AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 jan 2019, 22:11

A dosta se spominje i Ozil

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 jan 2019, 22:34

Ma vala, ima da ih rode, ne interesuje me kako. :roll:
Krilo i veznjak su neminovni (valjda ne moram ni pisati da se podrazumijeva da budu kvalitetni), pogotovo sa Piatekom i Curtonom koji nisu taj tip napadača koji mogu sebi izmisliti šansu iz ničega nego im treba podrška suigrača. Bez ta dva igrača je top 4 pod ogromnim upitnikom.


Nisam neki fan Ozila zadnjih godina, ali i on bi dobro došao, baš nam i fali ta desetka koja umije poslati završni pas, ali sumnjam da ima išta u tim pričama.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 18 jan 2019, 22:44

Carrasco traži previše para. Zbog toga su vjerovatno i u Arsenalu odustali od njega. A za Ozila sumnjam da će ga i ganjati jer i on dosta više zarađuje nego što bi mu mi dali.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4879
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 jan 2019, 22:53

Kao sto sam i rekao,ne vracam se do drugog dijela sezone jer je sve vidjeno i evo me. Pozdrav raja :salut:
Juve i superkup nista posebno,lice i licit ce na spejs satl u odnosu na nas. Da su trebali dati 3 gola lagano bi ih nam uvalili. Na stranu sudijske odluke i sitnice koje iritiraju (ne)koristenjem vara nekada.
Higuain,realno zao mi ga. Ubjedjen sam da ko god dodje,bio Aguero ili Suarez ili Piatek,ne moze biti dovoljno dobar. Jer nije kod nas problem u napadacu kao pojedincu,vec u sistemu koji je pogresan,kojeg i nemamo ustvari. I dalje djelujemo tako da ni sami ne znamo sta nam je cilj.
Kessia bih vec sutra djaba dao kome bilo,ako se uzme koja para super. Taj je sve sanse ispucao i vise nema sta da pokaze. Dovoljan je Bakayoko tu i dodati jos jednog koji zna igrati lopte pored njega i Paquete,onda bi to moglo liciti na nesto.
Paqueta,vec sada jedan od najboljih nasih pojedinaca. Meni sta je zapalo za oko je jako dobra kretnja bez lopte i to sto se uvjek nudi za pas,ne boji se lopte. Jos on ima da napreduje,ali mislim da moze biti jako dobar igrac.
Idemo dalje,Forza Milan!!

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 jan 2019, 01:51

Ako ništa, ovaj Pjontek je odličan kod kornera i općenito svih prekida, a čini mi se da puca i penale uspješno.

Sve naše bolne tačke na jednom mjestu. :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 jan 2019, 11:21

rope11 je napisao/la:Ako ništa, ovaj Pjontek je odličan kod kornera i općenito svih prekida, a čini mi se da puca i penale uspješno.
Sve naše bolne tačke na jednom mjestu. :rol:
Još da nauči da nekoga predribla :D
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 19 jan 2019, 14:13

Siguran sam da nece dolaziti nikakav vezni igrac. Ocekuju povratak Biglie, tu je ovaj brazilac i mislim da je to, to. Vjerovatno ganjaju neko LW ali imena koja se spominju su razocaravajuca. Jedino kvalitetno ime je Carasco ali od toga nista.

Raspitivali su se za Diawaru iz Napolia, oni traze oko 30 mil. Ne bih imao nista protiv da prodaju Kessia i dovedu Diawaru jos bi bili 15-ak mil u plusu kad se sve sabere.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 jan 2019, 14:30

Ma kakav vezni i krilo, oni da mogu dovesti nekoga kvalitetnog, do sada bi ga doveli. To su bajke kojih smo se naslušali zadnjih pet godina.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16502
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 jan 2019, 19:26

Jesmo mi ovo fkt kupili ovog mladog stopera, ako jesmo ja bih bio aretan sa tom kupovinom, jer mali je dosta talentovan, samo hebat ga trebace mu vremena da se malo razvije

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 19 jan 2019, 19:30

Krenuli su primaveru pojačavati, a kad će prvi tim?

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jan 2019, 15:17

ingvajn nije pozvan na utakmicu tako da je ta epizoda s njim i zvanično završena :mrgreen: transfer se završava u utorak, a vrlo moguće i sutra navečer, nekad poslije utakmice jer baš sa genovom igraju.


benvenuto pjontek, neka ti je bog na pomoći, a i nama.


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 20 jan 2019, 15:29

nestace mu municije u milanu :kafa:

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 jan 2019, 15:31

Sve u svemu ako se to sve i završi tako (ode Higuain, dođe Piatek, ode nadam se Bertolacci a može komotno i Halilović) ostajemo opet sa dva slična napadača. Po prijašnjim vijestima ganjali su napadača koji može igrati i krilo a sad zbog ove sadašnje devetke će dovesti pravog napadača tako da ostaje pitanje tog lijevog krila. Ganjaju tog nekog malog iz Bruggea a nekako ipak bi volio neko dokazanije ime poput Depaya, Lozana ili Carrasca. Navodno poslije utorka kad bi se ovo sve trebalo završiti će probati dovesti to lijevo krilo i još jednog igrača u sredini.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jan 2019, 15:53

kad je ingvajnu kao ponajboljem napadaču lige nestalo municije, šta tek onda očekivati od nedokazanog mladića sa 6 mjeseci dobrog fudbala u karijeri?


mada nismo dugo imali strijelca sa najviše golova u ligi, još od šaravija prije 5-6 godina... mada ćemo i ovog vjerovatno uništiti, ovaj klub je kao grobnica devetki. :rol:

jedina dobra stvar je što je odličan u igri sa glavom, konačno bi trebali profitirati od svih onih silnih i beskorisnih ubačaja u šesnaeterac.



sad je prioritet dovesti krilo, nadam se da je to carasco.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 20 jan 2019, 16:07

Chinaglia je napisao/la:nestace mu municije u milanu :kafa:
Jeste li spremni da prepustite četvrto mjesto sutra navečer? :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 jan 2019, 16:19

Za Carrasca je najveći problem ta prevelika plata koju traži.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jan 2019, 16:31

pa sad kad se budžet rasteretio odlaskom ingvajna, mogla bi se ta plata preusmjeriti na carasca.

možda neće dobiti tih 10 miliona, ali 7 miliona bi se moglo isposlovati.


mada svi kažu da je leo već odavno zaključio neke poslove i da će se sve objelodaniti nakon ovog transfera tako da ćemo vidjeti šta je uradio.
ne mogu se ni radovati unaprijed dok ne vidim šta je smislio jer ako dođe sensi onda yebo ti ta pojačanja, bolje da nisi ništa ni trošio. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 20 jan 2019, 16:55

Ne znam samo šta se dešava sa tom žalbom i hoće li uspjeti da povećaju taj rok na 5 godina. Bilo je neke priče da čekaju tu odluku pa da onda krenu sa ulaganjem ali ne vidim da se išta to spominje.

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 20 jan 2019, 17:16

Samo mogu reci sa trenutnim sastavom ( sa ili jos gore bez debelog ) mi nemamo sanse za 4 mj.
2/3 prelaznog roka je proslo sem paquete nista doveli nisu, tako da ako sta i dovedu nece imati vremena kad se uigrati....
Ja i dalje vjerovati ne mogu sta bi od onakvog Milana koji je bio strah i trepet...ovo je tacno Bogu za plakati...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 20 jan 2019, 17:51

Raonffa je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:nestace mu municije u milanu :kafa:
Jeste li spremni da prepustite četvrto mjesto sutra navečer? :kafa:
veceras cemo sokirat san paolo

i corava koka ubode jedno zrno :kafa:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.