AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 11 dec 2018, 00:56

A ovaj Hoze kojeg Di Marzio spominje ko je frajer uopste?
Znaju li mu kod kuce da je on fudbaler uopste?

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 dec 2018, 01:12

Taj treći napadač je najmanji problem. Što se mene tiče mogu vratiti i Borriella. Milan mora da sredi sredinu terena. I to sa dva igrača najmanje. I tako će vjerovatno biti. Fabregas i SMS bi bili strašan posao u januaru.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 dec 2018, 01:24

ako se obistine prognoze za cesca i esemesa, onda ne može bolje od toga :kafa:


za napadača mi je svejedno, ionako će biti treća opcija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 dec 2018, 01:32

Willian Jose je davao golove u ligi evrope prošlih sezona ali nisam upratio tačno kakav je igrač. Treba nam još jedan napadač ali nisam siguran da je to taj. Ako bude neko takav neka nađu nešto jeftino na posudbu do kraja sezone jer ne vrijedi rizikovati sa novim Kalinićem. Ali za sljedeću sezonu će nam trebati novi. Za januar nam je ipak potrebnija sredina.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 dec 2018, 01:44

nama uopšte ne treba napadač, nema treba lijevo krilo i to nekog koji se uklapa u definiciju modernog, brzog i eksplozivnog igrača.

osim ako nema u cilju igrati 4312.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 dec 2018, 02:03

Treba nam lijevo krilo svakako ali treba nam novi napadač uz Cutronea.

Fabregas bi ja mislim bio pun pogodak u sredini ali ipak bih volio vidjeti da misle i na budućnost pa da dovedu ili barem kaparišu nekog mlađeg za ubuduće.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 dec 2018, 07:49

Ja vjerujem posto se ganja taj 3-ci napadac da ce Rino igrati 4-3-1-2 formaciju u nastavku sezone, al onda samo nzm sta cemo sa Susom?

Meni ovaj Paqueta mirise na odlicno pojacanje, ono sto sam ga gledao( jes da ta brazilska liga nmz biti mjerilo) je jako jako dobar vezni igrac, sa dobrim sutem, onako nesto kao Kaka vaktile :)

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 11 dec 2018, 09:23

Romagnoli13 je napisao/la:Kao što je Leonardo rekao, novac za nove vlasnike nije nikakav problem, samo moraju da traže način kako zaobićo FFP..Da bi postigli cilj, a to je više nego uduplati vrijednost kluba u roku od tri godine, znaju da moraju ulaagati. Žele da Milan dostigne vrijednost od blizu 1.5 milijardi prije nego budu razmislili o prodaji. Sad se klub procijenjuje na oko 600M.
Zato je vjerovatno i doveden Gazidis da nadje bogate sponzore. Sve je to ok, ali misljenja sam da s Gattom nece moci napraviti iskorak napred, bolje da se ugledaju na Liverpool, prvo naci dugogodisnjega trenera, a onda oko njega praviti ekipu, naravno sa igracima koje on zeli.

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 11 dec 2018, 09:40

I ja sam skeptičan što se tiče Gatusa, al jbg ima nekakvog uspjeha. Nije ono što smo navikli, ali prošle godine je renoviran tim, radi se po malo, ide to nekako naprijed, jeste tromo i traljavo, ali ide. Nema više trzanja oko vlasnika i (ne)uplaćivanja rata, suspenzija i sl. zafrkancija. Imaju u upravi ljudi koji znaju raditi posao, ekipa se nadogradjuje svaki prelazni rok, finansije su stabilne. Uz to Gatuso šuti i radi, ne kuka, ima kamaru ozlijedjenih igrača. Jeste ograničen kao trener, ali takav je bio kao igrač, radnik koji je znao gdje mu je mjesto. Radnik je kao i trener, uči i radi na sebi svaki dan. Ta volja ga može pretvoriti u dobrog trenera, da li će biti odličan je pitanje? Kod nas je Alegori bio, pa nije valjao, a kod zebri je odličan. Gvardiola ima sve igrače svijeta koje poželi, pa kuka da mu treba pojačanja.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 11 dec 2018, 10:09

meecko je napisao/la:I ja sam skeptičan što se tiče Gatusa, al jbg ima nekakvog uspjeha. Nije ono što smo navikli, ali prošle godine je renoviran tim, radi se po malo, ide to nekako naprijed, jeste tromo i traljavo, ali ide. Nema više trzanja oko vlasnika i (ne)uplaćivanja rata, suspenzija i sl. zafrkancija. Imaju u upravi ljudi koji znaju raditi posao, ekipa se nadogradjuje svaki prelazni rok, finansije su stabilne. Uz to Gatuso šuti i radi, ne kuka, ima kamaru ozlijedjenih igrača. Jeste ograničen kao trener, ali takav je bio kao igrač, radnik koji je znao gdje mu je mjesto. Radnik je kao i trener, uči i radi na sebi svaki dan. Ta volja ga može pretvoriti u dobrog trenera, da li će biti odličan je pitanje? Kod nas je Alegori bio, pa nije valjao, a kod zebri je odličan. Gvardiola ima sve igrače svijeta koje poželi, pa kuka da mu treba pojačanja.
Ja ne znam koliko pratis, ali SImeone je bio igrac slican kalibra Gattusa ( samo sto je igrao vise u sredini), sa malo boljom tehnikom, ali daleko veci mesar :D pa je ispao svjetski trener, neka izbori 4 mjesto napravi dobar fudamnet tima, te neka prepusti mjesto drugom. Ja jednostavno ne mogu da vidim Milana kao prvaka Seria A s Gattom na klupi . Po meni najbolje mu je da vodi primaveru. Allegriu nikad necu oprostiti 5 bodova vise od Juventusa pred "onaj" derbi :thumbdown:

Avatar
Zenga
Postovi: 1701
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 11 dec 2018, 12:29

Gattuso sasvim korektno radi svoj posao, sa pojačanjima u januaru će to sve izgledati bolje. Godinama patimo za igračem koji zna lopte, tipa Fabregas, Verratti - čim dođe takav profil igrača sve će funkcionisati bolje.

Gattuso ne kuka i primjer je ostalima, a kolike su mu podočnjake i sijede nabili na glavu raznorazni levati djeluje kao da mu je 55 god, a ne tek 40 (!).... Billy Costacurta i Maldini su igrali CL u njegovim godinama :mrgreen:

Eto šta Montolivo, Bertolacci i sl. reprezentativni degeni rade čovjeku, hvala K pa smo se kutarisali onog levata Di Sciglia.... :wave:

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 11 dec 2018, 13:10

Pa jest, meni je Gatto drag i ne bih volio da ga iskoriste ko Seedorfa ili Pippa to su klupske legende i trebaju uvijek biti dobrodosli u klubu. Ja sam isto nekako optismistican da ce biti bolje doslakom Paqete i Cesca ili koga vec. :opaopa:

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 11 dec 2018, 16:58

Romagnoli danas normalno trenirao sa ostatkom ekipe.A i Musacchio je spreman, tako da će vjerovatno i jedan i drugi igrati protiv Bologne.

Sve više medija piše da Leonardo želi dva top vezna igrača. a stoper i treći napadač će doći samo ako se ukaže kvalitetna prilika na merkatu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 dec 2018, 17:04

A dobro sad nam stoper ne treba kad se ova dva vrate, imamo Zapatu kao treceg i novog stopera Abatea :)

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 11 dec 2018, 17:29

I Conti bi trebao biti spreman. Pa konacno da docekamo da zaigta bek kako bog zapovijeda.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 11 dec 2018, 17:37

meskalin je napisao/la: Ja ne znam koliko pratis, ali SImeone je bio igrac slican kalibra Gattusa ( samo sto je igrao vise u sredini), sa malo boljom tehnikom, ali daleko veci mesar :D pa je ispao svjetski trener, neka izbori 4 mjesto napravi dobar fudamnet tima, te neka prepusti mjesto drugom. Ja jednostavno ne mogu da vidim Milana kao prvaka Seria A s Gattom na klupi . Po meni najbolje mu je da vodi primaveru. Allegriu nikad necu oprostiti 5 bodova vise od Juventusa pred "onaj" derbi :thumbdown:
Simeone je bio mozak za Gatusa. Mada je kao pravi Argentinac volio zakuhati i udariti nego hljeba se najesti. Gatuso nije mogao kako treba loptu uštopati. Mada uz Pirla, Seedorfa i Kaku nije ni trebao ništa drugo raditi od onoga što je radio. Da se razumijemo poslije Maldini-ja, uvijek sam gotovio Gatusa zbog srca koje je ostavljao na terenu. Skeptičan sam o tome kakav će biti trener, ali ni Arigo Saki nije bio extra igrač, ali je bio odličan trener. Treba biti pošten i reći da je imao bolje igrače od Gatusa
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 11 dec 2018, 20:39

Ne znam ljudi,i ja sam licno skeptican sto se tice Gatussa,ali ruku na srce s ovim povredama prvotimaca(koji isto nisu cemu aman zaman igraci)sa ovim sto ima na raspolaganju dobro gura,steta sto ne udje jedna od onih protiv Torina onda bi bilo odlicno,ali sad za sad dobro gura,s obzirom da nam je Abate stoper u tandemu sa Zapataom i jedan i drugi nisu normalni u glavi,da Hakan ne postoji,dobro je ovo on izgurao skuplja bodove,nek mu daju koje pojacanje sad u Januaru i mislim da ce bit jos bolje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 dec 2018, 21:08

On ako izbori Ligu prvaka, čisto sumnjam da će ga dirati, a realno i ne treba ga dirati, maksimalno je podigao ekipu za ovih godinu dana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 12 dec 2018, 09:26

meecko je napisao/la:
meskalin je napisao/la: Ja ne znam koliko pratis, ali SImeone je bio igrac slican kalibra Gattusa ( samo sto je igrao vise u sredini), sa malo boljom tehnikom, ali daleko veci mesar :D pa je ispao svjetski trener, neka izbori 4 mjesto napravi dobar fudamnet tima, te neka prepusti mjesto drugom. Ja jednostavno ne mogu da vidim Milana kao prvaka Seria A s Gattom na klupi . Po meni najbolje mu je da vodi primaveru. Allegriu nikad necu oprostiti 5 bodova vise od Juventusa pred "onaj" derbi :thumbdown:
Simeone je bio mozak za Gatusa. Mada je kao pravi Argentinac volio zakuhati i udariti nego hljeba se najesti. Gatuso nije mogao kako treba loptu uštopati. Mada uz Pirla, Seedorfa i Kaku nije ni trebao ništa drugo raditi od onoga što je radio. Da se razumijemo poslije Maldini-ja, uvijek sam gotovio Gatusa zbog srca koje je ostavljao na terenu. Skeptičan sam o tome kakav će biti trener, ali ni Arigo Saki nije bio extra igrač, ali je bio odličan trener. Treba biti pošten i reći da je imao bolje igrače od Gatusa
Da, ali treba reci isto da je AC Milan Arigo Sacci porazio slabasnom Parmom (godinu prije) , nije Sacci tek tako dosao u Milano, nesto ga je moralo preporuciti :kafa:

I dalje stojim da se tim "zida" od temelja, a temelj je dobar trener, uvijern sam da je sinoc Klopp vodio Inter da bi Inter prosao dalje, a ne Spaletti koji spada u rang trenra ( Mihajlovic, Montella, Mazzari i slicni) dok su ( Ancceloti, Sarri i ostali jednostavno klasa iznad, mozda i dvije ) :kralj:

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 12 dec 2018, 15:18

Sve ok, ali nije više ni Milan na nivou od prije. Treba vremena i ulaganja u ekipu, dobar temelj su igrači, a trenutno smo na žalost solidna ekipa. Treba 2-3 ekstra igrača na ovu ekipu da bi bili konkurencija za LŠ. Ni često mijenjanje trenera nije dobro. Ko nam garantuje da neće Konte crijevo na lijevo, nakon prvih sukoba u klubu/igračima/ponude nekog drugog tima koji je konkurencija za osvajanje LŠ. Ako Gatuso dobije otkaz volio bih vidjeti Jardima na klupi.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.