AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 17 avg 2019, 19:34

Uzbudim se svaki put kad vidim da je zadnji komentar Sevketov. Znam da ce biti nešto sočno.

Lijepo je da ova tema ima kandidata za kantu godine.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 avg 2019, 20:07

Za pola sata je utakmica a vi pričate o kojekakvim pajserima i kantama.

Isto kao da nijednog novog igrača nismo doveli. Zadnja provjera pred početak sezone a oni će ovako igrati.

Avatar
milanist
Postovi: 11986
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 avg 2019, 20:30

Imal gdje kakav prijenos
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 avg 2019, 20:38

milanist je napisao/la:Imal gdje kakav prijenos

Na fb officiale AC Milan ima live
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 avg 2019, 20:59

Beduin je napisao/la:Grob te j3bo, ides na block samo da ne citam te vise. Lik mora sve ja provokaciju okrenuti pa makat... i onda se stalni clanovi pitaju zasto pravimo budalom ovakve pajsere.
Od ove sekunde si na blocku tako da pisi sebi. Muxa, halali sto te ne poslusa odmah.
Nikad nije kasno izaći na pravi put ;)
Jest mi zao sto ne mogu gledat tekmu :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2019, 21:17

Igramo za qurac, ako ikoga zanima. Naravno i Suserica pokazuje koliko je spor i neupotrebljiv, hvala što nam je pokazao kako će izgledati u ligaškim utakmicama :zzz: samo se majmun može uzdati i graditi igru oko njega, yebo on Giampaolu mater.


Maldini i Boban zaslužuju nulu za prelazni rok ili ipak keca, čisto radi Lea i Benacera, iako i od njih prave invalide bez ikakve potrebe. Samo mi nije jasno kako se u svim klubovima pojačanja ubacuju u igru, samo kod nas svi dobijaju produženje odmora i kasnije individualni trening jer jelte, nisu spremni za igranje. To što sezona počinje za sedam dana, to nikoga nije briga.
Ovo ganjanje igrača pri samom kraju merkata i ulaženje u sezonu sa Borini-Biglia-Calha sredinom (BBC :lolno: ) je tek za neku drugu temu. Imaš 3 mjeseca da dovedeš igrače i dopustiš sebi da dočekaš sezonu, a da ono najbitnije nisi doveo.


Benacer se trebao vratiti 11.8, ali mu bez objašnjenja produžuju na 14.8, malo mu 22 dana odmora, pa haj još malo povećaj. I onda vidiš u Sitiju kolegu mu Mahreza, koji već uveliko igra takmičarske utakmice. :roll:


Srećom pa odoh napolje da se popije ponešto, ne da mi se ovo više gledati. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 11986
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 avg 2019, 21:22

Sabura rope sabura. Nije liga ni pocela a ti vec sve po spisku
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 17 avg 2019, 21:39

U ovim pripremnim utakmicama je li Piatek dao makar jedan gol???
Pa on nije dobio niti jedan zracni duel veceras, lopta se odbija od njega... ne znam sta se desava ali ne mirise na dobro..
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
meecko
Postovi: 1508
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 avg 2019, 21:43

:bale:
koraj je napisao/la:U ovim pripremnim utakmicama je li Piatek dao makar jedan gol???
Pa on nije dobio niti jedan zracni duel veceras, lopta se odbija od njega... ne znam sta se desava ali ne mirise na dobro..
Uzeo "9" a da bogdom nije, nije taj broj za svakog. Trebao se držati 19
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 17 avg 2019, 21:50

Preslabo je ovo. Nijedna stvorena prilika. Djeluju poptuno nespremno za početak prvenstva.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 17 avg 2019, 21:52

Borini prejak al u ovim krš duelima, pa nikako da ga neko povrijedi a slomiše ga :lol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2019, 21:55

A moram sasipati kad vidim na šta nam roster liči, a samim tim i igra, ne možeš ti od ovog kadra puno očekivati. Možda kojim čudom sredimo Kessija i Paquetu da krenu od prve minute, ali i oni su totalno nepripremljeni i nespremni.

Maldini ni Boban skoro većinu prioriteta nisu uspjeli riješiti, počevši od prodaja pa do dovođenja igrača, samo smo u suštini zamjenili Benacera za Bakayoka. Ovo ostalo što je došlo, moglo je komotno i da ne dođe.
Ionako su već dovoljno zasrali što su predugo čekali na transfere, ali ako do kraja ne dođu kvalitetan veznjak i napadač, ne zaslužuju ni nulu nego negativnu ocjenu.



Piatek dosad ništa nije zabio, doduše nije imao bog zna kakvih prilika, ali ni kretnja mu nije dobra. Trebati će i njemu vremena da se uklopi u ovaj sistem.


Haj stvarno odoh, a evo svakako je i stream crko. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 17 avg 2019, 22:02

Imamo dobru ekipu, lagano smo u LP, bez srkleta, ne treba nam CM jer imamo u vezi već pojačanja, Maldini i Boban znaju šta rade jer su bili igračine, Suso nam je najveći problem u ekipi, to be continued soon...

Lijepa piva i fina muzika, dobro društvo, svakako bolje od ove AC patnje i sramote na koju smo navikli godinama...
Pogotovo ovi što navijaju 10-ak godina za Milan, oni ni ne znaju za bolje! :!: :arrow:

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 17 avg 2019, 22:20

Sve više i više imam osjećaj da smo prodali pogrešnog napadača, još smo za ovog mogli više i da zaradimo.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 17 avg 2019, 22:49

Ni meni ovi odmori igrača nisu jasni uopće. Sezona počinje, u nekim ligama već počela a naši igrači još odmaraju, od čega samo da mi je znati. Milan nije ni prolječe dočekao u evropi, ova počajanja svakako evrope nisu ni vidjela, a oni koji su igrali prvenstva za repke su imali 20 dana prije utakmica odmora i 20 dana posle odmora minimalno, finale Afričkog kupa bilo prije mjesec dana. Totalna neozbiljnost. Kao da smo kakvo državno komunalno preuzeće, pa ono ne moraš još dolaziti na posao odmori još 10 dana. Što je najgore, sada odmaraju pa će im trebati barem mjesec da se fizički spreme, i najmanje još toliko da se uigraju sa ekipom.

Avatar
Zenga
Postovi: 1700
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 18 avg 2019, 00:10

Giampaolo leti do/tokom novembra, lik je trenerska verzija infamoznog Valtera Birse;
upitnog kvaliteta sa ograničenim potencijalom. Mali upgrade u odnosu na Gattusa, pa se nadaju tome da će uzeti koji poen više i dočepat se CL.

Top4 konkurenti i ekipe protiv kojih smo igrali prijateljske su odigrali 6-10 pripremnih, a Milan 5. Stane li Piatek sve je stalo, njegovim golovima smo do zadnje minute bili u igri za CL. Katastrofalne pripreme, neozbiljno sa ovim odmorima te 0-0 generalka protiv nekakvog niželigaša, ne miriše na dobro, vidim 1X u Udinama idućeg vikenda.

Centralni veznjak pod hitno (Ceballos rastura u PL/Arsenalu) :!:

Avatar
Beduin
Postovi: 16311
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 avg 2019, 00:36

Dobar je Suso, odlicno se uklopio u ovaj sistem, wahaha.
Nizeligas nas ucio fudbalu i pas ugri, pogotovo pred kraj tekme me stid bilo.

Pocinjem gubiti onaj fin osjecaj i pozitivu za ovu sezonu kad sam izjavio da imam osjecaj da ce ovo biti uspjesna sezona i dobar posao da ce raditi Maldini i Boban. Ovo je do sad amaterski odnos i ponasanje prema velikanu kao sto je Milan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 avg 2019, 01:30

Uđem na twiter da vidim je li se desilo nešto novo u međuvremenu, a ono opet ništa. :zzz:
Nešto su pričali da će Maldini letjeti u Madrid, a on bio na utakmici. Doduše zanimljivo da Bobana rijetko možeš vidjeti među njima, imam osjećaj da on najviše tegli i dogovora oko transfera.


Ja prvi nisam bio fan Giampaola, ali se treba priznati da je unaprijedio ekipu onoliko koliko je mogao, ne možeš sa ovim balvanima puno toga uraditi. Nije njegov problem što su se poklopile povrede, nacionalna takmičenja i pasivnost na merkatu, pa tako čitave pripreme nema s kim ni raditi nego sa običnim rezervama.
Gledam druge klubove i mislim da ne postoji klub koji je u istim sranjima kao Milan i da mu fali pola prvotimaca, iz ovog ili onog razloga.


Zabrinjava ovo igranje Silve, čini se da nije ni blizu transfera jer se u suprotnom ne bi rizikovalo. A nije ni Conti igrao, nadam se da nije neki transfer u pitanju... zadnja stvar oko koje se treba brinuti je njegov transfer i dovođenje drugog beka, kao da nema pametnijih stvari za uraditi u ovih desetak dana. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 18 avg 2019, 01:44

Vec DVIJE sezone su Hakan Suso Kessie obicni jazavci koji se ne mogu sastavit sa loptom,ali jednostavno djecaci su tu uzimaju lovu i igraju kako igraju.
Dva najveca kriticara Milana u zadnjih par godina su dobili priliku da naprave nesto svojim potezima i dozivjeli su da se "pitaju" medjutim pojacanja u vidu nekog Benancera,Krunica i ovaj Leao su stvarno "ohrabrujuci" nema sta.
Jos jedno 6 to mjesto u nizu se smjesi ako i to uspijemo,jednostavno ne mogu da vjerujem da je ovako los mercato bio i da se i dalje vjeruje igracima koji su tu vec par sezona i NISTA bukvalno NISTA nisu napravili,ovaj Piatek nije nista bolji igrac od Silve i Cutronea a predstavlja se ko novi Van Basten
Ne znam nisam optimista ali vidjet cemo mozda iznenade sa nekim igracima u narednih par dana ako ostane ovaj sastav Boga mi neugodno ce bit........

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 18 avg 2019, 02:16

Hahahaha, kako mnogi sad mijenjaju priču za 180 stepeni, a sezona nije ni počela, šta će biti tek u novembru!? :urnebes: :urnebes:

Kad Shevchet već mjesec dana priča sve ovo, onda pojedinci pokušavaju sprdati moje izjave, onda Maldini i Boban itekako znaju svoj posao i rade ga dobro, onda sam ja radio u klubu pa znam bolje od njih, onda imamo ekipu za makar za 4 mjesto, onda su Benna, Leao i sl panjevi dobra pojačanja, onda ja pričam gluposti, onda nam ne treba CM jer imamo solidan vezni red i milion drugih gluposti što se pisalo proteklih dana ovdje...

SAD SE ODJEDNOM NEŠTO SVI ŽALE, DOBRO STE SKONTALI, BOLJE IKAD NEGO NIKAD, REKAO SAM POJEDINCIMA!

Sljedeći put kad Shevchet nešto izjavi, budite sigurni da je to tako 90% i umjesto što pljujete, naučite pojedinci znalci nešto u životu!

Hvala! :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.