AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 10 avg 2021, 10:40

meepo je napisao/la:
09 avg 2021, 11:21
koraj je napisao/la:
09 avg 2021, 06:42
Za koga ti uopste navijas? Omalovazavati, bez razloga, golmana koji trenutno brani zbog golmana koji je otisao za parama je cisto nepostovanje. Navijaj za plasticni Pariz zbog njega, vjerovatno imaju neku temu na forumu pa ga mozes hvaliti do mile volje.
Kao prvo neces mi ti govoriti/pisati za koga da navijam ;)

Kao drugo gdje ja omalozavam novog golmana ? Pisati da je Mike kvalitetniji golman od Donnarume je cista glupost i to nakon par pripremnih utakmica.

Znas sta je cisto nepostovanje ? Kad zaboravis sve ono dobro sto je neki igrač uradio za ovaj klub i konstantno ga pljujes zbog njegovog izbora.

Sto se Maldini se lomio da produži ugovor Donnarumi i davao mu enormnu platu, ako je vec postojao kvalitetniji golman od njega ?

Donnarumi hvala za sve dobro sto je uradio za ovaj klub otisao je ,iako ne na lijep nacin, kao najbolji golman lige i EURA. Mike je sadasnjost i buducnost ovog kluba i ja cu ga podrzavati u svakom smislu, ali isto tako ide mi na zivce kad se pisu nebuloze.
Neces vjerovati ali svima idu na zivce nebuloze. Jos ako ih je neko pise dnevno onda je stvarno problem. Bio je jedan takav kao ti na forumu, na svaki post koji neko napise je osjetio potrebu da odgovori. I ako se neko nije slagao sa njim onda je isao na kardan.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 avg 2021, 13:11

Jel Florenci definitivno nas ili samo u nizu spekulacija?

Kao jeftina opcija sa klupe vise nego dobar, iskusan i moze pomoci svojom trkom i borbom. Jeste da je i on produktivniji u fazi napada, ali ni u odbrani nije los.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 avg 2021, 13:17

Pa eto pise se da je skoro pa zavrsen transfer. Vidjecemo.

Vjeruj da on ako dodje ce se vise koristiti kao desno krilo nego bek,ubjedjen sam u to.

Ma da sam i ubjedjenja da je on svakako bolja opcija i od Salamandera i Samu na poziciji krila

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 avg 2021, 13:19

Hauge u oficijalno posudjen Eintrachtu uz obavezu otkupa, pretpostavlja se za 12mil + neki bonusi i procenat od narednog transfera.
Ovdje smo sasvim dobro prosli i zaradili.

Navodno smo ponudili 10ak miliona za Adlia, i dalje se prodavara. On je bio zelja pojedinaca, vidicemo prvo ima li sta od transfera pa cemo onda o njemu.

A kobajagi nam je ponudjen Isco, ali trenutno nam nije prioritet zbog njegove plate.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 10 avg 2021, 14:06

Za Vlasica se haman svi nesto usutili? Ili Maldini radi u tajnosti kao i obicno...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 avg 2021, 14:14

Beduin je napisao/la:
10 avg 2021, 13:19
Hauge u oficijalno posudjen Eintrachtu uz obavezu otkupa, pretpostavlja se za 12mil + neki bonusi i procenat od narednog transfera.
Ovdje smo sasvim dobro prosli i zaradili.

Navodno smo ponudili 10ak miliona za Adlia, i dalje se prodavara. On je bio zelja pojedinaca, vidicemo prvo ima li sta od transfera pa cemo onda o njemu.

A kobajagi nam je ponudjen Isco, ali trenutno nam nije prioritet zbog njegove plate.
Nije to taj Adli :mrgreen:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 avg 2021, 15:30

muxa je napisao/la:
10 avg 2021, 14:14
Beduin je napisao/la:
10 avg 2021, 13:19
Hauge u oficijalno posudjen Eintrachtu uz obavezu otkupa, pretpostavlja se za 12mil + neki bonusi i procenat od narednog transfera.
Ovdje smo sasvim dobro prosli i zaradili.

Navodno smo ponudili 10ak miliona za Adlia, i dalje se prodavara. On je bio zelja pojedinaca, vidicemo prvo ima li sta od transfera pa cemo onda o njemu.

A kobajagi nam je ponudjen Isco, ali trenutno nam nije prioritet zbog njegove plate.
Nije to taj Adli :mrgreen:
Iz Bordoa ili iz Francuske Cvajte, koji je sad? 😁
Ja onako pausalno procitao samo Adli i kontam onaj mladic, desno krilo, ili grijesim?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 avg 2021, 15:36

Ma jok taj odavno nike aktuelan. Ovaj iz Bordoa se tek sad spominje.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 avg 2021, 17:34

Kao nije loš, ali i on je tek jedan mlad i neiskusan momak od kojeg ne znaš šta očekivati i kojem bi trebalo vremena da se adaptira. Ovaj transfer bi imao smisla kad bi momak predstavljao igrača za rotaciju, ali kad već imaš jednog Diaza u timu koji ionako nije spreman da bude desetka prvotimac, onda ti treba neki drugi drugačiji profil igrača od tog Adlija.

Jedino Vlašić ima smisla za tu poziciju, yebemu mater završi ga više. Ovo sve ostalo je downgrade i u odnosu na onakvog Hakana. :roll:


Evo izgleda da Iličić ipak ostaje u Atalanti. :problem: Neki dan je Vitielo spomenuo kako je on tek rezervna opcija i da Milan ima 2-3 druge opcije za krilo, pa me sad živo zanima koga će to potpisati. Čim je otpisan Iličić koji je imao dogovor sa Milanom već neko vrijeme, onda znači da se valjda dogovorio neko drugi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 10 avg 2021, 18:06

Pa Florenzi je dogovoren Roup, prati igru :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 avg 2021, 18:45

A mi sa sigurnoscu znamo da je Ilicic sve dogovorio sa Milanom? Mediji ga vec bili potpisali za Milan, klasika.

Hajde Conti potpisi za Cagliari, vrijeme je.

Ovaj BitMEX postaje jedan od sponzor nam, sad vidim. Pretpostavljam da ce neke solidne pare nam dati s obzirom da ce na rukavu dresa biti, u svim takmicenjima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 avg 2021, 19:58

Nebi ja imao ništa protiv onog drugog Adlija za desno krilo. Potpuno drugačiji tip igrača od ovih koji nam trenutno pokrivaju tu poziciju. Al u tom slučaju je Vlašić minimum za AMF :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 11 avg 2021, 10:04

Samo da se ovaj odlazak Samua ne iskomplikuje 😍😍
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 avg 2021, 10:08

Dok ne vidim, ne vjerujem. :mrgreen:


Ne volim ove poslove sa špancima koji se uvijek ciganišu i odbijaju otkupiti igrača poslije posudbe, ali ovdje je dovoljno samo da ga sklone iz kluba. Ništa drugo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 11 avg 2021, 10:58

🚨 Yacine Adli is set to join Milan from Bordeaux in the next few hours for around €15M (bonus included). Deal ‘not done but very close’. 40% of the fee will go to PSG. Adli did not train this morning with Bordeaux
Mislim da ce biti pun pogodak, zamisljen je kao 4. Vezni ili AMF zavisno od situacija. Mislim da ce vrlo brzo Brahima istisnuti iz postave.

Ipak nadam se poslije odlaska Castilleja, da ce konacno doci desno krilo i AMF

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 avg 2021, 12:02

Adli bi trebao biti pun pogodak samo da dodje do tog transfera. Ja bih bio sretan da ga dovedemo. Jos jedan sigurno dobar francuski talenat koji ce biti dobar.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 11 avg 2021, 12:26

Sve je to super, samo, dajte nam desno krilo kako treba. Mada, mislim da će to biti u rotaciji Florenci/Salemakers.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 avg 2021, 12:58

Smijem se kladiti da ga niko u životu nije ni gledao. :mrgreen:


Meni se ovo ne sviđa jer znači da će Diaz ostati starter, a čisto sumnjam da će se izvaliti desetak miliona na nekoga ko je predviđen da bude samo četvrti rezervni veznjak.

Yebo te to, ništa od ove sezone nema.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 11 avg 2021, 12:59

Od BitMEX-a za sponzorstvo (kako sam sinoc spomenuo) cemo dobiti cca 3-4 miliona po sezoni.
Jos Samua da tusnemo i eto prostora za desno krilo, makar na posudbu dovesti za ovu sezonu kako bismo sto bolje odigrali ligu i LP i uzeli dodatnih para.

Ako Adli dodje onda jedan od Krunic/Pobega mora ici jer se ne uklapaju u nas sistem, a i visak je 1 igrac u veznom redu. A imamo i Maldinia u ofanzivi, da li lijevo krilo ili AMF, zlu ne trebao.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muha milanez
Postovi: 5799
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 11 avg 2021, 13:46

Pobega i Conti idu u Cagliari vjerovatno. Bogami, obzirom da igramo Ligu prvaka i to iz četvrte jakosne grupe, ovo je do sad tanko.

Ništa osim otkupa ugovora Tomori i Tonali. Lijevo bek i Giroud. Mora se još nešto desiti do kraja!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.