AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 21 jun 2021, 21:32

O karakteru hakana mi dovoljno govori to sto se povezuje s interom. Mene da su pitali sad na kraju koja dva igraca bih pustio da izgubim za djaba,ja bih bas ovu dvojicu odabrao,bas zbog tog manjka karaktera u njima

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 21 jun 2021, 21:39

Ovaj Damsgard isto ne bi bio los za igrač za Milan.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4282
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 21 jun 2021, 21:43

Nie loš, ali sampa traži 25.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 21 jun 2021, 21:44

AjsKjub je napisao/la:
21 jun 2021, 21:43
Nie loš, ali sampa traži 25.
Maldini walks away.

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 jun 2021, 22:29

Koje dzubre je od čovjeka pokazuje i činjenica da uopšte nije upoznao Maldinija da je dobio ponudu Intera. Ne vjerujem da bi to Maldiniju nesto značilo al mislim da je bio red.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 21 jun 2021, 22:33

Hakan je dobar igrač. Ima 27 godina, nije nikad uspio dostići nivo koji on misli da već jeste. Ne vrijedi 5M po sezoni koje je tražio od Milana. To bi značilo da mu se plaća 500k eura za svaki odličan meč koji odigra tokom sezone. O njegovoj labilnosti sve je već davno rečeno. Za njega neće biti teško naći zamjenu svakako. Uvjeren sam da Maldini i Massara imaju vise opcija u opticaju.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jun 2021, 22:38

Ma mozemo mi laprdati koliko hocemo,mi od Hakana boljeg igraca na toj poziciji nemamo,momak je itekako doprinjeo nasoj igri,sami znamo koliko je igra bila bolja sa njim u ekipi. Meni je bas krivo na upravu da su ova dva igraca otisla za dzabe,hajde Gigio mi i nije tesko zato sto ode u PSG,za Hakana mi je krivo sto ode u gradakog rivala iskreno.

Jedino ako ce dovesti bas neko dobro pojacanje bice mi malo lakse,ali poznavajuci nase to ce biti neki igrac iz druge francuske lige

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 21 jun 2021, 22:44

To sto nemamo ne znači da nećemo imati. Puno veća fudbalska imena nisu ucjenjivala Milan pa ne treba vala ni njemu dozvoliti. Davno smo se složili da je uprava trebala ranije rješavati ugovore i to im je greška, ali nisu sebi dozvolili da zbog jedne prave drugu grešku i svaka im čast na tome.
Il Club più titolato al mondo!

meho-medo
Postovi: 3490
Pridružen/a: 16 maj 2011, 19:13
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meho-medo » 21 jun 2021, 23:03

A evo druze muxa slična stvar s Kessijem, trazi 6 oni njemu nude oko 4 do 4,5 miliona i tu postoji mogućnost da zeznu.

Ne znam u čemu je fazon, plasiralo se u LP i ako žele tamo da ostanu prag za place se treba povećati. I svakako kad Ibri daju 7,5 miliona za 27 odigranih utakmica tokom sezone onda Kesije zaslužuje i 10 za odigranih 50 utakmica tokom iste.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 21 jun 2021, 23:08

ronaldo99 je napisao/la:
21 jun 2021, 22:38
Ma mozemo mi laprdati koliko hocemo,mi od Hakana boljeg igraca na toj poziciji nemamo,momak je itekako doprinjeo nasoj igri,sami znamo koliko je igra bila bolja sa njim u ekipi. Meni je bas krivo na upravu da su ova dva igraca otisla za dzabe,hajde Gigio mi i nije tesko zato sto ode u PSG,za Hakana mi je krivo sto ode u gradakog rivala iskreno.

Jedino ako ce dovesti bas neko dobro pojacanje bice mi malo lakse,ali poznavajuci nase to ce biti neki igrac iz druge francuske lige
Slazem se s tobom u potpunosti. Nije on los igrac, nije sad ni neka svjestska klasa , ali sasvim pristojan igrač s obzirom kakvi su "talenti" ordinirali na toj poziciji u posljednih 6-7 i vise godina. I steta sto je otisao za dzabe , ali opet treba biti pozitivan ( ne na korona virus).
muxa je napisao/la:
21 jun 2021, 22:44
Puno veća fudbalska imena nisu ucjenjivala Milan pa ne treba vala ni njemu dozvoliti. Davno smo se složili da je uprava trebala ranije rješavati ugovore i to im je greška, ali nisu sebi dozvolili da zbog jedne prave drugu grešku i svaka im čast na tome.
Također se slazem da puno veća fudbalska imena nisu ucjenjivala Milan , ali ta vremena su prosla, ovo je neki novi Milan koji je nakon dosta godina tapkanja u mraku konacno se vratio u sam vrh evropskog fudbala i opet to nije dovoljno. Takva su vremena da je nažalost 90% igrača najvazniji taj finacijski aspekt a ne neka tradicija i historija kluba.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jun 2021, 23:12

Romangolija ako sad ne prodaju i on ode dzabe,a evo poceli su se i sa Kessijem natezati,znaci i njega bi mogao izgubiti za dzabe,tako da je bas nisam siguran da je uprava odlicna u ovome sto radi. Mi smo zbog 5mil godisnje izgubili svoja dva kljucna igraca pa vi vidite

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 21 jun 2021, 23:19

ronaldo99 je napisao/la:
21 jun 2021, 23:12
Romangolija ako sad ne prodaju i on ode dzabe,a evo poceli su se i sa Kessijem natezati,znaci i njega bi mogao izgubiti za dzabe,tako da je bas nisam siguran da je uprava odlicna u ovome sto radi. Mi smo zbog 5mil godisnje izgubili svoja dva kljucna igraca pa vi vidite
Donnaruma je kostao vise. Raiola je trazio proviziju od 20 miliona. Pa je tu bilo jos svakakvih i situacija i u potpunosti razumijem upravu. Hakan s druge strane je mogao da dobije to sto je trazio , bio bi klub u boljoj financijski situaciji jer je to dodatno 2.5 miliona po sezoni. Za 2.5 miliona ne mozes kupiti 10-ku ne mozes danas cak ni talenta nekog od 17-18 godina za to kupiti.

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 21 jun 2021, 23:22

AC Milan have reportedly earmarked Donny van de Beek as a possible replacement for outgoing Hakan Calhanoglu, who is set to leave the club on a free transfer. The Turkey international will join city rivals Inter Milan, leaving the Rossoneri with a gap to fill at the heart of their midfield.
Ako Maldini ovo izvede s trenutnim budžetom svaka mu čast.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16587
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 21 jun 2021, 23:26

meepo je napisao/la:
21 jun 2021, 23:19
ronaldo99 je napisao/la:
21 jun 2021, 23:12
Romangolija ako sad ne prodaju i on ode dzabe,a evo poceli su se i sa Kessijem natezati,znaci i njega bi mogao izgubiti za dzabe,tako da je bas nisam siguran da je uprava odlicna u ovome sto radi. Mi smo zbog 5mil godisnje izgubili svoja dva kljucna igraca pa vi vidite
Donnaruma je kostao vise. Raiola je trazio proviziju od 20 miliona. Pa je tu bilo jos svakakvih i situacija i u potpunosti razumijem upravu. Hakan s druge strane je mogao da dobije to sto je trazio , bio bi klub u boljoj financijski situaciji jer je to dodatno 2.5 miliona po sezoni. Za 2.5 miliona ne mozes kupiti 10-ku ne mozes danas cak ni talenta nekog od 17-18 godina za to kupiti.
Dao si 15mil za Magiana to je ta provizija,tako da smo izgubili dva bitna igraca za sitne pare,i sad moras kupovati,placati i plus davati ugovor,sve mi se cini da smo tu na gubitku,al hajd vidjecemo.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 21 jun 2021, 23:28

Gattuso oprostio kolikl ono 4 miliona ?
Rami vadio iz svog dzepa da ostane u klubu, a mi cemo da zalimo za ovim hablecinama. Ne hvala. Mrs iz kluba.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 21 jun 2021, 23:47

Dugoročno smo prošli bolje, nevjerovatno da će se manje novaca potrošiti na Mikea (računajući cijenu transfera i platu) u ovih pet narednih godina nego da se Donarumi dao novi ugovor po njegovim prohtjevima. I to čak i ne računajući proviziju za Raiolu.

Ispade i da je sa Hakanom nešto slično jer nisu htjeli da ga vežu jakim ugovorom kojeg ne zaslužuje, ali tek ćemo vidjeti je li bila greška što mu se nije dao taj dodatni milion da ostane.


Za Donarumu ih ne krivim, sve su to ona dvojica proračunato odradili i čekali kraj ugovora, ali na Hakanu se moglo bar prošle sezone nešto uzeti iako sam tačno pretpostavio da će im one njegove post covid partije zamazati oči. :salut: Još kad skontaš da su Olmo ili Szoboszlai bili blizu transfera... :salut:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2470
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 22 jun 2021, 00:06

Ovo je bila iskljuciva zelja igraca i nisu ni Maldini ni Massara mogli nesto posebno uraditi jedino da im dadnu prebolesne plate. Ako se Hakanu dao ugovor na 4 godine po 5M skoro trosis 35M bruto za njega. Ostao bi do kraja ugovora da izmuze jos vise para. Pa u gradskog rivala je presao zbog 500k. Jednostavno solidan igrac koji ne vrijedi toliku platu jer je nekonstantan.

Milan nece uci u sezonu slabiji nego jaci, pa jedan Insigne ima platu od 4 M, a dao je preko 100 golova u Seriji A, a Hakan ako je dobacio cifru od 30 golova u 4 sezone ubijte me :zviz:


Dovest ce se igraci, Isco, Coutinho, v.d. Beek, Zayech koji bi u ovom Milanu bili puno bolji od Hakana. Drago mi sto ide, prosjek igrac jos goreg karaktera

Avatar
meepo
Postovi: 4123
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 22 jun 2021, 03:11

Ja jedva cekam novu sezonu. Da vidim na sta će to sve ličiti. Pripreme pocinju za cc-a 20 dana tako da bi se do tad trebalo znati stanje sto se tiče transfera. Ne vjerujem da će Maldini čekati zadnje sate da zavrsi neki transfer.

OldFashioned je napisao/la:
21 jun 2021, 23:28
Gattuso oprostio kolikl ono 4 miliona ?
Gattusu je Milan zivot. To je isto da neko od nas s foruma zaigra za Milan.

Avatar
Beduin
Postovi: 16331
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 22 jun 2021, 09:11

Dao si 15mil za Magiana to je ta provizija
Kako mozes ovako rezonovat stvari kad je provizija menadzeru bila 20min (dakle 5mil ti ostalo) + razlika u plati izmedju francuza i Donarume cca 5-6mil (uz isto tako poreza) + brat Donarumin cca 1mil. Pa sad vidi razliku.

Dalje, ja sam ubijedjen da Hakan nije bio sretan u Milanu u posljednje vrijeme, cak sam i pisao ovdje tokom utakmica da mi se cini kako nema one hemije i radosti kao sezonu prije i pocetkom ove prosle. Pisalo se dosta i da nije u dobrim odnosima sa Ibrom zbog njegovog ponasanja i dersanja. Moguce da je sve to uticalo na njegovu odluku, pored pohlepe za parama koja je sve prisutnija medju igracima. Takvo je vrijeme doslo, pude cifre se crte i igraci to koriste.

I na kraju, svi hvalimo Maldinija i vidimo da radi dobar posao, da pokusava vratiti postovanje prema Milanu, da radi sa malim parama pa da treba i da ostane tako. Nismo jedini klub koji gubi igrace, i veci od nas to prolaze.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26276
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 22 jun 2021, 12:46

nextterrain je napisao/la:
22 jun 2021, 00:06
Ovo je bila iskljuciva zelja igraca i nisu ni Maldini ni Massara mogli nesto posebno uraditi jedino da im dadnu prebolesne plate. Ako se Hakanu dao ugovor na 4 godine po 5M skoro trosis 35M bruto za njega. Ostao bi do kraja ugovora da izmuze jos vise para. Pa u gradskog rivala je presao zbog 500k. Jednostavno solidan igrac koji ne vrijedi toliku platu jer je nekonstantan.

Milan nece uci u sezonu slabiji nego jaci, pa jedan Insigne ima platu od 4 M, a dao je preko 100 golova u Seriji A, a Hakan ako je dobacio cifru od 30 golova u 4 sezone ubijte me :zviz:


Dovest ce se igraci, Isco, Coutinho, v.d. Beek, Zayech koji bi u ovom Milanu bili puno bolji od Hakana. Drago mi sto ide, prosjek igrac jos goreg karaktera
Aha, svi redom jedva čekaju iz bogatih engleskih/španskih klubova doći u Milan da igraju za 3 miliona godišnje :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: memaga i 4 gosta.