AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 avg 2019, 07:56

slika
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2019, 09:40

gambler1899 je napisao/la:Koji debili u pm...
:?:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 14 avg 2019, 09:55

Opet se zakuhalo, ljudi ne prihvataju tuđe mišljenje. Opušteno ba, naše se mišljenje pika kao..... Vjerujem nešto Maldiniu, zato što je rossonero od rođenja
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 14 avg 2019, 10:57

Čovjek iznio mišljenje da bi radije Olma nego Raketu u ekipi, slažem se sa njim. Ako se neko ne slaže ima pravo na svoje mišljenje i nema potrebe za svađom i tenzijama.

Ljudi smo, nismo interisti.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 avg 2019, 11:01

JEL TI TO PRIZIVAŠ RAKITIĆA PORED OLMA!?
:lol: :lol:

Avatar
sljivo
Postovi: 14320
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sljivo » 14 avg 2019, 11:04

Olmo će za dvije godine koštati 100 mil. a Rakitić će džaba u Katar. To je prioritetnije da se gleda nego ko je trenutno kakav igrač i koliko ima iskustva.

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2019, 11:11

Plus, za momka koji onako odigra ključne utakmice u kvalifikacijama za LP se ne može reći da je baš bez iskustva
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 14 avg 2019, 11:48

Ja sam i za Olma i Rakitića, mogu i oba istovremeno da dođu u Milan. Olmo je budućnost i odličan vezni, koji će u najmanju ruku napraviti karijeru Modrića, ako ne bude povreda. Mada trenutno nam je potrebniji Rakitić, zbog moranja da se napravi rezultat.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 11:52

@muxa

Ja ne razumijem, jel' ti i pojedinci ovdje IMATE PROBLEM SA ČITANJEM, ili šta već?!
Ko je rekao da sam ja protiv Olma?!?

Ja sam rekao, ako se bira Rakitić ili Olmo u ovom momentu, smiješno je uopšte i pričati, ko nam je prioritet!

U poredjenju sa Raketom, Olmo je, ne bez iskustva, nego BEZ ISKUSTVA NA KVADRAT! !

Razumijem da neko ima drugačije mišljenje, sve dok se ne pričaju gluposti i izvrće stvarno stanje!

Pričate Olmo će vrijediti duplo više za 2-3 godine!
GDJE TO PIŠE I KO TO KAŽE?
Pričali ste to i za Silvu, bili oduševljeni sa njim, pa sad mu yebete sve, jer ne vrijedi ni pola para koje se dalo za njega!Čuj priče za 2-3 godine!?

HALO, nama treba rezultat OVE SEZONE, OVE SEZONE, OVE SEZONE, inače će i Ameri dići ruke od nas i sljedeće nam dovoditi max opet hamelje poput Borinija i sl.

Sve i da Raketa za 2 godine bude vrijedio 10-15 miliona€, moraš jedan takav transfer napraviti svjesno, jer postali smo sprdnja od kluba, gdje nikad neće doći igrač sa takvom karijerom, ako nastavite tako razmišljati i podržavati gomilanje poluprodukata od igrača...

JEL TO TOLIKO TEŠKO SHVATITI, da nam treba pod hitno, najmanje jedan iskusan igrač, majstor sa loptom, da smiri kad treba, da ubrza kad treba, da pošalje loptu "sa očima" za Pjonu i društvo...

Znači SAD, ODMAH i ne mora biti Raketa konkretno uopšte, rekao sam odmah bilo ko sličan, jer bez toga će opet biti psovanja ovdje, kad ne izbore LP!

To neki ovdje ako ne kontaju, nemam ja šta pisati dalje i raspravljati!

Da hoćemo ostati na ovoj ekipi, da opet yebete matere i familije od Giampaola, do Suse, Hakana, Bennacera, koga već, naći ćete krivca, kao po običaju...

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlPrincipino » 14 avg 2019, 12:25

Fantasista je napisao/la: Ljudi smo, nismo interisti.
:clap: :sick:
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2019, 12:27

Druže ševko tebi je problem ako neko ima drugačije mišljenje, al baš PROBLEM jer se namaćeš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta. Bolan, ovo je FORUM, na ovakvom mjestu se ne može nikome nametati jer ćeš, baš kao u tvom slučaju navući bespotrebnu raspravu tj. svađu svaki put. Nemaš osjećaj za drugačije, to je tvoja ograničenost, tvoj problem.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 12:33

muha milanez je napisao/la:Druže ševko tebi je problem ako neko ima drugačije mišljenje, al baš PROBLEM jer se namaćeš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta. Bolan, ovo je FORUM, na ovakvom mjestu se ne može nikome nametati jer ćeš, baš kao u tvom slučaju navući bespotrebnu raspravu tj. svađu svaki put. Nemaš osjećaj za drugačije, to je tvoja ograničenost, tvoj problem.

Nemam osjećaj za takve nesuvisle odgovore poput tvog, nakon što napišem kilometarski post i objasnim u detalj, NACRTAM, šta sam htio reći!

Ja sam svoje rekao, vrati se na post iznad, pa još jednom pročitaj,očito nisi dobro ili ti je teško da sabereš 2+2, neograničeni druže moj...

Sve ljude koji imalo znaju šta pričaju ovdje, vi konstantno blatite, pljujete, provocirate, a to rade uglavnom nabrijane klinje i dječurlija koja veze nema o životu a ne o fudbalu!
Na kraju ste i otjerali tako par likova, koji itekako znaju šta pričaju...
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 14 avg 2019, 12:41, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2019, 12:38

shevchet je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Druže ševko tebi je problem ako neko ima drugačije mišljenje, al baš PROBLEM jer se namaćeš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta. Bolan, ovo je FORUM, na ovakvom mjestu se ne može nikome nametati jer ćeš, baš kao u tvom slučaju navući bespotrebnu raspravu tj. svađu svaki put. Nemaš osjećaj za drugačije, to je tvoja ograničenost, tvoj problem.

Nemam osjećaj za takve nesuvisle odgovore poput tvog, nakon što napišem kilometarski post i objasnim u detalj, NACRTAM, šta sam htio reći!

Ja sam svoje rekao, vrati se na post iznad, pa još jednom pročitaj,očito nisi dobro ili ti je teško da sabereš 2+2, neograničeni druže moj...
E pa to i jest, bezveze pišeš kilometraske postove u kojima se u krug vrtiš. Relaksiraj se malo, otvori vidike i dalje od svog nosa pa da ne bude svako treći post nova svađa.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 12:46

muha milanez je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Druže ševko tebi je problem ako neko ima drugačije mišljenje, al baš PROBLEM jer se namaćeš kao da si pokupio svu pamet ovog svijeta. Bolan, ovo je FORUM, na ovakvom mjestu se ne može nikome nametati jer ćeš, baš kao u tvom slučaju navući bespotrebnu raspravu tj. svađu svaki put. Nemaš osjećaj za drugačije, to je tvoja ograničenost, tvoj problem.

Nemam osjećaj za takve nesuvisle odgovore poput tvog, nakon što napišem kilometarski post i objasnim u detalj, NACRTAM, šta sam htio reći!

Ja sam svoje rekao, vrati se na post iznad, pa još jednom pročitaj,očito nisi dobro ili ti je teško da sabereš 2+2, neograničeni druže moj...
E pa to i jest, bezveze pišeš kilometraske postove u kojima se u krug vrtiš. Relaksiraj se malo, otvori vidike i dalje od svog nosa pa da ne bude svako treći post nova svađa.
Ja se uopšte ne vrtim u krug inače, nego normalno da ću reagovati kad lik napiše: PORED OLMA TI PRIZIVAŠ RAKITIĆA, kao ono čudi se, Olmo je valjda bolji 16 puta od Rakete, pa kasnije kaže nisam ja njih uporedio !?!?!
A vas par ovdje to i podržite...

Nauči poštovati starijeg, nekog ko ima iskustva više od tebe u fudbalu, u životu uopšte, pa onda napiši komentar, odgovor sa respektom, a ne kretenizme neke!
To je većinom i problem današnje balavurdije, manjak poštovanja, i sa 20 godina on misli da zna nešto, e moj sine...

Nikad svadja neće početi od mene, ali kad napišeš neki odgovor samo da provociraš ili neku glupost kažeš, svaki put ću ti to podvući i tebi i bilo kome na ovom forumu!

Nadam se da sam bio jasan!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2019, 12:51

Ne vrtiš se uopšte, bolan sinoć od 20:00 pričaš o Raketi i Olmi :rol: :rol: :rol:

I glavna ti je fora da si stariji, da te neko mora poštovat. Evo kako da ne! :urnebes:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 12:55

muha milanez je napisao/la:Ne vrtiš se uopšte, bolan sinoć od 20:00 pričaš o Raketi i Olmi :rol: :rol: :rol:

I glavna ti je fora da si stariji, da te neko mora poštovat. Evo kako da ne! :urnebes:

Pa cijelo vrijeme se pišu odgovori, ja sam sinoć zaključio tu raspravu, ali par vas samo nastavljate i svaki put ćeš dobiti odgovor, dok ne prestaneš lupetati takve gluposti i provocirati sa odgovorima na nivou petogodišnjeg djeteta...

Eto, o tome i pričam, nabrijani balavac, kojeg u kući nisu odgojili da se starije poštuje, prvo zbog godina, pa zbog svega ostalog...

Završena diskusija sa tobom, ja te odgajati neću, dovoljno imaš godina, radi šta hoćeš, ali sve dok mene ne ugrožavaš, onda ti ja to poštovanje resetiram, prosto kao pasulj...
Toliko!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2019, 13:02

Žao mi ljudi koji moraju ove gluposti čitati, ali kad prozivaš da je neko ne odgojen to prelazi svaku mjeru. Ideš lagano na blok listu pa kad ne budeš više sa kim konverzaciju vodit, vrijeme će te pojest kao i mnoge takve poput tebe.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2019, 13:14

Šta ste skontali na kraju, Olmo ili Raketa? :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 avg 2019, 13:27

Raonffa je napisao/la:Šta ste skontali na kraju, Olmo ili Raketa? :mrgreen:

Ništa, samo Raketa :urnebes: :urnebes:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 avg 2019, 13:30

Ako će vam biti lakše, neće ni jedan ni drugi doći u Milan. :kafa:
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.