AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 08 jan 2018, 18:19

Ma i njemu je vjerovatno moral na 0 kad vidi kakav panj ima prednost pred njim. Bolje mu je da ide, i ja bih...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romariooo » 08 jan 2018, 21:42

LegendKiller je napisao/la:
muxa je napisao/la:PSG otpisao Ben Arfu i Mouru. Ben Arfa moze ici besplatno. Eee da nam je sad Galianija :)

Sent from my x600 using Tapatalk
ma Ben Arfa je cirkusant. Ogroman talenat ali ga zbog svoje neozbiljnosti nije adekvatno iskoristio. Sa svojih 30 godina on nije više za ozbiljnog fudbala, Amerika ili Kina su mu suđene.
Ja bi radije Lukasa, svakako nam na putu povratka fali jedan kvalitetan brazilac. Barsa također pravi otpis igrača pa bi se moglo šta kvalitetno ugrabiti, ali samo ne Maskerano.
Kod nas ima dosta materijala za otpis na lageru, a neki bi igraci sigurno bili pojacanja za milan, spominjao se arda, ali on je zapustio se totalno, kad bi nasao motiva u milanu sigurno bi bio ozbiljno pojacanje za male pare, no haj znaj igrali se njemu uopste vise, ne zovemo ga dzaba rahmetli arda

Ozbiljan igrac koji bi se mogao prodati je andre gomes, nakon razovarenja prosle godine sad po valverdeom je procvjetao i vrlo je dobar, u milanu bi sigurno jos bolje izgledao jer bi bio konstantniji, dobar igrac kojem izgleda barcin stil ne lezi, al on nije ni jeftin, 40 miliona vjerovatno a svaku je utakmicu sve bolji i rast ce cijene, mozda na kraju i ne bude na prodaju

Tu je i delufeu, ne znam jel vam opet zanimljiv, ima i oporavljeni rafinja, zahvalan polivalentan igrac koji moze igrat sve osim odbrane i spica, cijena oko 20-30 miliona, onda vidal koji zna biti odlican i za barcine prilike,ali i katastrofa, ima znanje al nema konstantnost, vjerujem da bi u milanovoj igri bio dosta bolji, cijena oko 20 miliona

Ima tu i denis suarez, isto igra toplo hladno, vidi se da je strasan potencijal no neka mu zehra fali, nije sigurno da bi ga barca prodala, a mozda i bi sad zbog coutinja, cijena 30 miliona minimum jer vrlo moguce je da ce postat igracina

To je to, pa bujrum, osim arde mislim da bi svi bili neka pojacanja za milan, sto za prvi tim sto za rezervu, gomes i denis suarez vrlo moguce da bi bili top pojacanja i jos su mladi, mozda bi se neke i pozajmice mogle ugovoriti jer kod nas je guzva sad u prvom timu
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 08 jan 2018, 22:16

Čuj @Romaria brata, k'o da on kroji transfer politiku Barcelone :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 jan 2018, 22:47

ide lik po čitavom forumu i nudi igrače :rol: :tokralju:


hvala ali ne hvala, za svakog od ponuđenih.
jedino mi je denis suarez interesantan igrač, ali izgleda da je jankto taj veznjak koji će biti doveden uz krilo koje je najveći prioritet.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Derdiyok » 08 jan 2018, 22:51

E oplakah hahah :tokralju:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la KpbKaka22 » 08 jan 2018, 23:06

Hahahahahahaha izracuno babo financije , bilancu Barcelone i prodaje igrace

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la miki_92 » 08 jan 2018, 23:37

Raonffa je napisao/la:Čuj @Romaria brata, k'o da on kroji transfer politiku Barcelone :mrgreen: :mrgreen:
mozda i proda sta do kraja roka :lol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Kawhi » 09 jan 2018, 00:00

miki_92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čuj @Romaria brata, k'o da on kroji transfer politiku Barcelone :mrgreen: :mrgreen:
mozda i proda sta do kraja roka :lol:
Pa bolje bi prodao od vase uprave sigurno. :rol:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romariooo » 09 jan 2018, 00:06

Heh, prenosim otprilike ono sto se pise u listovima bliskim klubu i to su neki planovi kluba, lijepo je sto pokusavate ispasti duhoviti , neko je spomenuo da ce barca prodavati i osvrnuo sam se na to

A znam ja da ce tu biti odma prica sta ce nam vasa otpad, a realno i nas najtanji igrac delufeu ima mjesta u milanu sto je i pokazao, tu su dakle imena koja se mogu iz barce dovesti i cijene otprikike, a sad ako mislite da nema kvaliteta tu za vas padže, bujrum trazite mesija,lpikea,iniestu,buskeca, ili sta ja znam hazarda,isca,kejna i te malo dokazanije koji bi imali sanse se izboriti za mjesto pored susa,kalinica i sl
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la miki_92 » 09 jan 2018, 00:08

Kawhi je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Čuj @Romaria brata, k'o da on kroji transfer politiku Barcelone :mrgreen: :mrgreen:
mozda i proda sta do kraja roka :lol:
Pa bolje bi prodao od vase uprave sigurno. :rol:
ove uhljebe ne proda ni Mendes u suradnji s Raiolom :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 00:48

Zayebajem se @Romario, no hard feelings bro :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 09 jan 2018, 01:59

Raonffa je napisao/la:Zayebajem se @Romario, no hard feelings bro :mrgreen:
Možda on stvarno i jeste agent tih igrača. Iste je nudio i Liverpoolu jedino je nama još dodao i Deulofeua valjda zato jer je ovaj već bio kod nas.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romariooo » 09 jan 2018, 09:12

Stari sam ja agent, bolje da su kinezi vasi meni se obratili,bolju bi vam ekipu skuckao za manje para, uz proviziju razumnu heh, ovako sabrali su vam nekih igraca ko da su na random kupovali
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 09 jan 2018, 18:12

Nije to do igrača, nego do onih koji ih vode.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jan 2018, 14:34

mirabeli kaže da neće ništa dovoditi do ljeta, delofeu se prvo sam nudio milanu ali kako su ga odbili, vjerovatno će u napoli preći.


ma ja, šta će im krilo, ne treba to :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 00:27

Šta li očekivati od nastavka sezone, sve nekako kontam da će biti bolje, al' naumpadne mi da nam je Rino trener i sve to postane nemoguće :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 15 jan 2018, 08:00

Raonffa je napisao/la:Šta li očekivati od nastavka sezone, sve nekako kontam da će biti bolje, al' naumpadne mi da nam je Rino trener i sve to postane nemoguće :D
4 dana niko ništa nije napisao na temi, to sve govori šta očekujemo od nastavka sezone :lol:
Kao što si sam rekao nekvalitetan trener, skupa pojačanja koja nisu opravdala ni 1% uloženog novca, najskuplje pojačanje nam polusezonu presjedio na klupi, i dalje nam igraju Abate i Montolivo, a gospodin Mirabeli kaže da neće biti pojačanja (obzirom kako je ubo sa dosadašnjim igračima, bolje mu je da u januaru ništa ne dovodi), Berluskonia ponovo optužuju za poresku utaju prilikom prodaje kluba, uglavnom tuga.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 jan 2018, 12:50

LegendKiller je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Šta li očekivati od nastavka sezone, sve nekako kontam da će biti bolje, al' naumpadne mi da nam je Rino trener i sve to postane nemoguće :D
4 dana niko ništa nije napisao na temi, to sve govori šta očekujemo od nastavka sezone :lol:
Kao što si sam rekao nekvalitetan trener, skupa pojačanja koja nisu opravdala ni 1% uloženog novca, najskuplje pojačanje nam polusezonu presjedio na klupi, i dalje nam igraju Abate i Montolivo, a gospodin Mirabeli kaže da neće biti pojačanja (obzirom kako je ubo sa dosadašnjim igračima, bolje mu je da u januaru ništa ne dovodi), Berluskonia ponovo optužuju za poresku utaju prilikom prodaje kluba, uglavnom tuga.
Šta je sa Contijem, kad bi se on trebao vratiti?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 15 jan 2018, 12:57

Treba samo trenera dovesti,nisu izgubili tehničke sposobnosti,nego glavu u Milanu. Treba nam novi Capello da lupi rukom o sto i da vrati vjeru igračima u njihove sposobnosti,da ih natjera da se bore .Treba ovo samo posložiti i dati A.Silvi i Cutroneu šansu da budu dvojac u napadu narednih 10-tak godina
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2513
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 15 jan 2018, 13:18

meecko je napisao/la:Treba samo trenera dovesti,nisu izgubili tehničke sposobnosti,nego glavu u Milanu. Treba nam novi Capello da lupi rukom o sto i da vrati vjeru igračima u njihove sposobnosti,da ih natjera da se bore .Treba ovo samo posložiti i dati A.Silvi i Cutroneu šansu da budu dvojac u napadu narednih 10-tak godina
Upravo ovo je najveća greška. Nama treba trener sa znanjem i vizijom, a ne neko ko će lupati šakama. Pa evo imaš Gatusa ako iko lupa, on lupa. Đaba lupanje šakom kada ti na terenu nedostaje taktičkih zamisli i nekog koncepta igre.

Pisalo se da će se Conti vratiti početkom februara. Nadajmo se da će tako biti. Nekako je sve po zlu krenulo kako se on povrijedio.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.