AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 20 avg 2019, 01:08

Fantasista je napisao/la:Fakat ne vjerujem da se vi sa tim debilom raspravljate. Kod mene je na blok listi ali morao sam provjeriti šta sad baljezga. Lik je napisao da moramo biti realni jer je Maldini uvijek imao uz sebe najbolje stopere poput Stama i Neste. Ja jesam budala ali ovako nešto ne bih ni pomislio a kamoli napisao. Odjavi se sa foruma yebo te onaj ko ti priključi internet.
I kod mene je na block i nemam snage ga citati jer mi se svaki put upale trbusnjaci od smijeha na njegovo neiscrpno piskaranje i citiranje. Sto je najgore, neko drugi ga citira i onda i meni izbaci sta je iznova bubnuo.
Samo jos cekam da sebe pocne citirati i govoriti da laze i da nije u pravu. :urnebes:

Lahku noc rosoneri moji dragi
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 20 avg 2019, 01:23

Liku samo jednom odgovorio i to normalan komentar dao, a on me ubaci u neku grupu ljudi koji ga zafrkavaju :roll: tako da skidam kapu ovima koji se uopste upustaju u raspravu sa njim.
Zamolio bi te da me ne citiras jer nemamo o cemu pricati.


Izgleda Maldini dzaba putovao (nije da nismo.navikli) :D
FORZA MILAN!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2019, 01:32

Maldini ima švalerku u Madridu, frajer svake hefte ide tamo, a od igrača doveo samo Thea :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 20 avg 2019, 08:12

Šta vam počini Ševket. Ubi vas argumentima. Brutalno.

Drago mi je da se pokrenula priča oko toga koliko je Maldini stvarno bio dobar. Dosta je bilo i njega.
Poštovanje za Ševću jer ne bježi od kontraverzi i "taboo" tema.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 20 avg 2019, 09:12

SonVolt je napisao/la:Šta vam počini Ševket. Ubi vas argumentima. Brutalno.

Drago mi je da se pokrenula priča oko toga koliko je Maldini stvarno bio dobar. Dosta je bilo i njega.
Poštovanje za Ševću jer ne bježi od kontraverzi i "taboo" tema.
:lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 avg 2019, 10:12

:facepalm:
Dvije stranice nicega.


Ozbiljno se pise o Jovicu, samo ne znam koji ce im kujac on.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 20 avg 2019, 11:18

Nadam se da nije istina za Jovića. Ne vidim razliku između Cutronea i njega. A i on debil otišao u Wolvse gdje nema yebene šanse da igra pored portugalaca i slične bagre. Retardi 2 mjeseca potrošili na Silvu, Cutronea i Correu umjesto da su se fokusirali na vezni red.

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 avg 2019, 11:27

Nemam ja ništa ni protiv Jovica ni protiv malog Hernandez al pod uslovom da riješe ono što svi znamo da škripi godinama. Ako se to ne riješi onda nam dzaba napadači bekovi stoperi
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 avg 2019, 11:45

muxa je napisao/la:Nemam ja ništa ni protiv Jovica ni protiv malog Hernandez al pod uslovom da riješe ono što svi znamo da škripi godinama. Ako se to ne riješi onda nam dzaba napadači bekovi stoperi
Pa zbog toga sam i ja protiv, rijesi prvo priorotete pa onda razmisljaj o napadacima al et
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 20 avg 2019, 12:18

Ma ne mora bit striktno tim redoslijedom,al bitno da se riješi.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2019, 13:11

Napadač jest prioritet jer nemamo nijedan profil napadača kojeg Giampaolo želi. Bez toga, nema smisla ni igrati ovu formaciju.

Ne vjerujem za Jovića, ako nisu željeli Cebalosa jer nisu htjeli pristati na posudbu bez prava otkupa, onda nema logike da se pristane sa Jovićem. Ovo sa Diazom ima još manje logike, uopšte nije tip napadača koji nam sad treba.


Mada meni je želja prvenstveno veznjak, ali bojim se da na kraju neće biti ništa od toga. Zahvalite Susu i sjetite ga se svaki put kad odigra kao qurac. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 20 avg 2019, 13:29

Oni ako uđu u sezonu sa ovim veznjacima, da ih sad ne nabrajam, onda su oni budale svi zajedno sa trenerom. Mogu oni igrati ali tu nikakvih ambicija nema jer će nas svaka ekipa iz vrha prekucat. Biglia i Krunić, ma daj nemoj me yebat.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2019, 16:09

Ma na papiru ovaj trojac Paqueta-Benacer-Kessie (uz rezerve Hakan, Biglia, Jack, Krunić) izgleda skroz ok, ionako se igra samo jedna utakmica i ionako je primarni cilj top 4, nije da se ganjaju trofeji i da se imaju nerealne ambicije.

...ali je Suso trn u oku. Ma nije ni trn nego balvan u oku. :kafa:

Mada kad skontaš, mi smo Baku zamjenili za Benasera i to je u suštini jedina promjena. A ne može jedan Benaser promjeniti stvari u sredini terena, koja je već desetljeće rak rana ovom klubu, treba tu još jedan kvalitetan kapitalac.
Jedna povreda ili kartoni nas djeli od sranja, a dvije od potpune katastrofe. A još ako Suso bude karakteristično igrao toplo-hladno, tek onda smo najebali.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 avg 2019, 16:16

Yebo te Suso sa te yebo vise :tralala:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 avg 2019, 16:28

I od mene vala

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 avg 2019, 16:43

Ima da ga proklinjete kad nestane sa terena i kad budete gledali Hakana sa 56 šuteva po utakmici i nula korisnih lopti. :kafa:
Ili Jacka, sa svojim meljanjem lopte i zakašnjelim reakcijama.

A još ako se ko nazad povrijedi, pa uleti Biglia i Krunić, milina.


Ako ostave mrtvog Susa i ne dovedu veznjaka radi toga, ova ekipa neće vidjeti LŠ još jednom. A prvi ćete kukati radi toga.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 avg 2019, 16:53

I sta imam od kukanja, smori i ti vise sa Susom. Znamo kakvo misljenje imas o njemu hah
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 avg 2019, 16:57

Ako,ako,ako. Dragi roup ne mogu ja tebe osudjivati jer vjerujem da ces sutra ubiti covjeka (koja uporedba ha).
Tako i sa Susom,previse si se natovario na momka koji je mimo svih pojačanja koja su dolazila unazad par godina i dalje nas najbolji igrač,znam da je to zalosno ali je realno. Pusti da ga vidimo pa cemo suditi.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 20 avg 2019, 17:41

Pero brate, fakat si se natovario na Suska...

Ja sam još prije mjesec napisao, a mnogi eto polako i kontaju ovo...
Nije nama Suso problem, NAJVEĆI problem je taj CM, da je došao jedan majstor, uz njega bi Suso izgledao kao preporodjen, vjeruj mi na riječ!

Jest spor, jest da ima samo jednu nogu i dribling u jednu stranu, ali čovjek sigurno "zna lopte", fali mu neko sa kim bi mogao to i pokazati.

Kessie, Biglia, Krunić, Bennacer, sve su to panjevi ili polupanjevi, ne znam kako išta možeš očekivati od tog veznog reda, a samim tim i od Suse ?!

Shvati, samo da je došao neko poput Rakete, Modrića, Isca, ma bilo ko, progledao bi i Suso i Piatek bi zabijao, sve bi bilo drugačije.

P.S. Evo priča se čak i o Icardiju kao opciji za napad... Mada teško da bude šta od toga!
Ne znam ni sam šta bih rekao, majstor je Icardi, ali luda glava još ludja Vanda. :D

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 20 avg 2019, 18:03

Tu je to negdje, mada ne bi jos osudjivao Radeta i Bennacera dok ih ne vidim na djelu, makar jednu polusezonu.

Sto se tice Icardia, i da ima promil sansi da se ugrabi ne bi puno razmisljao, covjek je igracina sto jest jest, ako ostavimo po strani sva ona sranja koja se vezu uz njeg.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.