AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 17 sep 2019, 23:20

Iš sotono!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

meho-medo
Kontakt:

PostPostao/la meho-medo » 18 sep 2019, 09:31

Romagnoli13 WroteColonDajem Giampaolu još 5-6 utakmica, ako se ovako nastavi. Uvjeren sam da ce Allegri ga zamijenti.

Ekipa koja vrijedi pola milijarde mora da rutinira ekipe poput Verone, a ne da se muči.

Allegri bi dosao ko kec na desetku, jest potvrdoglav ali je u ovom trenutku najbolji talijanski trener. Pitanje je ima li on volje da nas preuzme?
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

Zenga
Kontakt:

PostPostao/la Zenga » 18 sep 2019, 10:02

meho-medo WroteColonPo platama smo trenutno cetvrti u Seriji A, ispred nas su Juve, Inter i Roma.

Vidim sad da sam pogriješio, jer sam lanjske brojeve imao, nisam upratio listu za ovu sezonu https://www.rossoneriblog.com/2019/09/1 ... ary-chart/

Da pohvalim Gazidisa i menadžment, srezali su plate sa 140M na 115M, odnosno 18% niže od prošle sezone, a imamo bolju squadru na raspolaganju :thumbup: Ima tu još potencijala da se sreže (Biglia 3.5M, Calabria 2M, Reina 3M, A.Donnarumma 1M). Dollarrummi Jr. je ovo već treća sezona sa ogromnom platom koja tereti klub 12M po sezoni, dakle samo plate je koštao 36M (do juna iduće godine) + brat 6M, dakle 42M ukupno.

Ističe mu ugovor jun 2021, ne bude li CL plasmana ode mali za 50M. Odbij platu to daje klubu svega 8M profita, dakle kikiriki...

Trener? Allegri, Spalletti, pa čak i Prandelli ( :urnebes: ) su izmislili fudbal za ovog anonimusa Giampaola; a slobodni su... Navijam da uzmemo što više bodova na guzove uz patnju, pa nek ga nogiraju na osnovu patnje za oči :urnebes:
Zadnja izmjena: Zenga, dana/u 18 sep 2019, 10:22, ukupno mijenjano 1 put.

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 18 sep 2019, 10:09

Mislim da su gorući problemi u ekipi :
1. Trener - bolje je platiti kvalitetnog trenera uz relativno skromniju ekipu
2. Taj fantazista o kome se ovdje piše od odlaska Pirla
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 18 sep 2019, 10:45

Zenga WroteColon
meho-medo WroteColonPo platama smo trenutno cetvrti u Seriji A, ispred nas su Juve, Inter i Roma.

Vidim sad da sam pogriješio, jer sam lanjske brojeve imao, nisam upratio listu za ovu sezonu https://www.rossoneriblog.com/2019/09/1 ... ary-chart/

Da pohvalim Gazidisa i menadžment, srezali su plate sa 140M na 115M, odnosno 18% niže od prošle sezone, a imamo bolju squadru na raspolaganju :thumbup: Ima tu još potencijala da se sreže (Biglia 3.5M, Calabria 2M, Reina 3M, A.Donnarumma 1M). Dollarrummi Jr. je ovo već treća sezona sa ogromnom platom koja tereti klub 12M po sezoni, dakle samo plate je koštao 36M (do juna iduće godine) + brat 6M, dakle 42M ukupno.

Ističe mu ugovor jun 2021, ne bude li CL plasmana ode mali za 50M. Odbij platu to daje klubu svega 8M profita, dakle kikiriki...

Trener? Allegri, Spalletti, pa čak i Prandelli ( :urnebes: ) su izmislili fudbal za ovog anonimusa Giampaola; a slobodni su... Navijam da uzmemo što više bodova na guzove uz patnju, pa nek ga nogiraju na osnovu patnje za oči :urnebes:

Jedina zamjerka jesu Bigla i Reina, nesto preko 6mil po sezoni. Mogli su komotno ostaviti malog Plizarija kao 2. golmana, a te pare preusmjeriti na Alegrija, Wengera ili Spaletija. Mada sumnjam da je Spaleti puno skuplji od GP.
Mozda na zimu se rijese jos ova 2 skupa starca i dovedu adekvatne zamjene.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 18 sep 2019, 14:11

Šta kaže Maldini, nije se doveo Lozano i još par krila koji su bili u opticaju, jer se htjelo igrati sa 4312.

... da bi ovaj debil poslije jedne utakmice promjenio na 433. :lolno:

A da stvar bude bolja, nisu ni ovi doveli igrače za 4312.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 18 sep 2019, 14:42

Nije do "debila" nego do njih. Ako se mislilo igrati 4-3-1-2 što mu nisu doveli AMF
Il Club più titolato al mondo!

meskalin
Kontakt:

PostPostao/la meskalin » 18 sep 2019, 14:52

muxa WroteColonNije do "debila" nego do njih. Ako se mislilo igrati 4-3-1-2 što mu nisu doveli AMF

Kako ce mu dovesti kad je nasa junacina rekla da Suso moze igrati na toj poziciji :crazy: :facepalm:

IlCapitano
Kontakt:

PostPostao/la IlCapitano » 18 sep 2019, 14:56

muxa WroteColonNije do "debila" nego do njih. Ako se mislilo igrati 4-3-1-2 što mu nisu doveli AMF

Šta su Hakan i Paqueta?
Gary Neville:"Del Piero is the greatest player I have ever played against, he twisted me incredibly."

Moggi:"Juve have once again become the excuse of losers, as in 2006."

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 18 sep 2019, 15:08

Taj kako ti kazes AMF ili ti ga AMC su i Hakan i Paqueta, tako da nije bas bilo potrebe za tim dovodjenjem, trebalo se malo bolje rijesiti pitanje u veznom redu, ali dobro sta je tu je, gledacemo, paticemo se, nervirati se i cekati neke bolje trenutke :) ko zna mozda bude i neka dobra partija :)

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 18 sep 2019, 15:09

Hakan je za qurac, a pomjeranje Paquete na desetku opet ostavlja rupu na sredini. Kako god obrneš, fali veznjak za prve postave, nebitno da li desetka ili klasični CM, što su oni propustili kupiti. A i prvobitno je zamislio Paquetu kao lijevog veznog, prema njegovom mišljenju je on mezzala (upitno koliko je upravu).

Jesu prvenstveno oni krivi, znao je i laik da je računanje na Susa neozbiljno, a kamo li fudbalski potkovani ljudi. A znao je i Giampaolo, što je kmečao pored Udinesea da Suso ne može igrati kao desetka i da mu trebaju pojačanja? Samo što su čitavo ljeto bili nesposobni dovesti igrača, pa su mu doveli Rebića i bukvalno ga prisilili da igra 4321.

Ali debil je i on koji mjenja formaciju i plan igre koji je uigravao čitavo ljeto nakon jedne utakmice, da bi se prilagodio yebenom Susu. :roll: Jer on ne da je promjenio formaciju nego je i taktiku podredio Susu (zavali se na krilo, dodaj loptu, ubaci u šesnaeterac), pa gledamo isto ono sranje koje smo gledali pod Gatusom, samo što sad izgleda bar 2x gore. Ja ovdje ne vidim ni 5% Giampaolovog "rukopisa".
I što pravi blago rečeno diskutabilne i glupe poteze tokom utakmice. Šta ga sprječava da koristi najjačih 11 ili da koristi izmjene tokom utakmice?

Evo, vidiš da ima igrača za 4312. Ali gluho bilo Susa klupirati, daj da mu radije izmislimo poziciju, nema veze što ništa drugo ne funkcioniše. :puke:

Giampaolo ako ima namjeru da ostane na klupi, neka promjeni formaciju i igra ono u čemu se osjeća najkomotnije, a to je 4312. Pusti ova eksperimentisanja sa krilima, lik evidentno nema pojma kako igrati bilo šta osim jedne formacije.

Calabria Musaka Rom Theo
Kessie Naser Hakan (Jack)
Paqueta
Piatek Rebić
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 18 sep 2019, 15:51

Smijali smo se za Sensija a bice da je bolji od igraca koje imamo na toj poziciji. Dosta bi pomogao Milanu u ofanzivi, a ljudi ga dovedose na pozajmicu, mi nismo znali.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 18 sep 2019, 15:53

Isto bi se smijali i da je flopno, nekad ubodes nekad ne.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Fantasista

PostPostao/la Fantasista » 18 sep 2019, 16:55

Sensi i Barella su htjeli samo Inter, vjerovatno radi Contea.

I da je došao Sensi sjedio bi na klupi kao i Naser.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 18 sep 2019, 17:01

meskalin WroteColon

Kako ce mu dovesti kad je nasa junacina rekla da Suso moze igrati na toj poziciji :crazy: :facepalm:

Upitno je sta je ko rekao
Il Club più titolato al mondo!

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 18 sep 2019, 18:27

Kod nas je sve upitno, nažalost imaš osnov koji je postavio Mihajlović. Ostali ništa nisu uradili. A sudeći prema formi koja je prikazana ni ovaj Mister xyz će biti (ne) upamćen kao promašaj
Sloboda do groba

koraj
Kontakt:

PostPostao/la koraj » 18 sep 2019, 20:40

Mi smo nekad bili poznati po tome da ne mijenjamo olahko trenere. Zadnjih godina smo postali kao Palermo (bez uvrede). Ne branim ja trenere, ima i njihove krivice ali ne igraju treneri.
Igraci su profesionalci koji klepaju milione i oni su na terenu. Ja ne mogu shvatiti da igrac nije sposoban u radnom vijeku (cca 20-25 godina) nauciti igrati makar na dvije pozicije, ili da ne nauci primiti loptu, ili odigrati jednostavno dodavanje. Ako nista od toga nije sposoban, trci onda. Za to ne treba pamet. Ja mislim da treba udariti po dzepu. Izgubi slobodno utakmicu, nemoj trcati... samo opleti po dzepu. Nakon tri takve kazne ima da lete po terenu.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!

shevchet

PostPostao/la shevchet » 18 sep 2019, 21:34

Eto kakav smo mi qrac od ekipe, Dinamo gazi smrdljivu Atalantu, na šta smo spali da je seoski klub ispred nas u ligi!!!!! :puke:

Gasi mješalicu i tjeraj sve u pichku materinu! :x

LegendKiller
Kontakt:

PostPostao/la LegendKiller » 18 sep 2019, 22:50

Ma ovog genija treba što prije otjerati sa klupe, kakav on i trener pogubio se lik nit zna šta ni kako bi trebali igrati. Čitavo ljeto je trubio kako će Suso igrati amf, pa posle prve tekme u ligi skontao ono što smo svi znali da Suso to ne može igrati.
Debil obični. Mi od odlaska Alegria nismo imali normalnog trenera. Sa ovim igračima, iole kvalitetan trener bi u ovako slaboj ligi bez problema izborio ligu prvaka. Juve je 3 nivoa iznad, napoli malo iznad ostalo je sve 5 deka.

Negdje sam čitao da bi nas vlasnik Lui Vitona mogao kupiti.

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 18 sep 2019, 22:59

Susa dati u Dinamo za Olma i doplatiti 10 miliona ako treba. Imali bi igrača koji nedostaje i riješili se karcinoma
Sloboda do groba

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.