisati od uzbuđenosti.
Rebinho dade skoro pa najbrži hattrick ikada.
MAJSTORE !
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 12 maj 2021, 22:45

Diaz namirio prvi & zabio treci - te izvukao vise faulova, zuti na njemu, imao precku; sve to za 60 min.... Ma Pioli pojma nema, kao ni Diaz, sta kaze struka? :mrgreen: Evo i ovi drugi iz Torina hladno popise 7 Up + jedan ponisten veceras, a neki dan protiv zebra fulise penal. De nka pojedini opet pokazu da su manje inteligentni, pisu kako je sve do srece, slucajnosti, ocajnih protivnika (Torino jedva zna za poraz zadnjih 5-6 kola, a Juve je Juve).

Torino anno 2021
Napoli-Toro 1-1
Atalanta-Toro 3-3
Toro-Inter 1-2
Toro-Juve 2-2
Toro-Roma 3-1
Toro-Napoli 0-2

Kao sto sam pisao nakon unistenja Juventusa; stejtment Milana; WE'RE BACK - deset komada luzerima iz Torina!

PS kakav Hauge, mrtav umoran, niti radi u defanzivi, niti doprinosi u ofanzivi...Sam pao, sam se ubio.
Daj nam sad tog Cagliarija da ga hladno dobijemo 1-0 penalom u 96oj min :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 maj 2021, 22:47

Auu braćo mila šta je ovo :mrgreen:

Još samo jedna pobjeda... :tokralju: Loša strana toga je što se igra na SS, ali uz ovakvu formu bi trebali izrutinirati i Cagliari, a mogle bi i komšije otkinuti koji bod Juvetu.



Nije da umanjujem pobjedu Milana, ekipa je stvarno odlično odigrala, ali ja odavno nisam gledao gore i bezvoljnije ekipe od Torina. Skoro da bih povjerovao da su prodali utakmicu jer je nerealno da neko ovako preko klinca odigra, uz tragikomične reakcije čitave ekipe.


I opet me uprkos svemu Samu iznervirao, sve ti yebem koliko glup i beskoristan igrač. Imaš sedam golova i ja se opet živciram.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 maj 2021, 22:54

Zenga je napisao/la:
12 maj 2021, 22:45
Diaz namirio prvi & zabio treci - te izvukao vise faulova, zuti na njemu, imao precku; sve to za 60 min.... Ma Pioli pojma nema, kao ni Diaz, sta kaze struka? :mrgreen: Evo i ovi drugi iz Torina hladno popise 7 Up + jedan ponisten veceras, a neki dan protiv zebra fulise penal. De nka pojedini opet pokazu da su manje inteligentni, pisu kako je sve do srece, slucajnosti, ocajnih protivnika (Torino jedva zna za poraz zadnjih 5-6 kola, a Juve je Juve).

Torino anno 2021
Napoli-Toro 1-1
Atalanta-Toro 3-3
Toro-Inter 1-2
Toro-Juve 2-2
Toro-Roma 3-1
Toro-Napoli 0-2

Kao sto sam pisao nakon unistenja Juventusa; stejtment Milana; WE'RE BACK - deset komada luzerima iz Torina!

PS kakav Hauge, mrtav umoran, niti radi u defanzivi, niti doprinosi u ofanzivi...Sam pao, sam se ubio.
Daj nam sad tog Cagliarija da ga hladno dobijemo 1-0 penalom u 96oj min :mrgreen:
Druže , izvini ali tvoja inteligencija je upitna ili si prespavao drugi dio sezone. Pisao sam da Pioli nije trener za Milan i to je to. Ova ekipa je u top 3 po kvaliteti u ligi i zalosno je sto se dovelo do toga da se u zadnjim kolima mora boriti za LP. U Europi taj isti Pioli na kojeg ti svrsavas nije dobio nijednog jaceg protivnika od Lille,Zvezde ,Manchestera.

To sto će Milan igrati iduce sezone u LP ne mijenja cinjenicu da Pioli prosječan trener i ako on ostane na klupi bit ce upitan prolazak grupne faze LP.

Lijep pozdrav ;)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 12 maj 2021, 22:57

Zadnja tri kola gol razlika 12-0 :rol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 maj 2021, 22:58

Al' pazite molim vas udarnog članka na portalu i ovog smetljara Škorića, Milan "slavio" u gostima 7-0, k'o da je 1-0 dobio :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11372
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 12 maj 2021, 22:59

Pa ništa novo kada je Skoric u pitanju
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 12 maj 2021, 23:01

Svako ima pravo na misljenje i ima pravo da ga napise ovdje. Ne razumijem samo to da, ako neko iznese svoje misljenje, odmah se napada da ima manjak inteligencije. Hajmo uzivati veceras uz ovakvu pobjedu, bez vrijedjanja. 7-0😊
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4893
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 12 maj 2021, 23:04

Navijam 20 godina za ovaj klub ne sjecam se stvarno da smo ikada u tom periodu 7 golova ikome dali :tokralju:

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 12 maj 2021, 23:05

Navijam 32 godine i nisam nikad dobio ljepsi bajramaluk😉
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 maj 2021, 23:05

koraj je napisao/la:
12 maj 2021, 23:01
Svako ima pravo na misljenje i ima pravo da ga napise ovdje. Ne razumijem samo to da, ako neko iznese svoje misljenje, odmah se napada da ima manjak inteligencije. Hajmo uzivati veceras uz ovakvu pobjedu, bez vrijedjanja. 7-0😊
Ma brate drugi put pise isto. Znaci ok ne postujes moje misljenje nema veze , ali pisati da neko ima manjak inteligencije je neukusno i glupo.

Avatar
maldini3
Postovi: 1704
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la maldini3 » 12 maj 2021, 23:10

UrbyEmanuelson je napisao/la:
12 maj 2021, 23:04
Navijam 20 godina za ovaj klub ne sjecam se stvarno da smo ikada u tom periodu 7 golova ikome dali :tokralju:
Zadnji put sezona 58/59 udineze 7-0
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 maj 2021, 23:14

muxa je napisao/la:
12 maj 2021, 22:59
Pa ništa novo kada je Skoric u pitanju
Velahavle lika
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 12 maj 2021, 23:20

@Zenga posto je sutra Bajram , ja se izvinjam zbog posta gdje sam spominjao tvoju inteligenciju. Nemoj molim te da budes supak. Ne nabijam ni ja tebi neke stvari niti te nazivam manje inteligentnim. Ok si momak ali to ti stvarno ne treba. Eto ljubi brat.

saintpierre
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 feb 2021, 03:35
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la saintpierre » 12 maj 2021, 23:24

maldini3 je napisao/la:
12 maj 2021, 23:10
UrbyEmanuelson je napisao/la:
12 maj 2021, 23:04
Navijam 20 godina za ovaj klub ne sjecam se stvarno da smo ikada u tom periodu 7 golova ikome dali :tokralju:
Zadnji put sezona 58/59 udineze 7-0
Cremonese 7-1, 12 maj 1996

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 12 maj 2021, 23:25

meepo je napisao/la:
12 maj 2021, 22:54
Zenga je napisao/la:
12 maj 2021, 22:45
Diaz namirio prvi & zabio treci - te izvukao vise faulova, zuti na njemu, imao precku; sve to za 60 min.... Ma Pioli pojma nema, kao ni Diaz, sta kaze struka? :mrgreen: Evo i ovi drugi iz Torina hladno popise 7 Up + jedan ponisten veceras, a neki dan protiv zebra fulise penal. De nka pojedini opet pokazu da su manje inteligentni, pisu kako je sve do srece, slucajnosti, ocajnih protivnika (Torino jedva zna za poraz zadnjih 5-6 kola, a Juve je Juve).

Torino anno 2021
Napoli-Toro 1-1
Atalanta-Toro 3-3
Toro-Inter 1-2
Toro-Juve 2-2
Toro-Roma 3-1
Toro-Napoli 0-2

Kao sto sam pisao nakon unistenja Juventusa; stejtment Milana; WE'RE BACK - deset komada luzerima iz Torina!

PS kakav Hauge, mrtav umoran, niti radi u defanzivi, niti doprinosi u ofanzivi...Sam pao, sam se ubio.
Daj nam sad tog Cagliarija da ga hladno dobijemo 1-0 penalom u 96oj min :mrgreen:
Druže , izvini ali tvoja inteligencija je upitna ili si prespavao drugi dio sezone. Pisao sam da Pioli nije trener za Milan i to je to. Ova ekipa je u top 3 po kvaliteti u ligi i zalosno je sto se dovelo do toga da se u zadnjim kolima mora boriti za LP. U Europi taj isti Pioli na kojeg ti svrsavas nije dobio nijednog jaceg protivnika od Lille,Zvezde ,Manchestera.

To sto će Milan igrati iduce sezone u LP ne mijenja cinjenicu da Pioli prosječan trener i ako on ostane na klupi bit ce upitan prolazak grupne faze LP.

Lijep pozdrav ;)
Milan nije vidio LP gotovo 10 godina tako da nisu top 3 nicega. U ostalom, trenutno imaju isti broj bodova kao i drugoplasirana ekipa na tabeli.

Slazem se da je Pioli italijanski prosjek i da ce trebati ozbiljniji strucnjak ako zele dalje da napreduju ali ne mozes napisati da je to sto ce izboriti plasman u LP u posljednjem kolu zalosno kad je to ustvari najveci uspjeh kluba jos od osvajanja titule prije 10 godina.

Prozivati trenera mi je trenutno besmisleno kada imas dva napadaca u ekipi koja zajedno imaju 80 godina i kada od svih krilnih igraca mozda mozes sastaviti jednog kvalitetnog igraca. Ovaj Milan je i dalje prepun rupa i nedostataka tako da je plasman u LP taman i u sudijskoj nadoknadi u 38. kolu, ogroman uspjeh.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 12 maj 2021, 23:40

Moje neko misljenje za sljedecu sezon:
Mandjukic, Meite, Samu, obavezno otjerat
Rebic ( iako je digao formu u zadnha 2 kola 4 goala ), Hakan, Leao, rado bi ih vidio van Milana jer su to igraci sa kojima nikad ne znas na cemu si, od sjaja do ocaja...
Diaza,Hagea, Timoria i Dalota Kalulu zadrzati ( Hageu i Dalotu, Kalulu dati jos jednu godinu sanse da vidimo ima li sta od njih )...
Krunica ostavit, on je nas prvenstveno, a i nije los za zakrpit koju poziciju zadnji 15 min....
Obavezno naci jos jednog stopera ( Roma. Timori i Kjear nedovoljno za sta ozbiljnije ).
Napad cak 2 napadaca uzeti jer se na Ibru ne mozes osloniti godine rade svoje, a neka ga uz ekipu dobro dodje za moral ( ima puno pravo majku im spominjati, jer je rodjeni pobjednik )...
Ako dodje onaj lik iz Reala Vasqez ili Insignie to bi bilo vrh...
Forza Milan

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 maj 2021, 23:55

Milan sigurno nije top 3 ekipa po kvaliteti, ispred nas su tri tima + Atalanta koja je svijet sama za sebe, iako igrački možda nisu jači od nas, ali su nedvojbeno top 4 ekipa u Italiji. Mi smo tu tek negdje peti, a samim tim se izborena LŠ može smatrati ogromnim uspjehom.


I ja imam dvojbe oko Piolija, ali ako izvuče top 4 sa ekipom koja itekako ima manjkavosti i koja je četiri mjeseca igrala bez skoro pola prvotimaca, onda mu se samo može čestitati. Pad forme je bio neminovan, ali uspio je dignuti ekipu u presudnom momentu.
Generalno nije loš taktičar, ima dobru hemiju i odnose sa igračima što je vrlo bitno, ali lagao bih kad bih rekao da me ne brine naredna sezona. :mrgreen:


Mada u svemu tome je olakotna okolnost što ni ne postoji slobodan trener koji bi bio upgrade u odnosu na ovakog Piolija, tako da ne treba previše razbijati glavu. To nam je što nam je, vrijeme će sve pokazati i neka nam je bog u pomoći. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meepo i 11 gostiju.