AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 08 jul 2018, 22:03

Bili smo čekali petak sad čekamo ponedeljak. Ko zna šta će sutra da kažu.

Ovaj iz Monaca kupuje mlade igrače i onda ih prodaje za velike pare. To može biti dobro financijski a ja ne želim takav Milan gdje su važnije pare od uspjeha na terenu.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 09 jul 2018, 09:31

Tačno ste ponekad kao djeca. Monaco i Milan su dva različita svijeta. Zbog velike razlike u veličini i popularnosti kluba i same lige, Milan i Monaco ne bi nikad poslovali na isti način. Dakle Milan ne bi bio klub koji pravi igrače za druge.

Ali već su šanse da će Eliot preuzeti klub i maksimalno nastojati da poveća vrijednost ekipe i cijelog kluba prije nego ga stave na aukciju. A to zahtjeva velika ulaganja ovo ljeto onda.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 jul 2018, 17:17

ali ja ni dalje ne mogu da vjerujem da je lik sebi dopustio da izgubi klub kao neki najveći laik i amater, a još je fino imao par ponuda prije da proda klub i riješi se svih obaveza oko njega, pa između ostalog i tog yebenog kredita elliota :mrgreen:

da se zapitaš kome je to tata berla prodao, a kao lafo neće on svakome u ruke :kafa: lik je grobar kluba, kako ga je na početku preporodio tako ga je na kraju sahranio.


sad ćemo vidjeti šta će biti, da li će ga elliot zadržati neko vrijeme ili će ga odmah prodati, ali se nadam da će odmah nekome prodati i da se konačno stvari pomaknu sa mrtve tačke.

zamisli da jadni milan može ići na aukciju :urnebes: e moj milanu, taman kad pomisliš da ne može gore i niže...
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stranac » 09 jul 2018, 17:51

Od egomanijaka kakav je Berlusconi uopce me ne cudi politika ''poslije mene potop''.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 jul 2018, 22:26

koliko god mi bilo drago što će doći do promjene vlasnika, jedina mana ovoga je što sad lika boli qurac kakvoj šuši će prodati klub i što nema nikakve emotivne povezanosti, bitno je da ponuda zadovolji njegove potrebe.

ok, pretpostavljam da neće niko bezveze pljunuti tolike pare ako zaista nema želju da posjeduje i vodi klub, ali ipak šta znaš, nije da se nije već jednom opeklo... :zzz:


doduše kad vidimo kome je berluskoni povjerio klub u ruke iako se kleo u suprotno, onda teško da ovaj može gore od toga :roll:


kakav klub, takvi i dresovi :urnebes:


slika
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 jul 2018, 22:42

Hahahha jesu za.je.ba. li Hakana ahahahha

Nego ovi bijeli dresovi su meni TOP, extra izgledaju

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4892
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 09 jul 2018, 23:46

Ni ispravno calhanoglu nisu uspjeli napisat covjeku na ledja. Ovo je postao teski amaterizam :facepalm:

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 10 jul 2018, 06:51

Bijeli su vrh, al kod prvih mi se ne sviđaju rukavi. Al ko da je to sada bitno...
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 10 jul 2018, 14:33

muxa je napisao/la:Bijeli su vrh, al kod prvih mi se ne sviđaju rukavi. Al ko da je to sada bitno...
Makaze u ruke i rijesi problem
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 10 jul 2018, 16:22

Izgleda da je Maldini zaista prihvatio da se vrati u klub, to bi bila fenomenalna vijest u moru ovih manje dobrih :)
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 jul 2018, 16:26

navodno gotova stvar, ćemo vidimo :mrgreen:

ispade čovjek pametniji od svih što prošle godine nije htio u upravu.

Paolo Maldini will be appointed as the new techincal director at Milan. Maldini and the Elliott fund has reached an agreement over the position. There are only signatures missing, which will be affixed in the next days. [Il Gironale]

kad god pročitam ovo "in the next days", jedan dio mene umre. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 jul 2018, 18:41

Maldini je očito dobio garancije koje je tražio par godina unazad. Inače se ne bi ni vratio u Milan.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 jul 2018, 20:26

Romagnoli13 je napisao/la:Maldini je očito dobio garancije koje je tražio par godina unazad. Inače se ne bi ni vratio u Milan.
To i ja mislim, ocito su ga odmah pozvali i trazili njegovu pomoc za spas Milana, tako ce vratiti i ljude na stadion, tacnije zadrzati ih jer je prosla sezona bila odlicna po pitanju posjete. To me upucuje i na neke pametnije transfer poteze i zvucnija imena. Daj jos Leonarda i sigurno cemo ubosti s kakvim brazilcem. :)

Ovo bi mogao biti dobar pocetak za novi Milan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 10 jul 2018, 21:20

Ako on bude zvanicno direktor, to ce nam biti najvece pojacanje

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 jul 2018, 22:27

meni je čudno što ovi mjenjaju čitavu garnituru kluba, a nemaju čak ni u planu da za stvarno preuzmu klub nego će ga prodavati čim dođe najbolja ponuda na stol.

ljudi nisu čak ni željeli ovo nego su se našli u neobranom grožđu jer onaj idiot nije na vrijeme platio kredit :roll:

a teško li ga nama ako stvarno odluče zadržati klub u svojim rukama, pa njih bukvalno rečeno boli qurac za milanom, kako očekivati da će išta trošiti i ulagati? ili će ga uvaliti svom sinu da se igra kao sa igračkom, negdje sam i to pročitao. :roll:



šta sad da dođe neko novi i kaže "neću njega u upravi, hoću ovog drugog", pa dokle će to trajati, kad će se više normalizovati stvar?
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 11 jul 2018, 09:49

Mediji pišu da su ovi iz grupacije spremni ubaciti 150€ mil.u klub kako bi se malo finansijski stabilizovao. Samo uložite da se malo temelji pojačaju, vrati povjerenje svih struktura u klubu. Berluskoni qurvo stara propala šta uradi sa velikana :facepalm:

Čak se piše i o temi novog stadiona, navodno otvaraju pregovore sa gradskim vlastima i komšijama o ovoj temi..
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 jul 2018, 12:12

Ko je zvanično došao, ko je zvanično otišao?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 jul 2018, 17:49

Raonffa je napisao/la:Ko je zvanično došao, ko je zvanično otišao?
Došli su besplatno Reina, Strinić i Halilović. Borini i Kalinić su sad zvanično naši. Otišao je Storari a Niang i Lapadula su zvanično vani. Otišao je napokon i Mastour. Bertollaci i Bacca su se vratili sa pozajmice.

Najvažnije je da je otišao Li sa svojim ljudima. Grupacija Elliott je preuzela klub i izgleda da bi u toku dana trebali da uplate tih 50 miliona koliki je bio dug tako da ne bi trebali da moraju ikoga da prodaju koga ne žele.

Već im je plan da nekih 20% dionica prodaju vlasniku FC Miami kojega drži zajedno sa Maldinijem koji bi također ušao u klub na neku poziciju.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 jul 2018, 22:07

Eliot fond će izgleda prodati 20% kluba, a ostatak ostaje u njihovom vlasništvu sve dok klub ne pređe vrijednost od milijardu eura. Što znači da ima treba najmanje 2 godine kvalitetnog rada i ulaganja. Milan je trenutno procjenjen na nekih 650-700M.

S obzirom da će Eliot srediti sav nered, UEFA će skoro pa sigurno ukinuti suspenziju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jul 2018, 23:14

yebem ti koji luzer je ispao kalinić :rol: :rol:


ali zato imamo (vice)prvaka, ne može se svako time pohvaliti :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: meepo, meskalin i 24 gosta.