AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16573
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 08 jun 2018, 07:39

Romagnoli13 je napisao/la:Ako bi vjerovali onome što mediji uveliko pišu.Onda bi to ovako izgledalo.


https://imgur.com/3D2SymH
Kako si mislio Morata ispred Kalinica :nene: :wave:

Avatar
Beduin
Postovi: 16295
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 jun 2018, 11:14

Meni je najvise zao sto Dollarumu nismo prodali, a uzeli Perina koji se s nama povezivao vise od 2 godine i na kraju ga pametno uze Juventus.
Od prodaje ovog **** smo kupiti Depaya npr., Hakana u sredinu baciti, Bona s klupe zamjena, i lagano slagati ekipu. Ovako se jos nista kod nas ne zna u pm vise i Milan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 jun 2018, 12:48

eh da su barem znali, prodali bi ga još prošle godine, ali znate da bi ih svi objesili da se nisu potrudili da zadrže top igrača i da mu daju dobar ugovor jer tako to ide u normalnim klubovima.

ove godine ga niko neće iako su otvoreni za prodaju, nikako na zelenu granu s njim. :problem:

doduše nešto se priča da bi storari mogao dobiti produženje ugovora za još jednu godinu, znači jedan donaruma odlazi :think: samo što je trenutno najizglednije da to bude onaj stariji.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 09 jun 2018, 14:49

Izgleda da ce produziti ugovor Zapati, kakve budale jbt.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 09 jun 2018, 15:04

Hajd Zapata ali ce izgleda i Abate ostat u klubu. Monto skoro pa sigurno ode u Werder.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 jun 2018, 11:03

pa šta fali zapati, solidna opcija za klupe, još bolje što mu ne smeta što ne igra i što ne pravi nikakve probleme od toga.
ne zaboravite da su on i musaka sačuvali mrežu protiv jednog napolija :mrgreen:


a abate će prije ili kasnije u MLS, vjerovatno bi već ovo ljeto otišao da je conti zdrav, ali ovako će ga ostaviti još minimalno jednu polusezonu jer osim calabrije nemamo nijednog desnog beka, a znate da ovaj ne umije uvezati 3 utakmice bez da se ne povrijedi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 10 jun 2018, 13:23

Izgleda da će Li prodati 30% dionica nekom Arapu koji je član kraljevske porodice iz Dubaia i on sam vrijedi 6 milijardi eura.

Plan je da tokom nekog vremena on postane pravi vlasnik Milana, te će se potpisati ugovor u narednih 15 dana, zbog pritska UEFE i Elliota :crazy:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 jun 2018, 13:50

nextterrain je napisao/la:Izgleda da će Li prodati 30% dionica nekom Arapu koji je član kraljevske porodice iz Dubaia i on sam vrijedi 6 milijardi eura.

Plan je da tokom nekog vremena on postane pravi vlasnik Milana, te će se potpisati ugovor u narednih 15 dana, zbog pritska UEFE i Elliota :crazy:
Još po pravilniku UEFE, novi vlasnik u prvoj godini može trošiti koliko želi. Ako i to u međuvremenu nisu promjenili.Ja sam napisao već više puta, ne zanima me ko je vlasnik, samo je bitno da se ulaže. Jer bez toga nema napretka.Prije 10 godina je 250M za jedno ljeto bilo neka mega stvar, i mogla se napraviti vrhunska ekipa.Jer si za te pare mogao dovesti 5-6 klasnih igrača. Danas je taj novac potreban samo da se naprave temelji ekipe,a barem još toliko da bi ekipa imala određeni kvalite.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 jun 2018, 13:53

muha milanez je napisao/la:Hajd Zapata ali ce izgleda i Abate ostat u klubu. Monto skoro pa sigurno ode u Werder.
Švabo da dovede raspalog Talijana u tridesetim godinama? Čisto sumnjam u taj transfer al' hajde :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 jun 2018, 15:51

pa il capitano je svakako polušvabo :kafa:


ja sam valjda jedini živući primjerak na svijetu kojem je on gotivan igrač i lik :mrgreen:
dobro ajde syebale su ga silne povrede i godine, ali mi je vazda nešto simpatičan bio i jedan od rijetkih koji mi nije izazivao gađenje na sam pogled pored silnih go.vana koji su prošli kroz klub.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 jun 2018, 15:59

Bio je on dobar igrač kad je tek došao iz Fiorentine, al' zadnje dvije sezone je bio katastrofa, i jesu vjerovatno povrede kumovale tome.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 11 jun 2018, 07:37

rope11 je napisao/la:pa il capitano je svakako polušvabo :kafa:


ja sam valjda jedini živući primjerak na svijetu kojem je on gotivan igrač i lik :mrgreen:
dobro ajde syebale su ga silne povrede i godine, ali mi je vazda nešto simpatičan bio i jedan od rijetkih koji mi nije izazivao gađenje na sam pogled pored silnih go.vana koji su prošli kroz klub.
Dvojica nas je..
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 11 jun 2018, 10:45

Dzaba mu sto je gotivan kad je krampa od igraca, mrtvac obicni.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2018, 14:18

ma monto je bio dobar i zahvalan igrač prve dvije sezone u klubu, ali čovjek je prošao kroz lom noge, potrgane ligamente i izgubljene dvije sezone kad je već praktički nušao u tridesete godine tako da je postao nepovratno uništen igrač, teško da bi se iko oživio nakon toga.

ne pomaže ni činjenica što je, osim što je prirodno sporiji i slabo okretniji igrač, postao još sporiji nakon svega :mrgreen:

u svakom slučaju neka mu je sa srećom, ipak je ostavio neki trag za ovih 6 godina ako se ne varam :mrgreen:



kako je dosadno, ništa se ne dešava :problem:

da makar hoće više ta odluka uefe doći u narednih par dana pa da se stvari pokrenu.


evo piše da bi vilareal poslao castileja umjesto bacce što bi bio dobar posao, nama svakako fali back up krilo koje može igrati na obe strane.
falcao i cebalos posudba, badelj i catilejo praktično džabe i depay za 40 miliona... niskobudžetan ali kvalitetan merkato. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1506
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 11 jun 2018, 18:00

koraj je napisao/la:
rope11 je napisao/la:pa il capitano je svakako polušvabo :kafa:
ja sam valjda jedini živući primjerak na svijetu kojem je on gotivan igrač i lik :mrgreen:
dobro ajde syebale su ga silne povrede i godine, ali mi je vazda nešto simpatičan bio i jedan od rijetkih koji mi nije izazivao gađenje na sam pogled pored silnih go.vana koji su prošli kroz klub.
Dvojica nas je..
Trojca, i meni je drag igrač.Al da je prd.nuo u čabar, jeste.:(
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 11 jun 2018, 18:47

meecko je napisao/la:
koraj je napisao/la:
rope11 je napisao/la:pa il capitano je svakako polušvabo :kafa:
ja sam valjda jedini živući primjerak na svijetu kojem je on gotivan igrač i lik :mrgreen:
dobro ajde syebale su ga silne povrede i godine, ali mi je vazda nešto simpatičan bio i jedan od rijetkih koji mi nije izazivao gađenje na sam pogled pored silnih go.vana koji su prošli kroz klub.
Dvojica nas je..
Trojca, i meni je drag igrač.Al da je prd.nuo u čabar, jeste.:(

Ne znam koga je imao na avataru :kafa:

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2018, 18:53

e yebo ga ja, sad ga odjednom svi vole :mrgreen:


sad ispadaš frajer ako ti nije bio drag :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 jun 2018, 20:58

Gelson Martins, Bruno Fernandes i William Carvalho bi mogli postati slobodni ako podnesu zahtjev za prekid ugovora zbog onoga što se dešavalo u Sportingu. Izgleda da će se to i desiti. Ako to bude eto slobodnih igrača koje možemo ganjati. Ako budemo ikoga ganjali.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2530
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 11 jun 2018, 22:41

Kaže menadžer Badelja da će mu klijent ili u Milan ili u Inter. Nemoj ga u Milan matere ti, idi u Inter njima treba takvih "pojačanja".

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 11 jun 2018, 22:48

LegendKiller je napisao/la:Kaže menadžer Badelja da će mu klijent ili u Milan ili u Inter. Nemoj ga u Milan matere ti, idi u Inter njima treba takvih "pojačanja".
Idealan backup umjesto Borje.Može :thumbup:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.