AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 17 avg 2018, 07:24

Milanistima mahsuz selam i pozdrav iz Mekke (sa hadzdza) :D
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2018, 07:31

koraj je napisao/la:Milanistima mahsuz selam i pozdrav iz Mekke (sa hadzdza) :D
Djes Hadzija :)

Deder nanijeti koji dobar transfer danas (SMS recimo) :)

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 17 avg 2018, 07:56

Svakako preferiramo 2-3 kvalitetna igrača za 120M, radije nego SMS-a, ali sad kad je došao D-dan i nemaš ni vremena ni drugih opcija :zzz:

Sjetim se Maldinijevih riječi "neće se bacati pare" - a dolazak SMS-a za više love od C.Ronalda te 2,5 puta više od Higuaina - to već zvuči kao bacanje para :hmmmmm:

Neće mi bit žao ako ne dođe SMS, nadajmo se da momci mogu izgurat do januara bez pojačanja, pa nek onda dovedu recimo Depaya, Draxlera ili sl.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2018, 08:06

Ne kontam zasto je bitno koliko ce ko biti placen?? Bitno je da kvalitetan igrac dodje a zabkoliko vise nije ni bitno, transferi od 100 mil su danas poslati normalni, tako da nek ga dovedu decko ima 23 godine i jos dosta mjesta napredku

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 17 avg 2018, 09:13

koraj je napisao/la:Milanistima mahsuz selam i pozdrav iz Mekke (sa hadzdza) :D
Hadž mebrur brate i sjeti nas se na arefatu :thumbup:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 10:09

U godini kad je čovjek koji nije ni u TOP 10 golmana svijeta plaćen 80M, ovdje raspravlja o tome je li puno 120M za Sergeja. Koji je jedan od najboljih igrača svoje generacije na svijetu.

Treba priželjkivali njegov dolazak i to je to. Mada sve miriše na dolazak nekog osrednjeg igrača tipa Baselli. Kojeg se neće moći kutarisati kasnije.

Na kraju će reći da je on bio isključivo želja Gattusa.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 17 avg 2018, 10:40

Ma hajde neka smo malo komentarisali,i da ima ista od ovog mms a to bi bilo sinoc zvancino bio je vjerovatno pokusaj da se dovede ali odbijeno
Opet nije lose odradjen mercato sve u svemu,jedino ostaje da vidimo kako ce Gatusso to sve slozit,mada sam misljenja da namje trebao i provjeren trener,trebalo je odma Contea organizovat,ali hajde vidjet cemo

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 10:43

Evo izgleda da je Marchisio slobodan igrač. Ne bi me niti malo čudno da Leonardo njega dovede..

Bolji je od Bertaloccija bez jedne noge. Kao i od Montoliva.. Ali nije to to opet. To je u najboljem slučaju jednogodišnja ispomoć, i to pod uslovom da bude zdrav cijelu sezonu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 10:47

Warrick je napisao/la:Ma hajde neka smo malo komentarisali,i da ima ista od ovog mms a to bi bilo sinoc zvancino bio je vjerovatno pokusaj da se dovede ali odbijeno
Opet nije lose odradjen mercato sve u svemu,jedino ostaje da vidimo kako ce Gatusso to sve slozit,mada sam misljenja da namje trebao i provjeren trener,trebalo je odma Contea organizovat,ali hajde vidjet cemo
Nije popravljena najkritičnija pozicija u ekipi. To bi se na kraju moglo ispostaviti kao velika greška.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 17 avg 2018, 11:01

Bez adekvatnog pojačanja u sredini mi teško možemo do lige prvaka. Odbrana je ostala otprilke ista, a znamo da je i prošle godine bilo puno rupa. Vezni red isti, Bakayoko će donijeti tu neko trkacko poboljšanje, i čvrstinu u defanzivi ali prema naprijed ništa. Krila ostala ista, uz ovog iz Viljareala ali koji nije veliki upgrade u odnosu na ono što već imamo.
Jedino gdje smo stvarno pojacani je napad, al obzirom na prošlogodišnji zaostatak teško da isti može sam Higuain nadoknaditi. Puno ćemo zavisiti od njegove igre, što nije dobro.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2018, 11:03

Jos uvijek se nista ne desava bas nas da izvinete j.e.b.u :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 11:07

Odbrana je funkcionisala jako dobro od dolaska Gattusa. To nije problem. Kao niti napad od ovog ljeta. Ali sredina je najslabiji dio ekipe. Leonardo je imao dva ključna zadatka, prvi je obavio odlično, doveo vrhunskog napadača. Drugi zadatak je bio dovođenje tog lijevog veznog koji ima kreativnosti. I tu je opasno podbacio. I bit će jedan od najvećih krivaca ako Milan opet ne uđe u LPa.. Jeste legenda kluba, ali nisam očekivao da bude svjestan nedostatka i onda da to ne riješi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 17 avg 2018, 11:44

Romagnoli13 je napisao/la:
Warrick je napisao/la:Ma hajde neka smo malo komentarisali,i da ima ista od ovog mms a to bi bilo sinoc zvancino bio je vjerovatno pokusaj da se dovede ali odbijeno
Opet nije lose odradjen mercato sve u svemu,jedino ostaje da vidimo kako ce Gatusso to sve slozit,mada sam misljenja da namje trebao i provjeren trener,trebalo je odma Contea organizovat,ali hajde vidjet cemo
Nije popravljena najkritičnija pozicija u ekipi. To bi se na kraju moglo ispostaviti kao velika greška.
Ma druze to vise ne mogu ni da komentarisem,zube smo istupili pricajuci o vezisti dobrom,koji zna lopte,kad pogledam malo vezni red sad ovo ce ti bit dovuci je nekako do krila i Suso i ovaj drugi ce zamahivat u prazno ali hajde

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 11:49

Zato i pišem da je ovaj merakto nepotpun i ako ćemo kao davati neke ocjene, više od 7 ne može dobiti. Leonardo je imao samo 2 zadataka, dovedi napadača koji može isporučiti 20+ golova i konačno, nakon toliko godina dovedi tog veznog koji može držati konce igre. I izgleda da nije uspio..

Sve je to super, zadržao si ključne igrače, popunio rotaciju sa par korisnih igrača, otjerao dosta panjeva.. I onda dopustis da ostanes na 4 vezna igrača na koja se možeš osloniti, od koja su 3 skoro pa čisti defanzivci.Jedan je neki hibrid, i nije klasični vezni koji može diktirati tempo i praviti razliku. Ostala 3 panja u rotaciji, koji su ne kvazi vezni već uopšte kvazi igrači, neću ni komentarisati...

Ne mogu Kessie, Bakayoko, Biglia i Jack sami iznijeti sezonu.Još ako je trener neko ko je očito tvrdoglav i ne želi promjeniti formaciju u onu koja više odgovara tipu igrača koje ima, a to je 4-2-3-1... tako bi se onda nekako i ublažio Leonardov fail i ne dovođenje još jednog veznjaka.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 17 avg 2018, 12:01

Trenutno ne zelim davati nikakav komentar o prelaznom roku....kad se zavrsi prelazni rok onda mozemo komentarisati....za sada kada pogledamo nas roster igraca za sljedecu sezonu to je isuvise tanko...ali pricekajmo kraj marketa...
Znaci ne potvrdjeno al se suska ozbiljno da je juvrntus mrski kupio Pogbu....

FORZA MILAN

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 17 avg 2018, 12:06

Još je 6h do kraja merkata. Sve je manje šansi da će taj problem na sredini terena biti riješen.Dao Allah da griješim, ali sve vodi ka tome. I ako i dalje ima pisanja da je Leonardo radio na nečemu cijelu noć skoro.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 avg 2018, 12:32

pa kad na oficijalnoj stranici napišu da je gotovo, onda je valjda gotovo.

baš je razočarenje ostati bez veznjaka, a to je ono što je falilo najviše. :facepalm:
ne pričam o esemesu, da su mogli doveli bi ga iako je operacija bila preteška, ali jednostavno morali su imati plan B i C.

opravdanje da nije bilo para se može okačiti mačku o rep, za yebenog laxalta i castileja se platilo preko 50 miliona :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2018, 12:35

Nema sta to je to sa transferima, na oficijelnoj szranici pise da je sa njima zavrsen prelazni rok za ovo ljeto, mogu reci da sam razocaran jer se nije doveo igrac koji najvise fali, ali vidjecemo mozda ce tu ulogu preuzeti Hakan

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 17 avg 2018, 12:36

nesto ne vjerujem da su iskreni!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 avg 2018, 12:52

Chinaglia je napisao/la:nesto ne vjerujem da su iskreni!
Zasto, zakazana je press u 15:00 gdje ce biti predstavljeni Samu, Laxalt i Bakayoko i ja vjerujem da ce biti da je Bakayoko to pojacanje u veznom.

Nadao sam se SMS- u iz razloga sto iz Lazia niko nije demantovao da postoji interes Milana pogotovo Lotito koji bi to odmah demantovao ali eto

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meskalin i 26 gostiju.