AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma


Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 okt 2017, 17:38

evo već se krenuli razdori u svlačionici bonaventura (i sljedbenici) vs montela, pitanje je vremena kad će ovo sve otići u klinac krasni :mrgreen:


bonaventuri bi pametnije bilo da se fokusira na svoju igru i formu, jedan je od najgorih igrača ove sezone, a konkurencija je velika :roll:
pa majku mu bar se on ne može izvlačiti da ga gura na pogrešnu poziciju, igraš čitavu karijeru u atalanti na lijevom veznom, imaš se slobodu izvlačiti na lijevo krilo po volji, ma milina, šta ti koji qurac onda smeta? ima ova formacija hiljadu nekih mana, ali je posljednja stvar koja utiče na njegovu (ne)formu.


ne volim ovo kad se krene dizati uzbuna na trenera umjesto da se svi drže skupa kao ekipa, pogotovo od strane nebitnih likova.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 18 okt 2017, 18:27

Sutra se baba vraca u civilizaciju. Tamam da izgledam i koju tekmu milana i derbi sa juventusom hehe.

I od sad ne gledam vise sam tekme. Sad sa hanumom.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2533
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 18 okt 2017, 19:39

UrbyEmanuelson je napisao/la:https://mobile.twitter.com/RunTheShowBl ... 9678327808

[emoji22][emoji24]
Velika je razlika između ove prijateljske tekme koju su bavarci odigrali preko neke stvari i bili samo nijemi promatrači, i takmicarske tekme gdje svi grizu. Samo izgleda ovo Monteli još uvijek nije skontao.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: RE: Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 18 okt 2017, 19:43

milanist je napisao/la:Sutra se baba vraca u civilizaciju. Tamam da izgledam i koju tekmu milana i derbi sa juventusom hehe.

I od sad ne gledam vise sam tekme. Sad sa hanumom.
Da ti neces na turskim serijama zavrsit umjesto na fudbalu :D

Cestitam lave,neka je sa srecom u bracnim vodama.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 18 okt 2017, 19:55

milanista meanwhile :cool:


slika


bolje da si mene oženio :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5796
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 18 okt 2017, 20:15

Milanist sretno nek bude!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 19 okt 2017, 10:13

Mi za Kalinica 25, Roma Dzeku za 15, tuga.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
Biscione
Postovi: 4588
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Biscione » 19 okt 2017, 20:13

rope11 je napisao/la:evo već se krenuli razdori u svlačionici bonaventura (i sljedbenici) vs montela, pitanje je vremena kad će ovo sve otići u klinac krasni :mrgreen:


bonaventuri bi pametnije bilo da se fokusira na svoju igru i formu, jedan je od najgorih igrača ove sezone, a konkurencija je velika :roll:
pa majku mu bar se on ne može izvlačiti da ga gura na pogrešnu poziciju, igraš čitavu karijeru u atalanti na lijevom veznom, imaš se slobodu izvlačiti na lijevo krilo po volji, ma milina, šta ti koji qurac onda smeta? ima ova formacija hiljadu nekih mana, ali je posljednja stvar koja utiče na njegovu (ne)formu.


ne volim ovo kad se krene dizati uzbuna na trenera umjesto da se svi drže skupa kao ekipa, pogotovo od strane nebitnih likova.
Nebitni likovi uvijek pokreću bune, i kod nas je, ako je vjerovati žutoj štampi, Eder bio glavni huškaš protiv De Boera.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 20 okt 2017, 00:19

Tesko je sada i upravi. Tesko je svima. Mislim da kupuju jednostavno vrijeme za Montelu,ne bi li tim proigrao nekako. Jer realno,mnogo je kriticna faza sad za promjenu trenera. To moze imati kobne posljedice.
Jos je i ponuda trenera koji su dostupni mizerna. Ancelotija ne bih nikako. Treba neko da ovo razdrma,neko ko bi imao hrabrosti reci kakvo je realno stanje stvari i staviti klub iznad pojedinaca. Neko s mudima najkrace receno.
A s druge strane,ostaviti Montelu je izgleda jos gora opcija jer ovo ne vodi nigdje i nicemu. Za moj razum je tesko shvatiti da jedan tako veliki klub,s tako "solidnim" igracima ne moze da stvara prilike. Danas kad je fudbal doveden do savrsenstva,igraci fizicki nikad spremniji,gdje trka i kretanje igraju ogromnu ulogu,mi izgledamo kao prosjecan klub opet i klub koji kao da stoji u vremenu prije 2010. godine.
Zanima me gledaju li oni druge klubove,druge igrace i kako to tecno treba da ide. Kako se ponasaju i igraju,sumnjam u to. I kad dodju nekako do neke prilike,ili se neko oklizne,ili da pogresan pas,ili jednostavno budu presebicni.
Ne znam,tesko je bilo sta novo napisati kada je u pitanju nasa igra. Nama je izgleda sudjeno da patimo kao navijaci i nasa je (ne)sreca sto volimo ovaj klub.
Nadati se boljim vremenima,boljim igrama i napretku,kao jedni od najnapacenijih fanova,mislim da smo to zasluzili.
Forza Milan!!

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 20 okt 2017, 09:04

8 utakmica u Seriji A, 4 poraza. U Uefa ligi pobjeda nad alpskim amaterskim jodlasima i nafaka u zadnjoj sekundi protiv Rijeke a sad i grci hladno odnose bod sa san sira. Neka dovedu Keka iz Rijeke on je Capello za ovu ublehu. Realno najbolje bi bilo otjerati Vicenza hvala mu ali ne ide ovo ocito mozda je dobar trener i potencijal ali u Milanu mu ne ide. Dok je imao slabiji tim ekipa je bolja bila sad pod pritiskom i novim igracima ne snalazi se. Nadji kakvo prelazno rijesenje neku legendu Milana ma daj Brocchija bilo koga jer je sezona vec grohnula a na ljeto ako treba od MMF-a kredit dici da se dovede Conte jer on bi unistavao sa ovom ekipom.

FORZA MILAN!
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 21 okt 2017, 12:24

A jesmo se nakon par prijateljskih pobjeda okurazili, nije ga bilo jaceg od Milana, vrhunska pojacanja iz Atalante, Wolfsburga i ubica Kalinic, a ono Niang bolji od svakog naseg igraca ove sezone jbt (sto ne mijenja cinjenicu da je Niang i mnogi poput njega igracina u manjim timovima i to je njihov vrhunac, nazalost).
Realnost je nesto drugacija, nakon povrede Contija mi nemamo igraca na desnom beku, pogotovo za formaciju 352. Zato sam nedavno pisao da bi se, ipak, trebalo pobati sa 433 ili 442 (ovdje bi Hakan mogao i lijevo igrati, Suso desno, a Silva moze pomagati lijevo Hakanu kad ovaj se ubacuje u sredinu). Dakle, mora se probati sa drugim varijantama kad je preocito da ovako ne funkcionise, halalit cemo jedno u odbrani pa neka se bore za poziciju svojom formom.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 21 okt 2017, 12:32

Sumnjam da cemo se vracati na igru sa 4 igraca u odbrani,bar ne dok je Montela tu.
Najavljuju da cemo sutra igrati 3-4-3 sa Susom i Bonaventurom na krilnim pozicijama.

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 22 okt 2017, 09:19

Danas vec pisu da ce Jack igrati lijevo u veznom redu, a da ce Hakan igrati lijevo krilo. Da stvar bude zanimljivija najavljuje se zadnja linija Zapata-Bonucci-RR :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 22 okt 2017, 10:45

Što je pritisak veći Montella sve pogubljeniji.Na moju veliku žalost da je tako, jer sam na osnovu one odlične 3 godine u Fiorentini, s pravom očekivao više od njega.

Pored zdravog Musacchia i Romagnolija on i dalje eksperimentiše sa RR na mjestu stopera i dokazanu kiksaru Zapatu opet uvrstava u prvih 11.Nevjerovatno zaista.Dalje, opet će najbolji napadače ekipe presjediti na klupi dok će tek oporavljeni Kalinić igrati.Još jedan debilan potez.Zatim forsiranje Jacka je neshvatljivo, jer igra čovjek očajno od prvog dana nove sezone.Još je njegovo meljanje lopte postalo krajnje iritantno.

Na kraju i nova promjena formacije kao šlag na tortu.Još nisam vidio da je neko ovoliko uporan da dobije otkaz.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 okt 2017, 11:02

Meni je od svega ovoga najvise zao Silve,decko jednostavno mora igrati svaku tekmu jer je doveden kao veliki potencijal. Na kraju cemo ga i izgubiti

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 okt 2017, 12:37

Mozda zeli malo riskirati i traziti dobitnu kombinaciju jer mi vrijeme polako istjece, neke mi stvari nemaju smisla, ali on ih trenira i zna mnogo vise od nas.

Kakće odigrati, stvarno ne znam, kvalitetna je ekipa, sad je li do stana ili bojkota, ne znam

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 22 okt 2017, 12:39

Danas se samo bojim nerjesenog rezultata. Ako pobjede dobro i jeste a ako izgube, Montela sigurno dobija otkaz.
Stvarno je se izgubio. Ne zna ni koju formaciju da igra ni koji igraci da mu igraju i na kojoj poziciji.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 22 okt 2017, 12:45

bring us guus hiddink :cool: a conte na ljeto je postao više nego realna opcija.


bez obzira na današnji rezultat montela je svakako već jednom nogom blizu otkaza, ovo je samo produžavanje neizbježnog.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 22 okt 2017, 12:49

Ma nek oni dobiju danas,pa nek ga onda smjene, ne bi bilo bas dobro izgubiti bodove i danas jer ce taj zaostatak postati bas prevelik

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.