AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 okt 2018, 14:12

Zadnjih 6-7 derbija je na isti fazon.Ona ekipa koja igra bolje taj meč, na kraju bude manje zadovoljna, najčešće poražena.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 okt 2018, 16:10

UrbyEmanuelson je napisao/la:Dobili smo 2 nova pojacanja. Conti i Caldara se oporavili :mrgreen:
Samo jos da udju u takmicarsku formu i da Conti ne bude imao problema vise
Je l' se fakat Conti oporavio?

Hvala Bogu više :pray:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 okt 2018, 16:15

Konačno su svi igrači zdravi, uključujući i Contia koji je radio zadnjih dana sa ekipom i naravno pored toga zasebne treninge. Za njega su sljedeca 3 mjeseca najbitnija.Tako je kod svih igrača koji se vraćaju nakon dugog odsustva. Dok uhvati takmičarsku formu, dok dostigne optimalan nivo fizičke spreme, dok se i mentalno opusti nakon povrede. Zatim sigurno će biti i manjih problema sa mišićima nakon tako dugog odsustva. Tako da on može biti od prave pomoći ekipi tek od januara. Ta desna strana će biti brutalna sa njim Conti-Kessie-Suso.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 okt 2018, 17:06

Hakan opet počinje utakmicu sad protiv Rusa. Nadam se uspješnoj utakmici (bez povrede).

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 okt 2018, 18:00

Kessie je isto neki dan odigrao čitavu tekmu za Obalu Slonovače, da ga ne ureknem, al' frajer je stroj što se tiče fizike.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 okt 2018, 16:42

Today the French newspaper Le Ten Sport has relaunched the news of a strong interest never ignored by Milan for Milinkovic-Savic: after winning the battle for Paquetá is ready to compete with the PSG also for Milinkovic-Savic. The Milan management has not yet finished completing the roster after the arrival in the summer of Gonzalo Higuain and the Brazilian class '97 scheduled for January, Leonardo's main goal for the winter session is to bring a great midfielder to the rossoneri: the first name on the list is just that of Milinkovic-Savic but closely follows Adrien Rabiot. Milan therefore stands as the main competitor of PSG in the transfer market, great steps forward for a club that is still in full struggle for access to the Champions League.


Show opet počinje. :lol:


S tim da nekoliko izvora tvrdi da je Elliot Leonardu i Maldiniju za zimu stavio kvalitetan budžet na raspolaganje i da se mimo Brazilca zaista mogu očekivati još najmanje dva igrača u Januaru.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 okt 2018, 17:09

Raduje me što je u planu dovesti jakog veznjaka, jest da je to nešto što se trebalo obaviti prošlog merkata, ali valjda nikad nije kasno :mrgreen:


tu se motaju oko top 4 uz sitnu bodovnu razliku tako da sa ova tri igrača nema opravdanja da se ne izbori LŠ, pogotovo što su određeni klubovi slabiji nego prošle sezone.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 15 okt 2018, 20:09

Evo ga Rope, opet dolazi SMS. Sta kazu insajderi :mrgreen:

Jedan kvalitetan vezni igrac je prioritet, ostalo se manje-vise moze skrpiti.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 okt 2018, 21:04

SMS za onu cijenu ja bi to preskočio. Treba naći nekog drugog za manje para. A još nikako nam ne treba da opet onako dugo čekamo na nekoga a on na kraju ne dođe.

Suso i Rodriguez su na klupama večeras što je dobro.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 okt 2018, 21:51

Napraviti će se izgleda jedna odlična i poprilično mlada ekipa do kraja ljeta. I jedna solidna baza do 19-20 igrača će tu biti. I sve je do trenera dakle.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Zenga
Postovi: 1702
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 16 okt 2018, 00:36

Ne vjerujem da su se toliko cjenkali i zagrijali za SMS-a ljetos a sad tek tako ohladili. Koliko sam gledao Lazija, nista posebno SMS, kvalitetan jeste - ali da je spejs šatl tipa Pogba vrijedan 100M, daleko od toga...

Pjanić je puno više od njega pokazao u Rimu, a otišao za puno manje love... 60M i naš je :tralala:

Nego, Ibra sa 37.god bi u januaru bio od veće pomoći za top4, nešto tipa Balotelli birvaktile

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 16 okt 2018, 11:09

Zenga je napisao/la:Ne vjerujem da su se toliko cjenkali i zagrijali za SMS-a ljetos a sad tek tako ohladili. Koliko sam gledao Lazija, nista posebno SMS, kvalitetan jeste - ali da je spejs šatl tipa Pogba vrijedan 100M, daleko od toga...
Mora da se zaj....
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 16 okt 2018, 16:40

Sve preko 80M za Pogbu je čista ludost.A sve preko 60 za SMSa.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 16 okt 2018, 18:53

Pogba je prevara decenije i najbolja prodaja, ne samo Juventusa, nego uopšte
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 okt 2018, 19:45

eh što bi nama i taj pogba lego :mrgreen:

mada naravno ništa od toga kao ni od esemesa, valjda ga je ova kupovina brazilca izbacila iz svih planova jer ne treba nam hiljadu lijevih veznih u ekipi, to se sad zakrpilo i idemo dalje.
za sto miliona možeš kupiti vrhunsko krilo i centralnog veznog, baš ono što nam fali.

u ovom momentu bih bio zadovoljan i paredesom ili barelom :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 16 okt 2018, 21:00

Da li je sigurna kupovina Paquete :mrgreen: koliko vidim Real će se umiješati ?? :hmmmmm:
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 okt 2018, 01:54

mogu jedino qurac popušiti leonardu, nije im on monći :mrgreen:
Flamengo announced club board will hold a press conference tomorrow at 10 AM (Brazil time) to reveal the details of Paquetá’s transfer to Milan
nešto sam danas malo pratio paredesa i dobar je bio, u suštini puno bolja, dinamičnija i agresivnija verzija biglije koji je jedan od najbitnijih igrača milana, bilo bi vrh kada bi se doveo i on u paketu sa paketom. :mrgreen:
za ibrahimovića me boli ona stvar, više sam protiv nego za, iako bih donekle pristao na šestomjesečnu posudbu jer valjda ne može škoditi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 okt 2018, 15:49

Daj Robena, jos kako lijevo da ga isprobamo super bi bilo. Ili Ryberija, ako ikako ima snage za Seria A.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 17 okt 2018, 18:51

Ibrahimović može biti plus, a može biti crna ovca i razlog razdora u svlačionici. Mislim da trenutno nema "glavnog Baje" u ekipi. E sad što Zlatan nije igrač odluke i što nestane kad se odlučuje je posebna priča
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 okt 2018, 19:32

zato ni nisam za njega jer mislim da bi unio nemir i pritisak u generalno dobru atmosferu koja vlada među igračima i trenerom, pogotovo ako ne bude dobijao šansu da igra stalno jer zamisli da takav ego poput njega dopusti da grije klupu ingvajnu ili tek jednom balavcu. :yawn:

problem je što ga ljudi ovdje idealizuju i misle da je to onaj isti igrač od prije cca osam godina, a nije, zaboravlja se da mu je 37 godina i da igra u penzionerskoj ligi već neko vrijeme (plus je prije toga propustio dugo vremena radi povrede koljena).
ne kažem da u njemu nije ostalo fudbalskog umijeća, ali jednostavno nije to više to.

ja bih jedino donekle pristao na posudbu od 6 mjeseci, iako bih gledao da i to izbjegnem ako je ikako moguće.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.