AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 20 jun 2018, 17:31

koraj je napisao/la:Novinari bubaju a mi se hvatamo k'o ribice...
ne bubaju druze bezveze,nesto ima sigurno,daj boze da grijesim ali ovo je cirkus sa ovim jazavcima ja sam mislio da su ozbiljna ekipa koja ima kes iza sebe medjutim ovo njih ismijavaju **** te i svaki mjesec ih nesta prozivaju po novinama,ako imas lovu kao sto kazes da imas pljuni sve ili se povlaci,a ne on trazi nake partnere sad fol znaci kokuz mrtvi izgleda prodo nas Silvio klosarima :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 20 jun 2018, 19:07

ma nadam se da će sve biti ok iako nisam optimističan, ali činjenica je i da novinari lupaju jer jer veća senzacija pisati o tome kako će milan biti izbačen iz LE nego da neće :zzz: a ni ne znaju šta se dešava u uefi i neće niko znati do sutra-prekosutra, zato sve treba uzeti sa rezervom.

i dalje stojim pri tome da nikome nije u interesu da izbace klub, ni njima ni nama.

čudno je to što je danas izašao žrijeb i datumi odigravanja za atalantu koja mora proći kroz predkvalifilacije, a znate da bi u slučaju izbacivanja milana ušli direktno i pružili fiorentini šansu da dođu na njihovu poziciju.
zato mi je to sve čudno, zašto nisu odmah izbacili milan ili sačekali sa ovim žrijebovima ako će milan stvarno biti izbačen jer će se sve poremetiti poslije toga?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sagittarius1945 » 20 jun 2018, 21:01

Valjda ovo izadjena dobro sa AC Milanom... evo citam na Gazeti da bi se za par sati moglo znati ko je uzeo manjinski dio akcija Milana..

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 21 jun 2018, 01:33

Nije fazon hoce li te izbaciti iz pisljive EL. Fazon je ako se to desi,a izgleda da se desava,da smo mi izgubili kao klub. Dno dna smo svakako godinama,ovo bi samo bilo ovjeravanje.
Unistavanje casti i svega onoga sto je klub kao klub predstavljao. Ne zna covjek vise sta da napise,kao da smo Vrbanjusa pa nam se sve ovo desava.
Milan me podsjeca na los brak,u kom se oba supruznika pred svima smiju,a kad ostanu sami u dubini nista ne funkcionise kako bi trebalo i sve vodi ka rasulu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 21 jun 2018, 07:31

Pored toga sto Urby govori, takodjer u narednoj sezoni ne bismo imali takmicarski motiv, osim promocije nekh mladih igraca i uigravanja istih. jer ti ne znaci nista vrh tabele
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 21 jun 2018, 11:56

Šta ste se usrali :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Padovan
Postovi: 12643
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Padovan » 21 jun 2018, 15:42

Beduin je napisao/la:Pored toga sto Urby govori, takodjer u narednoj sezoni ne bismo imali takmicarski motiv, osim promocije nekh mladih igraca i uigravanja istih. jer ti ne znaci nista vrh tabele
A skudeto ? :mrgreen:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Beduin
Postovi: 16326
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 21 jun 2018, 18:10

Padovan je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Pored toga sto Urby govori, takodjer u narednoj sezoni ne bismo imali takmicarski motiv, osim promocije nekh mladih igraca i uigravanja istih. jer ti ne znaci nista vrh tabele
A skudeto ? :mrgreen:
Za skudeto smo predaleko pa ne smijem ni spomenuti ga :)

Al pored skudeta sve se svodi na Evropu, pare, promociju kluba i igraca medju najjacima.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 21 jun 2018, 23:39

Izgleda da je Goldman Sachs sa Ricketssom(vlasnik Chicago Cubs)kupio dio dionica...

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 jun 2018, 14:53

Šta ste se prepali bit će šta bude :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 23 jun 2018, 00:16

muxa je napisao/la:Šta ste se prepali bit će šta bude :)
I jos gore :kafa:

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 23 jun 2018, 00:56

Kako stvari stoje Sam Ricketss ce kupiti vecinu dionica,u toku je pregledavanje racuna Milana i sve ostalo,kako javljaju mediji u Italiji iduce sedice bi moglo bit zvancino
Inace ova je vlasnik Chicago Cubsa Baseball ekipe,koja kad je kupio nije osvojila prvenstvo 100 godina ali bukvalno :D ,reoraginizovao ih je i naravno osvojili su prvenstvo vrlo brzo :D eh sad cemo vidjeti sta ce sa nama bit dalje hoce li se na kraju realizovati ovo sve

Avatar
muha milanez
Postovi: 5797
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 23 jun 2018, 09:00

Odlicno, nije lose uopste ako se do kraja realizuje. Samo nek nas rijese muke i ovog propalog kineza.

U konacnici, moze li ovo znacit da nas UEFA nece sankcionisat? Kako bi dobro bilo da nas popuste, uz par pjacanja bi se mogli sigurno boriti za top 4.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 23 jun 2018, 11:17

muha milanez je napisao/la:Odlicno, nije lose uopste ako se do kraja realizuje. Samo nek nas rijese muke i ovog propalog kineza.

U konacnici, moze li ovo znacit da nas UEFA nece sankcionisat? Kako bi dobro bilo da nas popuste, uz par pjacanja bi se mogli sigurno boriti za top 4.
Jutros pojedini mediji javljaju izbacivanje iz europe i 30 miliona kazne sad Nagadja se to sve vidjet cemo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 23 jun 2018, 15:50

Ma halal bilo izbacivanje iz Europe, samo da transfer ban ne fasuju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 23 jun 2018, 16:22

Neka više objave tu odluku pa da se onda ako treba podigne tužba pa da znamo na čemu smo. Ovo čekanje izludi a i mercato ide li ide.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 25 jun 2018, 10:43

Danas je ta famozna odluka UEFE, nisu nešto optimistični, postavili su sinoć baš neki užasni video kao razlozi zašto da ih ne izbaci :mrgreen:

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 25 jun 2018, 11:02

Ma svi mediji pišu da je 99% sigurno da će nas izbaciti. Iskreno, mene više brine situacija u klubu nego to da li ćemo igrati tu EL. Još uvijek nas stižu aferimi najuspješnijeg predsjedinka u povijesti :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 jun 2018, 12:42

yebemu mater hoće li se više oglasit :crazy:


znam da su svi pesimistični ali možda ima neke nade, ako su odmah znali da će ih izbaciti iz takmičenja čemu ovoliko odugovlačenje i prolongiranje datuma :mrgreen:
nekako mi je logično da čekaju da se raščisti ovo oko novog vlasnika što je već u poodmaklim pregovorima, ali baš je i to neki tračak nade da presuda ne bude previše drastična.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 25 jun 2018, 13:18

Oko novog vlasnika se ništa ne zna niti će se znati u dogledno vrijeme. Ja mislim da je odluka uefe već donesena samo ne znam šta čekaju oko objavljivanja. Još će se iz kluba vjerovatno žaliti na odluku pa još onda i to moramo čekati. Vjerujem da imaju neke planove samo moraju čekati ovu xebenu uefu.

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Faraon iz Visokog i 11 gostiju.