AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 okt 2018, 21:11

suso can't stop assisting :tokralju:

ovaj izrauba hakana čitavu utakmicu bez potrebe, ali dobar je bio, vjerovatno ponajbolji igrač turkije.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 okt 2018, 21:52

Lucescu pičqka, mogao ga je malo odmoriti :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 okt 2018, 21:55

Roup gdje si ti vidio asistenciju Suserice? :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 okt 2018, 22:11

šo pitaš, je li ovo kao nešto ironično ili šta? :think:


evo ovdje vidio :kafa:
slika
kasnije i na videu, asistencija iz slobodnog udarca.
Zadnja izmjena: rope11, dana/u 11 okt 2018, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 okt 2018, 22:16

Ma na video sam mislio, našao sam nebitno :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 okt 2018, 22:20

pa što me zajebavaš :kafa:


evo je i druga :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 okt 2018, 22:22

Zna izvesti korner i sa kontra strane :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 okt 2018, 22:24

yebo sve svoje ludo, osma asistencija u sezoni, a jedva da je oktobar. :bow:


šteta što je nekonstantan i što će ispuhati tamo u januaru/februaru, ali srećom sad bar imaš solidnu opciju sa klupe da ga odmjeniš i odmoriš.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 okt 2018, 07:45

Nemojte govoriti da ce ispuhati, nece on ispuhati pogotovo ne iduci vikend ide njegova omiljena musterija komsije ove :)

Al def mislim da ce postaviti neki rwkord ove god po broju asist jer sad ima Higija koji ce to sve redovno pospremati u mrezu.

Nego Rope evo poceo se Barela povezivati sa nama, navodno bi mogao i on u januaru obuci nas dres

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 12 okt 2018, 20:30

Dovedemo li Paquetu + Ibru u januaru to je garantovan top 4 i povratak u CL u mojim očima.

Rabiot, Barrella, Ramsey su sve kvalitetne opcije, koga god od ove trojke dovedemo biće odlično.

Radi se paralelno i na nogiranju Montoliva, Halilovića, žao mi je Halilovića jer mu nismo pružili fer šansu, mogao bih biti korisna opcija sa klupe, nije loš momak iako ne igra za BiH kao njegov ćaća u svoj vakat :bih:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 okt 2018, 22:24

ja sam vjerovatno jedan od rijetkih koji ne bi volio zlatana :zzz:
ustvari teško mi je zamisliti da će pristati biti back up napadač, a mjenjati formaciju i sistem koji funkcioniše radi jednog igrača nema smisla, pa makar se on i zlatan zvao.

paqueta će u ovih prvih par mjeseci doći kao dobra rotacija, ali nezahvalno i nerealno je očekivati da će biti od velike pomoći za top 4 plasman, u suštini ne treba puno očekivati prije avgusta iduće godine.

svi novinari javljaju da milan ima u planu dovesti napadača i veznjaka, sad je pod upitnikom da li je u planu dovesti jakog veznjaka ili pak nekoga ko će biti čisto zamjena bigliji (poput tonalija), mada mi se ova druga opcija čini izglednijom jer teško da će neko mjenjati bigliju i kessija koji su u dobroj formi :problem:

iako bih rado volio vidjeti barelu, milan se definitivno interesuje za njega, a šta će ispasti iz svega toga...
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 13 okt 2018, 11:06

Da formacija i sistem valjaju nebi Milan zaostajao vec ovoliko za Juveom. Primjera radi, Samp je imala veoma slican raspored nama do sad (Napoli, Cagliari, Atalanta, Inter) a imaju gol razliku 12-4, a Milan 15-10, doduše Rinčetovi momci tekmu manje.

Zlatan bi bio taj X faktor, čovjek pobjedničkog mentaliteta i ogromnog kvaliteta - Paqueta bi samo postepeno dodatnu svježinu i optimizam donjeo, možda tu i tamo po neki potez. Najbitnije je da je Milan napokon doveo igrača kojeg su gotov pa svi top10 klubovi pratili, a svima nam je jasno da je to isključivo do nove uprave. Da su tu Kinezi, F&M nebi za 3 života uspjeli tako nešto...

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 okt 2018, 11:16

Mnogo je bitno da budemo ove sezone i top4 jer ce onda na ljeto sig biti velikih pojacanja, i vjerujem. Da ce ovaj Paqueta biti sljedeca big thing iz brazila.

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 13 okt 2018, 17:34

Ni ovaj Tonali nije loš,stvarno podsjeća na Pirla,
Zanimljivo da ima tek 18 god.

Ja sam definitivno za povratak Ibre on nije greška ni u 40god
Ac.Milan 2001-2024!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 okt 2018, 17:41

Ekipa će biti nadograđena u januaru sa 3 igrača minimalno, znači jedan je službeno već došao a to je onaj mali Brazilac.Ostaje još jedan vezni i napadač.. I to je već sigurno ekipa za top4, ali i dalje je oblak sumnje iznad Gattusa.

Također Elliot je pokrio sve gubitke i dugove koje je Milan imao.Gubitak od 126M koji je zabilježen lani je pokriven sa inekcijom od 170M. Tako da će klub funkcionisati bez problema u narednom periodu. I UEFA također neće imati razloga da ponovo dovodi u pitanje poslovanje Milana. Također neki je dogovor urađen sa UniCredit bankom vrijedan 100M eura. Uglavnom finansije su potpuno sređene i Milan je opet po tom pitanju izuzetno stabilan klub ili ti firma. Također prihod za prošlu godinu je negdje blizu 260M eura, a do sljedećeg finansijskog izvještaja očekuje se da će to premašiti debelo preko 300M, još ako se plasiraju u LPa.

Dakle Elliot je počistio sav nered iza Kineza za samo 3 mjeseca.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 13 okt 2018, 19:00

Večeras u 10 na areni 3 je prenos Fla-Flu derbija gdje bi trebali da vidimo na djelu "našeg" Paquetu. Nadam se da će igrati.

Sviđa mi se rad nove uprave i rad na dovođenju novih igrača tokom sezone. Kao i brisanje tog duga koji je bio. Ne znam samo kako su levelisali ove transfere i način plaćanja tako da ne utiče na rad i pritisak od uefe/fife.

Drago mi je da je ovaj sistem igre počeo da funkcioniše i da će to još bolje izgledati sa kvalitetnim pojačanjima. Nadam se da ova nova pauza neće uticati na ovaj momentum i na predstojeći derbi.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 okt 2018, 21:51

Izgleda da su Paredes i Barela meta za januar s tim što je ovaj prvi u prednosti jer bi bio jeftiniji i dostupniji za dovesti jer oni za Barelu traže pedesetak miliona. Ja jesam više za Barelu, ali šta je puno, puno je, pretjeraše ga. :problem:
Mada zavisi i od Gatusa kojeg će profila veznjaka tražiti, ova dvojica su skroz dva različita igrača i nešto više mislim da bi htio klasičnog registu poput Paredesa.


Super bi bilo kada bi se stvarno doveo jak veznjak u januaru a ne neka back up opcija poput Tonalija koji je zelen i nedokazan, time bi se šanse za top 4 digle za 200% :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 okt 2018, 13:55

Dobili smo 2 nova pojacanja. Conti i Caldara se oporavili :mrgreen:
Samo jos da udju u takmicarsku formu i da Conti ne bude imao problema vise

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 okt 2018, 13:57

Dobro je što ovi "naši" sutra završavaju sa ovim reprezentativnim cirkusom, i imat će dovoljno vremena za odmor i pripremu za nastavak sezone u klubu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 14 okt 2018, 14:09

Slijedi nam madonnina, pobjeda bi bila neprocjenjivog značaja. Komšijama slijedi paklen raspored u Lp, psihološko opterećenje sigurno..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: muxa i 13 gostiju.