AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2018, 15:19

Ozbiljno ja negdje pročitao da ce Borini biti 3. napadac :)
Il Club più titolato al mondo!

memaga
Postovi: 1672
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 14 avg 2018, 15:23

Borini je prosle sezone kao bek i krilo efikasniji bio od Kalinica :urnebes: to bas i nije tesko bilo....

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16576
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 14 avg 2018, 15:25

Jbt bas smo sve napadace prodali(posudili),ne do Bog da se recimo jedan od njih povrijedi nemas onda zamjene, valjda znaju sta rade

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2018, 15:26

muxa je napisao/la:Ozbiljno ja negdje pročitao da ce Borini biti 3. napadac :)
Ne mislim ja da si ti to provalio. I ja sam to negdje na twitteru pročitao.

Avatar
Beduin
Postovi: 16312
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 14 avg 2018, 15:42

Castilejo je sasvim pristojno krilo, samo sto mi je po sve preslikani Suso. Na desnoj strani je daleko korisniji i opasniji pa ce tu biti mrtva borba izmedju njih dvojice, osim ako ga ne planiraju koristiti lijevo, po meni ne bas pametno. A jos prije 2 mjeseca je objavljen video "dobrodosao Castilejo u AC Milan?" Vjerovatno je jos tad bilo kontakata, a da nismo ni znali o tome.

Krivo mi je sto se prosle sezone nije Hakan koristio u sredini, a Jack na tom lijevom krilu. Svi na ovoj planeti znamo da je Jack daleko bolji na lijevom krilu i tu je jedino i pruzao kakve-takve partije, a pretprosle sezone bio i najbolji nas igrac, upravo igrajuci na poziciji lijevog krila. Da se koristio na prirodnoj poziciji, mozda ove sezone ne bismo razmisljali o tom lijevom krilu u prvih 11.

SMS mi je trenutno preskup, ali je odigrao fenomenalnu sezonu, sve ima sto jedan igrac sredine terena ima, jak na lopti, dobra tehnika, asistiranje, sut dobar, stame, dobar u fazi odbrane i pozrtvovan, jednostavno mu je sve islo od noge u prosloj sezoni. A i tek mu 23 godine.
Promes mi je onako, moderno krilo, prodoran, postize golove i asistira, odlicna statistika, ali ne znam koliko on moze u Italiji. Nije lose da nam dodje, ali ne znam zasto sam ubjedjen da ne moze on puno u Seria A napraviti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 14 avg 2018, 15:51

U sustini se pokazalo tacnim ono sto se od pocetka pricalo. Milan moze potrositi onoliko koliko dobije od prodaje igraca.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2018, 15:53

super je to što su se vratili maldini i leonardo, otjerale kineske ublehe, doveo ingvajn+caldara, backup krilo i veznjak, mislim ljudi su izvlačili maksimum iz ovoga... ali bez veznjaka ne mogu smatrati ovaj rok uspješnom, trenutno se može ocjeniti sedmicom.

jedino je taj lijevi vezni falio i ogromna greška će biti zatvoriti merkato bez njega.


srećom ostali relevantiji mediji tvrde da milan u planu ima dovesti još jednog veznjaka, što je i logično s obzirom na broj odlazaka tako da zasad treba zanemariti šta sky priča, ionako su od početka jedan od gorih izvora što se milana tiče.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 15:59

1 Diego Lopez

2 Mattia De Sciglio
15 Rodrigo Ely
13 Alessio Romagnoli
31 Luca Antonelli
91 Andrea Bertolacci


34 Nigel De Jong
28 Giacomo Bonaventura
10 Keisuke Honda

70 Carlos Bacca
9 Luiz Adriano


Samo se treba prisjetiti da je u prvom kolu sezone 2015/16 Milan istrčao na teren u ovom sastavu..


A u sezoni 2016/17 u prvom kolu je bio ovaj sastav...


99 Gianluigi Donnarumma

20 Ignazio Abate
29 Gabriel Paletta
13 Alessio Romagnoli
31 Luca Antonelli

33 Juraj Kucka
18 Riccardo Montolivo
5 Giacomo Bonaventura


8 Suso
70 Carlos Bacca
11 M'Baye Niang




A ove sezone vjerovatno će to ovako izgledati..


Gigio

Calabria
Caldara/Musacchio
Romagnoli
RR

Kessie
Bakayoko
Jack

Suso
Higuain
Hakan
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 16:10

Bakayoko and Castillejo are coming, but Milan does not stop: Promes pushes for landing with the Rossoneri, Rabiot the warm name for the midfield. (Goal Italia)

U sljedeća 72h će biti mnogo pisanja koja su oprečna jedan drugom.Tako da treba i to istrpiti..

Zanimljivo da je Milan nakon dovođenja Castillijea, na NULI što se tiče balansa u knjigama.Tako da niti malo nisu opteretili FFP.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2018, 16:17

Tačno je da je za odličan mercato potreban kvalitetan veznjak kao i lijevo krilo (možda je ipak Castillejo taj) ali stvarno najvažnije je to da su došli Leonardo i Maldini a zašto da ne da i Kaka može raditi dobar posao u Brazilu i preporučivati igrače od tamo kao i preporučivati njima da dođu u Milan. A htjeli mi (ja) ili ne htjeli to priznati dolazak Ronalda u onaj klub može biti veoma dobro za čitavu ligu.

U ovim pripremama Hakan je igrao u sredini tako da će se on najvjerovatnije tamo i preseliti. A izgleda da ako Borini ostaje onda će on početi sad u nedelju. Kad već se spominje Genoa ono baš strašno izgleda.

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2018, 16:19

Romagnoli13 je napisao/la:1 Diego Lopez

2 Mattia De Sciglio
15 Rodrigo Ely
13 Alessio Romagnoli
31 Luca Antonelli
91 Andrea Bertolacci


34 Nigel De Jong
28 Giacomo Bonaventura
10 Keisuke Honda

70 Carlos Bacca
9 Luiz Adriano


Samo se treba prisjetiti da je u prvom kolu sezone 2015/16 Milan istrčao na teren u ovom sastavu..


A u sezoni 2016/17 u prvom kolu je bio ovaj sastav...


99 Gianluigi Donnarumma

20 Ignazio Abate
29 Gabriel Paletta
13 Alessio Romagnoli
31 Luca Antonelli

33 Juraj Kucka
18 Riccardo Montolivo
5 Giacomo Bonaventura


8 Suso
70 Carlos Bacca
11 M'Baye Niang




A ove sezone vjerovatno će to ovako izgledati..


Gigio

Calabria
Caldara/Musacchio
Romagnoli
RR

Kessie
Bakayoko
Jack

Suso
Higuain
Hakan
Hakana neće biti u prvom kolu zbog suspenzije.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 16:20

Kaka će izgleda sljedeći mjesec doći u Milan.I to bi bio još jedan odličan potez.

Kako su mediji prenosili nakon meča protiv Reala, Borini apsolutno nije zadovoljio svojom igrom upravu a niti Genara, tako da ne bi me čudilo da Jack odigra tu, a da Bakayoko odmah sa Bigliom i Kessiem bude na sredini terena.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2018, 16:21

za rabiota je nedavno rečeno da neće produžiti ugovor sa parizem, ali da će ostati, znači možemo ga otpisati.


ekipa je solidna i neuporedivo bolja od prethodnih sezona ali nemojmo da se lažemo da je katastrofa ako ne dovedemo veznjaka, pa od svih "većih" ekipa u italiji mi imamo ubjedljivo najgoru i najnekreativniju sredinu, a upravo taj veznjak je bio ono što bi milanu 90% donijelo LŠ... ovako je u najbolju ruku 50%, morat će se poklopiti dobro rezultati milana i loši rezultata rivala da bi se mogli nečemu nadati.

nije morao četalj doći ako je baš toliko teška operacija, ali imali su vremena nešto izmisliti.


svejedno se i dalje zdravorazumski nadam da će doći veznjak... :zzz: jednostavno je nemoguće da propuste dovesti nešto što je bio najveći prioritet od svega, pa čak i od napadača i krila.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 16:24

slika
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 14 avg 2018, 16:40

Romagnoli13 je napisao/la:Po meni je ove sezone Milan već sada jači nego lani, ali da li je jači da bi mogao u LPa, teško, preteško ako ne dođe još jedan veznjak.Jer i ostali su se pojačali.
Slazem se sa ovime.Ne vidim ni ja trenutno jos Milan kao sigurnog putnika u LP,ali moraju bit blizu kako bi bili u mogucnosti iskoristiti eventualni veci pad neke od proslogodišnje prve 4 ekipe.Da je Conte trener davao bi im dosta vece sanse,Gatusso je ipak za sada najslabiji trener među ekipama koje se za LP bore.
Captain4 je napisao/la:Koliko je kupovina SMS-a dobar financijski potez za Milan? Mislim da je to prevelik rizik.
Po meni je preriskantno isto kao sto bi i Interu bilo u ovom trenutku da se za to odluci.
ronaldo99 je napisao/la:Bas sam ev pricao sa kolegom koji malo vise prati La Ligu i kaze da je Castilejo odlican igrac i da je narucito prosle sezone bio dobar protiv Barce i Reala, veli da je to pravo pojacanje, nadati se da moze igrati lijevo :)
Ovog svi jako hvale.Mogao bi biti jedan od boljih transfera u ligi na kraju.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 16:49

Castilejjo je odličan tehničar, dosta brz u nezgodan dribler. Ali ima taktičkih nedostatak i još uvijek nije konstantan. Recimo odigrat će fenomenalno protiv Barce i Reala, a onda će protiv Granade i Elchea podbaciti. Ali eto, i ako nije moj prvi izbor za tu poziciju, mislim da će se dobro snaći kad se privikne na ligu. Mogao bi nas sve iznenaditi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 avg 2018, 17:00

sve je to super, ali treba veznjak :zzz:


nama se valja boriti sa napolijem i romom za četvrto mjesto, ovi prvi sigurno neće više biti toliko uvjerljivi kao pod sarrijem, a ovi drugi mađioničari su poslije potrošenih 140 miliona uspjeli napraviti ekipu koja je u najbolju ruku ista kao prošle godine, ako ne i gora :zzz:

top 4 je realnost jer to nije više ogromna razlika u kvaliteti i jer milan sigurno neće imati onako katastrofalan start u ligi, ali fali veznjak i džaba sve, ne može se bolan sa jackom-biglijom, kessijem i francuskom drvosječom ničemu nadati.

što je najgore fino se sredila odbrana i napad, nije ni klupa loša, ali sa lošom sredinom će obe strane patiti i pružati manje nego ono što teoretski mogu... a nama je baš ta sredina boljka.






ja se i dalje nadam veznjaku :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 18:13

Leonardo has also left Milanello. Destination unknown.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 14 avg 2018, 18:14

Za 10 bi bilo da dovedu jos veznjaka i desno krilo, za 9 ako dovedu samo veznjaka, za 8 ako dovedu samo desno krilo, a 7 ako nikog vise ne dovedu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 avg 2018, 18:16

Milan tracking another player, but not worth 80/100 ml, still do not know who he is (Peppe Di Stefano)

SKY - Milan working on another midfielder. A jutros pišu da je merkato za Milan gotov. :lolno:


Kao što sam napisao čeka nas na desetine oprečnih informacija u sljedeća 2 i po dana koliko merkato traje. Pa ni Castillejo još uvijek nije krenuo put Milana, još neki detalji fale prije nego se to ozvaniči.


Ima čak informacija da će Leonardo pokušati zamjenu RR-Draxler, a da bi također Bertolacci mogao put Genoe a Laxalt u Milan kao zamjena za Rodrigueza.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.