AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 13:19

Ma ja bolan standardica, k'o da igramo 1/8 finala Lige prvaka a ne EL, al' hajde nema veze biće to dobri mečevi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 feb 2018, 13:19

Kazem ja od jacih daj Arsenal da se potucemo sa njima ha ja :)

Jao jao kakvu seriju utakmica cemo imati sad, Roma,Lazio,Inter,2x Arsenal :)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 feb 2018, 13:22

Taman da vidimo na čemu smo.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 feb 2018, 13:22

gazi mali arsenal :bih:


ako ćemo optimističnije gledati na ovu utakmicu, bolje je ove jače klubove izvući sad dok su dvomečevi u pitanju nego ih izvući u (potencijalnom) finalu gdje imaš samo jednu šansu. :kafa:
a milan može bilo koga od ovih klubova dobiti u dvije utakmice, ako su na nivou naravno.


doduše dosta zavisi od ambicija arsenala, ako izađu sa najjačim sastavom onda su definitivno favoriti... ako budu kalkulisali i prednost davali ligaškom plasmanu, onda milan ima fine šanse.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la revolt » 23 feb 2018, 13:23

Finale prije finala.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 feb 2018, 13:24

Ne vjerujem da će kalkulisati, ni njima Liga prvaka preko lige nije nimalo sigurna, čak bih rekao da su im šanse vrlo male, tako da i oni idu svim silama na EL.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la VGS » 23 feb 2018, 13:24

rope11 je napisao/la:gazi mali arsenal :bih:


ako ćemo optimističnije gledati na ovu utakmicu, bolje je ove jače klubove izvući sad dok su dvomečevi u pitanju nego ih izvući u (potencijalnom) finalu gdje imaš samo jednu šansu. :kafa:
a milan može bilo koga od ovih klubova dobiti u dvije utakmice, ako su na nivou naravno.


doduše dosta zavisi od ambicija arsenala, ako izađu sa najjačim sastavom onda su definitivno favoriti... ako budu kalkulisali i prednost davali ligaškom plasmanu, onda milan ima fine šanse.
Arsenal ce igrati sa najjacim timom jer je EL jedina sansa da se ode u CL iduce sezone. Uglavnom, sramota na sta spadose ovakva dva kluba. Da krv pisaju da izbore LP preko Kup UEFA :puke:

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 feb 2018, 13:31

ok mane veze, neka se ravnopravno potuku pa šta bude :mrgreen:

olakotna okolnost je da im neće igrati ni lakazete ni auba, eto barem nešto :zzz:

druga stvar, revanš se igra na san siru.


milan ima pretežak raspored, ali ako izvuku dobre rezultate i ako se prođe bez povreda, može se reći da će fizički i psihički biti na nivou suprostaviti se arsenalu.
ustvari nabrijat će njih gatuso svakako, ali povreda određenih igrača bi baš bila hendikep u ovom momentu.



bez obzira na sve arsenal je prilično veći favorit, ali ne bih ja ni ove naše prelako otpisivao :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Brokula
Postovi: 30854
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Brokula » 23 feb 2018, 13:39

Samo nemojte uzoravat teren ko prošli put :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3575
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 23 feb 2018, 13:42

rope11 je napisao/la:ok mane veze, neka se ravnopravno potuku pa šta bude :mrgreen:

olakotna okolnost je da im neće igrati ni lakazete ni auba, eto barem nešto :zzz:

druga stvar, revanš se igra na san siru.


milan ima pretežak raspored, ali ako izvuku dobre rezultate i ako se prođe bez povreda, može se reći da će fizički i psihički biti na nivou suprostaviti se arsenalu.
ustvari nabrijat će njih gatuso svakako, ali povreda određenih igrača bi baš bila hendikep u ovom momentu.



bez obzira na sve arsenal je prilično veći favorit, ali ne bih ja ni ove naše prelako otpisivao :zzz:

Zar nije prva kuci ?
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Jack » 23 feb 2018, 13:44

Tanki ste vi za nas, ali hajde lopta je okrugla tako da su sanse 50-50 ali ne bi ja vas otpisivao jer ste mozda cak i favoriti
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 feb 2018, 13:58

Arsenal neće igrati u najjačem sastavu. Jer Wenger sigurno i dalje vjeruje da može u LPa preko PLe.

A kakva bi to samarcina Wengeru bila, kad bi ga i Gattuso taktički nasamarao.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 feb 2018, 14:06

Nego gledam mi smo jedina ekipa koja nije primila gol u 1/16 EL i to je nesto

Ma ja ne vidim taj Arsenal nesto jakim,pa njihova odbrana je suplja na sve strane isto svicarski sir :)

@rope

Prvu igramo kuci

Avatar
sonpenn
Postovi: 3575
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 23 feb 2018, 14:09

slika

Sto da ne :thumbup:
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 feb 2018, 14:14

@sonpen upravu si, neko se zajebao preko twittera pa sam i ja povjerovao :mrgreen:


nama u suštini ništa ne bi značilo ni da smo izvukli slabijeg protivnika pa onda nagrabusili u narednom krugu od jačeg kluba, milanu ako je u planu osvojiti takmičenje (a jeste) onda je apsolutno svejedno da li ćeš izvući arsenal sad ili u finalu, svakako ga u oba slučaja moraš pobjediti.

ustvari, bolje ovako odmah na početku naletiti na jakog protivnika da vidimo da li imaju šlifa za osvojiti trofej ili ne... bolje sad popušiti, nego da nam se srca lome u (polu)finalu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 23 feb 2018, 14:17

Ovu rundu mi nista ne pusimo.. prolazimo ih ako Bog da...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
milanist
Postovi: 11979
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 23 feb 2018, 14:20

Ako momci nastave ovako da igraji kao prosla dva mjeseca onda imamo velike sanse za prolazak. Forza Milan
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Marsal » 23 feb 2018, 14:27

Romagnoli13 je napisao/la:Arsenal neće igrati u najjačem sastavu. Jer Wenger sigurno i dalje vjeruje da može u LPa preko PLe.
Ljudino ovo više ni dragi Allah ne vjeruje, kamo li Wenger.

Pola-pola šanse, prolazi ekipa koja bude imala manje očajan pristup utakmici.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 feb 2018, 14:28

meni su smiješni ovi na twiteru, svi u fazonu "lako ćemo proći, pa milan je sedmi u ligi" !!11!!!111!!


a arsenal šesti...


:mrgreen: :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Artetitis » 23 feb 2018, 15:21

Arsenal i Milan su u istom košu što se tiče Lige prvaka iduće sezone. I mi i vi kasnimo po 8 bodova za 4.mjestom, oba tima su uglavnom bila donja ove godine u jakim utakmicama (Milan je manje-više sretno dobio Lazio kod kuće, mi smo dobili Tottenham u ligi i Chelsea u Liga-kupu). I jednima i drugima je Liga prvaka dogodine itekako bitna, Milanu čak i više nego Arsenalu.

Prednost Milana je trenutna forma, u ligi bez poraza još od Atalante kod kuće u decembru, a u Evropi prilično suvereni protiv boranije. Arsenal u gostima ove sezone ima isti broj pobjeda u Evropi i u ligi (po tri), s tim da smo mi grupnu fazu odradili sa B timom dok su još rahmetli Walcott i Giroud bili kod nas.

Ako se oporavi Ramsey, Arsenal bi mogao do dobrog rezultata u Milanu, a valjda će i kebabdžija opravdati onih 350 hiljada sedmično i jednom u životu stisnuti mu.da pa povesti tim do pobjede u velikoj gostujućoj utakmici. S druge strane, naša odbrana je takav raspad da je nemoguće da ovaj Cutrone opet ne zabije koji gol.

Rekao bih da je Milan blagi favorit iako će Arsenal ići maksimalnom snagom u Evropskoj ligi do kraja sezone obzirom da u ligi nemamo šta tražiti.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.