AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 08 jun 2019, 15:34

Jel istina da je Tare produzio ugovor sa Laziom? U tom slucaju se spominje cak i Rui Costa da bi mogao doci.

Donaruma se povezuje sa cifrom oko 50mil, sto je i vise nego premalo. Ali bih ga i za toliko prodao jer mu je plata previsoka, a mali Plizari bi mogao uskociti kao sto je i Donaruma. Samo je pitanje ima li muda Gianpaolo kao sto je imao Mihajlovic.

Bertolaci vrlo vjerovatno u Atalantu ide kao slobodan igrac. Covjek ce igrati LP prije nego Milan jbt.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 08 jun 2019, 22:06

Jest produžio tako da i on otpada.
A i ja bih najviše volio Rui Costu, radi baš dobar posao u Portugalu.

Po meni je 50 miliona za kiksaru Donarumu i previše. Ako će se neko morati žrtvovati, onda neka ide, ko mu yebe mater. Da ću plakati za njim, neću. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 09 jun 2019, 14:20

De ba ne lupaj Rope, nekad se trudis biti neznalica, a svi znamo da to nisi. Kakva bolan kiksara, momak od 20 godina prvi golman reprezentacije Italije i Milana, o cemu ti pricas ba? Zamisli da jedan golman kiksa, smrtni grijeh.

Nego, sve ucestalije se pise o tome kako ga PSG silno hoce, izmedju 50-60mil. A ono sto mi je zaparalo usi, i dosta pisu o tome, jeste da bismo Juvetu mogli poslati Reinu i nesto para za Perina. Zvuci nevjerovatnom ali ne bih se zalio. U toj situaciji bi i Plizari dobio sansu u Milanu, vjerovatno u kupu.

SiamoNoi
Kontakt:

PostPostao/la SiamoNoi » 09 jun 2019, 19:14

Beduin WroteColonJel istina da je Tare produzio ugovor sa Laziom? U tom slucaju se spominje cak i Rui Costa da bi mogao doci.

https://gianlucadimarzio.com/en/lazio-s ... ilan-offer
Nije,al kaze da je odbio Milan.Čekajte sad da vam se Chini nakači...

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 09 jun 2019, 20:51

Beduin WroteColonDe ba ne lupaj Rope, nekad se trudis biti neznalica, a svi znamo da to nisi. Kakva bolan kiksara, momak od 20 godina prvi golman reprezentacije Italije i Milana, o cemu ti pricas ba? Zamisli da jedan golman kiksa, smrtni grijeh.

Nego, sve ucestalije se pise o tome kako ga PSG silno hoce, izmedju 50-60mil. A ono sto mi je zaparalo usi, i dosta pisu o tome, jeste da bismo Juvetu mogli poslati Reinu i nesto para za Perina. Zvuci nevjerovatnom ali ne bih se zalio. U toj situaciji bi i Plizari dobio sansu u Milanu, vjerovatno u kupu.

Jok eto ne kiksa. Ja majke mi ne znam u šta vi ljudi gledate, nema broja koliko je loših reakcija imao zadnje dvije sezone. Pa ona jedna njegova partija u finalu kupa je nešto najgore što sam ikad od nekog golmana gledao.

A siše skupa sa burazom 14 miliona godišnje, a ne igra ništa bolje nego jedan Reina i ostali ligaški golmani.

Jeste mlad i samo zbog toga mu se donekle može progledati kroz prste, ali uzeti 60 miliona za takvog igrača koji ustvari samo stagnira od prve sezone i koji ne pokazuje nikakve znakove napretka bi bila premija.
Da se razumijemo, ja bih njega i ovakvog ostavio, ali ako ćemo na osnovu njega isfinansirati druge igrače... onda nema dileme nego njega žrtvovati.

FORZA MILAN !

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 09 jun 2019, 20:58

Prodaš njega i Susa I eto 100 mil
Il Club più titolato al mondo!

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 09 jun 2019, 21:00

Ma svi smo mi za to da se proda jer nam trebaju pare, u protivnom bih ga ostavio i ne dirao narednih 10 godina ukoliko bi napredovao kod nas i bio prvi golman repke. Ali ako najveci strucnjaci kazu da vrijedi i da je vrstan golman, a u njegovim godinama neki tek pocnu ozbiljnije braniti, zamisli onda sa boljim igracima i utakmicama koliko moze jos napredovati. U 23. ili 24. godini najbolji gplman na svijetu hladno da postane.

I ja se iskreno nadam da ce otici zajedno sa Susom, a da se pocne neki novi Milan sklapati. Plizzari bi mogao postati nas novi Donaruma.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 09 jun 2019, 21:06

S obzirom koliku mentalnu nestabilnost je pokazao nakon onog famoznog ljeta gdje je odbio novi ugovor i gdje su mu se navijači zakačili na grbaču, čisto sumnjam da će ikad biti wc igrač, previše je osjetljiv i labilan. Čitavu tu sezonu se nije mogao sastaviti sa sobom, a i ove sezone je pokazao dosta nesigurnosti.

Zamisli da u jednom PSG-u odigra onakvu utakmicu kao u kupu sa Juventusom, ja mislim da više nikad ne bi kročio nogom na travnjak.

Imam dojam da će flopnuti gdje god da ode i da ćemo ga kroz cca 3-4 sezone moći vratiti za minimalno duplo manje novca. :mrgreen:

FORZA MILAN !

UrbyEmanuelson
Kontakt:

PostPostao/la UrbyEmanuelson » 10 jun 2019, 00:06

Sto je za citav svijet najbolji mladi golman na planeti,za ropea je kiksara
Una città. Due colori. 7 Coppe del Campioni

Forza Milan!!

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 10 jun 2019, 14:14

Lik kupi Fiorentinu za par dana, naši se poradjaju 2 hefte oko izbora sportskog direktora. Da ne pominjem koliko je trajala saga oko prodaje kluba u scenariju Berlusconija.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 10 jun 2019, 14:59

Pa dobro, SD i nije sitnica i od njega uveliko zavise igraci koji ce se dovoditi, pravilan skauting, omladinci... onaj iz Rome, sada vec bivsi, je imao dobrih dovodjenja igraca i ne bih se zalio na njega.

Boban rece da ce se zrtvovati maksimalno 1 igrac od ovih najbitnijih. Znaci ode ili Suso ili $.

BuffonGigi
Kontakt:

PostPostao/la BuffonGigi » 10 jun 2019, 15:03

U Italiji je SD funkcija obicno kljucna za dovodjenje igraca. Trener kaze koju formaciju ce igrati, i koji kvaliteti mu nedostaju. A SD salje skaute, skautira sam, pregovara i procjenjuje da li je to ono sto trener trazi od njega.
Damire P€D€RU!!!!

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 jun 2019, 17:35

Priče o Leonardovom odlasku su krenule još cca mjesec dana prije zadnjeg kola tako da me čudi zašto se tako dugo čeka na novog direktora, bilo je dovoljno vremena da se neko dovede. Ili je nestašica ili ih je par prvih opcija odbilo, pa se sad sumanuto traga za novim rješenjem.

Ovaj Massari možda nije loš (iako ne znam puno o njemu), ali što ga onda Roma nije ostavila ako je dobar? Ako se ne varam, naslijedio je funkciju nakon što su otjerali Monchija i nakon par mjeseci će ga zamjeniti sa onim Petrachijem.

Inače, Milan će ući u novu sezonu sa 100 miliona u minusu tako da će se radi ffp-a neko morati prodati do jula. Pretpostavljam da će Suso, Silva i ostalih par parmaka pokriti blizu tih 100 miliona, ali onda slijedi i novo ulaganje jer se treba bar 4-5 igrača dovesti. Milan, dugovi, ffp... kao priča bez kraja. :problem: Neće se ovaj klub ni za 10 godina oporaviti od onoga što su Berluskoni i Galiani uradili.

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 10 jun 2019, 18:02

Pa sta je sa neigranjem LE i olaksavanjem oko FFP?

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 jun 2019, 18:10

Ja oko toga nisam ništa skontao, tj. razumio sam jedan dio priče, ali ne znam šta bi budućnost trebala donijeti. Navodno je presuda uefe odgođena dokle god ne dođe odluka sa suda (sa onog CAS-a gdje je slučaj predat u decembru) tako da je sve na čekanju, do daljnjeg. Šta će biti poslije, nemam pojma.

Da nije bilo odgode odluke, vjerovatno bi nas kaznili izbacivanjem iz evropskih takmičenja. Ali s obzirom da je sve na stand by-u, sad-zasad će se igrati LE.

A najavile su se i neke reforme u vezi ffp-a u dogledno vrijeme tako da bi mogla i to biti olakšavajuća okolnost za Milan jer će ublažiti kriterije. Možda je uefa zato odgodila presudu, da bi primjenili novi zakon na Milan. :mrgreen:

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 10 jun 2019, 21:00

Massari nam je najblizi. Meni je on dobra opcija.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jun 2019, 21:23

Al' trpa Pjontek za Poljsku, neku noć za pobjedu protiv Makedonije, evo sad je načeo i Izrael :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 10 jun 2019, 21:38

Beduin WroteColonMassari nam je najblizi. Meni je on dobra opcija.

A što dobra? Ne napadam i ne kontriram, samo me onako zanima. :mrgreen:

Neću reći ni da je dobar ni loš, ali kada pogledaš njegov CV, vidiš da je samo bio pomoćnik Sabatiniju i Monchiju i kada je konačno dobio neku bitniju ulogu nakon odlaska Monchija, Roma ga nakon par mjeseci mjenja sa Petrachijem. Znači yebenoj Romi ne valja, a nama valja. :think:

Pjontek yebe ne vadi :guz: :ljepota:

Ako je onaj od penzionera Quagliarele uspio napraviti najboljeg strijelca lige, onda se nadam da će ovaj sistem igre i od Piateka napraviti zvijer. Doduše on je i ovdje uspio zabiti 11 golova uz napadački osakaćenu ekipu, ali tek uz Giampaola bi trebao još više pročepiti.

FORZA MILAN !

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 10 jun 2019, 21:53

Kako kad je Giampaolo amater?

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 10 jun 2019, 21:56

Nego kad ce biti zvanicno potvrdjen novi trener?

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.