AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 23 maj 2018, 10:13

Samo nas arapi mogu spasiti, kinezi su brlja.

Avatar
muha milanez
Postovi: 5789
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 maj 2018, 11:15

Ode Suso u Napoli, vjerovatno će platiti otkupnu klauzulu od 38mil. Znaći sad će nam bit potrebno i desno i lijevo krilo.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 23 maj 2018, 11:19

Vala da hoce i otici,sezonu je odigrao ocajno...voli meljati loptu do beskonacnosti a i odbrane ga pricitala okreni prevrni stimaj se na lijevu nogu....

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 11:36

iz milana u napoli, je li realno :rol:

neće mi biti krivo, pa juventus je jednog douglasa platio skoro ovi za susa, a čovjek je spejs šatl za svako krilo skupa.

mada sumnjam u ovo.


fasone veli da će uložit žalbu i nadam se da će se sve riješiti, ali problem je sad što su ti ruke zavezane oko transfera i što u svom tom čekanju možeš izgubiti nekog igrača.
idealno bi bilo da ih uefa kazni sa dvadesetak miliona, ali mislim da će tu biti neke restrikcije kod transfera, u fazonu ne možeš nikoga uzeti dok nekoga ne prodaš, što nije nikakva drastična kazna jer ova 3 ključna pojačanja možemo isfinansirati prodajama igrača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4884
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 maj 2018, 13:35

Nikad nama progrijati nece

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 23 maj 2018, 13:38

muha milanez je napisao/la:Ode Suso u Napoli, vjerovatno će platiti otkupnu klauzulu od 38mil. Znaći sad će nam bit potrebno i desno i lijevo krilo.
38 mil za Suso-a, upakujte ga sa sve masnicom i Bajaderom :rol:

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16575
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 23 maj 2018, 13:43

Jel realno 38 mil za Susa da ce neko dati ,hmmm

Jedino na kraju da ode pa da u Napoliju kod Ancelotija procvjeta :)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 23 maj 2018, 14:07

Suso 38M
Jack 30M
Kalinic 20M
Silva 40M
Gigio 70M
Gomez 6M
= 204M... to je dovoljno za 4-5 kvalitetnijih igraca u ovom trenutku. Cak i da Gigio ne dostigne ovu cifru, i neka ode za recimo 50M, to je opet preko 180M zarade.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 16:12

bacca 18, govedo 10, niang 18, lapadula 10... mislim da će se to sve dobiti ove godine.


silva = ruben neves, ovo bi se moglo dogovoriti sa wolverom
nikola+jack+musaka = ćiruzo ili beloti
ostatak neka ode na krilo mada se i tu može proći povoljno sa bernardom, ne znam gdje se izgubi ona priča danje dogovorio sve uslove sa milanom.

reina i strinić besplatno, veretout ili baseli kao back up pojačanja neće vrijediti više od 15 miliona, a imaju i felainija ili možda max mayera kojeg mogu dobiti za džabe.


sreća u nesreći što ovom timu ne trebaju više od tri korekcije u prvih jedanaest i što se sve može isfinansirati prodajama igrača koji ti ne trebaju.
doduše zato nisam za prodaju susa, istina da ćeš dobiti skoro 40 miliona za igrača koji vjerovatno ni ne vrijedi toliko, ali s obzirom da im uefa diše za vratom i da ćeš biti ograničen sa transferima možda bi bilo bolje da ostane, ne treba ti još jedna pozicija i stvar o kojoj ćeš razbijati glavu :salut:

na kraju krajeva, za tih 40 miliona danas ni ne možeš dobiti krilo bolje od suserice, a ovaj je skroz pristojan igrač kad se uzme sve u računicu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 maj 2018, 16:38

Ako će Suso otići, onda treba pokušati dovesti Pjacu, mislim da je u Juventusu otpisan i da ga žele prodati, nama bi baš dobro legao kao zamjena za Susa, odličan je to igrač kojeg je ona povreda malo yebala, inače sam siguran da bi se nametnuo u Juventusu.

Možda napraviti neki deal Jack-Pjaca sa Juveom.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 17:15

što će ti ta izdajica :kafa:

a izgleda da je pao qurcu za ući, ni u šalkeu nije odigrao više od par utakmica za pola godine.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 maj 2018, 17:17

Što je izdajica? Lafo što je trebao u Milan je li, pa nije valjda da vjeruješ u to? :mrgreen:

Ne znam što nije igrao u Schalkeu, kad god je dobio priliku bio je dobar, čak je postigao i neke golove za to malo vremena što je igrao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 23 maj 2018, 17:20

Jedino kako će se Pjaca prodati je da Juventus uspije uzeti napadača + Martiala. Ako bude samo napadač zamjena za Mandžu Pjaca definitivno dobija priliku bar do zime.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 maj 2018, 17:21

IlCapitano je napisao/la:Jedino kako će se Pjaca prodati je da Juventus uspije uzeti napadača + Martiala. Ako bude samo napadač zamjena za Mandžu Pjaca definitivno dobija priliku bar do zime.
Pa gdje će u qurac pored Bernandeskija i Cuadrada, da ne kažem Douglasa Coste :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 maj 2018, 17:22

Glupo je ikoga prodavati ili puštati da ode dok ne saznaju sankcije od uefe.

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlCapitano » 23 maj 2018, 17:30

Raonffa je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Jedino kako će se Pjaca prodati je da Juventus uspije uzeti napadača + Martiala. Ako bude samo napadač zamjena za Mandžu Pjaca definitivno dobija priliku bar do zime.
Pa gdje će u qurac pored Bernandeskija i Cuadrada, da ne kažem Douglasa Coste :mrgreen:
Zamjena Costi lijevo prvenstveno, malo iza napadača.

Kažem, dobit će šansu, Allegri baš vjeruje u njega, stalno je prošle godine ponavljao da će biti ključan u drugom dijelu sezone i baš tad se povrijedi. Ako se do zime ne nametne vjerujem da će i sam htjeti ići, ali sumnjam da će ga pustiti tek tako bez da je dobio pravu šansu.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 maj 2018, 17:33

IlCapitano je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
IlCapitano je napisao/la:Jedino kako će se Pjaca prodati je da Juventus uspije uzeti napadača + Martiala. Ako bude samo napadač zamjena za Mandžu Pjaca definitivno dobija priliku bar do zime.
Pa gdje će u qurac pored Bernandeskija i Cuadrada, da ne kažem Douglasa Coste :mrgreen:
Zamjena Costi lijevo prvenstveno, malo iza napadača.

Kažem, dobit će šansu, Allegri baš vjeruje u njega, stalno je prošle godine ponavljao da će biti ključan u drugom dijelu sezone i baš tad se povrijedi. Ako se do zime ne nametne vjerujem da će i sam htjeti ići, ali sumnjam da će ga pustiti tek tako bez da je dobio pravu šansu.
Ma on je odličan igrač, rekao sam već, da nije bilo te povrede on bi danas bio legitiman član prve postave Juventusa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 17:46

izdajica i glupan jer nije htio u milan, slađe bilo grijati klupu u juventusu :mrgreen:

eto mu sada, neka grije. :kafa:


moguće da će doći do zamjene mandžukića i jacka, nama treba napadač, kod njih allegri traži ovog tako da je win win situacija :kafa:
bolje mandža za 25 miliona nego ćiruza ili beloti za skoro troduplo više, a nije bog zna šta lošiji igrač od njih (ako i jest uopšte lošiji), tj. od belotija sigurno nije.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Tritolone
Postovi: 12321
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tritolone » 23 maj 2018, 18:40

celikmilan je napisao/la:Cutrone je prvi napadač u Seria A u zadnjih 60 godina koji je u prvoj profesionalnoj sezoni u karijeri dao bar 10 golova.

Nije istina.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 maj 2018, 19:17

pogrešno se izrazio, nije prvi ali jeste čini mi se da je ušao u odabrano top 10 društvo kojima je to uspjelo kroz historiju, ako sam dobro vidio i shvatio.

mada pitanje koliko je U21 igrača imalo 10+ golova u prvoj profesionalnoj sezoni? :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.