AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2021, 15:15

80mil realno, englez bi platio Gigia 60mil, Hakan ako ne vrijedi 20mil onda ne znam ko vrijedi.

Kako bi volio Zapatu vidjeti u dresu Milana kad Ibra ode.
Nije mu Belotti ni do koljena.
Zadnja izmjena: muha milanez, dana/u 18 apr 2021, 15:26, ukupno mijenjano 1 put.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 18 apr 2021, 15:20

Jedino Englezi mogu dati 20M za Hakana a realno nitko nece dovesti takvog igrača u klub.

Profil koji engleski klubovi ne traže a nije nivo top 7,8 klubova te lige.
Za ostale trebaš prije svega imati pluća,radijus kretanja i snagu za tempo..

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 18 apr 2021, 15:55

muha milanez je napisao/la:
18 apr 2021, 15:15
Kako bi volio Zapatu vidjeti u dresu Milana kad Ibra ode.
Nije mu Belotti ni do koljena.

Isto buraz.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2021, 16:21

Nemojte mi više igrača iz Atalante, boga vam. Neka se neko drugi zajebe i pretplati njihove panjeve.

Beloti u zadnjoj godini ugovora je najbolje moguće rješenje, što igrački što finansijski. Što je najsmješnije, ima jednaku statistiku kao Zapata iako igra u 5x lošijem i nefunkcionalnijem klubu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 18 apr 2021, 16:26

Nemamo sreće sa njima što jes'-jes'... Ali Conti mi svakako nije bio impresivan, a Kessie je napokon našao ulogu koja mu odgovora.
Mada s obzirom da su Ismael i Hakan skroz van forme, i na Francka se to odražava pa ne izgleda više kao onaj iz prvog dijela sezone, kao uostalom i mnogi drugi u timu.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 apr 2021, 16:32

Teško je očekivati od Ismaela da bude na visokom nivou nakon sto je sezona mu iskidana povredama. Treba mu jos 2-3 meča najmanje da uhvati takmičarski ritam.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2021, 16:43

Kakve su ovo priče da ubrzo stiže obavještenje o Superligi i da je Milan prihvatio biti član iste?


Jel' ovo treba da znači da će Uefa kazniti te klubove i izbaciti iz LŠ, taman sad kad smo je (skoro) izborili poslije sedam godina? :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 apr 2021, 16:47

rope11 je napisao/la:
18 apr 2021, 16:43
Kakve su ovo priče da ubrzo stiže obavještenje o Superligi i da je Milan prihvatio biti član iste?


Jel' ovo treba da znači da će Uefa kazniti te klubove i izbaciti iz LŠ, taman sad kad smo je (skoro) izborili poslije sedam godina? :rol:
Ma nema od toga nista,Uefa ce izgleda mjenjati format LP od sezone 24/25 bice 36 ekipa i bice kao liga,stim.da ce igrati 10 utakmica do januara i onda ide KO faza,ali izgleda da bi sutra se moglo vise o.tome znati.

Nego Atalanta vodi,Juve bi bas mogao ostati bez LP

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 apr 2021, 16:52

rope11 je napisao/la:
18 apr 2021, 16:43
Kakve su ovo priče da ubrzo stiže obavještenje o Superligi i da je Milan prihvatio biti član iste?


Jel' ovo treba da znači da će Uefa kazniti te klubove i izbaciti iz LŠ, taman sad kad smo je (skoro) izborili poslije sedam godina? :rol:
Ako LPa znači preko 50M za Milan. Onda superliga znači i puno više. Tako da nije ni bitno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2021, 16:58

Ne znam boga mi, puno bitnih medija poput nytimes, lequipe i marce su ovo prenijeli. Već odavno se o ovome piše, a sad se baš zakuhalo do kraja.

Ne kontam previše ni tu Superligu ni kako će izgledati ni šta to znači za naredni period, tj. koliko će liga uopšte biti bitna ako automatski imaš učešće na tom takmičenju? :eh:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2021, 18:03

Gianluigi Donnarumma and Mino Raiola rejected another Milan offer - 7 million euros net for the season + bonuses (1 million euros).

[Gianluca Di Marzio]

Koji cirkus majko draga :guz:
Isto ovo za super ligu, bezveze se borimo za LP jer ce nas UEFA diskvalifikovat ako klub ne podrži novi format lige prvaka koji treba biti prezentovan sljedećih dana. :zzz:

Isto tako UEFA prijeti klubovima učesnicima super lige, da njihovi igrači nece moci biti registrovani za utakmice domaćeg prvenstva i za utakmice reprezentacija.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 apr 2021, 18:18

UEFA zavisi od klubova a ne obrnuto. Sponzori su tu zbog klubova a ne zbog korumpirane organizacije. Tako da oni zapravo ništa ne odlučuju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 18 apr 2021, 19:54

O Superligi se priča decenijama, ali je aktuelnija nego ikada jer su klubovi ostali bez ogrommih para (covid). Veliki svjetski mediji su prenjeli da su već pristali i potpisali Liverpool, Manchester United, Manchester City, Arsenal, Chelsea, Tottenham, Barça, Real Madrid, Atlético Madrid, Inter, Juve i Milan - preko 3 milijarde Euroa samo za učešće, 15 stalnih klubova - uz 5 dodatnih. Računica jasna ko dan, korumpirana UEFA i CL daju Milanu 50M, a Superliga preko tri puta toliko.

Klubovima uopšte ne treba UEFA, lafo im prijete da će ih izbaciti iz nacionalnih takmičenja :urnebes: Da PL, La Liga i Serie A ostanu bez pomenutih klubova, to bi sve redom bile Miki Maus lige gdje bi medijske kuće momentalno prepolovile iznose koje bi platili za prijenose i prava tih takmičenja. Već prekosutra bi dodatno prepolovili i to pola, ostao bi kikiriki tim desetkovanim domaćim ligama, a još veće pare bi bile u Superligi.

Ovo su za Milan super vijesti, ali za fudbal i nisu. Sa Superligom bi razlika između tih top 20 u Superligi, i svih ostalih bila ogromna, nakon recimo 3-5 godina.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2021, 20:41

A ne znam jbt, stoji to da je finansijska korist velika, ali te izbacuju iz Serie A i LŠ, a samim tim mi ubija i svu čar fudbala. Ispade da bi ovako imali samo dvadesetak utakmica godišnje gdje bi završavali na dnu jer imamo najlošiju ekipu u Superligi.

Baš ubijanje fudbala. :roll: Koje mi se uopšte ne sviđa, pa čak ni po cijenu velikog novca.


Evo Roma se valjda i oficijalno isključila iz borbe za top 4, a bilo bi dobro da i Napoli padne večeras. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2021, 21:26

Nekako rope dijelim isto mišljenje, baš bi uništili draž fudbala na koji smo navikli. Recimo ispadnemo već u prvoj sezoni iz te super lige, šta bi onda igrali?? (Ne znam koliko će UEFA moći utjecati na nacionalna prvenstva, hoće li uspjeti nekom klubu zabraniti igranje u istoj, nešto ne vjerujem, ali eto..) Ukoliko nam zabrane igranje Serie A, možemo jedino treninge dnevne pratiti :D
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 apr 2021, 21:36

Nema ispadnja klubova osnivača koliko sam ja shvatio a slažem se da bi to ubilo draž fudbala. Ja se nadam da je ovo samo dodatni pritisak na UEFU da se nesto promjeni u LP kako po pitanju sistema takmičenja tako i po pitanju raspodjele novca
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 apr 2021, 21:38

rope11 je napisao/la:
18 apr 2021, 20:41
A ne znam jbt, stoji to da je finansijska korist velika, ali te izbacuju iz Serie A i LŠ, a samim tim mi ubija i svu čar fudbala. Ispade da bi ovako imali samo dvadesetak utakmica godišnje gdje bi završavali na dnu jer imamo najlošiju ekipu u Superligi.

Baš ubijanje fudbala. :roll: Koje mi se uopšte ne sviđa, pa čak ni po cijenu velikog novca.


Evo Roma se valjda i oficijalno isključila iz borbe za top 4, a bilo bi dobro da i Napoli padne večeras. :zzz:
S obzirom kakav bi to financijski boost bio, Milan bi itekako mogao sklepati respektabilan tim već za prvu sezonu te iste lige. Tako da to bu bio najmanji problem. Dalje, kako mislis 20 utakmica u sezoni? Ako se igra liga to je preko 30 utakmica sigurno.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 apr 2021, 21:43

Ne bi se igrala liga u pravom smislu, vec bi bile 3 jakosne skupine i izvlačilo bi se da se zna s kim igraš taj dio. Iz svake jakosne skupine bi imao par protivnika protiv kojih bi igrao "regularni dio sezone". Na kraju bi prvih 8 išlo direktno u dalju fazu takmičenja dok bi see za drugih mjesta 8 razigravalo. Ovako sam ja to shvatio al nije isključeno da griješim :) U svakom slučaju komplikovano :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 apr 2021, 21:47

Mislim da su dvije grupe od po deset klubova, prva četiri iz obje idu u 1/4 finale.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 apr 2021, 21:49

Ja sam valjda mazohista, pa volim pratiti ovaj klub iz kola u kolo, pa čak i protiv ovih raznih italijanskih smećara i svo to iščekivanje i živciranje da li ćeš izboriti top 4 ili ne. :mrgreen: A da ne pričam o samom učešću u LŠ ili borbi za skudeto u narednim sezonama, sve to svoju čar nosi i više mi taj tradicionalni format odgovara.

Sam koncept Superlige je totalno drugačiji od svega onoga na što smo navikli od fudbala i trebalo bi mi dosta vremena da to probavim. I u suštini, finansijska injekcija koju to takmičenje nosi je jedina pozitivna stvar.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.