AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la crvenocrni » 11 nov 2018, 22:25

celikmilan je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Ljudi dragi jel moguce da je ono profesionalni fudbaler, i to igra u Milanu, pa bilo ko drugi, znaci BILO KO
Moraš biti precizniji, ima ih mnogo.
Ama ona kikica je vrh hamelja, nesto najgore sto sam ikad vidio

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 11 nov 2018, 22:26

Marvin je napisao/la:Govorili smo vam da Higuain nije pojacanje i da smo jedva cekali da mu ledja vidimo...
Rijesili se skarta i pojacali klupu. :kafa:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 11 nov 2018, 22:26

Roma Kluiverta dovela za 18 a mi Laxalta pa **** ti zivot

Avatar
muxa
Postovi: 11367
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 nov 2018, 22:27

Jest vala cekali smo ovu utakmicu da to zaključimo. Ne dipr
Il Club più titolato al mondo!

Rodjeni81
Postovi: 1678
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rodjeni81 » 11 nov 2018, 22:28

Marvin je napisao/la:Govorili smo vam da Higuain nije pojacanje i da smo jedva cekali da mu ledja vidimo...
Gonzalo je pojacanje skoro svakoj ekipi. Eto nista nije pokazao u Juventusu,i nije bio najbolji napadac...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 nov 2018, 22:28

Ma dobro ljudi sve u svemu očekivano, znam da nervira to što smo primili dva naivna gola, što smo promašili penal, što je Higuain dobio crveni potpuno bespotrebno, al' ovo vam je realnost jbg, u zadnjih 17 ligaških utakmica protiv Juventusa, mi imamo 15 poraza, jednostavno već godinama nismo ni blizu njihovog nivoa i to nažalost moramo prihvatiti, koliko god to vama teško padalo, od historije se ne živi :D

Najbolje što se moglo desiti je remi Lazija, opet nam to četvrto mjesto bježi samo bod, u idućem kolu idemo njima na Olimpico, prilika da pokažemo da smo kvalitetniji od njih, imali bi kakvu takvu bodovnu prednost, pa dalje ćemo vidjeti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 11 nov 2018, 22:29

Super potez Leonarda. Bolje da su djeca iz primavere igrala od pocetka sezone umjesto Abatea i lezbejke, do sad bi od njih nesto bilo.

Jos jednom se pokazalo da imamo kantu od ekipe sa par kvalitetnih igraca a ostalo je sve za bacit. Trenera necu ni komentarisat.

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 11 nov 2018, 22:36

Raonffa je napisao/la: Najbolje što se moglo desiti je remi Lazija, opet nam to četvrto mjesto bježi samo bod, u idućem kolu idemo njima na Olimpico, prilika da pokažemo da smo kvalitetniji od njih, imali bi kakvu takvu bodovnu prednost, pa dalje ćemo vidjeti.
Nabit će nas Lazio ;)

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 nov 2018, 22:37

crvenocrni je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Ljudi dragi jel moguce da je ono profesionalni fudbaler, i to igra u Milanu, pa bilo ko drugi, znaci BILO KO
Moraš biti precizniji, ima ih mnogo.
Ama ona kikica je vrh hamelja, nesto najgore sto sam ikad vidio
Još kad sam ja čim je on stigao počeo na twitteru pljuvati njegov dolazak pojedinci me napadaju kao on je igračina. Još da nađem te pojedince pa da ih pitam šta sad misle o njemu.

Poraz je očekivan. To nije ništa čudno. Nadam se da se niko nije povrijedio (pri tome ne mislim na Laxalta ili Borinija) a očekujem jednu finu kaznicu za onu nazovi zvijezdicu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 nov 2018, 22:39

andriy7 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Najbolje što se moglo desiti je remi Lazija, opet nam to četvrto mjesto bježi samo bod, u idućem kolu idemo njima na Olimpico, prilika da pokažemo da smo kvalitetniji od njih, imali bi kakvu takvu bodovnu prednost, pa dalje ćemo vidjeti.
Nabit će nas Lazio ;)
Nije isključeno, ja i dalje stojim pri svom mišljenju koje sam rekao pred početak (i početkom) sezone, da Milan nema ekipu za prve četiri pozicije, al' za sada smo očigledno manje loši od Rome i tu negdje sa Laziom, vidjećemo kako će izgledati konačna tabela.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 11 nov 2018, 22:39

Bakayoko najbolji kod nas :facepalm:

Ku`š dalje :zviz:
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 nov 2018, 22:39

ne znam što se uzbuđujete, ovo je toliko očekivano da nije moglo biti očekivanije :mrgreen:

pristup je bio ok, igrači su se borili, ali ne može bolje od ovoga jer su ljudi jednostavno kvalitetniji, treba još vremena proći da bi im milan mogao parirati.

problem je ovaj crveni ingvajna koji propušta nazio, ne znam šro mu ono treba :salut:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 11 nov 2018, 22:40

Jbt jeste li vi normalni? Prije početka sezone smo bili bliže gašenju nego LE. Ovo je maksimum što je Leonardo mogao uraditi. Plus FFP ti visi kao mač nad glavom, plus 10 godina se nije ulagalo u ekipu, niti imaš svoj stadion, što je valjalo se svake godine prodavalo. Za 2 godine se ne može popraviti svo sra. nje koje se napravilo tih 10 godina. Ne može se trošiti koliko hoćeš, nije vam ovo Soccer Manager. FIFA je kurava koja rikta kako hoće. Arapi kupuju koliko hoćeš a FFP ne važi za njih. Djubrentus ima sistem, kod nas je do skora bilo sve u raspadu od tima do uprave. Ni ja nisam zadovoljan sa ovim, ali idemo polako naprijed, biće to iduće godine sve ok. Bar se svjetlo nazire
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Gefufna » 11 nov 2018, 22:42

Pazi se svjetla, meecko. Mozda je voz. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
meecko
Postovi: 1521
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 11 nov 2018, 22:44

Pazite se vi finala LŠ ;)
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 11 nov 2018, 22:44

Hajde gufefna idi u pet p.m.idiotu jedan misu jedan...nemoj da ti zovem real madrid phicko jedna ofucana....

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 11 nov 2018, 22:47

memaga je napisao/la:Hajde gufefna idi u pet p.m.idiotu jedan misu jedan...nemoj da ti zovem real madrid phicko jedna ofucana....
Hoćeš čašu vode i kocku šećera.Nije ti dobro.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Marvin » 11 nov 2018, 22:50

andriy7 je napisao/la:
memaga je napisao/la:Hajde gufefna idi u pet p.m.idiotu jedan misu jedan...nemoj da ti zovem real madrid phicko jedna ofucana....
Hoćeš čašu vode i kocku šećera.Nije ti dobro.
Hoce ban.

Avatar
andriy7
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 nov 2018, 12:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la andriy7 » 11 nov 2018, 22:51

Marvin je napisao/la:
andriy7 je napisao/la:
memaga je napisao/la:Hajde gufefna idi u pet p.m.idiotu jedan misu jedan...nemoj da ti zovem real madrid phicko jedna ofucana....
Hoćeš čašu vode i kocku šećera.Nije ti dobro.
Hoce ban.
Ma nigdje veze covjeku psovati i vrijeđati ga.Mozda je memaga Higuain.

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la J1897 » 11 nov 2018, 22:51

memaga je napisao/la:Hajde gufefna idi u pet p.m.idiotu jedan misu jedan...nemoj da ti zovem real madrid phicko jedna ofucana....
Crveni karton.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.