AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Beduin
Postovi: 16120
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 19 avg 2019, 22:46

Nabuba se covjek i zapetlja, moze mu biti do kijametskog dana. :urnebes:

Nejse, ako ja dobro razumijem te prihode/rashode po pitanju FFP-a, Samu je dosao kod nas za 25mil i ugovor na 5god. To znaci 5mil eura po sezone ide kroz knjige. Odradio je godinu i odbilo se tih 5mil, dakle, ostaje jos 20mil. Ako ga prodamo sad za 11mil onda smo u minusu 9mil sa njim???
Da se u startu ogradim, uvijek sam bio tuta u matematici. :mrgreen:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
meecko
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 avg 2019, 22:50

shevchet je napisao/la:
meecko je napisao/la:Maldini je neko koga kada spominješ, molim te, boldiraj ime. Ima je ponude od svih većih ekipa, ali nije išao jer je rossonero. Uz to kada je izgubio na brzini, prešao je na stopera i sa Nestom činio jedan od najboljih tandema. Uz to je redovno bio reprezentativac Italije, kada je to bila sila svjetskog ranga. Ali ti znaš najbolje, apliciraj na posao pošto ovi pojma nemaju, možda nam krene nabolje. Pošalji CV u klub, probaj ništa te ne košta

Druže, jel' treba nacrtati šta sam htio reći?

Jel' misliš da je npr. otišao u Real, bi li ikad imao tamo status kao jedan Raul ili sl njemu ?!?

Znači ne pričam čovječe o Maldinijevim igračkim kvalitetama, nego o statusu kakav je uživao u Milanu!

Ja mislim da ste vi pojedicni ovdje čisto da se prepucavate, izvlačite neke rečenice koje uopšte nisu ni napisane ni rečene...

Da si bar druže pročitao cijeli post, pa shvatio poentu cijelog kilometarskog posta.
Ali ne, lakše se hraniti nekakvim ovakvim prozivanjima, za nešto što nije ni rečeno.
Pročitaj još jednom, možda ovaj put shvatiš!

I opet na kraju, neki jadan pokušaj provokacije, niti ću ja aplicirati za posao, niti ćeš ti ikada shvatiti o čemu ja pričam!
Možda da nacrtam, jer očito ili ne razumiješ ili nećeš da da razumiješ.
Mislim da je i jedno i drugo pomalo...

Živi eto u iluziji da Boban i Maldini znaju šta rade, nije zabranjeno ni kažnjivo!
Aj malo se skuliraj i pročitaj svoje postove. Maldini da nije bio igračina niti bi ikad igrao u tadašnjem Milanu, niti bi postao legenda. Da je otišao u Real mogao je isto postati, kao što je to postao Zidane.
Kakav će biti sportski direktor vidjeti ću na kraju sezone, ako toliko ostane i ne smijene ga prije. Isto je i sa svim drugim igračima/legendama kluba, ako su bili dobri igrači ne znači da će biti dobri treneri ili šta već . A ti živ bio malo nas popusti, nije bilo ovoliko ličnih prepucavanja dok nisi došao na pdf. Nemoj misliti da te nešto mrzim, ništa lično, ali sam alergičan na pametovanja. Ako pogriješim ja ću to prvi priznati.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 22:52

Beduin je napisao/la:Nabuba se covjek i zapetlja, moze mu biti do kijametskog dana. :urnebes:

Nejse, ako ja dobro razumijem te prihode/rashode po pitanju FFP-a, Samu je dosao kod nas za 25mil i ugovor na 5god. To znaci 5mil eura po sezone ide kroz knjige. Odradio je godinu i odbilo se tih 5mil, dakle, ostaje jos 20mil. Ako ga prodamo sad za 11mil onda smo u minusu 9mil sa njim???
Da se u startu ogradim, uvijek sam bio tuta u matematici. :mrgreen:
Baš ti mene čitaš kamilašu?

Tebi i takvim je ovo bubanje, tebi i ne treba biti jasno druže ovo što ja pišem!
Eto Raonffa je direktno napisao isto to, što ne odgovori čovjeku, što ga ne prozva?

Šta ćeš odgovarati, kad je tebi i pojedinim bolesnicima posao da provocirate po mogućnosti Shevcheta i da se uhvatite za moje postove, da pišete nešto što nisam ni rekao i sl!

Jbg, razumijem te, kompleksi su čudo, teško se živi sa tim!

P.S. U pravu si, lijepo je kad čovjek prizna da je ovo sve za njega VIŠA MATEMATIKA! Zato manje se petljaj ako si već laik, kao što i sam kažeš!

Enjoy!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 22:59

meecko je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
meecko je napisao/la:Maldini je neko koga kada spominješ, molim te, boldiraj ime. Ima je ponude od svih većih ekipa, ali nije išao jer je rossonero. Uz to kada je izgubio na brzini, prešao je na stopera i sa Nestom činio jedan od najboljih tandema. Uz to je redovno bio reprezentativac Italije, kada je to bila sila svjetskog ranga. Ali ti znaš najbolje, apliciraj na posao pošto ovi pojma nemaju, možda nam krene nabolje. Pošalji CV u klub, probaj ništa te ne košta

Druže, jel' treba nacrtati šta sam htio reći?

Jel' misliš da je npr. otišao u Real, bi li ikad imao tamo status kao jedan Raul ili sl njemu ?!?

Znači ne pričam čovječe o Maldinijevim igračkim kvalitetama, nego o statusu kakav je uživao u Milanu!

Ja mislim da ste vi pojedicni ovdje čisto da se prepucavate, izvlačite neke rečenice koje uopšte nisu ni napisane ni rečene...

Da si bar druže pročitao cijeli post, pa shvatio poentu cijelog kilometarskog posta.
Ali ne, lakše se hraniti nekakvim ovakvim prozivanjima, za nešto što nije ni rečeno.
Pročitaj još jednom, možda ovaj put shvatiš!

I opet na kraju, neki jadan pokušaj provokacije, niti ću ja aplicirati za posao, niti ćeš ti ikada shvatiti o čemu ja pričam!
Možda da nacrtam, jer očito ili ne razumiješ ili nećeš da da razumiješ.
Mislim da je i jedno i drugo pomalo...

Živi eto u iluziji da Boban i Maldini znaju šta rade, nije zabranjeno ni kažnjivo!
Aj malo se skuliraj i pročitaj svoje postove. Maldini da nije bio igračina niti bi ikad igrao u tadašnjem Milanu, niti bi postao legenda. Da je otišao u Real mogao je isto postati, kao što je to postao Zidane.
Kakav će biti sportski direktor vidjeti ću na kraju sezone, ako toliko ostane i ne smijene ga prije. Isto je i sa svim drugim igračima/legendama kluba, ako su bili dobri igrači ne znači da će biti dobri treneri ili šta već . A ti živ bio malo nas popusti, nije bilo ovoliko ličnih prepucavanja dok nisi došao na pdf. Nemoj misliti da te nešto mrzim, ništa lično, ali sam alergičan na pametovanja. Ako pogriješim ja ću to prvi priznati.

Jel' ti druže trollaš, ili ne čitaš postove?

GDJE PRIČAM JA O MALDINIJEVIM IGRAČKIM KVALITETAMA ?!?


Pričam čovječe da on i Boban nisu za ovog posla, jel trebam nacrtati, ja stvarno više ne znam ?!?!?

Nije bilo prepucavanja, jer ovi ljudi isto koji nešto znaju, neće ljudi da se upuštaju u takve besmislene rasprave i da objašnjavaju pojedincima, koji se u fudbal razumiju kao Mara u kriv qrac!

A ono najbitnije, došao neko ko itekako zna o čemu priča, pa vidiš da čovjek zna Milan u dušu i šta je najlakše, pokušati probati blatiti i pljuvati svaki njegov post!!

Vjeruj mi, svako od normalnih momaka, dosad je vidio o čemu se ovdje radi, ali nije ni bitno...

Kad sam se ja kačio na vaše postove?!
NIKAD ili skoro nikad, jer nema svrhe da se kačim, zašto bih koga prozivao svako malo?!

To valjda dovoljno govori i o meni, a Bgm još više o vama!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 avg 2019, 23:10

Daj ba ševko kažeš da bi Maldini bio običan igrač da nije imao takve suigrače u tadašnjem Milanu. Nemoj se izvačit, od svoje arogancije ne vidiš kakve gluposti pišeš. Šalji CV u Milano, reće ti čovjek ništa te ne košta..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:14

muha milanez je napisao/la:Daj ba ševko kažeš da bi Maldini bio običan igrač da nije imao takve suigrače u tadašnjem Milanu. Nemoj se izvačit, od svoje arogancije ne vidiš kakve gluposti pišeš. Šalji CV u Milano, reće ti čovjek ništa te ne košta..
Moj druže što me toliko voliš?

Čitanje se bolan uči na početku osnovne škole, pa vjerujem da imaš makar toliko razreda škole...

Pa mislim da bi i ti, čak takav, bolji posao uradio od Bobana i Maldinija.
Hvala na ponudi, ipak bolje da tebe predložimo i još par forumaša! :mrgreen:

P. S. Ne vadi Shevchet, ne vadi! :lol:

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2504
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 19 avg 2019, 23:16

Jao šta ovaj šefćo uradi od teme, kako je došao neke svađe i citiranje u nedogled nekakvih prepucavanja bez bilo kakve svrhe i cilja.
Ovo je bila nekada jedna od viđenih tema Serije A, a vjerujem i šire. Oprečnih mišljenja je uvijek bilo, ali nikada nije bilo ovoliko prepucavanja, svađa i uvreda. Koji nam je? Da ovaj šefćo nije kakav anam onaj iz Torina, poslat da uništi dobru priču. Prije dvije godine su nam tako uvalili Bonucija, prošle Higuaina, a ove godine ovog lika poslali :zviz: :zviz: :zviz:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2019, 23:18

Izdrži memaga
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 avg 2019, 23:21

shevchet je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Daj ba ševko kažeš da bi Maldini bio običan igrač da nije imao takve suigrače u tadašnjem Milanu. Nemoj se izvačit, od svoje arogancije ne vidiš kakve gluposti pišeš. Šalji CV u Milano, reće ti čovjek ništa te ne košta..
Moj druže što me toliko voliš?

Čitanje se bolan uči na početku osnovne škole, pa vjerujem da imaš makar toliko razreda škole...

Pa mislim da bi i ti, čak takav, bolji posao uradio od Bobana i Maldinija.
Hvala na ponudi, ipak bolje da tebe predložimo i još par forumaša! :mrgreen:

P. S. Ne vadi Shevchet, ne vadi! :lol:
e svaka ti čast na toliko uvreda, kaže nikad nikog nije uvrijedio :puke: :puke:

Bježi ba memaga/ševko pretjeruješ a'l baš pretjeruješ. Prozivaš nekakav kretenizam ovdje a jedini kretenizam si zapravo ti!
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:23

LegendKiller je napisao/la:Jao šta ovaj šefćo uradi od teme, kako je došao neke svađe i citiranje u nedogled nekakvih prepucavanja bez bilo kakve svrhe i cilja.
Ovo je bila nekada jedna od viđenih tema Serije A, a vjerujem i šire. Oprečnih mišljenja je uvijek bilo, ali nikada nije bilo ovoliko prepucavanja, svađa i uvreda. Koji nam je? Da ovaj šefćo nije kakav anam onaj iz Torina, poslat da uništi dobru priču. Prije dvije godine su nam tako uvalili Bonucija, prošle Higuaina, a ove godine ovog lika poslali :zviz: :zviz: :zviz:

Kad sam svima odgovorio, pa i tebi da odgovorim...

Ko bolan uradi od ove teme?
Pa ko koga citira danima, proziva, pokušava blatiti?!?

Kad je to Shevchet radio? NIKAD!

Majstore, ima jedno 4-5 bolesnika koji stalno mene prozivaju pa taman da napišem FORZA MILAN, našli bi razlog i još par vas koji dodjete sa vremena na vrijeme i podržite taj kretenizam da nastave sa tim!

Eto, lijepo odgovorim, čak ni ružne riječi ni uvrede ne koristim, a mnogi su ih odavno zaslužili!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:27

muha milanez je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
muha milanez je napisao/la:Daj ba ševko kažeš da bi Maldini bio običan igrač da nije imao takve suigrače u tadašnjem Milanu. Nemoj se izvačit, od svoje arogancije ne vidiš kakve gluposti pišeš. Šalji CV u Milano, reće ti čovjek ništa te ne košta..
Moj druže što me toliko voliš?

Čitanje se bolan uči na početku osnovne škole, pa vjerujem da imaš makar toliko razreda škole...

Pa mislim da bi i ti, čak takav, bolji posao uradio od Bobana i Maldinija.
Hvala na ponudi, ipak bolje da tebe predložimo i još par forumaša! :mrgreen:

P. S. Ne vadi Shevchet, ne vadi! :lol:
e svaka ti čast na toliko uvreda, kaže nikad nikog nije uvrijedio :puke: :puke:

Bježi ba memaga/ševko pretjeruješ a'l baš pretjeruješ. Prozivaš nekakav kretenizam ovdje a jedini kretenizam si zapravo ti!
Kad sam ja prvi koga ovdje uvrijedio, prozvao i sl.
Daj nadji mi post, odmah gasim nalog!!!!!

Ja sam kretenizam, ok jesam , a ti si jedan od ovih bolesnika koje sam spomenuo.

Čisto eto da ti odgovorim...

P.S. Budi zahvalan što i nakon svega SAMO odgovorim istom mjerom poslije nečije uvrede, što vam odavno pojedincima nisam počeo sasipati redom!

Ali neću, radi poštenih momaka ovdje i radi sebe, nisam ja vi!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 19 avg 2019, 23:31, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2019, 23:28

:tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 19 avg 2019, 23:32

Jooj shevcete primas se ko sobarica sta ti je, al nest kontam i kad te ne bi bilo da bi te prizivali.

Dosadno breetee niko ni da dodje ni da ode, jos 0-0 igrali pa se nit nema sta komentarisat.

Ja sam misljenja da cemo bit u top 3 na kraju. ;)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 avg 2019, 23:37

Bujrum sasipaj slobodno, to će samo potvrdit ono pravo što se krije iza nicka shevchet :rol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:39

slobodaTZ je napisao/la:Jooj shevcete primas se ko sobarica sta ti je, al nest kontam i kad te ne bi bilo da bi te prizivali.

Dosadno breetee niko ni da dodje ni da ode, jos 0-0 igrali pa se nit nema sta komentarisat.

Ja sam misljenja da cemo bit u top 3 na kraju. ;)
Brate, napišem post nakon 2 dana, to jedva čeka da popljuje, proziva, žive ljudi od toga valjda...

Ma ne primam se, već fakat odavno pretjeruju, trebao bi svako ko se smatra normalnim reagovati, ne samo Shevchet!

Takva će nam i sezona biti, kakav nam je mercato, uglavnom tako i bude. Volio bih da izvučemo max iz svega ovog, ali da je loše, loše na kvadrat!

P.S. Naravno da bi prozivali i da ne pišem, kao što vidiš evo Memagu prozivaju, otjerali čovjeka zbog ovakvih kretenizama...

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: AC Milan

Post Postao/la Sarrifufna » 19 avg 2019, 23:41

Saspi nam svima sefko. Ako ne radi nas onda radi sebe.
Hvala!
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 19 avg 2019, 23:43

Fakat ne vjerujem da se vi sa tim debilom raspravljate. Kod mene je na blok listi ali morao sam provjeriti šta sad baljezga. Lik je napisao da moramo biti realni jer je Maldini uvijek imao uz sebe najbolje stopere poput Stama i Neste. Ja jesam budala ali ovako nešto ne bih ni pomislio a kamoli napisao. Odjavi se sa foruma yebo te onaj ko ti priključi internet.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:44

Sarrifufna je napisao/la:Saspi nam svima sefko. Ako ne radi nas onda radi sebe.
Hvala!
Ma neću, nije Shevchet toliko nisko pao, kao pojedinci ovdje! Nema potrebe...

P.S. Ipak sam ja lik sa najviše "fanova" ovdje.
Stavite u potpis, vi moji fanovi, kad porastem hoću da budem Shevchet! :mrgreen:

Avatar
muha milanez
Postovi: 5769
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 avg 2019, 23:46

Fantasista je napisao/la:Fakat ne vjerujem da se vi sa tim debilom raspravljate. Kod mene je na blok listi ali morao sam provjeriti šta sad baljezga. Lik je napisao da moramo biti realni jer je Maldini uvijek imao uz sebe najbolje stopere poput Stama i Neste. Ja jesam budala ali ovako nešto ne bih ni pomislio a kamoli napisao. Odjavi se sa foruma yebo te onaj ko ti priključi internet.
Licemjer lik, prvo napise da bi nakon nekog vremena demantovao da je on to ikad napisao, ne daj Boze uvrijedio nekog.

:rol:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 23:47

Fantasista je napisao/la:Fakat ne vjerujem da se vi sa tim debilom raspravljate. Kod mene je na blok listi ali morao sam provjeriti šta sad baljezga. Lik je napisao da moramo biti realni jer je Maldini uvijek imao uz sebe najbolje stopere poput Stama i Neste. Ja jesam budala ali ovako nešto ne bih ni pomislio a kamoli napisao. Odjavi se sa foruma yebo te onaj ko ti priključi internet.
Bolesnik ( jedan od ovih koje sam spomenuo) , prvo nauči čitati sa razumijevanjem.
Vrati se u osnovnu školu...

A za ovo debil, malo surlu produvaj, čisto da ti se mozak pročisti! :lol:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.