AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 avg 2019, 09:57

Nemoj Nianga bogati. Imao je on itekako vremena da se pokaze u Milanu sto je naravno i upropastio.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16122
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 19 avg 2019, 10:38

Zato i kazem, kad mi je i on u ovoj situaciji bolje rjesenje naspram Samua u prvih 11, onda znas koliko je sati.

Mada ga, logicno, ni ja ne zelim u Milanu vise.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 19 avg 2019, 10:45

Od Samua je svako bolji jer lik ne igra na svojoj poziciji.

Nadam se da neće uništiti malog čamugu, imao je sjajnu sezonu u Lilu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2019, 17:20

Beduin je napisao/la:
celikmilan je napisao/la:Correa nije ni na klupi Atletica iako je na pripremama i igrao. Možda je to znak da će ipak doći.

Prodali su 30.000 godišnjih ulaznica što je drugi najbolji broj u Italiji.
Zato sto je zadnje kolo prosle sezone dobio crveni, cini mi se. :mrgreen:
Poništeno je to, baš sam slučajno pročitao u petak da je rukovodstvo lige poništilo to prenošenje kartona na početku nove sezone. Uglavnom, crveni nije razlog zašto nije bio u rosteru :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 19 avg 2019, 18:00

Maldini u Madridu, Corea ili Diaz?
FORZA MILAN!!

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2019, 18:19

Ne znam šta ti čitaš, ali tip je kao i Costa bio zvanično suspendovan za utakmicu. :zzz:


Mene je strah da mi njega, ili ne dovedemo ili ga pretplatimo u stanju očaja. Realno Atletico nema nijedan jedini razlog da spusti cijenu i prihvati Milanovu ponudu (bez obzira što su nerealni, imaju pravo tražiti koliko hoće). Njima ni u džep ni iz džepa, ostao ili otišao, svakako je backup igrač koji će biti zamjenjen Rodrigom ako ipak ode, a njima super i ako ostane.
Jedina karta na koju Milan eventualno može igrati je njegova želja za transferom, ne treba ni Atleticu nezadovoljan igrač u rosteru.


Ovo oko Diaza mi se čini kao glupost, a i ne znam šta će mi on koji qurac, tip uopšte nije profil napadača koji nam treba. Jedino bi imalo smisla da dođe na posudbu, ali pitanje koliko bi prihvatio ulogu rotacije.


Samu bi mogao ići navodno. Platiš ga skoro 30 miliona, prodaješ za 11. :tokralju:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2019, 18:37

Jesam sigurno to čitao, doduše možda to vrijedi za žute kartone ne za crvene, al' nema mi to logike, nebitno nejse.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 avg 2019, 18:48

rope11 je napisao/la:Ne znam šta ti čitaš, ali tip je kao i Costa bio zvanično suspendovan za utakmicu. :zzz:


Mene je strah da mi njega, ili ne dovedemo ili ga pretplatimo u stanju očaja. Realno Atletico nema nijedan jedini razlog da spusti cijenu i prihvati Milanovu ponudu (bez obzira što su nerealni, imaju pravo tražiti koliko hoće). Njima ni u džep ni iz džepa, ostao ili otišao, svakako je backup igrač koji će biti zamjenjen Rodrigom ako ipak ode, a njima super i ako ostane.
Jedina karta na koju Milan eventualno može igrati je njegova želja za transferom, ne treba ni Atleticu nezadovoljan igrač u rosteru.


Ovo oko Diaza mi se čini kao glupost, a i ne znam šta će mi on koji qurac, tip uopšte nije profil napadača koji nam treba. Jedino bi imalo smisla da dođe na posudbu, ali pitanje koliko bi prihvatio ulogu rotacije.


Samu bi mogao ići navodno. Platiš ga skoro 30 miliona, prodaješ za 11. :tokralju:
Nekad si znao bit realniji. Pa jbg drug nije ovo igrica. Ko se ikad bavio bilo kakvim biznisom zna da nije sve idealno. Svi mi znamo da je najbolje da se pojacanja dovedu do početka priprema, svi bi mi wc igrace, svi bi da naše igrače na koje ne računamo prodamo uz neki minimalan gubitak. Eh kad svi mi to ovdje znamo zar mislite da to isto ne znaju Maldini i Boban? Al ne ide to u praksi tako lahko. Gdje je Juventus ispred nas pa opet ne mogu ljudi igrača prodat tako lahko i daju ispod cijene. Hajd ti prodaj igrača kad nema potražnje za njim. Vidiš na pripremama da se ne uklapa u sistem i dodje ti ponuda od 11 mil za njega. Sta bi ti uradio?
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 avg 2019, 19:21

Pa nisam ni rekao da bih odbio, samo kažem koliko se glupo poslovalo.

Mada mislim da on ne bi smio ići ispod 15m prema nekom pravilu, jer će u knjigama ostati zabilježen kao minus. Mada tek su pregovori na početku, možda se uz bonuse dogura do te cifre.


Leonarda su prošlo ljeto izlevatili kao najvećeg majmuna, i Vilareal i Genoa. Umjesto da se uzela lova od Lapadule i Bacce, pa se uložilo u lijevo krilo, mi dovedosmo ovu dvojicu beskorisnih igrača i fejlova koje niko neće ni u pola cijene. :facepalm:

slika
Zadnja izmjena: rope11, dana/u 19 avg 2019, 19:27, ukupno mijenjano 1 put.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 19 avg 2019, 19:27

Zato mi nikako ne ide u glavu dizanje Lea u nebesa od pojedinih forumasa. Ništa on spektakularno nije napravio u karijeri DS-a.
Il Club più titolato al mondo!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 20:59

rope11 je napisao/la:Ne znam šta ti čitaš, ali tip je kao i Costa bio zvanično suspendovan za utakmicu. :zzz:


Mene je strah da mi njega, ili ne dovedemo ili ga pretplatimo u stanju očaja. Realno Atletico nema nijedan jedini razlog da spusti cijenu i prihvati Milanovu ponudu (bez obzira što su nerealni, imaju pravo tražiti koliko hoće). Njima ni u džep ni iz džepa, ostao ili otišao, svakako je backup igrač koji će biti zamjenjen Rodrigom ako ipak ode, a njima super i ako ostane.
Jedina karta na koju Milan eventualno može igrati je njegova želja za transferom, ne treba ni Atleticu nezadovoljan igrač u rosteru.


Ovo oko Diaza mi se čini kao glupost, a i ne znam šta će mi on koji qurac, tip uopšte nije profil napadača koji nam treba. Jedino bi imalo smisla da dođe na posudbu, ali pitanje koliko bi prihvatio ulogu rotacije.


Samu bi mogao ići navodno. Platiš ga skoro 30 miliona, prodaješ za 11. :tokralju:

Mi smo njega moj Pero platili 19 miliona + Bacca, koji je koštao 30 miliona + neke bonuse...

Znači, nije 30 miliona, nego slobodno reci 50 ! :mrgreen:

Nisi ti realan, realni su ovi neki pojedinci što mene blokiraju i što podjebavaju ljude, jer to im je plafon ovdje na forumu, što se predstavljaju kao vjernici, a svadjaju se sa ljudima, a svadja nastala direktno iz njihovih podyebavanja.
Sve to valjda vjernici rade tako...Da nije smiješno bilo bi žalosno!
Valjda je vjerniku zabranjena svadja, ili sam ja promašio neki čas vjeronauke !? :hmmmmm:

Znaju Maldini i Boban posao, nema šta, nekoga ko po današnjim cijenama vrijedi 20 miliona €, oni prodaju za 10... To što se kod nas ne snalazi najbolje, ne znači da ne vrijedi ništa! Propali su u Milanu i bolji, npr taj isti Bacca eto, koji je bio mašina od igrača!
Za par godina će se tek vidjeti posljedice njihovog (ne)rada!

Šta ste zapeli oko Maldinija, legenda, voli klub, bla, bla...
On realno i da je otišao bilo gdje izvan Milana, bio bi običan igrač, jer ne bi imao taj status u drugim klubovima i normalno da je ostao cijelu karijeru, nešto slično kao i Totti...
Da se ne lažemo, plus uvijek je uz sebe imao stopere koji su najbolji na svijetu bili u tom trenutku, od Baresija, Neste, Stama, u repki Italije isto tako.

Svaka čast njemu za igračku karijeru, ali malo smanjite doživljaj sa njim, jer očito je i nepismenom, da on i Boban nisu za ovog posla i ja to tvrdim od prvog dana !!!!!

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 19 avg 2019, 21:24

shevchet je napisao/la:
rope11 je napisao/la:Ne znam šta ti čitaš, ali tip je kao i Costa bio zvanično suspendovan za utakmicu. :zzz:


Mene je strah da mi njega, ili ne dovedemo ili ga pretplatimo u stanju očaja. Realno Atletico nema nijedan jedini razlog da spusti cijenu i prihvati Milanovu ponudu (bez obzira što su nerealni, imaju pravo tražiti koliko hoće). Njima ni u džep ni iz džepa, ostao ili otišao, svakako je backup igrač koji će biti zamjenjen Rodrigom ako ipak ode, a njima super i ako ostane.
Jedina karta na koju Milan eventualno može igrati je njegova želja za transferom, ne treba ni Atleticu nezadovoljan igrač u rosteru.


Ovo oko Diaza mi se čini kao glupost, a i ne znam šta će mi on koji qurac, tip uopšte nije profil napadača koji nam treba. Jedino bi imalo smisla da dođe na posudbu, ali pitanje koliko bi prihvatio ulogu rotacije.


Samu bi mogao ići navodno. Platiš ga skoro 30 miliona, prodaješ za 11. :tokralju:

Mi smo njega moj Pero platili 19 miliona + Bacca, koji je koštao 30 miliona + neke bonuse...

Znači, nije 30 miliona, nego slobodno reci 50 ! :mrgreen:

Nisi ti realan, realni su ovi neki pojedinci što mene blokiraju i što podjebavaju ljude, jer to im je plafon ovdje na forumu, što se predstavljaju kao vjernici, a svadjaju se sa ljudima, a svadja nastala direktno iz njihovih podyebavanja.
Sve to valjda vjernici rade tako...Da nije smiješno bilo bi žalosno!
Valjda je vjerniku zabranjena svadja, ili sam ja promašio neki čas vjeronauke !? :hmmmmm:

Znaju Maldini i Boban posao, nema šta, nekoga ko po današnjim cijenama vrijedi 20 miliona €, oni prodaju za 10... To što se kod nas ne snalazi najbolje, ne znači da ne vrijedi ništa! Propali su u Milanu i bolji, npr taj isti Bacca eto, koji je bio mašina od igrača!
Za par godina će se tek vidjeti posljedice njihovog (ne)rada!

Šta ste zapeli oko Maldinija, legenda, voli klub, bla, bla...
On realno i da je otišao bilo gdje izvan Milana, bio bi običan igrač, jer ne bi imao taj status u drugim klubovima i normalno da je ostao cijelu karijeru, nešto slično kao i Totti...
Da se ne lažemo, plus uvijek je uz sebe imao stopere koji su najbolji na svijetu bili u tom trenutku, od Baresija, Neste, Stama, u repki Italije isto tako.

Svaka čast njemu za igračku karijeru, ali malo smanjite doživljaj sa njim, jer očito je i nepismenom, da on i Boban nisu za ovog posla i ja to tvrdim od prvog dana !!!!!
Ja ti nikad do sad nisam replicirao, ali ovo sto si izjavio stvarno nema smisla. Imas pravo na misljenje, ali treba malo izvagati prije nego sto ovako nesto bubnes. Nemoj molim te sad poceti napadati....
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2019, 21:24

Memaga pretjera ga i ti
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 21:36

koraj je napisao/la:
shevchet je napisao/la:
rope11 je napisao/la:Ne znam šta ti čitaš, ali tip je kao i Costa bio zvanično suspendovan za utakmicu. :zzz:


Mene je strah da mi njega, ili ne dovedemo ili ga pretplatimo u stanju očaja. Realno Atletico nema nijedan jedini razlog da spusti cijenu i prihvati Milanovu ponudu (bez obzira što su nerealni, imaju pravo tražiti koliko hoće). Njima ni u džep ni iz džepa, ostao ili otišao, svakako je backup igrač koji će biti zamjenjen Rodrigom ako ipak ode, a njima super i ako ostane.
Jedina karta na koju Milan eventualno može igrati je njegova želja za transferom, ne treba ni Atleticu nezadovoljan igrač u rosteru.


Ovo oko Diaza mi se čini kao glupost, a i ne znam šta će mi on koji qurac, tip uopšte nije profil napadača koji nam treba. Jedino bi imalo smisla da dođe na posudbu, ali pitanje koliko bi prihvatio ulogu rotacije.


Samu bi mogao ići navodno. Platiš ga skoro 30 miliona, prodaješ za 11. :tokralju:

Mi smo njega moj Pero platili 19 miliona + Bacca, koji je koštao 30 miliona + neke bonuse...

Znači, nije 30 miliona, nego slobodno reci 50 ! :mrgreen:

Nisi ti realan, realni su ovi neki pojedinci što mene blokiraju i što podjebavaju ljude, jer to im je plafon ovdje na forumu, što se predstavljaju kao vjernici, a svadjaju se sa ljudima, a svadja nastala direktno iz njihovih podyebavanja.
Sve to valjda vjernici rade tako...Da nije smiješno bilo bi žalosno!
Valjda je vjerniku zabranjena svadja, ili sam ja promašio neki čas vjeronauke !? :hmmmmm:

Znaju Maldini i Boban posao, nema šta, nekoga ko po današnjim cijenama vrijedi 20 miliona €, oni prodaju za 10... To što se kod nas ne snalazi najbolje, ne znači da ne vrijedi ništa! Propali su u Milanu i bolji, npr taj isti Bacca eto, koji je bio mašina od igrača!
Za par godina će se tek vidjeti posljedice njihovog (ne)rada!

Šta ste zapeli oko Maldinija, legenda, voli klub, bla, bla...
On realno i da je otišao bilo gdje izvan Milana, bio bi običan igrač, jer ne bi imao taj status u drugim klubovima i normalno da je ostao cijelu karijeru, nešto slično kao i Totti...
Da se ne lažemo, plus uvijek je uz sebe imao stopere koji su najbolji na svijetu bili u tom trenutku, od Baresija, Neste, Stama, u repki Italije isto tako.

Svaka čast njemu za igračku karijeru, ali malo smanjite doživljaj sa njim, jer očito je i nepismenom, da on i Boban nisu za ovog posla i ja to tvrdim od prvog dana !!!!!
Ja ti nikad do sad nisam replicirao, ali ovo sto si izjavio stvarno nema smisla. Imas pravo na misljenje, ali treba malo izvagati prije nego sto ovako nesto bubnes. Nemoj molim te sad poceti napadati....
Vrlo dobro znam ja šta pričam, nakon svih ovih godina kao neko ko živi ovaj klub godinama...

Nisam mislio običan u smislu prosječan igrač, nego običan igrač u smislu ne bi ga dizali u status vanzemaljske legende kao u Milanu, zato i nije htio ići nigdje.
Zašto bi išao jer je Milan bio MILAN skoro cijelu njegovu karijeru...

Zašto bih te napadao Bgt? Kad sam ja to napao nekoga ko pokušava normalno komunicirati !?

Avatar
meecko
Postovi: 1495
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 19 avg 2019, 22:12

Maldini je neko koga kada spominješ, molim te, boldiraj ime. Ima je ponude od svih većih ekipa, ali nije išao jer je rossonero. Uz to kada je izgubio na brzini, prešao je na stopera i sa Nestom činio jedan od najboljih tandema. Uz to je redovno bio reprezentativac Italije, kada je to bila sila svjetskog ranga. Ali ti znaš najbolje, apliciraj na posao pošto ovi pojma nemaju, možda nam krene nabolje. Pošalji CV u klub, probaj ništa te ne košta
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 22:25

meecko je napisao/la:Maldini je neko koga kada spominješ, molim te, boldiraj ime. Ima je ponude od svih većih ekipa, ali nije išao jer je rossonero. Uz to kada je izgubio na brzini, prešao je na stopera i sa Nestom činio jedan od najboljih tandema. Uz to je redovno bio reprezentativac Italije, kada je to bila sila svjetskog ranga. Ali ti znaš najbolje, apliciraj na posao pošto ovi pojma nemaju, možda nam krene nabolje. Pošalji CV u klub, probaj ništa te ne košta

Druže, jel' treba nacrtati šta sam htio reći?

Jel' misliš da je npr. otišao u Real, bi li ikad imao tamo status kao jedan Raul ili sl njemu ?!?

Znači ne pričam čovječe o Maldinijevim igračkim kvalitetama, nego o statusu kakav je uživao u Milanu!

Ja mislim da ste vi pojedicni ovdje čisto da se prepucavate, izvlačite neke rečenice koje uopšte nisu ni napisane ni rečene...

Da si bar druže pročitao cijeli post, pa shvatio poentu cijelog kilometarskog posta.
Ali ne, lakše se hraniti nekakvim ovakvim prozivanjima, za nešto što nije ni rečeno.
Pročitaj još jednom, možda ovaj put shvatiš!

I opet na kraju, neki jadan pokušaj provokacije, niti ću ja aplicirati za posao, niti ćeš ti ikada shvatiti o čemu ja pričam!
Možda da nacrtam, jer očito ili ne razumiješ ili nećeš da da razumiješ.
Mislim da je i jedno i drugo pomalo...

Živi eto u iluziji da Boban i Maldini znaju šta rade, nije zabranjeno ni kažnjivo!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 19 avg 2019, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 19 avg 2019, 22:30

Svasta ce covjek procitati na ovom forumu, pa logicno je da ne bi imao status kakav ima u Milanu zato sto bi odigrao par sezona u nekom drugom timu ( isto pitanje da li mislis da bi Raul imao status kao Maldini da je dosao u Milan).Da je tako svaki drugi igrac bi se zvao legendom/ikonom nekog kluba.

U ovoj situaciji vise nije bitno da li ce preplatiti igraca ili ne, jednostavno su se doveli u takvu situaciju da ne mogu odredjivati nista ili plati ili trpi
FORZA MILAN!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2019, 22:34

U ovoj situaciji ja Maldinija gledam kao sportskog direktora, nikako kao legendu kluba. To što je on uradio za klub kao igrač, svaka mu čast, al' ovo je nešto drugo, ovdje se ne živi na starim zaslugama.

Isto kao i za trener, od Seedorfa preko Pippa do Gatuza, svi su mi to bili dragi igrači i sva trojica legende Milana, al' njihov trenerski posao je nešto sasvim drugo i tu su pokazali da nisu dorasli jednom Milanu.

A što se Maldinija tiče, još bih opet spomenuo kako su on i Boban uvijek al' uvijek zadnjih par godina preko medija znali pričati na sva zvona kako treba i šta treba raditi u Milanu, sad su dobili priliku da se pokažu, lako je bilo pričati jbg.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 22:35

gambler1899 je napisao/la:Svasta ce covjek procitati na ovom forumu, pa logicno je da ne bi imao status kakav ima u Milanu zato sto bi odigrao par sezona u nekom drugom timu.Da je tako svaki drugi igrac bi se zvao legendom/ikonom nekog kluba.

U ovoj situaciji vise nije bitno da li ce preplatiti igraca ili ne, jednostavno su se doveli u takvu situaciju da ne mogu odredjivati nista ili plati ili trpi
Pa ako je logično, zašto onda pojedinci postavljaju takva nebulozna pitanja ?!? Vidiš da nekim izgleda nije logično...

Od poente posta, da Boban i Maldini loše rade posao i da nisu za taj posao, okrene se na neku nspotrebnu raspravu o statusu Maldinija...

Navikli smo na to ovdje, ovdje od 50 postova 3 budu kvalitetna, ostalo je prozivanje i sl kretenizmi!

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 19 avg 2019, 22:38

Raonffa je napisao/la:U ovoj situaciji ja Maldinija gledam kao sportskog direktora, nikako kao legendu kluba. To što je on uradio za klub kao igrač, svaka mu čast, al' ovo je nešto drugo, ovdje se ne živi na starim zaslugama.

Isto kao i za trener, od Seedorfa preko Pippa do Gatuza, svi su mi to bili dragi igrači i sva trojica legende Milana, al' njihov trenerski posao je nešto sasvim drugo i tu su pokazali da nisu dorasli jednom Milanu.

A što se Maldinija tiče, još bih opet spomenuo kako su on i Boban uvijek al' uvijek zadnjih par godina preko medija znali pričati na sva zvona kako treba i šta treba raditi u Milanu, sad su dobili priliku da se pokažu, lako je bilo pričati jbg.
Hvala Allahu dragom, pa ima ovdje razumnih ljudi. :salut: :clap:

Prvi pljuvači politike transfera i dežurni su bili njih dvojica, a sad kad su došli da provedu u djelo, znači nula, rezultat je nula!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.