AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 06 jun 2019, 18:16

Pa tom logikom onda nemaš pravo ni pričati o trenerima, igračima. Tu je Maldini i nek on vodi računa o tome. Malo mi postaje degutantno stalno forsirati istu priču bez konkretnih primjera.
Il Club più titolato al mondo!

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 06 jun 2019, 18:25

Pa imamo pravo komentarisati njihov rad i šta bih volio da urade.

Ako je njemu Giampaolo ili Sensi najbolje što je mogao smisliti, alal mu vjera. :tokralju:

Iduća sezona će biti izrazito teška, top 3 je bukvalno zaključan tako da imaš jedno jedino preostalo mjesto, a imaš konkurente u vidu Atalante, Rome, Lazia itd. gdje recimo ove zadnje dvije ekipe, a pogotovo Roma, sigurno neće ponoviti loše sezone kao što je bila prošla. I što ti ustvari ne da pravo na kiks i promašeni transfer jer će ti se svaki pogrešan potez kojeg ćeš povući ovog ljeta, obiti o glavu.

A mi prema svemu sudeći ulazimo u novu sezonu sa istim snagama, Gatuso zamjenjen novim Gatusom, a novi igrači neće biti maltene nikakav upgrade u odnosu na one koji odlaze... a ako ove sezone nismo izborili LŠ, na osnovu čega misle da će je ove sezone izboriti sa skoro istim timom?

Opet kažem, dati ću završnu ocjenu tek kad merkato prođe, ali zasad ovi trenutašnji tranafer tračevi ni malo ne obećavaju. A moram ih komentarisati jer nemamo o čemu drugom pričati, osim o aktuelnim stvarima.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 06 jun 2019, 20:39

Bakayoko pokazao nepostivanje prema treneru i klubu i tu je zatvorio sebi vrata guzicom. Ne znam kako ga mozes i dalje prizivati kod nas.
Sensi je i meni onako za klupe da imas igraca. Ali imamo pod ugovorim i dalje Lokatelija, i vise nego solidan igrac takodjer.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 06 jun 2019, 21:45

Pa Tare je doktor za dovesti jeftinog igrača koji može odigrati kvalitetno, to vam može potvrdite Chini u momentima kada ne trola na temi, a uostalom i sami vidite sa kakvim igračima Lazio pravi fine rezultate zadnjih godina.

I to valjda dovoljno govori u kojem smjeru ide "projekat vol 12432", dovodi jeftino i nadaj se da će pozitivno iznenaditi. Još kombinacija sa Giampaolom, nešto što je u perspektivi zaista teško prognozirati na šta će ličiti, nadam se da će biti dobro, iako nisam baš siguran.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

koraj
Kontakt:

PostPostao/la koraj » 06 jun 2019, 22:12

Pa dragi Rope, jesi li ti svjestan da je svaki drugi post tvoj? I da se ne slazes niti sa jednim diskutantom ovdje ( cesto se u nedostatku druge strane ne slazes ni sa samim sobom)?
Idi bolan malo na zrak, ispusi koju cigaru uz kahvu.. Opusti se (a bome popusti i nas)...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 06 jun 2019, 22:21

Nema se sta puno pricati. Ovdje je idealna ona sa konja na magarca.
Prije bi volio trpiti i Gatusa nego ovog panja.
Ruku na srce ma sta god napravio a zelim mu sve najbolje, nije on trener za Milan niti trener kojem smo se nadali. Sta ce biti vidjet cemo.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Finn
Kontakt:

PostPostao/la Finn » 06 jun 2019, 22:39

Sedam godina u slavnom dresu... Četiri kao kapiten. A onda... Uzeli su mi traku. Nisam ni reč rekao. Nisu mi dali ni minut da odigram u saezoni. Nisam ni reč rekao. Nisu mi dali šansu da se makar oprostim od mog stadiona. Nisam ni reč rekao. Sve to što se nakupilo, koristim sada da kažem Rosonerima jedno veliko HVALA.

Hvala od kapitena i ranjenog čoveka. Nekoga ko će i dalje držati glavu visoko, svestan da je sve dužnosti obavljao maksimalno profesionalno.

Neke rane zacele, ali ljubav prema ovom dresu ostaje zauvek... Forca Milan!“

Bez obzira na krizu u i oko kluba, bez obzira sto i on nije bas opravdao ocekivanja, zasluzio je bar dostojan oprostaj.
"Power belongs to the people who take it."

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 06 jun 2019, 22:44

Nije me bilo na temi skoro od zadnje utakmice, ali kad sam tu, vodim lijepe argumentovane rasprave, svi dokazi i statistike crno na bijelo. Ako mi se nešto sviđa ili ne sviđa, napišem razlog. :zzz:

Zauzvrat dobijam "što si negativan" i "šta ti očekuješ"? :zzz:

Ja jesam realna osoba i ne očekujem puno, ali izvinite molim vas što ne skačem od sreće na Giampaola i što pokušavam realno sagledati situaciju. :zzz:

A tog Montoliva nabiti na qurac, već dvije godine ga bukvalno tjeraju, a frajer nije htio ići jer je htio do zadnjeg feninga iscijediti klub. I sad pravi od sebe žrtvu, iako je imao dovoljno ponuda da napusti klub i ako mu je fino u lice rečeno da se ne računa na njega i da može ići.

FORZA MILAN !

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 06 jun 2019, 22:50

Ma ko bolan skače od sreće? Ti sve tumačiš kako ti volja. Realnost je upravo suprotna od naših želja, samo što to malo ko želi prihvatiti. Ja o tome dzaba trubim unazad par stranica. Evo neću više.
Il Club più titolato al mondo!

Fantasista
Kontakt:

PostPostao/la Fantasista » 06 jun 2019, 23:43

Koji qrac napadate ropea. Lik govori onako kako jeste.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

Zenga
Kontakt:

PostPostao/la Zenga » 07 jun 2019, 00:38

rope11 WroteColon(...) sa vrlo dobrom ekipom Sampdorije završavao na desetom, odnosno devetom mjestu, što je s obzirom na kvalitet ekipe i ambicije kluba da se igra u LE poražavajući rezultat. Jedan Mazzari sa možda i lošijom ekipom mu bježi deset bodova uz duplo manje poraza, a Gasperini za 16 bodova.

Malo si se zaletio ovdje, on je sa Samp, kao ekipa sa 9.budzetom lige - taman tu i zavrsio.
https://soccerment.com/wp-content/uploads/2018/09/Soccerment_ISA_salaries_CR7_highlight-1024x515.png

Nakon top 6 ekipa:
Torino 43M
Viola 37
Samp 36
Bologna 34
(...)
Atalanta 27 (svega 6 ekipa imaju manji budzet od njih, 3 su ispale, a 3 bile blizu ispadanja)

Gotov svi dobiju onoliko muzike koliko i para, pozitivni izuzeci su Napoli i Atalanta, negativni Milan i donekle Viola. Preostalih 16 ekipa, odnosno ravno 80% u skladu sa ocekivanjima.

Eto, sto ne dovedu ljude iz menadzmenta Napolija, umjesto tog Bobana? Giampaolo je svakako mali upgrade prema Gattusu, taman nek zauzme to 4.mj i adio.

Ambiciozne ali ipak realne trenerske opcije su bile Conte, Sarri, Mourinho, Ten Hag, iscupati Van Gaala iz penzije, samo je trebalo izdvojiti para i nebi bilo zime za top 4 plasman. Ovo je AC Milan, ne Villarreal ili Lazio....

Ako je Conte potpisao za Inter 10M godisnje, i ovi ostali su tu negdje, minus Ten Hag koji je sigurno pola od toga.
Donnarumma brothers kostaju klub neto 14M godisnje, a top trener nekih 14M neto. Dakle, za tih 60ak M koji se mogu uzeti za golmana moze se dovesti sjajan veznjak i top trener.

Sad opet kinder jaje, sa Bobanom kao i sa Giampaolom, ne znas sta ces dobiti sa njima. Moze vrlo lako biti katastrofa tipa Gasperini u Interu (jun - sep 2011, noga nakon 5 poraza).

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 07 jun 2019, 00:58

Hvala na podršci, da ne ispadne da sam ja jedini kontra svih kako neki hejteri tvrde. :mrgreen:

Ne živim u iluzijama i ne očekujem puno, ali imam pravo izražavati nezadovoljstvo u vezi nekih stvari. Pa valjda bar toliko mogu, da pišem. Na forumu. :zzz:

Joj Zengo, to su plate i ne odaju neko stvarno stanje stvari, a i svakako je kod svih tih klubova van top 6 slična situacija, nekoliko miliona gore-dole. Milan je drugi, šta bi to trebalo značiti? :mrgreen:
Ako ćemo već o ulaganju, mislim da je Sampdoria uložila više od Torina, a vjerovatno su tu negdje sa Atalantom pa su opet završili debelo ispod oba tima, ali ni to nije neko mjerilo kvaliteta jer sposoban direktor za 5 miliona može dovesti boljeg igrača nego Milan za 35m. Suma sumarum, Sampdoria ima sasvim respektabilnu ekipu (u skladu sa budžetom, koji je jedan od najvećih kad ih usporedimo sa ostalim klubovima van top 6) koja je MORALA bolje od devetog i desetog mjesta, što je uostalom i sam Fererro potvrdio da im je EL bila cilj.

FORZA MILAN !

Pogba
Kontakt:

PostPostao/la Pogba » 07 jun 2019, 01:29

[email protected] za siromašne
:mrgreen:
"Pravi džentlmen nikad ne napušta svoju damu" A. Del Piero
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
Juventus je alibi za one koji nikada ne pobjeđuju -Gigi Buffon

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 07 jun 2019, 09:01

Zenga WroteColonKakav crni Tare i Boban, samo nam još trebaju Balkanski kreteni, ultra fašiste da unište klub totalno.

WTF :lol:

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 07 jun 2019, 15:03

Ovaj albanac ima baš odvratnu njušku, ali da je dobar u svom poslu, jest. :mrgreen:

Boban će se vrtiti oko finansija, to je njegovo područje.

Inače se piše da je Milan u pregovaranjima sa Ziyechom, što bi bilo fino, ali uzmite malo to sa rezervom zasad. :mrgreen:

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 07 jun 2019, 16:05

Ziyecha ja ovdje prizivam vec mjesecima, najveca mi je zelja ovog ljeta, ali cisto sumnjam da ga mogu dovesti pored konkurencije. Jedan od trazenijih mladica na trzistu ove godine.

Cucurella?

Odmah se poveuju sa nama Andersen i Praet, dugo se cekalo :urnebes:

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 07 jun 2019, 21:12

Vjerovatno je bio false alarm, ne nadajte se previše. :mrgreen:

Tog Andersona i Praeta ganja Arsenal u paketu, vala neka ih i nose, yebat ih. Imamo mi već već nekoliko Praeta i Andersena u ekipi.

Inače ovaj mali Plizzari na ovom takmičenju brani fantastično, možeš ga mirne duše poslati u prvu postavu i prodati Donarumu (ako bi moralo doći do prodaje).

FORZA MILAN !

senadrosoner
Kontakt:

PostPostao/la senadrosoner » 08 jun 2019, 05:32

Ovaj Danac je dobar a za ovog Belgijanca ne znam bas
(stari profil) Pridružen/a: 20 maj 2010. *senad_flamin*

FORZA MILAN ....

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 08 jun 2019, 09:15

Beduin WroteColonHakim Ziyech sto prije neka dodje ja zadovoljan, strasan momak, tehnika i odlicna ljevica, ionako nemamo ni izvodjaca slobodnjaka kao ranije. A i statistika kaze (makar to i u Holandiji bilo, nije sitnica):
Eredivisie 85 tekme 33 gola i 31 asistencije

Post iz januara 2016, prije 3 i po godine sam ga prizeljkivao, 2018 opet. J3bote kakvog se igraca moglo dovesti za sitne pare. Zadnjih 5 sezona je momak najbolji asistent lige ako sam dobro primjetio.

Sjecam se i onaj El Ghazi da se povezivao sa nama jos u Ajaxu dok je igrao (ili sam ga ja prizeljkivao :) ), ogroman talenat, krilo igra, a on glupson ode u Championship igrati. E bas ce tamo uspjeti holandjanin.

Fantasista
Kontakt:

PostPostao/la Fantasista » 08 jun 2019, 09:22

Ne vjerujem da ce dovoditi krilo ako ce strucnjak igrati 4312.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.