AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 jun 2019, 04:42

Joj ja logike majko mila. Ne kazem da možda oni u njemu ne vide prvotimca, ali zar nije moguće, onako teoretski, dovesti igrača "za klupe" za male pare, dok recimo čekaš da prodaš neke igrače, kako bi pojačao prvi tim?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 09:37

Moj Muxa, nema fajde im govoriti. Ovo je medju jeftinijim igracima za rotacije sezonama unazad, a sasvim solidno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 13 jun 2019, 09:59

Chinaglia je napisao/la:lijepo sam rekao da je milan zavrsio na smetljistu istorije (gdje i pripada)

rade krunic je samo jos jedan dokaz tome
Mali Krunic je svemirski brod za Badelja kojeg je tvoj tim angazovao lani...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 jun 2019, 10:57

Dobro nam došao, Kruniću! Kao prvo, izuzetno mi je drago jer je naš momak, a nije mi drago jer će se sad javljati kojekakve bošnje koje veze nemaju s Milanom na ovoj temi. Zbog toga mi je godra što Džeko ide u manji klub iz Milana :mrgreen:

Objektivno, nije loš za rotacije, solidno tehnički potkovan, mala plata svega 1.2M (Mauri imao 1.5, Monto 2.5 itd). Sve u svemu sasvim okej transfer, nadam se da će njegov transfer u Milan izazvati lančanu reakciju talijanskih klubova, te da angažuju još kojeg iz repke nakon odličnog nastupa u Torinu.

Drago mi je što Rade nije igrao, sad bi bile priče "prodao se preko repke"

:bih:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rooney88 » 13 jun 2019, 11:30

Bit ce interesantno kako ce se snaci. Veliki klub, dosta vise odgovornosti ali mlad je on i moze puno. Nadam se stvarno da ce uspjeti u Milanu, tj da ce igrati dovoljno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 11:45

koraj je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:lijepo sam rekao da je milan zavrsio na smetljistu istorije (gdje i pripada)

rade krunic je samo jos jedan dokaz tome
Mali Krunic je svemirski brod za Badelja kojeg je tvoj tim angazovao lani...
A jos ironicnije je cinjenica da je pored 4 kluba koja su poslala ponudu za njega bio i Lazio, sa boljom ponudjenom platom od Milanove. Za Milan niko nije znao, a pratili smo ga ovu sezonu i onda se samo doslo i kupilo ga.

Kazu da je Krunic nazvao porodicu, jer je na godisnjem odmoru trenutno, i poceo plakati i rekao da je ispunio san. Da je dosao u Lazio opet bi zaplakao i rekao kako i ove godine nije ispunio san. :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2019, 13:12

Rosicky je napisao/la:Pa klupa se jača tako da dovedes igraca za prve postave pa onog kog izgura prebacis na klupu..ko jos dovodi igraca za klupe kad ti u prvoj postavi fale 3 veznjaka
Nula logike.


Nema se maltene niko izgurati jer čak četiri veznjaka će otići iz kluba + Bakayoko se vratio u Čelzi. I tu je Bonaventura koji skoro godinu dana ne igra radi povrede i kojem će trebati par mjeseci da se vrati u neku igračku formu tako da se ne može ozbiljno uzdati u njega prvu polusezonu.

Imaš faktički tri veznjaka, Hakana, Paquetu i Kessie, gdje je jedino Paqueta siguran da ostaje. To su TRI igrača za formaciju koja traži četiri veznjaka i bar još toliko backup igrača.


Jednostavno iskrsnula situacija da se ispadanjem Empolija iz lige uzme njihov ponajbolji igrač ispod cijene za rotaciju.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 13:29

Evo za onog pokemona forumskog jos jedan podatak, Forza Lazio

U sezoni 2018-19

Krunić:
odigrane utakmice: 33 (2784 minuta)
golovi: 5
asistencije: 7
tačna dodavanja: 80,8%

Milinković-Savić:
odigrane utakmice: 31 (2405 minuta)
golovi: 5
️asistencije: 3
tačna dodavanja: 79,6%
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 jun 2019, 13:56

Gledajući statistiku Krunić je bolji i od Barelle i od SMS-a ove sezone i bit će super opcija za rotaciju.


Izgleda da dolazi i Veretout iz Fiorentine, po meni još jedan dobar korak. Dovode se relativno mladi igrači puni iskustva u Seriji A i dolazak Veretouta ne isključuje dolazak još veznjaka jer se tu treba raditi najviše.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2019, 13:58

Veretout je onaj teški mediokritet, skupa uz Sensija. Imam nula želje da pratim ovaj tim, yebali im oni mater. :puke:




Neće oni ni top 6 izboriti iduće sezone ako će nastaviti sa dovođenjem ovakvih "pojačanja".
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 14:28

Vjerovatno je ovo popunjavanje rostera, kad se vec ukazuje prilika za solodine i jeftine igrace, jer smo vec izgubili 4 vezna igraca, najmanje.
Samo je pitanje hoce li i koliko dobra stici prava pojacanja. Ali je cinjenica da nam treba dosta veznih igraca za formaciju koju se planira igrati.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2019, 15:08

Ma da su bogdom samo za rotacije, ali malo mi je teško povjerovati u to da će skoro pola budžeta otići na popunjavanje klupe. I opet fali bar dva veznjaka.


A gdje je još SS i vjerovatno stoper.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 13 jun 2019, 15:21

Vratiti Locatelia i Simica obavezno.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 13 jun 2019, 18:04

rope11 je napisao/la:
Rosicky je napisao/la:Pa klupa se jača tako da dovedes igraca za prve postave pa onog kog izgura prebacis na klupu..ko jos dovodi igraca za klupe kad ti u prvoj postavi fale 3 veznjaka
Nula logike.


Nema se maltene niko izgurati jer čak četiri veznjaka će otići iz kluba + Bakayoko se vratio u Čelzi. I tu je Bonaventura koji skoro godinu dana ne igra radi povrede i kojem će trebati par mjeseci da se vrati u neku igračku formu tako da se ne može ozbiljno uzdati u njega prvu polusezonu.

Imaš faktički tri veznjaka, Hakana, Paquetu i Kessie, gdje je jedino Paqueta siguran da ostaje. To su TRI igrača za formaciju koja traži četiri veznjaka i bar još toliko backup igrača.


Jednostavno iskrsnula situacija da se ispadanjem Empolija iz lige uzme njihov ponajbolji igrač ispod cijene za rotaciju.
Nula logike moj post ili potez ? :D
Ne kazem da je Krunić loš al nekako mislim da se treba rijesit početnih 11 pogotovo taj vezni red prije nego rotacijske opcije.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 jun 2019, 18:16

Zar je bitno sta se prije rješava ako se zna sta se radi. Nama će trebati 4-5 veznih igraca, što u prvu ekipu, što za klupe, a nebitno je kojim redoslijedom će ih dovoditi. Bitno je samo da svi budu tu na početku priprema, a ne kad sezona počne.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 13 jun 2019, 18:20

rope11 je napisao/la:Ma da su bogdom samo za rotacije, ali malo mi je teško povjerovati u to da će skoro pola budžeta otići na popunjavanje klupe. I opet fali bar dva veznjaka.


A gdje je još SS i vjerovatno stoper.
Citaju oni nas forum rope, znaju da je do sad svaki dovedeni igrac s tvoje strane okarakterisan kao rezerva.
Zato ce, samo zbog tebe, prvo popuniti klupu pa onda dovesti prava pojavanja (koja ces ti i dalje zvati rezerve).
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 13 jun 2019, 18:50

Krunić će nam biti najbolji veznjak sljedeće sezone, uz Paketu :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meecko
Postovi: 1524
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 jun 2019, 19:03

Ne znam čemu toliko negativno se komentariše dolazak Krunića? Momak je dobar igrač, nadam se da će biti pojačanje. Došao je za danas mizerne pare u današnjem fudbalu. Bolje on koji će igrati nego Bonuci i Higuain koji će preko ku.rca igrati i plakati da odu.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 13 jun 2019, 21:18

Ne znam, ali Cutrone i Silva i jesu SS u ovoj novoj formaciji. Pokretni, brzi, znaju dati gol i asistirati. Hakan moze na LCM, ali i na AMF. Ocekujem barem jos 2 veznjaka + Locateli.
Suso bih volio da ode, takodjer Borini. Samu neka ostane, moze igrati i kao SS i krilo, ovisno od formacije.
Bitnije je dovesti 2 odlicna veznjaka, umjesto bacati pare na napadaca.
Imas zimu da popunjavas roster sa 1-2 igraca, i vec naredne sezone imas odlican kostur. Ovako ako ces kamarati igrace kao i do sada, nista ne dobijas. Sensi se previse spominje, ali mi nije on igrac prevage, a bacas fine pare.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 jun 2019, 21:28

Silva i nekako može biti SS al Cutrone nikako. I ako je on brz ja sam Usain Bolt :)
Il Club più titolato al mondo!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.