AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
edoox
Postovi: 1593
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 04 jun 2021, 08:33

Zenga je napisao/la:
03 jun 2021, 23:36
edoox je napisao/la:
03 jun 2021, 19:56
Mozda im se Maldini i javi, ponudi im poziciju rezervnog golmana :njanjanja: . Volio bih samo da ga vidim klupiranog i kako bi podnio tu situaciju.
Nadam se da ce se tvoja zelja ispuniti, ali u drugom klubu, jer velikom Maldiniju i Milanu yebivjetri poput Dollarboya i brata parazita, apsolutno ne trebaju. Sta ocekivati od smrada koji se onako ponasa protiv svojih ljudi, tokom i nakon utakmice vs Napolija, dakle njegovog rodnog grada :puke:

Nego sad kad Maldini sklepa finu ekipu, i opet budemo prvi nakon 15 kola, nemoj opet garantirati Scudetto, ziv bio :mrgreen:
Milan uvijek mora imati za cilj skudeto. Za mene je neuspjeh sto ga nisu osvojili. Razloge svi znamo, trebaju izvuci pouke i ove godine ponovo napasti.

Bolja bizajebancija bila da goldzija bude klupiran u Milanu. ;)

Avatar
sonpenn
Postovi: 3569
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la sonpenn » 04 jun 2021, 17:47

Zironja produzio sa Celsijem na jos jednu godinu.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 04 jun 2021, 17:56

Sad nam trebaju opet dva napadača još :D
Ali dobro, tek je ovo sve krenulo mada je uvijek bolje kada se posloži ekipa na vrijeme a ne pet do 12.
Ja i ne sumnjam da ćemo mi dovesti kvalitetne igrače i ne brinem toliko kao što brinem za činjenicu da uvijek teško prodajemo igrače.
To bude većinom ili odlasci za DŽ ili sitniš u kasi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 06 jun 2021, 12:20

Ne znam zasto se Boubacar Kamara provlaci da ga Maldini ganja po nekoj formuli posudbe uz mogucnost otkupa na rate ako Marselj pristane, kad je on skup za nas za rotacije.
Firpo takodjer se spominje za lijevog beka, mislim da je i on skup za klupe.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

memaga
Postovi: 1668
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 06 jun 2021, 14:19

Ja bi iskreno thea gurnuo na l.krilo cisto da vidim kako bi izgledalo, bale je prvobitno bio l bek pa je rasturio inter i te sezone prebacen na l krilo sto je pun pogodak bio...

Avatar
Zenga
Postovi: 1691
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 06 jun 2021, 23:11

Danas su Leao i Dalot (i bivša nada Tiago Djalo) izgubili U-21 finale EP, sa Portugalom vs Švaba. Leao je ušao u 2.pol, a Dalot igrao standardno cijelo EP kao RB. Po prikazanome danas, opet ista priča kao u Milana, qurcobolja.

Mislim da se Leao-a treba što prije kutarisat, jer je Niang vol.II i već je se previše para bacilo na njega.

Edit; Kalulu, Pobega i Brahim Diaz su također igrali EP.

@Edo, složimo se da se nećemo složit, ovakvom Milanu je premija CL plasman: a Scudetto daleko od realnog već 8 godina :mrgreen:

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 07 jun 2021, 02:55

Laxalt je izgleda blizu Moskve, a ima i ostalih koji su spremni kupiti. Drago mi je samo što neću ovu prevaru više gledati, a za ostalo će se snaći. :njanjanja:
Bilo bi fino kada bi prodali Roma još dok se može izvući fina para.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 07 jun 2021, 22:07

Pokazes ljigavcima gdje im je mjesto i onda i drugi skontaju da nema sale. Maldiniju kapa do poda! Hakan ce produziti i odmah sledece sezone treba ga prodati, cisto da ga se kazni za ovo odugovlacenje a i da se uzme koja para za njega.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16503
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 07 jun 2021, 22:39

Izgleda da je to to,da je pristao na 4 mil plus bonusi,svidja mi se sto su nasi ostali na tome,to je zadnja ponuda hoces neces

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 07 jun 2021, 23:05

Makar ne moramo trositi vrijeme ni pare na novu 10ku, koliko god Hakan bio los u Milanu, generalno gledajuci. Volio bih da i Diaza zavrse na posudbu uz mogucnost ili obavezu otkupa, ako podigne jos malo igru i dobije vecu minutazu na poziciji 10ke onda komotno ga otkupiti i prodati Hakana.
Krila i napadac i dalje ostaju najkriticniji dio tima, nisam odusevljen ni sa lijevom stranom, Leaoa vise ni ne dozivljavam kao ozbiljnog fudbalera i jedva cekam da ide iz kluba, Hauge mora na posudbu cim prije, dok Rebic toplo-hladno igra, dok kvalietno desno krilo se mora, ali M0RA dovesti.

Bice dosta posla za Maldinija, iako su eto na vrijeme rijesili kvalitetnog golmana i Hakana, ipak pored obaveznog desnog krila i napadaca moraju rijesiti poziciju Tonalia + jos 1 veznog igraca, te bekove za obje strane za rotacije. Da li riskirati s Contiem narednu sezonu da ne bacaju pare ili nova rjesenja traziti, to je na Upravi. Za Krunica sam neodredjen trenutno, kad skontas koliko igraca trebas dovesti, a nekih se i rijesiti obavezno, tako da Rade nije skup i kao takav moze pomoci u nekim utakmicama, makar u rotaciji da tokom suspenzija ili kup utakmica kad moras odmoriti ove najbolje. 0n je dosta napredovao kao igrac, vidi se to i po igrama u reprezentaciji, daleko zreliji fudbaler.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

celikmilan
Postovi: 2942
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 07 jun 2021, 23:29

Ako se to sa Hakanom stvarno i desi onda valjda bude para za napadača i desno krilo. Diaz bi mogao na novu posudbu a Giroud bi na kraju mogao i da dođe.

Donnarumma izgleda ode u PSG za 12M.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 jun 2021, 13:03

Na kraju ipak prihvatio ovu ponudu od 4 miliona koja već pola godine stoji na stolu, kad je vidio da ne može izmusti bolji ugovor. :rol:


Neka ga, kakav god bio, Milan trenutno niti može naći bolje od njega niti ima novca za to. Pa i sa novcem, ne vidim koji to bolji igrač postoji na tržištu, a da ne košta više od tridesetak miliona.

Diaz će ostati na produženoj posudbi, bar jedna briga manje, iako sam više volio da se dovela klasična desetka koja bi se rotirala sa Hakanom kad ovaj upadne u kanal. Diaz uopšte nije taj profil igrača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19681
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Pogba » 08 jun 2021, 15:20

░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5361
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la VelaHavle » 08 jun 2021, 17:30

:rol:
Aljegri, out!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 08 jun 2021, 17:35

Ziyech bi bio sasvim ok za desno krilo.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 08 jun 2021, 20:30

Il Club più titolato al mondo!

meho-medo
Postovi: 3486
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 09 jun 2021, 09:26

Kako navodi Di Marzio, otkup Tonalija je rijesen, jos 10 miliona plus 5 bonusa, plus Ozler ide njima (Milan ce imat buy-back opciju). Sto znaci na kraju za Tonalija bi moglo biti ukupno izdvojeno 20 miliona plus eventualnih 5 bonusa plus Ozler.
Jos jedan odličan posao Maldinija.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 09 jun 2021, 13:21

Odlicna stvar. Od njega tek treba ocekivati najbolje. U duel igri je odlican, ide na protivnika i loptu, ne stedi se pa odatle i ucestalije sitne povrede.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 09 jun 2021, 13:42

Vidi se da je Maldini prošao školu Galiania, znate ono: Pita Galiani frizera koliko košta šišanje?
6 eura odgovara frizer. A brijanje ? 3 eura odgovara frizer. Onda mi obrijte glavu.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 10 jun 2021, 09:09

Kako bi volio da se obistii ovo za Gigiom, da u Romi na kraju završi :ljepota:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.