AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 14 avg 2019, 23:44

Prvi komentar je bio koga hoćeš Olma ili Rakitića a tvoj odgovor je bio da ovaj nema pojma a o ostalom poslije toga da i ne pričam.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 14 avg 2019, 23:58

Raonffa je napisao/la:A ne znam što se više raspravljate oko toga, pa valjda je svima jasno koje su prednosti Olma ili Rakitića.

Olmo je bez sumnje neko ko bi bio ogroman kapital, sa njim se ne može pogriješiti, u to sam uvjeren. Njega ko dovede, ima vrhunskog igrača u narednim godinama. Nama bi legao fino, ako uzmemo u obzir da imamo mladu ekipu, da forsiramo mlađe igrače, to je to, on bi mogao biti vođa ovog mladog tima.

On bi nama valjao na ovoj poziciji iza dva napadača, baš bi pogodili sa njim.

Sa druge strane, ne možeš ti praviti dobar rezultat samo sa mladim i neiskusnim igračima, barem na nivou koji mi želimo i gdje želimo da se Milan vrati. Treba tu nekog instant klasnog kvaliteta u nekom iskusnom igraču, a Raketa jeste jedan od takvih igrača, jer će nam trebati neko ko iz dubine kreira igru, ne možemo mi reći ni za Paketu ni za Benasera da su u stanju konstantno kroz sezonu pružati odlične partije, jedan igrač poput Rakitića bi im odlično legao kao konkurencija i kao neko od koga mogu dosta naučiti.

Dakle, istina je na pola puta, nama bi i jedan i drugi legli 'kao budali šamar', samo što je nerealno da dovedemo dva takva igrača, ma prilično mi je nerealno da dođe i jedan od njih.

Sad, ko nama više treba od njih dvojice, zaista je poteško pitanje i pitanje za malo dublje analize, mislim da zapravo i ne znamo ko bi nam više valjao dok ne krene sezona i dok ne vidimo kako ćemo izgledati na terenu u službenim utakmicama. Možda ova trojka nazad Paketa-Benaser-Kessie bude odlično funkcionisala, a igrač na poziciji iza dva napadača (Suso ili Hakan) bude loš, u toj soluciji više ćemo žaliti za Olmom.

Možda bude obrnuto, možda Suserica pokida, a opet možda budemo imali problema sa ovom trojkom iza njega, u toj situaciji možemo reći "fali nam tip igrača kao Raketa".

Ne znamo, jer ova generacija Milana će prvi put igrati u ovakvoj formaciji, da smo ostali na 433, apsolutno smo svi znali šta nam fali, fali nam pravih prodornih krila i fali nam suhe kreacije u veznom redu. Znači, u toj soluciji više bi nam valjao Rakitić nego Olmo, al' ovako još uvijek ništa ne znamo.

Ma ne pričamo više o tome, svako ima svoje mišljenje i ne možeš ni ti, ni ja, ni bilo ko, promijeniti nekom mišljenje, nemam ja problem uopšte sa tim, neka eto misle da je Olmo duplo bolji, ne zanima me...

Ja imam problem sa ovim što pokušavaju ispasti smiješni, pametni, frajeri ili šta već i nekim niskim provokacijama, jadnim fazonima to pokušavaju!
Zbog toga i reagujem i to je suština priče!
Ježim se na takve likove i na takve jeftine komentare.
To ti je isto sad, ti napisao kilometarski post i ja ti odgovorim samo bezze nešto da te provociram, što nema veze sa mozgom, razumiješ?

Mislim, žalosno, ali ima svega ovdje, dječurlije i nezrelih mozgova najviše, ali nije vrijedno dalje rasprave...

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 avg 2019, 00:14

shevchet je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A ne znam što se više raspravljate oko toga, pa valjda je svima jasno koje su prednosti Olma ili Rakitića.

Olmo je bez sumnje neko ko bi bio ogroman kapital, sa njim se ne može pogriješiti, u to sam uvjeren. Njega ko dovede, ima vrhunskog igrača u narednim godinama. Nama bi legao fino, ako uzmemo u obzir da imamo mladu ekipu, da forsiramo mlađe igrače, to je to, on bi mogao biti vođa ovog mladog tima.

On bi nama valjao na ovoj poziciji iza dva napadača, baš bi pogodili sa njim.

Sa druge strane, ne možeš ti praviti dobar rezultat samo sa mladim i neiskusnim igračima, barem na nivou koji mi želimo i gdje želimo da se Milan vrati. Treba tu nekog instant klasnog kvaliteta u nekom iskusnom igraču, a Raketa jeste jedan od takvih igrača, jer će nam trebati neko ko iz dubine kreira igru, ne možemo mi reći ni za Paketu ni za Benasera da su u stanju konstantno kroz sezonu pružati odlične partije, jedan igrač poput Rakitića bi im odlično legao kao konkurencija i kao neko od koga mogu dosta naučiti.

Dakle, istina je na pola puta, nama bi i jedan i drugi legli 'kao budali šamar', samo što je nerealno da dovedemo dva takva igrača, ma prilično mi je nerealno da dođe i jedan od njih.

Sad, ko nama više treba od njih dvojice, zaista je poteško pitanje i pitanje za malo dublje analize, mislim da zapravo i ne znamo ko bi nam više valjao dok ne krene sezona i dok ne vidimo kako ćemo izgledati na terenu u službenim utakmicama. Možda ova trojka nazad Paketa-Benaser-Kessie bude odlično funkcionisala, a igrač na poziciji iza dva napadača (Suso ili Hakan) bude loš, u toj soluciji više ćemo žaliti za Olmom.

Možda bude obrnuto, možda Suserica pokida, a opet možda budemo imali problema sa ovom trojkom iza njega, u toj situaciji možemo reći "fali nam tip igrača kao Raketa".

Ne znamo, jer ova generacija Milana će prvi put igrati u ovakvoj formaciji, da smo ostali na 433, apsolutno smo svi znali šta nam fali, fali nam pravih prodornih krila i fali nam suhe kreacije u veznom redu. Znači, u toj soluciji više bi nam valjao Rakitić nego Olmo, al' ovako još uvijek ništa ne znamo.

Ma ne pričamo više o tome, svako ima svoje mišljenje i ne možeš ni ti, ni ja, ni bilo ko, promijeniti nekom mišljenje, nemam ja problem uopšte sa tim, neka eto misle da je Olmo duplo bolji, ne zanima me...

Ja imam problem sa ovim što pokušavaju ispasti smiješni, pametni, frajeri ili šta već i nekim niskim provokacijama, jadnim fazonima to pokušavaju!
Zbog toga i reagujem i to je suština priče!
Ježim se na takve likove i na takve jeftine komentare.
To ti je isto sad, ti napisao kilometarski post i ja ti odgovorim samo bezze nešto da te provociram, šro nema veze sa mozgom, razumiješ?

Mislim, žalosno, ali ima svega ovdje, dječurlije i nezrelih mozgova najviše, ali nije vrijedno dalje rasprave...
Kontam ja tebe, al' moraš i ti naučiti da reaguješ smirenije i da naučiš kako koji forumaš funkcioniše. Koliko sam upratio, problem je nastao sa @muxom oko njegovog pitanja parafraziram "ti bi prije Rakitića nego Olma?". Garantujem ti da te na taj način nije provocirao, on obično piše takve kratke postove, kod njega nema dužih postova, on sve što je bitno sastavi u par rečenica maksimalno, pa bilo to nekakvo pitanje ili neki zaključak, tako da je frka napravljena bezveze.

A kasnije se to razvilo u veće prepiranje, uključili su se ostali, a sve iz obične gluposti al' nebitno, dešava se.

Uglavnom, ti jesi dočekan 'na nož' ovdje, kao drugi profil @memage. Iskreno, niti znam ko si, niti me zanima, i da jesi i da nisi Memaga meni je svejedno, sve dok se normalno diskutuje, znaš i sam da ti ja lično nikada nisam 'prebacio' to za Memagu niti sam te provocirao općenito, niti si ti meni nekada oštro replicirao kao nekim drugim forumašima na temi. Pogriješili su i oni što su te zajebavali za to, ako si rekao da nisi onda nisi, a i ako jesi šta koga to zanima ako se može diskutovati normalno sa tobom, a može, ja sam uvijek imao rega komunikaciju sa tobom.

Poenta svega je, malo spustite loptu, dajte priliku jedni drugima, respektujte jedni druge i sve će biti ok.

Ja se ovdje znam 'meziti' sa Roupom npr, jer znam da se neće uvrijediti i otvoren je za zajebanciju, ima još takvih forumaša poput Beduina, Milaniste i još par njih. Sa druge strane imaš i malo ozbiljniju ekipu poput Muxe ili Romanjolija, koji funkcionišu na drugačiji način i sa njima imam regularan odnos jer im se prilagodim, kao i oni meni, i sve je pet i sa svima sam dobar na ovoj temi. Svi ste mogli primjetiti da maksimalno poštujem ekipu sa ove teme koja je malo više vjerski nastrojena, iako ja nisam, imam poštovanje i pazim šta pišem da nekoga ne uvrijedim na taj način, a u suštini sam tanak vjernik, skoro nikakav. Opsujemo svi ovdje, iznerviramo se, al' ne psujem nikada stvari koje imaju veze sa vjerom, ne želim da se neko nađe uvrijeđen zbog mojih riječi, nije to moj stil jednostavno.

Vidiš, evo ja nasrah kilometarski post iz ničega :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la slobodaTZ » 15 avg 2019, 00:19

Ukazo se rakitic ko gospa u milanu :)
ili olmo :D
nebi ni prvog ni drugog, nisu ti igraci za italije

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 15 avg 2019, 00:35

Raonffa je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A ne znam što se više raspravljate oko toga, pa valjda je svima jasno koje su prednosti Olma ili Rakitića.

Olmo je bez sumnje neko ko bi bio ogroman kapital, sa njim se ne može pogriješiti, u to sam uvjeren. Njega ko dovede, ima vrhunskog igrača u narednim godinama. Nama bi legao fino, ako uzmemo u obzir da imamo mladu ekipu, da forsiramo mlađe igrače, to je to, on bi mogao biti vođa ovog mladog tima.

On bi nama valjao na ovoj poziciji iza dva napadača, baš bi pogodili sa njim.

Sa druge strane, ne možeš ti praviti dobar rezultat samo sa mladim i neiskusnim igračima, barem na nivou koji mi želimo i gdje želimo da se Milan vrati. Treba tu nekog instant klasnog kvaliteta u nekom iskusnom igraču, a Raketa jeste jedan od takvih igrača, jer će nam trebati neko ko iz dubine kreira igru, ne možemo mi reći ni za Paketu ni za Benasera da su u stanju konstantno kroz sezonu pružati odlične partije, jedan igrač poput Rakitića bi im odlično legao kao konkurencija i kao neko od koga mogu dosta naučiti.

Dakle, istina je na pola puta, nama bi i jedan i drugi legli 'kao budali šamar', samo što je nerealno da dovedemo dva takva igrača, ma prilično mi je nerealno da dođe i jedan od njih.

Sad, ko nama više treba od njih dvojice, zaista je poteško pitanje i pitanje za malo dublje analize, mislim da zapravo i ne znamo ko bi nam više valjao dok ne krene sezona i dok ne vidimo kako ćemo izgledati na terenu u službenim utakmicama. Možda ova trojka nazad Paketa-Benaser-Kessie bude odlično funkcionisala, a igrač na poziciji iza dva napadača (Suso ili Hakan) bude loš, u toj soluciji više ćemo žaliti za Olmom.

Možda bude obrnuto, možda Suserica pokida, a opet možda budemo imali problema sa ovom trojkom iza njega, u toj situaciji možemo reći "fali nam tip igrača kao Raketa".

Ne znamo, jer ova generacija Milana će prvi put igrati u ovakvoj formaciji, da smo ostali na 433, apsolutno smo svi znali šta nam fali, fali nam pravih prodornih krila i fali nam suhe kreacije u veznom redu. Znači, u toj soluciji više bi nam valjao Rakitić nego Olmo, al' ovako još uvijek ništa ne znamo.

Ma ne pričamo više o tome, svako ima svoje mišljenje i ne možeš ni ti, ni ja, ni bilo ko, promijeniti nekom mišljenje, nemam ja problem uopšte sa tim, neka eto misle da je Olmo duplo bolji, ne zanima me...

Ja imam problem sa ovim što pokušavaju ispasti smiješni, pametni, frajeri ili šta već i nekim niskim provokacijama, jadnim fazonima to pokušavaju!
Zbog toga i reagujem i to je suština priče!
Ježim se na takve likove i na takve jeftine komentare.
To ti je isto sad, ti napisao kilometarski post i ja ti odgovorim samo bezze nešto da te provociram, šro nema veze sa mozgom, razumiješ?

Mislim, žalosno, ali ima svega ovdje, dječurlije i nezrelih mozgova najviše, ali nije vrijedno dalje rasprave...
Kontam ja tebe, al' moraš i ti naučiti da reaguješ smirenije i da naučiš kako koji forumaš funkcioniše. Koliko sam upratio, problem je nastao sa @muxom oko njegovog pitanja parafraziram "ti bi prije Rakitića nego Olma?". Garantujem ti da te na taj način nije provocirao, on obično piše takve kratke postove, kod njega nema dužih postova, on sve što je bitno sastavi u par rečenica maksimalno, pa bilo to nekakvo pitanje ili neki zaključak, tako da je frka napravljena bezveze.

A kasnije se to razvilo u veće prepiranje, uključili su se ostali, a sve iz obične gluposti al' nebitno, dešava se.

Uglavnom, ti jesi dočekan 'na nož' ovdje, kao drugi profil @memage. Iskreno, niti znam ko si, niti me zanima, i da jesi i da nisi Memaga meni je svejedno, sve dok se normalno diskutuje, znaš i sam da ti ja lično nikada nisam 'prebacio' to za Memagu niti sam te provocirao općenito, niti si ti meni nekada oštro replicirao kao nekim drugim forumašima na temi. Pogriješili su i oni što su te zajebavali za to, ako si rekao da nisi onda nisi, a i ako jesi šta koga to zanima ako se može diskutovati normalno sa tobom, a može, ja sam uvijek imao rega komunikaciju sa tobom.

Poenta svega je, malo spustite loptu, dajte priliku jedni drugima, respektujte jedni druge i sve će biti ok.

Ja se ovdje znam 'meziti' sa Roupom npr, jer znam da se neće uvrijediti i otvoren je za zajebanciju, ima još takvih forumaša poput Beduina, Milaniste i još par njih. Sa druge strane imaš i malo ozbiljniju ekipu poput Muxe ili Romanjolija, koji funkcionišu na drugačiji način i sa njima imam regularan odnos jer im se prilagodim, kao i oni meni, i sve je pet i sa svima sam dobar na ovoj temi. Svi ste mogli primjetiti da maksimalno poštujem ekipu sa ove teme koja je malo više vjerski nastrojena, iako ja nisam, imam poštovanje i pazim šta pišem da nekoga ne uvrijedim na taj način, a u suštini sam tanak vjernik, skoro nikakav. Opsujemo svi ovdje, iznerviramo se, al' ne psujem nikada stvari koje imaju veze sa vjerom, ne želim da se neko nađe uvrijeđen zbog mojih riječi, nije to moj stil jednostavno.

Vidiš, evo ja nasrah kilometarski post iz ničega :mrgreen:

Ma drug moj, nisam kako treba ni napisao prvi post, odmah počela ta podbadanja o nekom Memagi, znaš i sam.
Niti sam znao ko je momak, niti šta imaju protiv momka, krenulo je sa tim, a nastavilo se tim jeftinim podbadanjima za svaki drugi moj komentar.

Rope je to iz zezancije rekao i Rope je regularan na kraju ispao, a ostatak ekipe je nastavio sa drugim provokacijama!

Evo opet ponavljam, ako sam ja Memaga, neka me odmah banuju za narednih 13 godina, ali ne možeš ti to objasniti nekim likovima ovdje...

Normalno, eto jesam tebi ikad išta oštro odgovorio!?
Nikad, niti ću, jer imaš poštovanja i kulture, pa i kad se ne slažemo u mišljenjima i tako i treba, svaka ti čast...
Mene izbaci iz takta, samo ovo bespotrebno podyebavanje pojedinaca i to je to.
Kad si mene čuo da opsujem išta vezano za vjeru, neku baš ružnu riječ da uputim bezze nekom, nikad, niti ću, ja nisam takav lik...

Sa svakim normalnim se može normalno diskutovati, sa onim ko to nije, ne pomaže ni lijepo ni ružno, rekli to ljudi i prije mene.

Ja ne volim, da normalni momci moraju čitati baljezgotine, takvim se izvinjavam, eto tebi prvom, ali jednostavno, ove provokacije su prevršile sve mjere i kad nemaš šta pisati pametno, hajmo srati po Shevchetu ili bilo kome, mislim, bolesno...

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2019, 00:40

Posljednih par stranica...

slika




Odoh dok i mene niko nije zajahao, ni krivog ni dužnog. :think:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Zenga
Postovi: 1698
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 15 avg 2019, 07:51

Faraon objasnio sve malo dubljom analizom igrač tip Olmo vs Rakitić, te koji bi nam tip igrača bolje odgovarao. Jednostavno se ne zna jer nam fali pola ekipe na pripremama. Međutim, jasno je da je CM/AM veznjak puno potrebniji od Coreae/napadača.

Bude li golgeterski post Piateka (čitam izgubljen na terenu u prijateljskim?) te uigravanje ekipe/sistema prvih 5-6 kola zbog desetkovane ekipe na priprema, prognoziram nogu Giampaolu do/tokom novembra (slično Gasperinijevih par mjeseci u Interu, te Montella u zadnjoj sezoni) :hmmmmm:

Treba nam centralni vezni, provjereni lik (iako se sjećamo i Bonuccija i Pipite) ili vanserijski top talenat recimo Tonalli, Olmo. Ovoj ekipi fali veznjak da poveže redove. Nevjerujem da je Giampaolo pravi čovjek, jer će mu sigurno trebati vremena, a toga je najmanje u Milanu zbog FFP-a i Elliota. On kao trener, i igrač, ima tanak CV, niti ga je skupo šutnuti, niti mi imamo tog veznjaka, moglo bi biti svega na jesen.... Lik je već ranije dobio nogu nakon par mjeseci u klubovima Catania, Brescia, Cesena, vrlo lako slijedi ista sudbina u Milanu.

Da ulazimo u sezonu bez kapitalca veznjaka a na klupi imamo Contea, osjećao bih se sigurniji, jer frajer ima veliko iskustvo iz Juvea i Chelsea, te Ita repke, za razliku od Giampaolovih 15ak god po malim klubovima.

Čvrsto stojim iza toga da je krucijalan veznjak pred novu sezonu, te da će u najboljem scenariju Giamapolo biti rezultatski jednak Gattusu do nove godine, ukoliko uđemo u novu sezonu bez kapitalca. Previše je očekivati da Bennaser odigra tu ulogu, iako je dobro pojačanje i momak zna lopte. Ista stvar važi za Susa kao AM.

Nego da je tata Galliani tu - on bi doveo Icardija samo tako :urnebes:

Avatar
milanist
Postovi: 11979
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 avg 2019, 08:17

A sto da ne. Mauro je igracina.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 15 avg 2019, 09:27

Samo ga prvo razvesti od zene ;)
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
meecko
Postovi: 1506
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 15 avg 2019, 09:42

Da li je u pitanju Mauro (imali smo doduše Mauria) ili Vanda je u pitanju?
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 15 avg 2019, 11:17

SonVolt je napisao/la:Trebao bi to poslati e-mailom Bobanu i Maldiniu da im otvoris oci. Ocigledno da oni i svi ljudi oko kluba koji su citav zivot u profesionalnom fudbalu ne znaju da ce im se FFP "nakaciti na vrat" i ne znaju da je bolje jedan dobar igrac za 70 mil nego 2 losa po 35mil.
:urnebes: :urnebes:

Nisi znao da je Ševket (cuj Sefket, Tito te j3bo) dobio otkaz u Milanu jer je htio dovesti sve WC igrace, a nije znao da treba platiti vise nego sto imas za potrositi? Sad je dosao na forum uputiti nas neznalice.

Kaze ne treba nam AMF, imamo Susa i dobre zamjene, a kasnije kaze "nek dovedu Isca".
Odluci se Sefkete, gospon. doktirska disertacija :urnebes:


Nego, sprdnju na stranu, ja bih radije da dodje jak AMF ili CM, nego Corea koji ce igrati kao SS. Isco je zelja nasa ovdje godinama unazad, ali zasto ne i Modric, Rakitic, pa i Olmo.
Pogotovo jer jos nisi prodao Silvu i Samua koji bi igrali u ovom sistemu samo kao SS i nista drugo, a da dovodis preskupog Coreu i onda si prinudjen npr. prodati Silvu posto-po to.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 15 avg 2019, 14:22

Beduin je napisao/la:
SonVolt je napisao/la:Trebao bi to poslati e-mailom Bobanu i Maldiniu da im otvoris oci. Ocigledno da oni i svi ljudi oko kluba koji su citav zivot u profesionalnom fudbalu ne znaju da ce im se FFP "nakaciti na vrat" i ne znaju da je bolje jedan dobar igrac za 70 mil nego 2 losa po 35mil.
:urnebes: :urnebes:

Nisi znao da je Ševket (cuj Sefket, Tito te j3bo) dobio otkaz u Milanu jer je htio dovesti sve WC igrace, a nije znao da treba platiti vise nego sto imas za potrositi? Sad je dosao na forum uputiti nas neznalice.

Kaze ne treba nam AMF, imamo Susa i dobre zamjene, a kasnije kaze "nek dovedu Isca".
Odluci se Sefkete, gospon. doktirska disertacija :urnebes:


Nego, sprdnju na stranu, ja bih radije da dodje jak AMF ili CM, nego Corea koji ce igrati kao SS. Isco je zelja nasa ovdje godinama unazad, ali zasto ne i Modric, Rakitic, pa i Olmo.
Pogotovo jer jos nisi prodao Silvu i Samua koji bi igrali u ovom sistemu samo kao SS i nista drugo, a da dovodis preskupog Coreu i onda si prinudjen npr. prodati Silvu posto-po to.

Evo na ovakve provokcije sam ja alergičan i mislim da ću sad reagovati još gore, kako ovo i zaslužuje, ako nastaviš/te sa ovakvim prozivanjima punoglavac!

Zašto da ja tolerišem ovakve bolesnike, da smo na ulici, za ovaj komentar i sprdnju bi popio dobru šamarčinu, samo takvu, pa ti vidi zašto, ali eto preko tastature ste frajeri mnogi ovdje...

SHEVCHET JE POZNATA ZAJEBANCIJA DEBILU, ALI TI POŠTO IMAŠ 20 GODINA MAX, GDJE ĆEŠ TI TO ZNATI!?

JEDNOSTAVNO NEKI LJUDI SU BOLESNI KAO TI, ŽIVE OD PROVOKACIJA I GLUPOSTI, IDI DRUŽE RADI ŠTA KORISNO U ŽIVOTU!

Da imaš išta u toj beduinskoj glavi ( čuj beduin, baš si beduin), nakon 16 569 postova bi skontao barem osnovno!

GDJE SAM JA IKAD REKAO, DA NAM NE TREBA AMF, GDJE?!!?!?!?!?!?!?!?!?

Rekao sam da je prioritet CM, a za početak može i Suso, za nuždu do januara da igra na AM dok ne nadju, kupe boljeg!

Moj ti je savjet, idi liječi se ili uradi nešto od svog života, ostavi se foruma i bolesnih komentara!

Avatar
Beduin
Postovi: 16297
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 15 avg 2019, 15:03

shevchet je napisao/la:[

SHEVCHET JE POZNATA ZAJEBANCIJA DEBILU, ALI TI POŠTO IMAŠ 20 GODINA MAX, GDJE ĆEŠ TI TO ZNATI!?
Svi i vidimo da si poznata zajebancija, odnosno mjerna jedinica za zajebanciju. :urnebes:
Sam si sebi kriv sto ne diskutujemo ozbiljno sa tobom jer ti ne znas za drugo i drugacije. Tudje misljenje moras uvazavati i normalno diskutovati, a ne biti pajser, sto dokazujes da jesi ovakvim nacinom piskaranja. Zato i sprdamo sa tobom, a ki nastavljamo lijepo razgovarati medju sobom.

Ocito da smo svi saglasni da imas taj seljacko-patrijarhalni nastup na forumu i da moramo svi biti saglasni sa tvojim postovima. Tako i za te kojekakve samare na cesti i misao da je svako under20 ako se zeza, sigurno da bi ti taj pokusaj bio zadnje u zivotu jazavac jedan.
**** sa teme i kod kuce tiraniju raspiri i te seljoberske manire isijavaj.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 15 avg 2019, 15:51

Lijepi block :)
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 15 avg 2019, 16:16

Beduin je napisao/la:
shevchet je napisao/la:[

SHEVCHET JE POZNATA ZAJEBANCIJA DEBILU, ALI TI POŠTO IMAŠ 20 GODINA MAX, GDJE ĆEŠ TI TO ZNATI!?
Svi i vidimo da si poznata zajebancija, odnosno mjerna jedinica za zajebanciju. :urnebes:
Sam si sebi kriv sto ne diskutujemo ozbiljno sa tobom jer ti ne znas za drugo i drugacije. Tudje misljenje moras uvazavati i normalno diskutovati, a ne biti pajser, sto dokazujes da jesi ovakvim nacinom piskaranja. Zato i sprdamo sa tobom, a ki nastavljamo lijepo razgovarati medju sobom.

Ocito da smo svi saglasni da imas taj seljacko-patrijarhalni nastup na forumu i da moramo svi biti saglasni sa tvojim postovima. Tako i za te kojekakve samare na cesti i misao da je svako under20 ako se zeza, sigurno da bi ti taj pokusaj bio zadnje u zivotu jazavac jedan.
**** sa teme i kod kuce tiraniju raspiri i te seljoberske manire isijavaj.
Koliki si debil i mentol, samo govori ovaj cijeli post...
Retardu maloumni, ti i još par debila, niste ovaj forum, niti ćete ikad biti, to zapamti!!!!

Ovdje ima normalnih momaka i ljudi, sa kojim ja imam super komunikaciju, sa kojim ja nikad nijednu ružnu riječ nisam razmijenio, niti ću ikad razmijeniti, jer imaju poštovanje i kulturu osnovnu, što tebi i retardima poput tebe fali!

Počeli ste od prvog dana sa tim klošarskim provokacijama i ne popuštate, jer ste bolesni debili, koji misle da su nekom zanimljivi i sami se sebi smiju na neke seljačke fore!
Ti nekom govoriš da je seljak, jado jadni, idi liječi se, rekao sam ti već!

Takve i treba dobro nadegenečiti, pa bi dobio ono što takvim debilima i treba majmune retardirani, da ne glume internet ratnike po tastaturama i da nauče šta znači imati respekta i ne provocirati ljude okolo!

Odyebi ti sa mojih postova, a ako imaš šta slobodno u private se javi, da ti dam i adresu i broj telefona i šta god ti treba, pa bujrum 0-24h!
Bilo je još par takvih mangupa, pa se ne pojaviše nikad, nestali, znaju oni koji su!

Debilu retardirani, ti si taj koji provocira mene i klošarski nastupa od prvog mog posta, a ne ja tebe!
MOJ NIJEDAN POST OD 100 NIJE BIO DA PODYEBAVAM NEKOG TAKO JADNO KLOŠARSKI I NISKO, NIKOGA NISAM, NITI ĆU...

Maloumniče jedan, ja samo reagujem onako, jezikom koji ti razumiješ, jer drugi jezik ne razumiješ i odyebi sad, nisu NORMALNI ljudi dužni čitati ovakve stvari!

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 15 avg 2019, 16:20

slika
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 avg 2019, 16:22

Ali čemu potreba za agresivnim i svađalačkim tonom? Na forumu smo i normalan je sukob mišljenja, ali može se voditi diskusija na lijep i civilizovan način.
Ne slažem se ni ja svima i ne libim se nikome kontrirati, ali poštujem svačije mišljenje i svoje viđenje stvari iznosim na normalan način, bez psovki, vrijeđanja i bespotrebnog napadačkog stava. Ili bar mislim da sam takav. :mrgreen:


Suviše ste nervozni, fali nam konkretnih dešavanja na merkatu. Čim nemamo o čemu diskutovati, nastaje haos na temi. :guz:
A tu se ništa ne dešava, niti šta znaju prodati niti znaju kupiti. Sreća pa je za dvije hefte kraj, svake godine mi dođe muka od ovog.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 avg 2019, 16:26

Imate PP pa se tamo prepirete. Nije da ne bude zanimljivo i uzbudljivo ali hajde da forum o Milanu bude o Milanu.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 15 avg 2019, 16:28

rope11 je napisao/la:Ali čemu potreba za agresivnim i svađalačkim tonom? Na forumu smo i normalan je sukob mišljenja, ali može se voditi diskusija na lijep i civilizovan način.


Ne slažem se ni ja svima i ne libim se nikome kontrirati, ali poštujem svačije mišljenje i svoje viđenje stvari iznosim na normalan način, bez psovki, vrijeđanja i bespotrebnog napadačkog stava. Ili bar mislim da sam takav. :mrgreen:


Suviše ste nervozni, fali nam konkretnih dešavanja na merkatu. Čim nemamo o čemu diskutovati, nastaje haos na temi. :guz:
A tu se ništa ne dešava, niti šta znaju prodati niti znaju kupiti. Sreća pa je za dvije hefte kraj, svake godine mi dođe muka od ovog.
Ma Rope druže, agresivan bi svako bio nakon 568688353 istih jadnih, niskih provokacija, vjeruj mi, a možemo i testirati ako ne vjeruješ...

Mislim, kad je previše, previše je, i sigurno neću dozvoliti to nikome, da se ovdje ispišava i iživljava nekim glupostima i provokacijama, pa bile one upućene meni ili bilo kome drugome.
Danas sam to ja, sutra ti, nebitno...

Normalno da imamo svi različita mišljenja, ponovio sam milion puta, nemam nikakav problem sa tim, pa prvi ti i ja oko Francka i Susa pričali normalno, bez tona povišenog a kamoli ružne riječi...
Bitno je da pričamo valjda, družimo se, zezamo, a ne ova debilna sranya koja oni rade!
Još si ti zajebancije te i pokrenuo, ali si imao granicu i kasnije normalno pisao.
Ako lažem šta, reci slobodno...

Avatar
milanist
Postovi: 11979
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 avg 2019, 16:43

ajde DOSTA vas je vise. Prestanite spamati dzaba, vratite se normalnoj diskusiji ili prestanite uopste raspravljati.
Yebem ga i ja ako nije dosta vise.
Svi ste u pravu eto sa svojim stavovima i nema potrebe za daljnom diskusijom na tu temu. Nastavljamo dalje o Milanu iskljucivo.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.