AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 16 jan 2019, 20:31

Jest ovo jadno, trenutno nas gledam da smo nivo Genoe, Chieva i sl. ekipa....Koliko loše bezidejno izgledamo na terenu, a neki igrači ili sto igraju kod nas ili su stvarno tolike prevare da ne znaju osnove fudbala.. Mučnije mi.je gledati utakmice sa ovim sastavom nego kad su igrali Constant i kompanija jer od njih nisi ništa ni očekivao..
FORZA MILAN!!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jan 2019, 20:35

Ma nije ovo čak ni bilo tako loše, hajmo reći da se odigralo u skladu sa mogućnosti. :mrgreen:

Krilo i veznjak bi itekako popravili krvnu sliku ove ekipe, bar koliko-toliko do ljeta i da se izbori top 4. Nije to na momente uopšte loše ali fali igrač sa završnim pasom i prije svega, mozgom. Šta god dobro da se uradi, Kessie ili krila syebu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 16 jan 2019, 20:37

Ovo bi malo jaci trening za juve....ojjjj na sta je Milan spao....pa udaljeni smo od ozbiljnog fudbala jedno 3 svjetlosne godine... ja sam stekao utusak da su mogli gol dati kad su htjeli....a nasi igraci ginu zivotom...sad ce doci neko i reci da sam pesimista da treba pozitivno gledati....

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 16 jan 2019, 20:44

Vidis Ronalda koliko gine za nebitni trofej a lik je osvojio sve sto se moze osvojiti, a nasi nemaju pola trofeja i nemaju volje za zivotom. O fudbalskom znanju da ne pricam.

Igraci jesu odron ali sve dok uvodi Borinia i lezbacu i fura mrtvi 433 za sve krivim trenera.

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 16 jan 2019, 20:48

Fin, rutinski poraz. Izbjegnuta neka veca blamaza. To je krajnji domet ovog tima.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Juvesampion
Postovi: 210
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Juvesampion » 16 jan 2019, 20:54

Izgubljeni imaju pravo da se žale, to je normalno. Suđenje je bilo korektno kartone koje je podjelio na obje strane su zasluženi. A to sto spominjete penal nad kontijem nađite i pogledajte ponovo usporeni i uvjerite se , a sto se tiče ruke ja sam Boga molio da ga ne svira i ako je vama skoro identičnu situaciju svirao kad je benatia igrao rukom jer je napucan od strane gonzala nađite i pogledajte pa uporedite i onda opletite po sudiji.

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 16 jan 2019, 21:20

Druze moj ne bitan je sudija, juve je nazalost jednostavno bolji za dvije klase...
Svi ocigledno znaju da Juve ima naklonost sudija,to je opce poznato,zbog slicnih radnji su bili izbaceni u seriju b...al problem nastane kad sudija zakine juve,tad forum,mediji gore jer nisu navikli da budu zakinuti ( npr.liga prvaka )...
Tada dodju i pricaju o pravednosti,o postenju,o bezobraluku i sl, a to sto dobijaju od sudija u seriji a je posve normalno....

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jan 2019, 21:30

Evo pogledao. Ovdje itekako ima elemenata za penal, puno većih nego onaj za Juventus gdje ga je lopta napucala iz neposredne blizine i gdje većina sudija ne bi svirala penal.




Sad vidim da je Matuidi imao skoro identičan start nad Calabrijom kao Kessie i nije dobio ni žuti. :mrgreen:



Ali po meni je ipak najgori onaj ofsajd nad Curtonom, on sam pred golmanom je 95% gol. Pa šta koji qurac sviraš ako znaš da postoji VAR, pusti akciju do kraja pa kasnije ispravljaj odluku ako ima potrebe za tim.


Al' ajde nebitno, svejedno nije neka bitna utakmica da bi se kmečalo radi sudija. Idemo dalje. Veći je problem što će zbog ove utakmice biti suspendovan Romagnoli, Calabria i Kessie. I što će igrači poslije svega ovoga biti premoreni, a već za par dana počinje liga. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2019, 21:34

nema titule :kafa:

Juvesampion
Postovi: 210
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Juvesampion » 16 jan 2019, 21:39

Pa da se juve forsira do sad bi bar imali u ligi 20 penala i toliko neregularnih golova, koliko je penala sviramo smjesnih protiv juveta i niko nije komentarisao a čim nešto bude u korist juveta onda ide ofanziva sa svih strana sudija ovo sudija ono. Ljudi uzmite kopiju projekta juveta napravite stadion postavite ljude na pravo mjesto i počnite dovoditi igrače prve klase a ne otpad i onda vam svako drugi kriv a vi oštećeni. Kreneš od nule i onda lagano i pametno ulaganje i dođe rezultat. Juve projekatpogledajte kakvi su igrači igrali i igraju od povratka u seriju A, a pogledajte šta str vi dovodili i šta sad dovodite. Od srca vam želim da budete druga najjaca italijanska ekipa poslije juveta.

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 16 jan 2019, 21:41

daj ba rope kakav umor pa ne igraju u nasoj saban ligi, to su profesionalci koji moraju moci odigrati 3 utakmice sedmicno i to na 3 razlicita kontinenta...ako nisi za to sposoban nemas sta da trazis u ozbiljnom fudbalu.. uvijek neke izgovore trazimo za neuspijeh.
FORZA MILAN!!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jan 2019, 21:44

Pa ljudska su bića, naravno da mora uticati kad igraš 120 minuta, pa letiš na drugi kontinent, odigraš, vratiš se nazad i onda za par dana opet igraš utakmicu. I to sve u sedam dana. I još na sve to, izlaziš desetkovan kartonima, yebalo ih ovo takmičenje u sred sezone umjesto da ga stave na početku kao sav normalan svijet.



Chini, danas je izašla vijest da je Leonardo u Rimu. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 16 jan 2019, 21:47

Juvesampion je napisao/la:Pa da se juve forsira do sad bi bar imali u ligi 20 penala i toliko neregularnih golova, koliko je penala sviramo smjesnih protiv juveta i niko nije komentarisao a čim nešto bude u korist juveta onda ide ofanziva sa svih strana sudija ovo sudija ono. Ljudi uzmite kopiju projekta juveta napravite stadion postavite ljude na pravo mjesto i počnite dovoditi igrače prve klase a ne otpad i onda vam svako drugi kriv a vi oštećeni. Kreneš od nule i onda lagano i pametno ulaganje i dođe rezultat. Juve projekatpogledajte kakvi su igrači igrali i igraju od povratka u seriju A, a pogledajte šta str vi dovodili i šta sad dovodite. Od srca vam želim da budete druga najjaca italijanska ekipa poslije juveta.
Sve je to ok ali pises na nacin kao da mi sa ove teme upravljamo poslovanjem Milana. Zasluzni smo za ove neuspjehe Milana koliko i ti za uspjehe Juventusa.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 16 jan 2019, 21:48

Vidi druze moj hvala ti na toplim savjetima,imaju ljudi koji primaju platu za to....sa druge strane nije samo do penala,penal je totalno ne bitan kod 2 0, a malo prati kad juve dobije penal,dobije uvijek kad zapne kad je utakmica tjesna kad ne ide....tad u principu svi igraci lete sudiji i traze nesto ( slobodne udarce,zute kartone ) i vrse pritisak....ako zelis sad cu ti reci iz ove sezone 3 ili 4 situacije gdje ih je sudija direktno pogurao....a da ne govorim prije nekoliko god kada je muntari dao gol,lopta usla metar u gol sudija nije priznao,i juve uzme titulu te sezone,i to je za vas sve normalno....vjeruj mi sa ima desetine ociglednih primjera kad sudije guraju....
Opet kazem nije problem sto dobijaju al problem je kad sudija protiv njih sudi tad je sve neposteno itd....

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2019, 21:59

rope11 je napisao/la:Chini, danas je izašla vijest da je Leonardo u Rimu. :mrgreen:
slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2019, 22:01

samo immobilea nam ne dirajte :pray:

Juvesampion
Postovi: 210
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Juvesampion » 16 jan 2019, 22:31

Ne mogu se sjetiti koja je tekma bila Al ova sezona juve protivnički igrač ulije će klizeći a ruka ostala i lopta ga pogađa u ruku i sudija gleda var i ne svira penal i niko nije a rekao za to a navedi mi tih 10 volio bi znati kad budeš nabrano to gutanje juveta napisi i one kad su oštećeni bio bi zahvalan. A upravu si imaju ljudi koji zarađuju pa nek oni zatraže pomoć od uprave juveta kako uzeti 18 mil. Za posudbu za igrača koji je pao u formi to oni trebaju uciti

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16623
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 jan 2019, 23:14

Znaci protiv Genove bez Roma, Kessiea i Calabrije, jedino pozitivno je da se Suso vraca

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 16 jan 2019, 23:20

Nadam se da ce Conti poceti od prve minute. Onda bi to znacilo da bi stoperi bili Zapata i Abate.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 jan 2019, 23:29

Na stranu greške sudija ili sudije. Jer ruku na srce start Kessiea i Matuidia je isti, a dva različita ishoda. Okej, i onaj start nad Contijem je trebao bitii pogledan za VAR sobi. Ali to ne mijenja činjenicu da je Milan izgubio od puno jače ekipe, i ako su na terenu veći dio meča dobro parirali. Da je bilo malo više sreće ovo se moglo dobiti.

Ali opet i to mnogo govori. Milan odigra skoro pa odlično, i izgubi. Dakle očiti nedostatak kvaliteta. I za to nije kriv Juventus niti sudije već čelnicii Milana. I oni su odgovorni za ovakvo stanje. Maldini i Leo su puno pričali prije dolaska u Milan. Sad imaju funkcije i neka popravljaju ono što ne valja. A ne valja puno toga. Milan je najmanje 3 kvalitetna igrača za prvih 11 udaljen od ozbiljne ekipe. Milan treba novog trenera. I da ne brojim dalje. Sredina mora biti ojačana makar još jednim igračem. Paqueta i Bakayko su tu, ali neko umjesto Kessiea mora biti doveden. Milan treba lijevo krilo, Hakan to nije. Dakle Carrasco i jedan vezni i već pričama o boljem Milanu. I trenera na ljeto novog dovesti.

Paqueta će biti igračina. Nerealno brzo se uklopio u ovu ekipu i ima sve predispozicije da postane igračina.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.