AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

shevchet
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 17:32

ronaldo99 je napisao/la:I Schwainstainger je bio krilo u Bayernu do dolaska Van Gala, ostalo je historija :)

SCHWAINSTAINGER?!?!?!?

HAHAHAHAHAHAH, onda lik kaže razumije se u fudbal!

Htio napisati izvorno ime, a obrukao se za medalju.
Inače, u sve se sportove razumiješ a ne znaš napisati Schweinsteiger, da je kakav anonimus, pa bi čovjek i rekao.
Sljedeći put se ne provaljuj i piši na našem, manje ćeš ispasti duduk!

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 23 jul 2019, 17:32

Borini bratina, taj će jednog dana biti vlasnik Milana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2019, 17:42

Memaga, miran! :kafa:

Fantasista je napisao/la:što bi neki klinac igrao.

Kojeg klinca, oni debili iz primavere ispali u drugu ligu. Da ih sve skupiš u jednu osobu, ne bi pristojnog igrača mogao sastaviti.

A ni u rosteru nemamo ništa.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 23 jul 2019, 17:52

Ma mogao je staviti Krunića umjesto Borinija, al' vjerovatno i on konta da treba izvršiti bar 4-5 pristojnih izmjena jer ipak izlazimo sa najjačim mogućim timom u ovom momentu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fantasista

Post Postao/la Fantasista » 23 jul 2019, 17:52

Može li neko da banuje ove debile što trolaju i vrijeđaju druge korisnike??? Kakvih sve bolesnika ima.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 23 jul 2019, 17:53

rope11 je napisao/la:Memaga, miran! :kafa:

Samo ignorisi :kafa:

Nego jes prijateljska nocas, al dal ustati gledati pa na posao :)

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 17:54

rope11 je napisao/la:Memaga, miran! :kafa:

Fantasista je napisao/la:što bi neki klinac igrao.

Kojeg klinca, oni debili iz primavere ispali u drugu ligu. Da ih sve skupiš u jednu osobu, ne bi pristojnog igrača mogao sastaviti.

A ni u rosteru nemamo ništa.

Pudlice, miran!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 23 jul 2019, 18:01, ukupno mijenjano 1 put.

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 17:58

Fantasista je napisao/la:Može li neko da banuje ove debile što trolaju i vrijeđaju druge korisnike??? Kakvih sve bolesnika ima.

Koga ti nazivaš debilom i bolesnikom?!?
Ti si debil klasični, prvo trebaš da znaš pozadinu, zašto sam mu ovo napisao, a NIKAKVU uvredu nisam rekao, samo da veze nema o fudbalu!

Taj lik je mene počeo prvi pljuvati I vrijedjao iz čista mira ( što ja nikad ne radim) ovdje i pametovati kako on sve živo zna, a ne zna Schweinsteiger napisati, a pokušava biti pametan...
I mani nazivanja nekog debilom, sa tim klošarskim obraćanjem, mene zaobidji i ne prozivaj!!

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 23 jul 2019, 18:08

Raonffa je napisao/la:Ma mogao je staviti Krunića umjesto Borinija, al' vjerovatno i on konta da treba izvršiti bar 4-5 pristojnih izmjena jer ipak izlazimo sa najjačim mogućim timom u ovom momentu.

Povrijeđen bolan, opet ne pratiš na času. :kafa:

Daj ba memaga smiri se, ne znam čemu potreba sa prosipanjem žuči i stvaranja ružne atmosfere na temi. Svi se normalno slažemo i pišemo dok ti ne dođeš. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 23 jul 2019, 18:11

rope11 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma mogao je staviti Krunića umjesto Borinija, al' vjerovatno i on konta da treba izvršiti bar 4-5 pristojnih izmjena jer ipak izlazimo sa najjačim mogućim timom u ovom momentu.

Daj ba memaga smiri se, ne znam čemu potreba sa prosipanjem žuči i stvaranja ružne atmosfere na temi. Svi se normalno slažemo i pišemo dok ti ne dođeš. :roll:

Da znaš da si upravu sad, i ne pratim, sad vidim za ovog Correu nešta :think:

memaga
Kontakt:

Post Postao/la memaga » 23 jul 2019, 18:16

Bas je fino bilo citati konstruktivne komentare na forumu i bilo je izvandrednih postova, dok se ti rope ne ukazes, vjerovatno imas problem psihicki jer zelis biti u centru paznje, bas sam pratio ljudi te ignorisu pa ne znas kako da privuces paznju pa pocnes naokolo gluposti valjati...al eto hajd bitno je da ne predje u tezi oblik psihoze...
Izvinjavam se ostalim ljudima na forumu sto pisem ovakav post al ovaj bolesnik( rope )prelazi iz akutne u hronicnu formu bolesti...
Sorry jos jedanput svima...

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 18:16

rope11 je napisao/la:

Prvo, kad prestaneš sa podyebavanjima, ja sam SHEVCHET, a ne Memaga!!!!!!!!!!!
Kakav mozak moraš imati,čovjek te zove da se nadjete na kafi, pa da vidiš jel on Memaga ili ja, a ti nećeš, lakše srrati ovdje po forumu...

Drugo, Shevchet nikad nikog nije uvrijedio prvi, a onaj koji misli da mene može nazivati nekim pogrdnim imenima, bujrum ima privatne poruke... Lijepo se sve dogovorimo, u 4 oka ako treba, a ne ovdje prosipati klošarluke i uvrede da neko mora čitati njegove baljezgotine! UVIJEK ću reagovati na uvrede!

P. S. Ja sam tu zbog kluba, a ne da se svadjam sa nekim keyboard warriorsima!

meecko
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 23 jul 2019, 18:33

Ajde momci po jedan persen da se može mirno pisati po pdf-u. Ako imate ličnih razmirica idite molim vas u pp i vrijeđajte se do mile volje. Dovoljno mi je stanje u ACM, bez vaših "razmjena ljubavi".
Kada vidim da Lord Borini sada igra u vezi, nije mi dobro. Mogu nekako probavi ti da igra bočnog igrača ili drugog napadača, ali od ovoga ću na kraju dobiti čir u želucu
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Fantasista

Post Postao/la Fantasista » 23 jul 2019, 18:33

Sheva i memo na blok listi, znači džaba pišeš moronu jedan. Ne pokušaji ni pp jer si i tamo blokiran.

Nabijem te na qrac kad nemaš pametnijeg posla nego ovdje svađu da praviš.

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 18:51

meecko je napisao/la:Ajde momci po jedan persen da se može mirno pisati po pdf-u. Ako imate ličnih razmirica idite molim vas u pp i vrijeđajte se do mile volje. Dovoljno mi je stanje u ACM, bez vaših "razmjena ljubavi".
Kada vidim da Lord Borini sada igra u vezi, nije mi dobro. Mogu nekako probavi ti da igra bočnog igrača ili drugog napadača, ali od ovoga ću na kraju dobiti čir u želucu

Persen druže meni ne treba, ali ima bolesnika kojim stvarno treba!
Lik mjesec dana se kreteniše i podyebaje, kako su MEMAGA I SHEVCHET isti lik...

EVO DOKAZ(POSTOVI IZNAD) :

MEMAGA u 18:16h napisao post sa 300-400 slova
SHEVCHET u 18:16h napisao post od 400-500 slova

Kakav mozak moraš biti, pa toliko se provaljivati i tvrditi, da je JEDAN LIK za 50 sekundi napisao 800-900 slova u dva posta?!??!?!?!?!?

Hajde eto ti mi objasni molim te?
Dosadan je više sa tim podyebavanjima, znači njemu i sličnim se obrati drug, imenuj...

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 18:54

Fantasista je napisao/la:Sheva i memo na blok listi, znači džaba pišeš moronu jedan. Ne pokušaji ni pp jer si i tamo blokiran.

Nabijem te na qrac kad nemaš pametnijeg posla nego ovdje svađu da praviš.

Klošaru, nabij ukućane na to, ako imaš šta raspraviti, bujrum u privatne i uživo ako hoćeš, a ne piši baljezgotine ovdje, da drugi normalni ljudi moraju čitati.
Jel ti jasno?!

IZVINJAVAM se normalnim likovima što odgovaram na uvrede, ali UVIJEK ću odgovoriti ovakvim bolesnicima!

memaga
Kontakt:

Post Postao/la memaga » 23 jul 2019, 19:03

Sad se rope smije ko neka stvar u pozadini, al ovo ljudi stvarno nema smisla, ako je potrebno otici cu sa ovoga foruma samo da se ne provociramo vise i da se posvetimo normalnom komentarisanju voljenog nam kluba.
Forza Milan

muxa
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 23 jul 2019, 19:08

Al koja koincidencija čim se jedan pojavi odmah je i drugi tu :)
Veoma bitno dal ce se ime ispravno napisati
Il Club più titolato al mondo!

Fantasista

Post Postao/la Fantasista » 23 jul 2019, 19:10

Džaba me citirate, ne vidim šta pišete i ne zanima me.

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 23 jul 2019, 19:13

@muxa

Jel i tebi treba crtati druže?!
MEMAGA u 18:16h eto pogledaj roman napisao, a i JA u 18:16h,napisao 500 slova

JEL KOINCIDENCIJA TO?!
Ne kontam jel treba biti toliko bolestan, da ne može neko sabrati 2+2?!?
E, za 50 SEKUNDI, 800-900 slova...
Memaga, čarobnjak izgleda?!?

PROZIVA lik i mene i njega, pretjerao je davno Bgm!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 23 jul 2019, 19:15, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.