AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
sonpenn
Postovi: 3577
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 25 maj 2019, 22:13

Milan Primavera ispao iz Seria-A.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2019, 01:50

Bruka, ali više me u ovom momentu ni ne čudi. :mrgreen:

Što je najgore, zadnje dvije godine se poprilično dosta ulagalo u njihov tim, pogotovo se Leonardo angažovao oko dovođenja par talenata tako da ne možeš reći da ih je neko zapustio i ignorirao. I vidi šta se desi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1338
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 26 maj 2019, 02:51

I stado ovaca ide kud treba kad je dobar coban..
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16613
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 maj 2019, 10:14

Jutro rossoneri :) dug dan je pred nama, ja nzm za vas al ja mozda i po prvi put nisam neki optimista da mozemo do LP vcrs(mozda je to i bolje)

Imam osjecaj da ce neko od Inter, Atalanta kiksati, ali da cemo i mi isto kiksati.

Kako god vcrs od 20:30 ce biti dosta nerviranja

Avatar
Beduin
Postovi: 16338
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2019, 11:15

Gdje ces biti optimista sa ovakvim timom i pozicijom, da Inter i Atalanta kiksaju mi je u domenu SF. Mada, sjetite se onog kiksa Intera u zadnjem kolu kad izgubise titulu, cini mi se Ronaldo im tad igrao. Paceri pravi :D

Mislim da veceras svakako smo u dobitku. Odlaskom u LP ne treba trositi rijeci od kojeg je znacaja i da bismo mogli onda i uloziti vise para, ali sa druge strane i neodlaskom ce biti sigurno korjenitih promjena i nece dozvoliti ozbiljni vlasnici jos jedan blam naredne sezone, ili ce nas prodati nekom bogatasu ili ce mijenjati nesto u Upravi (Campos za pocetak) pa krenuti u ozbiljnije dovodjenje igraca. Prihvatiti zabranu igranja LE i onda krenuti kako Bog zapovjeda, korak po korak.

Ne znam koliko ima istine oko dovodjenja Camposa, ali covjek zna ubosti sa talentima, samo koliko je to moguce ostvariti u Milanu gdje ti trebaju gotovi produkti, a ne kaljenje igraca za prodaje. Ali da treba uvijek imati i 2-3 talenta i istripiti ih u timu, treba vala. Naredna sezona je biti ili ne biti za Paquetu, nema tu previse prostora niti vremena za cekanje.

Ovo za Primaveru mi je neshvatljivo, doveli su kobajagi nekih talenata iz Francuske i Portugala, ako se dobro sjecam, mali Maldini JR. mada nemaju nekoga ko odskace u timu, nazalost. Cak ni Maldini nije nesto woow, ali je on mladji od vecine njih ja mislim.

Neka nam je Bog na pomoci.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 26 maj 2019, 16:55

Zanimljivo kako je uvijek Atalanta u vrhu sto se tice primavere. Nase antitalente uvijek vode debili koji ih uniste i onda zavrse u petoj ligi.

U citavoj sezoni Rino nije mogao makar jednog klinca prikljuciti prvom timu pa da nekad i zaigra. To mogu Barsa, Psg ili City a ne moze Milan.

Veceras ocekujem pobjedu ali LS-a ostaje san.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 maj 2019, 17:21

Atalanta je igrala najljepši fudbal u Italiji ove sezone. Ali ko zna kako će večeras odigrati u najvažnijem meču u historiji tog kluba. I to na njihovu nesreću ne igraju na svom stadionu.A pritisak je ogroman. I ako volim ekipe koje sa malim budžetom prave čuda, nisam pobornik toga da ekipa koja se ne može kvalitetno pojačati za LPa, nastupa u tom takmičenju.

Dalje, Inter je u užasnoj seriji a Empoli grize na 150%, a sa Interom se nikad ne zna. Mogu ih večeras hladno natrpati a mogu i napraviti debakl sami sebi.

Na sve to, Milan je isto ekipa od koje možeš svašta očekivati.Čak se može desiti da Inter i Atalanta kiksaju, ili jedna od te dvije ekipe, a i da Milan ne dobije Spal.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 17:25

Da mi je kakav dobar stream naći da gledam Milan, kontam na Areni će garant javljati rezultate odmah, a volio bih da ne znam rezultat Atalante i Intera, samo na poluvremenu i na kraju da vidim koliko igraju :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16613
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 26 maj 2019, 17:30

Ugasi ton :)

Nego gledam Sasusolo zadnjih 8 tekmi ima samo jedan poraz, nesto mi to vraca nadu :)

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 26 maj 2019, 17:31

Mislim da su sanse da Atalanta kiksa ravne cudu. Ljudi koriste njihov stadion sto znaci da im placaju neku odredjenu sumu za to koristenje koja moze biti dodatno pojacana sa plasmanom u LP. A i sama cinjenica da koriste njihov stadion moze samo znaciti da su u prilicno dobrim odnosima. Znaci jedina sansa je kiks Intera i da se dobije Spal ali ipak mislim da od toga, realno, nema nista...

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 26 maj 2019, 17:32

Raonffa je napisao/la:Da mi je kakav dobar stream naći da gledam Milan, kontam na Areni će garant javljati rezultate odmah, a volio bih da ne znam rezultat Atalante i Intera, samo na poluvremenu i na kraju da vidim koliko igraju :D
Nivo strpljenja koji zelim da dostignem u zivotu
kako mozes covjece :damn:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 26 maj 2019, 17:44

crvenocrni je napisao/la:Mislim da su sanse da Atalanta kiksa ravne cudu. Ljudi koriste njihov stadion sto znaci da im placaju neku odredjenu sumu za to koristenje koja moze biti dodatno pojacana sa plasmanom u LP. A i sama cinjenica da koriste njihov stadion moze samo znaciti da su u prilicno dobrim odnosima. Znaci jedina sansa je kiks Intera i da se dobije Spal ali ipak mislim da od toga, realno, nema nista...
Ovo je baš stereotipna izjava. Koliko god da je skandala bilo u Serie A tokom historije. Mislim da je teško očekivati da će neko nekom "pustiti" tek tako u godini 2019. I to pred očima cijelog svijeta, u vremenu kad je medijski pritisak nenormalan i u puno bezazlenijim sitiacijama. Atalanta ako dobije, dobit će isključivo na kvalitet i to je to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 26 maj 2019, 17:52

Romagnoli13 je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Mislim da su sanse da Atalanta kiksa ravne cudu. Ljudi koriste njihov stadion sto znaci da im placaju neku odredjenu sumu za to koristenje koja moze biti dodatno pojacana sa plasmanom u LP. A i sama cinjenica da koriste njihov stadion moze samo znaciti da su u prilicno dobrim odnosima. Znaci jedina sansa je kiks Intera i da se dobije Spal ali ipak mislim da od toga, realno, nema nista...
Ovo je baš stereotipna izjava. Koliko god da je skandala bilo u Serie A tokom historije. Mislim da je teško očekivati da će neko nekom "pustiti" tek tako u godini 2019. I to pred očima cijelog svijeta, u vremenu kad je medijski pritisak nenormalan i u puno bezazlenijim sitiacijama. Atalanta ako dobije, dobit će isključivo na kvalitet i to je to.
Pa i sve da je stereotipna, prilicno sam siguran da je istinita. Uostalom nema nista lose u tome da jedan klub (koji nema apsolutno nikakvu motivaciju) nesto pretjerano 'ne zapinje' protiv drugog kluba koji igra jednu od svojih najbitnijih utakmica u istoriji, pogotovo uzimajuci u obzir gore navedeno. Uostalom zivi bili pa vidjeli. Niko sretniji od mene da ne bude tako ;)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 26 maj 2019, 18:06

crvenocrni je napisao/la:Mislim da su sanse da Atalanta kiksa ravne cudu. Ljudi koriste njihov stadion sto znaci da im placaju neku odredjenu sumu za to koristenje koja moze biti dodatno pojacana sa plasmanom u LP. A i sama cinjenica da koriste njihov stadion moze samo znaciti da su u prilicno dobrim odnosima. Znaci jedina sansa je kiks Intera i da se dobije Spal ali ipak mislim da od toga, realno, nema nista...
A vlasnik Sassuola je navijač Milana.

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 26 maj 2019, 18:15

SiamoNoi je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Mislim da su sanse da Atalanta kiksa ravne cudu. Ljudi koriste njihov stadion sto znaci da im placaju neku odredjenu sumu za to koristenje koja moze biti dodatno pojacana sa plasmanom u LP. A i sama cinjenica da koriste njihov stadion moze samo znaciti da su u prilicno dobrim odnosima. Znaci jedina sansa je kiks Intera i da se dobije Spal ali ipak mislim da od toga, realno, nema nista...
A vlasnik Sassuola je navijač Milana.
Ma vi ste jedina sansa ;)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2019, 18:26

Najvjerovatnije neću ni gledati utakmicu, već sad me pere nema trema iako sam 95% siguran da od LŠ nema ništa. Na kraju ću provjeriti rezultate, pa šta bog da. :mrgreen:

Šteta što će to na kraju biti samo bod razlike, pa da je bar više, lakše bi mi palo.

Ili zamisli da oni kiksnu, a i Milan remizira, to bi baš ličilo na ovaj klub. :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 18:41

UrbyEmanuelson je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Da mi je kakav dobar stream naći da gledam Milan, kontam na Areni će garant javljati rezultate odmah, a volio bih da ne znam rezultat Atalante i Intera, samo na poluvremenu i na kraju da vidim koliko igraju :D
Nivo strpljenja koji zelim da dostignem u zivotu
kako mozes covjece :damn:
Ma šta ću jbg, ne mogu tri tekme pratiti nikako, tamo vamo pogubit ću se živ, bolje onda ne gledati nikako i malo prije 22:30h otvoriti rezultate i vidjeti šta se desilo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 18:44

ronaldo99 je napisao/la:Ugasi ton :)

Nego gledam Sasusolo zadnjih 8 tekmi ima samo jedan poraz, nesto mi to vraca nadu :)
Ma šta god da nađeš isto je, garant će stavljati onu live tabelu na svakom prenosu ako padne gol na nekom drugom meču, to su radili u zadnje vrijeme :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la NadalRafa » 26 maj 2019, 18:46

Postujem Atalantu al daj nam Rossonere u LP ba :D Da je sto vise onih starih dobrih uspjesnih klubova.. Ovi manji svakako skidajj gace jako brzo :) Veceras uz vas i da se desi ono najbolje.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Captain4 » 26 maj 2019, 19:50

Sretno večeras, pa da se sretnemo u polufinalu LP kao 2003. :kafa:
"We need to suffer. And we need to fight."

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.