AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 20:07

pa s obzirom za kolikog se talenta vodi, nisu ovo ni velike pare, taman će nam jedan silva otplatiti paketu tj. čak će ostati i 5 miliona viška :mrgreen:

još i plata negdje oko 1,5 milion, za današnje uslove praktično sitnica, pa da pokaže pola od onoga što može opet će se isplatiti.


od onog hamelja iz 16/17 sezone će se u dvije godine doći do ovoga, gdje ti samo dva igrača fale da budeš kompletan. :zzz:

gigi
conti caldara rom rr
kessie X paqueta
suso ingvajn X
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16510
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2018, 20:31

Stavis Hakana u sredinu recimo i treba nam to krilo kako god

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 20:41

ja al' opet mu paket uzima poziciju, nebitno da li bila desetka ili lijevi vezni :mrgreen: ustvari moći će iduće poluesezone igrati obojica, ali s obzirom da će se vjerovatno uzimati krilo onda će neko izgubiti startno mjesto za iduće ljeto.

jedino igrati 4141, yebo odbranu :mrgreen:


nama svakako treba bar jedno prodorno krilo koji je drugačiji profil igrača od susa i hakana, nešto na fazon martiala, lozana ili depaya, mada bi ovaj prvi bio idealan jer mu ističe ugovor za 6 mjeseci, ali kako milan vidi u tome priliku, tako će vidjeti i svaki drugi klub na svijetu :mrgreen:
isto vrijedi i za rabiota, bilo bi super, ali...


ovaj centralni vezni će možda biti najteži za uzeti, možda paredes, ali pitanje je li dovoljan kvalitet.
ili onaj mali barela, ali nije ni on toliko za te pozicije tj. bar dosad većinom igra LCM.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 okt 2018, 20:56

Wonderkida ukraden ispred nosa Evropskim teškašima. I ovo je jasna poruka novih vlasnika svima. Osim ovog malog Brazilca, očekuje se dolazak još najmanje 2 igrača u januaru. Ramsey je navodno još jedna velika Leonardova želja. Očito su vidjeli da se Milan praktički može osloniti na 4 veznjaka. A da su 3 beskorisna.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 10 okt 2018, 21:13

Ljetos nije bilo puno vremena naročito zato jer su vjerovatno ganjali SMS-a ali sad su čak i prije vremena krenuli na posao. Od Paquete se puno očekuje tako da bi ovaj transfer trebao biti pun pogodak. Izgleda da je medicinski pregled već sad u toku. Kad bi to završili pa možda obezbjedili još nekoga za zimu pokazali bi svima da su Leonardo, Maldini a zašto ne i Kaka ozbiljni i da misle stvarati jak tim.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16510
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2018, 21:18

Ma iduce sezone ili vec od polisezone ja bi ovako igrao:


------------------------------ Gigi

Conti-------- Caldara-------------- Rom-----------Rr(Laxalt)

_--------------------Kessie
----------------------------------- Hakan

Suso------------------- Lucas-----------------------------Jack

------------------------------- Higuain

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 21:49

bez đeka, pliz :zzz:

poznavajući gatusa on neće mjenjati 433 niti će ovaj mali baš tako lako upasti u prvih XI, bar ga ne očekujem prije marta recimo.


mada navodno u brazilu igraju zadnju utakmicu prije pauze početkom decembra (nemam pojma je li tačno, ne pratim ih) tako da bi bilo super kad bi odmah sletio u italiju i bio priključen treninzima sa prvom ekipom, puno bi značilo i za njega i za ekipu da se koliko-toliko uklopi i adaptira.


ne vjerujem da će se još nešto raditi tokom januara, tj. očekujem možda nekog ofanzivca poput zlatana ili eventualno onog malog tonalija, ali ne očekujem neke značajnije promjene.
ljeto će već biti neka druga stvar.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 10 okt 2018, 22:20

ronaldo99 je napisao/la:Ma iduce sezone ili vec od polisezone ja bi ovako igrao:


------------------------------ Gigi

Conti-------- Caldara-------------- Rom-----------Rr(Laxalt)

_--------------------Kessie
----------------------------------- Hakan

Suso------------------- Lucas-----------------------------Jack

------------------------------- Higuain
Izvini ali ja ovo ništa ne kontam. Kakva je ovo formacija i ko gdje igra?

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16510
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2018, 22:28

celikmilan je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ma iduce sezone ili vec od polisezone ja bi ovako igrao:


------------------------------ Gigi

Conti-------- Caldara-------------- Rom-----------Rr(Laxalt)

_--------------------Kessie
----------------------------------- Hakan

Suso------------------- Lucas-----------------------------Jack

------------------------------- Higuain
Izvini ali ja ovo ništa ne kontam. Kakva je ovo formacija i ko gdje igra?
Higuain na golu, a Donaruma u vrhu napada :)

Pa hebem ga ja sta ti nije jasno :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 22:31

pa kako ne znaš, čuvena 41131 formacija, jedinstvena u svijetu fudbala i milanov patent :kafa:



ma hakan sigurno ne može igrati tog duplog pivota (ako si ga tu smjestio, nisam baš siguran gdje stoji :mrgreen: ), a i ovog jacka je više vrijeme vaditi iz prve postave, zna ga prosrati neki dobar gol ali u većini slučajeva više smeta nego što je od koristi.
bez biglije se isto ne može igrati, krucijalan igrač za ovaj milan.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 10 okt 2018, 22:35

ronaldo99 je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:
ronaldo99 je napisao/la:Ma iduce sezone ili vec od polisezone ja bi ovako igrao:


------------------------------ Gigi

Conti-------- Caldara-------------- Rom-----------Rr(Laxalt)

_--------------------Kessie
----------------------------------- Hakan

Suso------------------- Lucas-----------------------------Jack

------------------------------- Higuain
Izvini ali ja ovo ništa ne kontam. Kakva je ovo formacija i ko gdje igra?
Higuain na golu, a Donaruma u vrhu napada :)

Pa hebem ga ja sta ti nije jasno :)
Liči na 4231 gdje je Hakan defanzivni vezni a Bonaventura iza Higuaina gdje nijednom nije mjesto. Tako da mi to nije jasno.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16510
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2018, 22:36

Hakan centralni, a Jack krilo sto mu je i prirodna pozicija, tako da je tu sve kristalno jasno

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 22:40

ja stvarno jesam neko ko mnogo mnogo mnogo voli hakana, ali nije brate za duplog pivota, nema teoretske šanse :mrgreen:

on je za desetke, krila ili lijevog veznog eventualno, ništa više.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16510
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2018, 22:41

Treba ga probati na toj poziciji zato sam stavio i Kessie koji bi trcao za njega kao nekad Gatuso za Pirla :)

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2018, 22:52

mah to su sad eksperimenti koje možeš probavati u nebitnim utakmicama ili onda baš kad po svaku cijenu ganjaš rezultat, inače nema šanse da bih stavio ovu postavu u bilo kojoj takmičarskoj utakmici.

čak bih i protiv dungelangea razmislio :mrgreen:

ovaj barela je interesantan igrač, kad bih znao da može igrati na biglijinoj poziciji ne bih se sekunde dvojio da ga dovedem :think:
ali da li zna ili možda bolje rečeno da li može pružiti svoj maksimum tu kao na LCM poziciji, to je pod upitnikom.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 11 okt 2018, 08:43

rope11 je napisao/la:mah to su sad eksperimenti koje možeš probavati u nebitnim utakmicama ili onda baš kad po svaku cijenu ganjaš rezultat, inače nema šanse da bih stavio ovu postavu u bilo kojoj takmičarskoj utakmici.

čak bih i protiv dungelangea razmislio :mrgreen:

ovaj barela je interesantan igrač, kad bih znao da može igrati na biglijinoj poziciji ne bih se sekunde dvojio da ga dovedem :think:
ali da li zna ili možda bolje rečeno da li može pružiti svoj maksimum tu kao na LCM poziciji, to je pod upitnikom.
I meni je Barella zapao za oko. Ne znam koliko bi Cagliari trazio za njega, ako je neka razumna cifra, ne bi bilo lose pokusati sa njim.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 11 okt 2018, 09:59

Mislim da je Barella do ove sezone igrao DM tj. Biglinu poziciju, pa je tek dolaskom Bradarica otisao lijevo.

Uvijek kad smo igrali protiv Cagliarija on se izdvajao, sviđa mi se kao igrač. Milan mora dovoditi talentovane igrače koji mogu postati vrlo dobri i WC igrači i igrače kojima istice ugovor, morat ce ih malo i preplacivati, tako to ide

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 okt 2018, 15:39

Sad sam provjerio, prošle sezone je čak igrao desnog veznog i tek negdje pri kraju sezone ga prebacio na centralnog defanzivnog veznog. Znači, polivalentan dječak, može pokriti sve živo u sredini. :mrgreen:
Jest da nije onaj regista kojeg imamo u Bigliji, ali ko kaže da se mora igrati sa registom? Može i ovakav tip igrača, defanzivni vezni koji nije operisan od fudbala kao što je bio recimo De Jong.

Cagliari bi možda tražio maksimum 35 miliona koje bi se mogle isplatiti u bar dvije rate kao i kod Paquete, tako da ni nije neki udar na budžet.


Fazon je što ni nemaš nekih boljih opcija, od Rabiota vjerovatno nema ništa, Fabregas je u godinama, Dembele isto, Ander Herera propo, Paredes je solidan igrač ruske lige. Šta uopšte ostaje kao opcija? :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 11 okt 2018, 18:47

Milan nema promil sanse da dovede Rabiota. Ako se ne varam odbio je novi ugovor sa PSG-om gdje bi zaradjivao 11 mil godisnje (mozda grijesim). Milan mu ne moze ponuditi ni blizu tome jos realno, odlazak u Milan iz PSG-a je trenutno korak u nazad za takvog igraca.
Zavrsit ce u Barci, Man C ili u Juvenrusu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14390
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 okt 2018, 20:35

Leonardo danas potvrdio da je Lucas od Januara igrač Milana. Ma kakav Rabiot, lik stagnira opasno već 2 godine najmanje. Uz to još bezobrazan i ucjenjuje klub preko majke. Od PSGa traži 11M, i ovi mu ne daju. A nije da ne mogu. A u bilo kojem drugom klubu neće dobiti više od 5-6M ni uz pomoć svih ucjena.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.