AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlProfessore » 10 okt 2019, 11:01

I Maradona ima status boga u Argentini, crkve se otvaraju u njegovu čast i sl. ali kad je zaribao, odmah su ga otjerali sa selektorske pozicije, nemaš pojma - allahimanet. Volio bih da to što prije dožive Maldini i Boban u suprotnom se crno piše Milanu po svemu viđenom. Sve nešto kontam da se štima Maldinijevom malom po svaku cijenu pa treba podoban trener da ga uvede na velika vrata...
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlProfessore » 10 okt 2019, 14:17

slika

Idemo ludo, idemo jako :rol:
Mattia Caldara should be in the Milan squad for the match against Lecce (October 20)
[La Gazzetta dello Sport]
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16580
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 okt 2019, 14:21

A. To su sad nagadjanja novinara za postavu, sacekati pa vudjeti koji ce on postavu izvesti i sta ce preferirati, rekao je da Leao ima ogroman potencijal koji treba iskoristiti tako da vjerujem da ce igrati sa njim u postavi kao i sa Paquetom

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2019, 14:32

Ne bi me čudilo da krene gurati Bigliu, misleći da je to isti onaj igrač iz Lazia kojeg je imao. Uz neizostavog Susa, naravno. :zzz:


Paqueta i Leao moraju igrati, pa kako god.

Ili Rebić lijevo, a Leao umjesto Piateka, vidjeti ćemo kako će reagovati na novog trenera i formaciju koja mu više odgovara.

Conti Caldara Rom Theo
Kessie Naser
Rebić Paqueta Leao
Piatek
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 14:54

rope11 je napisao/la:Ne bi me čudilo da krene gurati Bigliu, misleći da je to isti onaj igrač iz Lazia kojeg je imao. Uz neizostavog Susa, naravno. :zzz:


Paqueta i Leao moraju igrati, pa kako god.

Ili Rebić lijevo, a Leao umjesto Piateka, vidjeti ćemo kako će reagovati na novog trenera i formaciju koja mu više odgovara.

Conti Caldara Rom Theo
Kessie Naser
Rebić Paqueta Leao
Piatek
Pa isto što ti guraš Bennacera, a vidi svako normalan da taj lik u ozbiljnom Milanu, nema šta tražiti u prvih 11!

Ok za rotacije 30 min i to je to.

Koliko god se vama svidjalo ili ne, Suso je i ovakav mrtvac, čovjek preko koga ide većina lopti i još uvijek jedan od naših najboljih igrača, na stranu što je loš, bolje nemamo! :nene:

Budi siguran da neće ni kod ovoga Bennacer biti u prvih 11, jer realno lik nema kvalitet, ali ti ne odustaješ, gdje ćeš reći da si pogriješio... :crazy:
Kakav Caldara u prvih 11 moj Pero, mrtva prevara! :lol:

Suso svakako ostaje u prvih 11, zapamti dobro! :!:

P.S.
Ovo i jest nažalost naša najbolja postava(ova gore na slici) , možda samo Brazilac umjesto Hakana i to je to, mi bolje nemamo!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2019, 15:07

Eto neka Biglia ima šta tražiti u prvoj postavi :urnebes:

I najgori Benaser je bolji od najboljeg Biglije.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlProfessore » 10 okt 2019, 15:27

https://sportsport.ba/fudbal/posebna-kl ... ana/336484

Znači više nije cilj LŠ, a Gatuza su zbog toga otpustili. Interista može šta hoće a hardcore Milanista samo nogu može dobiti. Joj da hoće otići ona 2 klauna i doći neko sa vizijom, ako takav uopće postoji...
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 10 okt 2019, 15:39

Hajd valjda neko iz top 4 na kraju sezone uzme kup pa da i sedmi ide u LE kvale, mozda budu bar sedmi...
Fuj na sta ovaj klub spade, sve gore i gore :puke:

Avatar
milanist
Postovi: 12016
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 10 okt 2019, 15:41

bice bolje braco :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 okt 2019, 15:42

rope11 je napisao/la:Eto neka Biglia ima šta tražiti u prvoj postavi :urnebes:

I najgori Benaser je bolji od najboljeg Biglije.
Bigla je odlican, vidio si koliko trke i prekidanja protivnickih napada napravi tokom utakmice. A narocito fascinira igra prema napred, oni bravurozni pasovi prema napred i tako ubrzavamo igru. Al u qurcu :urnebes:

Conti i Caldara(?) su barem dogurali do reprezentacije, ali ih povrede unazadise. Calabria i Musacio ce samo sanjati o tome.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 15:47

rope11 je napisao/la:Eto neka Biglia ima šta tražiti u prvoj postavi :urnebes:

I najgori Benaser je bolji od najboljeg Biglije.
Biglia je mrtvac više jer nema s kim igrati, nego što nema kvalitet...

Ti tvrdiš da neko ko igra godinama u repki Argentine u prvih 11, nema veze o fudbalu !? :crazy:
Zanimljiva teza!
Svi treneri eto ludi u 5 ekipa, a ti bolje znaš...

Biglia je i ovakav mrtvac, izmislio fudbal za lika koji je nebitan i koji nikad neće imati ozbiljnu karijeru u velikom klubu, nego i jest igrač za Empolija, Bologne i sl, to neka ti je jasno.

Moj drug je igrao u belgijskoj ligi protiv Biglie dok je ovaj bio još u Anderlechtu i rekao mi je tad da je strašan igrač u defanzivi, a sjećam ga se i ja vrlo dobro...

Da su ga godine stigle, jesu, ali Bennacer će njemu biti zamjena i kod ovog, budi siguran!

P.S.

Čuj ovog znalca iznad...
Eto koliko prati fudbal, pa Musaka je igrao za Argentinu 6 puta, moj balvane moj i to sa 21 god bio pozivan. :rol: :rol:

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2019, 16:31

Eno sad Biglia loš jer nema s kim igrati. Sad smo sve čuli. :urnebes:

Mene zaboli kardan kakav je prije bio jer je u Milanu ispod svakog prosjeka.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 10 okt 2019, 16:49

Nemojte se zayebavat. Biglia je zadnju dobru utakmicu odigrao u Laziu. Ne može ti saigrač biti kriv što si nespreman i ne možeš presjeći 2 napada na utakmici. Bilgia je odron kao i ostali veznjaci. Ne želim da se zamaram sa tim ko će igrati jer sam vidio sve i niko ništa nije pokazao.

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 10 okt 2019, 17:03

heheh citam ove postove i mogu samo konstatovati da NIKONEZNANOVIC ili SCHEVCHET ( ako sam dobro napisao ) pencilin za mnoge ovdje, iznosi realne cinjenice ( jest malo na agresivan nacin, cak zna i uvrijediti ), al se mora reci da je potkovan znanjem o fudbalu a posebno o Milanu....
Znam da se post nece nekima svidjeti al vas lik preskace pismeno....
Forza Milan

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 okt 2019, 17:05

Kakvo ofirno hvaljenje samog sebe. :rol:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 17:09

Ja uopšte ne sporim da je Biglia kao mrtvac kod nas ali Rope to predstavlja kao da je lik zalutao u fudbal kao da veze o životu nema. :crazy:

On je u Laziu bio mašina, kad je trebao to donijeti kod nas, povrijedio se momački, pa su i godine stisle, pa ima sve ovce oko sebe i sve se skupilo, normalno da igra loše, ništa novo.

Ja sam siguran, mi da dovedemo sad top igrača od 100 miliona, uništili bi ga za pola godine, yebo ja sve svoje ako ne bi. :!:

Znači nije to ni Biglia kriv ni niko treći što imamo ovakvo stanje u klubu godinama, on se samo tu uklopio u sivilo, kao i svi drugi! :problem:

P.S.
@memaga

Memaga drug moj, Shevchet, Niko, nije ni bitno...
Hvala ako tako misliš, ja ni ne pokušavam preskakati njih, nego brate da realno pričamo, činjenicama, a ne podyebavanje i kretenizmi neki da bude max što neko može napisati na temi o fudbalu!

Možda ja to agresivnije kažem, ali dobro i imam strpljenja Bgm.

@rope

Samog sebe?
Mislim lijepo je kad nemaš šta napisati pa opet budalaštine počinješ, kasnije kukate kad ja psujem, tražite ban i sl.
Uozbilji se malo drug!
Zadnja izmjena: nikoneznanovic, dana/u 10 okt 2019, 17:15, ukupno mijenjano 2 puta.

memaga
Postovi: 1681
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 10 okt 2019, 17:11

evo prvi se upecao...hahahha....ma rope pricaj ti sta hoces to ti je realno, al tebi sto je muka sto ne poznajes fudbal i Milan dovoljno nije ti niko kriv, pa moras sad od muke provocirati...
ako ti nije sta jasno obrati se ademinu
opusti se lijep pozdrav za tebe

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 10 okt 2019, 17:50

Lik se sam sa sobom dopisuje hahaha

Al dobro je dok se ne krene svađat sam sa sobom

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 okt 2019, 17:54

Bigla je u prvim utakmicama za Milan odigrao vise nego solidno, ali onda nakon povrede to vise nije onaj isti Bigla. Ostalo je historija. Svojim igrama ne zasluzuje biti u prvih 11, Benacer je na proteklim AKN pokazao da moze biti na visokom nivou, relativno dobar je bio i proslu sezonu u Seria A i zato vrijedi pokusati ovu sezonu ga forsirati, vidjeti koliko moze. A niti jedan igrac ne moze pokazati se ako ce igrati jednu utakmicu pa onda naredne 2 ulaziti po 10-15 minuta, pa onda pauzirati jednu utakmicu i tako u nedogled.
Za formu i (ne)dokazivanje je bitan kontinuitet igara.

Suso je i ponajmanja briga u ovom Milanu. Po meni je daleko bitnija promjena Calabrie i Musacchia jer najcesce golovi padaju po njihovoj strani, unazadili su nas i crvenim kartonima (nerezonskim), u fazi napada Calabria je zrak, a vidili smo kako jedan Contijev centarsut vrijedi koliko svi zajedno od Calabrie.

Caldara bolje da ne ulazi do sredine novembra, neka odigra koju tekmu za 2. tim i ojaca na treninzima, pa cemo onda vidjet na cemu smo sa njim u nastavku sezone.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

nikoneznanovic
Postovi: 447
Pridružen/a: 03 sep 2019, 22:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nikoneznanovic » 10 okt 2019, 17:59

Fantasista je napisao/la:Lik se sam sa sobom dopisuje hahaha

Al dobro je dok se ne krene svađat sam sa sobom
Ako si toliko retardiran da još uvijek misliš da smo Memaga i ja isti likovi, moj ti je savjet da posjetiš psihijatra, jer ti se stanje ozbiljno pogoršalo!

Sportski pozdrav!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.