AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Postovi: 1688
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 01 avg 2021, 21:19

rope11 je napisao/la:
01 avg 2021, 17:27
Svako ko je iole pratio ligu je mogao vidjeti da je igrač sa wc potencijalom i čitav deal je odrađen odlično jer su ga zamjenili sa Bonucijem koji je želio ići, ali spletom nesretnih okolnosti je doživio dvije najteže fudbalske povrede na samom početku. Gore od trganja ahilove tetive i ligamenata koljena u kratkom vremenskom roku teško da možeš doživjeti, a još teže se izvući iz svega toga.


Niti je deal bio loš niti je on bio loš igrač niti se može tražiti neki krivac, jednostavno su se poklopile sve najgore okolnosti koje su se mogle desiti.

Nažalost danas je gotov igrač, mislio sam da će ga Atalanta uspjeti oživjeti, ali i tu je doživio novu povredu koljena i to je bilo ende. Suma sumarum, šteta i za njega i za Milan, mogao je imati odličnu karijeru, a mi odličnog stopera.
svako ko iole ozbiljnije prati nogomet uvidio je da je to obican parmak ( parmak se primjeti na terenu odmah, kako se krece, kako drzi tjelo, kako se postavlja...itd ) kojem ni sada nije kasno zamjeniti fudbal nekim drugim sportom, da je valjao ne bi ga juventus tek tako nama uvalio, ili da je valjao otisao bi u jaci klub poput psg, reala, itd…s druge strane on nije bio los, on je kriminalan bio, sto se fudbalskih vjestina tice nema nista ama bas nista sto cini fudbalera…
Mislim da je to jedan od najvecih promasaja Milana, al hajd neka ozivljava karijeru u nekom drugom sportu ( curcling ) ili klubu...

Avatar
koraj
Postovi: 1338
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 01 avg 2021, 21:59

E zbog ovakvih komentara sam se sinoc smijao, svaka cast Memo😂😂😂😂
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 02 avg 2021, 00:00

Umjesto da pričate o tome da uprava ne radi ništa na dovođenju pojačanja vi se raspravljate o Caldari.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 02 avg 2021, 00:27

Napravi ti buraz bezglutenski hljeb sa pšeničnim brašnom.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
koraj
Postovi: 1338
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 02 avg 2021, 06:17

celikmilan je napisao/la:
02 avg 2021, 00:00
Umjesto da pričate o tome da uprava ne radi ništa na dovođenju pojačanja vi se raspravljate o Caldari.
Pa upravo to i radimo, i Caldaru je uprava dovela😊
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 02 avg 2021, 14:29

celikmilan je napisao/la:
02 avg 2021, 00:00
Umjesto da pričate o tome da uprava ne radi ništa na dovođenju pojačanja vi se raspravljate o Caldari.
Ovdje se kaže da uprava radi punom parom, samo mediji nemaju pojma koji su igrači na radaru, makar nam je to priča bila prošle sezone :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 avg 2021, 15:05

Za razliku od drugih koji su davno kompletirali igrački kadar
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16339
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 02 avg 2021, 17:07

:mrgreen:
Giroud Press Conference:
I'm a Christian and I think God wanted me to move to Milan this season and not Inter the last one and I'm happy with that.?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meepo
Postovi: 4125
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 02 avg 2021, 17:10

Raonffa je napisao/la:
02 avg 2021, 14:29
celikmilan je napisao/la:
02 avg 2021, 00:00
Umjesto da pričate o tome da uprava ne radi ništa na dovođenju pojačanja vi se raspravljate o Caldari.
Ovdje se kaže da uprava radi punom parom, samo mediji nemaju pojma koji su igrači na radaru, makar nam je to priča bila prošle sezone :mrgreen:
Ma i ove sezone ista prica. Mediji pojma nemaju , barem po pricama forumaša :mrgreen: Cinjenica je da su sve pare otisle i sad se gleda da se dovede igrač na posudbu uz mogucnost/obavezu otkupa , a sad drugi par opanaka sto je to tesko izvodivo s igracima koji imaju cijenu od 20+ miliona.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 02 avg 2021, 18:45

Ma samo da se dovede Vlašić, ovo ostalo će se već nekako posložiti.


Znam da je i krilo prioritet, ali tu sam se već pomirio sa Iličićem, osim ako nekim čudom božjim ne iskrsne neka druga prilika. Ali tješiti ćemo se time što je 3x bolji igrač od Samua, pa ono eto, nije tragedija. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1519
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 02 avg 2021, 19:14

Kakvo je vaše mišljenje o Shevcenku da li bi mogao biti trener u Milanu? Obzirom da je završio u Ukrajini svoj posao.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 02 avg 2021, 20:44

Pa ako u medjuvremenu ne nadje neki posao a Pioli loše starta prvenstvo vjerujem da bi on bio prvi izbor. Teško je sada reci koliko bi uspio, jer klubski fudbal je nešto sasvim drugo u odnosu na reprezentaciju. Al da bi ga volio vidjeti na klupi Milana jednog dana to je sigurno, jer spada u sami vrh najdražih igrača koje sam gledao u crveno-crnom dresu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 02 avg 2021, 22:43

Čekam povezivanje sa Ševčenkom nakon prva tri loša rezultata. :mrgreen:


Hauge vrlo blizu transfera, izgleda da će se na kraju izvući oko 15m sa bonusima što je odlično s obzirom na sve okolnosti.
Ne znam šta će se dešavati sa njim u budućnosti, ali bože moj, nemaš taj luksuz imati tri lijeva krila u ekipi dok ti pod hitno treba novac... valjda se poslije ovoga stvari konačno pokrenu na merkatu.

Još da se Samu proda, pa taman više niko ne otišao.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 03 avg 2021, 00:48

Samu se zakuco čavlima u Milanello ne da mu se nigdje, kao nekad Bonera.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 03 avg 2021, 15:05

Čuj ti Roupa, ko biva Iličić već doveden, još mu i ne valja, baš si bezobrazan :mrgreen:

Iličić bi bio premija, ali sam nešto siguran da nam neće doći, očekujem da ode u npr. Romu koja će mu dati platu veću za 100 milja nego što Milan nudi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 avg 2021, 21:29

Pa možda sam očekivao nešto bolje od 33-godišnjeg depresivca. 🌝

Ali dobro, može funkcionisati kao kratkotrajno rješenje za ovu sezonu. Generalno niti ima mnogo desnih krila na tržištu, a stvar se još dodatno zakomplikuje kad uz to nemaš ni para. :zzz:


Caldara na posudbi u Veneziji, ovi nit' će otkupiti taj ugovor jer će vjerovatno ispasti iz lige, a vrlo moguće i da će Milan morati plaćati dio plate. Sve u svemu sranje.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 04 avg 2021, 00:06

Izgleda da Hauge ipak ode u Eintracht za 12M. Još Castillejo pa bi onda možda mogli nekoga i kupiti.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 04 avg 2021, 00:08

Hvalim te Bože više da i prodamo nekoga.
Ajde Bonera #2 i ti kupi prnje, a i Romagnioli da se nekom proda valjalo bi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 avg 2021, 00:55

Insajderi vele da ovaj transfer pokreće dolazak Vlašića, pa ćemo da vidimo hoće li se šta desiti u narednih par dana. Vakat je da se dovede i da se iole spremi pred početak sezone.

Za desno krilo, bio to Iličić ili neko drugi, se čeka na prodaju Samua. Rezervni veznjak i bek, kako ko uleti do kraja merkata.


Postavlja se pitanje šta bi se desilo da se nije izborila LŠ u zadnjem kolu, kad nam merkato ovako izgleda.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 04 avg 2021, 05:29

rope11 je napisao/la:
04 avg 2021, 00:55
Insajderi vele da ovaj transfer pokreće dolazak Vlašića, pa ćemo da vidimo hoće li se šta desiti u narednih par dana. Vakat je da se dovede i da se iole spremi pred početak sezone.

Za desno krilo, bio to Iličić ili neko drugi, se čeka na prodaju Samua. Rezervni veznjak i bek, kako ko uleti do kraja merkata.


Postavlja se pitanje šta bi se desilo da se nije izborila LŠ u zadnjem kolu, kad nam merkato ovako izgleda.
Ne znam sta ocekujes,mi smo potrosili 50mil na igrace da ih zadrzimo,niko od konkurencije nije nikoga kupio,tako da..jedino englezi i dalje imaju para za trositi,ali opet dosta manje nego inace. Pa vidi Reala samo prodaje nikoga ne dovodi,sta bi rekao za njih.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: muxa i 20 gostiju.