AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

Romagnoli13
Kontakt:

PostPostao/la Romagnoli13 » 09 okt 2019, 10:55

U januaru se vraća Gattuso. Ovaj neće više od toga opstati na klupi Milana. Lecce ce dobiti vjerovatno, a onda ga čekaju Juve, Roma, Napoli i Lazio u razmaku kd 5-6 sedmica.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Andrej
Kontakt:

PostPostao/la Andrej » 09 okt 2019, 11:05

Gatusso u Samp
36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

meskalin
Kontakt:

PostPostao/la meskalin » 09 okt 2019, 11:21

Mora jednom biti presedan da se kaze dosta idemo ko Liverpool prvo trenera naci pravoga, a onda tim mu slagati. Jer nisu mi jasni Boban i Maldini s Piolim su sebi priustili vjerovatno otkaz. Otpocetka se znalo da nece biti love za transfere zato me i zacudile odluke objice da dodju u klub, pogotovo Bobana koji je bio zamjenik predsjednika UEFE. :think:

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 09 okt 2019, 11:31

Mislit i raditi ili gofna jest nije isto. Lako je pametovati sa strane. Ali da se izgubi zadnje zrno razuma, e to je već... Jedino logično je da ego divlja i da zbog toga ne može se priznati greška.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 09 okt 2019, 12:06

Eto ga i oficijelno je novi trener. Bice veselo

Cap13
Kontakt:

PostPostao/la Cap13 » 09 okt 2019, 12:32

**** šta je tu je, nemamo lovu za nekog Pochetina ili Mourinha i trebamo bit svjesni toga. Pioli nije toliko loš, igrao je lijep fudbal koga god da je vodio problem je samo sto ce Suso ostat standardan nazalost. Pokušat izborit LP, igracki kadar to moze samo malo posloziti kockice i to je to. A kada se izbori LP dovest kvalitetnog trenera i po njegovom ukusu gradit tim. Forza Milan.

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 09 okt 2019, 12:35

Bolje da se nisu slikali na promociji novog "stručnjaka". Kao da su ih puškom natjerali, sve kiseli osmijesi.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

nextterrain
Kontakt:

PostPostao/la nextterrain » 09 okt 2019, 12:35

4. mjesto nam bježi samo 4 boda, sad je sve na Pioliju

Niko ništa ne očekuje od njega i možda je tako i bolje, ko zna, možda nas sve razuvjeri ali teško da će to biti slučaj

meskalin
Kontakt:

PostPostao/la meskalin » 09 okt 2019, 12:45

Ostace zauvijek enigma zasto je glupavi GM uigravao cijelo ljeto formaciju sa 2 napadaca i nakon prvog poraza je promjenio sa 3 u napadu :crazy:

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 09 okt 2019, 13:06

Ostace enigma zasto ne gledamo utakmice sa razumijevanjem. Samo kardani (nasi igraci) ne razumiju leprsavost koju je nanijetio GM.
Ssetno Pioli, sretno kao i svakom narednom treneru jer nam je zajednicki cilj LP i sto bolja igra. Na tebi je sad.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 09 okt 2019, 13:25

Ma vraga mu neće biti pritiska, u Milanu ga uvijek ima, a pogotovo sad kad su navijači bijesni. Ali baš bijesni, mislim da nikad nisu bili ujedinjeniji nego sad, čak smo i četvrti na trendingu. :mrgreen:
Prosječan trener došao u osinjak sa velikim očekivanjima, osuđen na propast u samom startu. Nije da već nismo gledali ovaj scenario trilion puta... :zzz:

Jedina, ali jedina prednost je što ne može biti gori od Giampaola. Šta se tom čovjeku desilo u glavi, nikad nikome neće biti jasno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

IlPrincipino
Kontakt:

PostPostao/la IlPrincipino » 09 okt 2019, 13:30

Gazidis: 'Razumijemo frustraciju navijača ali ovaj klub je sačuvan od bankrota. Nismo naslijedili lagan zadatak. Radimo na vraćanju Milana gdje i treba da bude. To je težak zadatak i trebat će određeno vrijeme. Napravit ćemo par grešaka ali želim da uvjerim navijače da ćemo biti odlučni u postizanju ovog cilja. Sve odluke koje ćemo donijeti donijet ćemo skupa.'
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

_forzamilan_
Kontakt:

PostPostao/la _forzamilan_ » 09 okt 2019, 13:37

Za pohvalu je sto su brzo reagovali i vidjeli da sa Marcom ne ide medjutim doveli su interistu na klupu koji je blago reci mediokritet ima vise poraza od pobjeda kojemu je Lazio vrh karijere. Ne kontam sta ocekuju od ovog lika? Razumijem nema se para za Mourinha i sl. al brate bolje da su dali klupu opet nekome tipa Boneri da vodi ili Tassotti sto je bio privremeno nego ovom da ga **** gori ne bi bio.
Boban je znao godinama sa strane pametovati i realan je bio u komentarima ali sad kad je tu cini mi se da se gubi zajedno sa Paolom. Interesira me hoce li nakon neminovnog kraha sa ovim pajserom na klupi isto pricati ili ce se vaditi na x faktora. I ovaj ublehas je privremeno rijesenje to su svjesni i Zvone i Paolo a to vise dolikuje nekoj prciji iz serije c. Ocigledno da nemaju nikaka plan nego drzi vodu dok majstori odu. Dovedu Marca i neke lijeve igrace koji ne pasu njegovoj taktici zatim ga otjeraju nakon 5-6 kola i sad opet novi trener dok su nedodirljivi lordovi tipa Susa, RR, mrtvog Hakana i dalje tu :salut:
Poslije Allegrija svi treneri koji su vodili Milan ukljucujuci i ovog pajsera zajedno imaju 1 trofej :bow:
Il Re Dell' Est - Андрі́й Микола́йович Шевче́нко

Фёдор Влади́мирович Емелья́ненко The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

FŽ!

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 09 okt 2019, 13:53

Ovo "sačuvali smo klub od bankrota" nam konstatno guraju pod nos. I to im je izvlakuša za sva sranja koja rade.

Žele da budemo zahvalni, a u međuvremenu moramo trpiti što Giampaola zamjene drugim mediokritetom. Što se biti posljedica i prodaja ako se ne izbori top 4. Što slijedi još jedan usran merkato i novi korak unazad za klub. Ali odakle pravo za žaljenje jer ej, oni su nas spasili od bankrota. Šuti i trpi. :roll:

FORZA MILAN !

ItsRamiz
Kontakt:

PostPostao/la ItsRamiz » 09 okt 2019, 13:56

Necete daleko sa ovim Gazidisom
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

edoox
Kontakt:

PostPostao/la edoox » 09 okt 2019, 14:33

Stvarno je bezveze priča "nema se para za boljeg trenera" a npr krše neto cca 10miliona na tri golmana, onda Bilja i Suso 6-7milion nikakv uticaj na igru itd itd. Milan jednostavno više nije toliko primamljiv kao brend ili izazov. Samo kad se sjetim par zadnjih godina sa Galijanijem (bez finansija je bukvalno radio) i sad se vidi da je maximum izvlačio. Ovo je jedno tri puta gori period od onog 95-97 kada je Milan kuburio na sredini tabele ( 10 i 11 mjesto). Ne znam jel nas tad preuzeo Ariggo Sacchi od nekog urugvajca i nije uspio nisšta uraditi. Sjećam se da su u klubu bili Dugary, Ibrahim Ba, čak je I Davids doveden kao pojačanje ali se nije snašao (malo je reči da je smiješno izgledao na terenu). Godinu dvije ranije se desimo da ni Patrick Viera nije ništa pokazao.
Koju formaciju preferira ovaj ćelavac? Kakva mu je filozofija?

ronaldo99
Kontakt:

PostPostao/la ronaldo99 » 09 okt 2019, 15:35

Kaze nas novi Mister:

Leao ima potencijal koji se mora iskoristiti (valjda ce ga iskorisiti, a ne klupirati), a dalje kaze Suso mora igrati vise 1 na 1 protiv protivnika :)

Bice zanimljivo hahahahhaha

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 09 okt 2019, 15:40

Tako je, samo Suso treba drzati vise loptu kood sebe sto vise driblati. Samo jos vecu slobodu drzanja lopte Kessiu dati i to je to. A svi znamo kakav je tek Bonaventura sa carinjenjem lopte.
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 09 okt 2019, 15:42

Vraćamo se ljubljenoj formaciji sa krilima, kao i svaki put. Svugdje pođi, 433 dođi. Sa Susom naravno, kako drugačije. :lolno:

Ne žele isplatiti Spaletija ili nekome drugome dati jači ugovor, već je bolje slabijem treneru dati manju platu. Moram da priznam da nikako ne mogu da shvatim tu logiku i kojom računicom su došli do zaključka da će im se više isplatiti Pioli koji će popušiti LŠ nego kvalitetniji trener, samo zato što jedan zarađuje 1,5m, a drugi 4m.

Ovaj drugi bi nam donio minimum 60 miliona profita od LŠ, dok će nam ovaj donijeti kitu. I sve to radi par miliona razlike u plati.

Ne pušim ni te priče da nisu mogli naći bolje, ne može me niko uvjeriti da bi Marcelino ili Garcia odbili priliku trenirati Milan. I zašto već nisu ostavili Giampaola na klupi, a u međuvremenu radili na tome da dovedu Spaletija? :roll:

FORZA MILAN !

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 09 okt 2019, 15:50

"Trener možeš biti ti!" - show se nastavlja :urnebes:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.