AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jul 2019, 12:46

Samo me zanima kako smo to mi ovdje skontali da prodajom Cutronea i Silve, moraš naći zamjene, a Maldini to nije shvatio? Kako je moguće da čovjek koji je 40 godina u tom sportu to ne konta? I jedan od najboljih ikad koji su šutnuli loptu. Očito je da postoji plan potpune revolucije u ofanzivnom dijelu ekipe. Zato se radi na prodaji Susa, Cutronea, Silve i Castilleja. I da Milan ovisi od prodaje za finansiranje, onda bi transfer Correa već bio otkazan zbog problema sa Silvom. A ne da se sa Correom završavaju zadnji detalji, a Silva je i dalje u Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 jul 2019, 12:47

Logično engleski klubovi prodaju svoj otpad za ogromne pare a Milan jednog Cutronea prodaje za 18M. Ako Borinia ostave nek se ubiju.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 25 jul 2019, 12:49

Gdje će Borinia prodat, biće to aBd novi Montolivo :rol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2019, 12:58

Pa razumijem prodaju Susa, Silve, Samua i svih drugih balvana, ali zašto Curton koji je jedini igrač koji može biti koristan u ovoj formaciji?
Correa i Piatek bi bili starteri. Znači, opet ti fale rezerve i opet ćemo ih morati uzimati, a mi ovog prodali za yebenih 16 miliona. Pa hajde da vidimo, šta će naći to bolje od njega za te pare. :roll:


Kupovinu desetke ne računam jer ne znam kakve veze to ima sa napadačima i rezervnim napadačima. Da, trebaju pare, ali zato prodaješ one igrače koji ti više ne trebaju, a takvih ima bar 4-5.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 25 jul 2019, 17:11

rope11 je napisao/la:Pa razumijem prodaju Susa, Silve, Samua i svih drugih balvana
Od kad je i Suso balvan? Zar vam on nije bio najbolji igrač pretprošle sezone i jedan od boljih prošle?
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2019, 17:20

Nije ni rekao da je Suso balvan, nego da su ostali balvani mimo ta tri navedena igrača :D

Mada, ako ćemo realno, bliže je epitetu 'balvan' nego 'vrhunski igrač'.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 jul 2019, 18:00

Znaci deff cemo i Cutru prodati, hajd nek ide,ma da msm da od njega nikad nece biti neka zvijezda pa makar.

Po svemu tome ova dvojica su odlucila da potpuno naprave izmjene u napadackom djelu ekipe, jednistavno ovi nisu bili dovoljni da nas dovedu do zeljenog rezultata

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 25 jul 2019, 18:30

Stiže neki wonderkid iz Lillea za 22M u kešu. :hmmmmm:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 18:31

Cutrone i Silva ne zele biti zamjena, a pogotovo u Silvi imaju neke ozbiljnije pare jos uvijek pa vjerovatno zele unovciti dok ne potone jos vise. Mada, jednog od njih dvojice bih volio i dalje imati u timu, po mom ukusu to je Silva.
Oko prodaje Cutronea, neka neko upuceniji napise, ali ima ona finta oko FFP-a i prodaje igraca iz sopstvenog pogona gdje se taj igrac vise vrednuje i olaksava tu oko balansiranja para!?

Leao je Mendesov klijent? BIG YES za njegovo dovodjenje, pa ili kao zamjena u napadu ili kao SS, a da Corea ide na AMF, Paqueta na LCM. Onda samo jos tog odbrambenog dovesti i idemo uigravati tim. Mozda jos nekog defanzivnijeg veznog naci, ali se rasproda par igraca, zasto ne i Praet ako prodamo Silvu, Cutronea, Susa, Samua i Laxalta.

Sa druge strane ja bih sa osmijehom prodao Donarumu, FFP bi daleko olaksali, a imali dobar budzet i za pojacanja. Odj3bes mu i brata, dovedes Dragovskog za 2-25mil vjerovatno i na konju si.
Pa ako treba i sa Juvetom neki deal napraviti, razmjenu igraca radije nego riskirati kasnije.
Zadnja izmjena: Beduin, dana/u 25 jul 2019, 18:36, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 25 jul 2019, 18:33

Romagnoli13 je napisao/la:Stiže neki wonderkid iz Lillea za 22M u kešu. :hmmmmm:
To je ovaj Leao sto sad pisem, valjda je Mendesov klijent. Kazu da je talentovan, brz, prodoran i ima finu tehniku, sigurno bolji od Cutronea. A procita danas da je to objavio neki lik koji je prvi objavio i za Benacera da dolazi kod nas, prije svih medija, pa vidicemo. :pray:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2019, 19:06

Zar nije bolje prodati Samua i Borinija umjesto Curtona i na taj način isfinansirati tog Lea? :zzz:
Mada daleko je još od transfera, navodno ni on nije toliko zagrijan. Ali ako se bude prodavalo, ne smije ići ispod 25 miliona, pa dosta je tog podjecinjavanja igrača u vremenu kad su cijene podivljale i kad svako drvo koje zna ošutati loptu košta boga oca. Curton jest limitiran igrač, ali u 2019-oj godini mora koštati više od 18 miliona.


A i ja bih vala radije veznjaka. Ok, kupiš Correu koji je neminovan za ovaj sistem ali daj ba veznjaka, šta imam od ovog "prodaš napadača, kupiš drugog"? Uvijek ista priča, svake godine se toliko forsira to ulaganje u napad, a sredina krš.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 25 jul 2019, 19:11

Beduin je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Stiže neki wonderkid iz Lillea za 22M u kešu. :hmmmmm:
To je ovaj Leao sto sad pisem, valjda je Mendesov klijent. Kazu da je talentovan, brz, prodoran i ima finu tehniku, sigurno bolji od Cutronea. A procita danas da je to objavio neki lik koji je prvi objavio i za Benacera da dolazi kod nas, prije svih medija, pa vidicemo. :pray:
onda ovo sve da ima, i da je kao što kažu "wunderkind", išao bi negdje drugo za velike pare. Milan dovodi velikog talenta Lila za 22 miliona, ma jašta.
To može biti samo da nam Mendes uvaljuje još jednog Silvu.
I dalje, naši se uhvatili napadača, i onog Demirela iz Juventusa, a to što nam je vezni red za kantonalne lige izgleda nikoga ne zanima.

Uz dva kvalitetna vezna igrača, Cutrone bi se nadavao golova u Milanu, ne bi nam trebao napadač od 40-50 miliona. Ali đaba, dovedi ti dva napadača izvali lovu, a veznog neka igraju Biglia i Borini.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tritolone » 25 jul 2019, 19:29

Za tog momka je Everton slao ponudu i ovi su trazili 35 milja najmanje.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2019, 19:35

Zaboravljate da je vlasnik Milana u jednu ruku i vlasnik Lila (ne znam na koju foru, ali znam da je nešto povezano) i da zbog toga možemo dobiti njihove igrače ispod cijene. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 jul 2019, 19:39

Cutrone ako ode zayebi onda ovo sve. Halalit im.necu
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 jul 2019, 19:40

Ono kad procitas da je talent neki isao bi negdje drugo, a ne u Milan :facepalm:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 25 jul 2019, 20:14

ronaldo99 je napisao/la:Ono kad procitas da je talent neki isao bi negdje drugo, a ne u Milan :facepalm:
Možemo se lagati koliko hoćemo, ali je činjenica da današnji mladi talenti lete za parama, čim neko nešto polaže izvali se za njega 40 mil, daš mu platu i eto ga. Druga je stvar što je Milan trenutno druga klasa evropskog fudbala, koji poslednjih par godina nema nikakve strategije šta i kako. I ko će doći u takav klub.
Volio bi i ja da ovo nije istina, ali ovo ti je realnost.
Ne boli mene činjenica što mladi lete za parama koje mi nemamo, već što mi 5 godina nemam nikakve strategije ni ideje kako dalje.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 25 jul 2019, 20:18

Valjda sad ima, sam Maldini je rekao da nas zanimaju mladji igraci i da crmo takve i dovoditi, znaci plan je sig sa tim igracima obezbjediti ucrsce u LP i onda dovesti 1-2 wc igraca da postanes konkurentan, a ovi mladji valjda ubodu barem dvojicu

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 25 jul 2019, 20:30

Ja ne kontam gdje vi vidite da uprava ima strategiju. Fali nam pola veznog reda a oni zadnjih 20 dana ganjaju napadača a mi ih imamo dovoljno. Fali nam najmanje još 2 stopera.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jul 2019, 20:41

Mi imamo samo Piateka, ostali ili se ne uklapaju u formaciju ili nisu dovoljno kvalitetni za prvu postavu.

Ali ok, zato se i traži Correa. Ali kad se sve završi s njim onda neka se angažuju oko veznjaka i stopera, a ne da gube vrijeme na preprodaju rezervnih napadača i kupovinom drugih koji će zamjeniti te što su otišli. Bez ikakve potrebe, kao prosipanje iz šupljeg u prazno.


Kod nas sve usporeno traje, skoro će avgust, a ni pola ciljanih pojačanja nisu uzeli.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Soba i 7 gostiju.