AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

memaga
Kontakt:

PostPostao/la memaga » 10 okt 2019, 23:11

Beduin WroteColon
memaga WroteColonAl vas lik nateze ne vadi, opet kazem svaka mu cast sto vam je komplekse nabio, a to vala i nije tesko s obzirom na IQ koji posjeduju pojedini ovdje :rol:

Jel fakat tako mislis ili si se uklopio u sprdacinu?
Ja npr. nisam nikad pomislio da ste vas dvojica jedna osoba, ali nakon onako agresivnog nastupa po samom pristupanju nasem pdf i nazivanjem svakoga od nas neznalicama, amaterima, nemacima pojma cim mislimo drugacije, prvi sam se poceo sprdati sa njim i ici u kontru, kao i vecina ih ovdje koji su prepoznali njegov bezobrazluk i pogan jezik, a da to on nije ni svjestan.
Naravno da cemo ga sprdati kad je onako agresivan, a daleko je jednostavnije diskutovati kao i prije njega, reci svoje misljenje bez da diskreditujes nekoga a da i sam nisi nikakav strucnjak.
To da je on neki znalac i strucnjao, ne bi bio ovdje na forumu i laprdao kao i svi mi, nego bi barem nekako doprinosio ovoj atraktivnoj igri - fudbalu.

Evo malo ozbilje, od njegovog pojavljivanja na forumu, njegovog prvog komentara u vezi Caldare pojedini su ga odmah nazvali memaga ( 15 tak dana me nije bilo na forumu ) i poceli ste ga provocirati da je memaga...
Nakon nekoliko njegovih pokusaja da objasni da nema nikakve veze sa mnom ( cak i mojih pokusaja, nekima sam slao privatne poruke da prestanu sa tim ) nastavila se zajebancija nasta je covjek reagovao agresivno i krenuo vrijedjati ljude....
Po mom nekom misljenju nije ok preko mene zezati drugog covjeka a istovremeno i mene zezati sto jos uvijek koliiko vidim traje ( i trajat ce dok god shefchet bude to uzimao k srcu )....
S druge strane sam vec napisao da shefchet malo vise agresivno nastupa sto mi je donekle i razumljivo koliko dugo je trajala ovdje zezancija na njegov racun preko moojih ledja....
Ja bih iskreno volio da se vratimo temi fudbala i Milana sa maksimalnim uvazavanjem drugacijih misljenja ( slazem se sa tobom da ovdje nikakvih strucnjaka nema vec samo palamudjenje )....
Pozdrav veliki Forza Milan

_forzamilan_
Kontakt:

PostPostao/la _forzamilan_ » 10 okt 2019, 23:20

slika
Il Re Dell' Est - Андрі́й Микола́йович Шевче́нко

Фёдор Влади́мирович Емелья́ненко The greatest mixed martial artist of all time.

Krepat ma ne molat!

FŽ!

LegendKiller
Kontakt:

PostPostao/la LegendKiller » 11 okt 2019, 00:21

Ne bi se složio sa memom da ovdje nema stručnjaka. Itekako ima.
Evo npr. Ja. Ja sam stručnjak za AC Milan, i to sam u svojim brojnim postovima i analizama dokazao. Pogledajte moje poslove kada je dolazio Borini. Ja sam odmah rekao da on neće biti neko pojačanje i da je panj obični. I je li tako bilo, jeste. Rekao sam vam, to što vi moje poslove ne čitate sa razumijevanjem to je vas problem. Uglavnom za Borinia sam vam rekao odmah čim je došao.

#ludilomozga

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 11 okt 2019, 00:29

U tom omjeru snaga bih rekao da sam i ja strucnjak. Evo konkretno za Calabriu, kada je iz juniora presao u prvi tim i dobijao poneku minutu pisao sam kako bi mogao postati vise nego solidan bek i biti u prvih 11 veoma brzo. To se i obistinilo, a Calabria je neizostavni clan udarnih 11 u timu Milana, a sve to jer sam ga pratio sa razumijevanjem.

#strucnjakzarazumijevanje <3
Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

rope11
Kontakt:

PostPostao/la rope11 » 11 okt 2019, 00:56

Minuta šutnje za muxu koji je za Giampaola rekao da je naše najveće pojačanje ljetos. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

nikoneznanovic
Kontakt:

PostPostao/la nikoneznanovic » 11 okt 2019, 01:08

memaga WroteColon
Beduin WroteColon
memaga WroteColonAl vas lik nateze ne vadi, opet kazem svaka mu cast sto vam je komplekse nabio, a to vala i nije tesko s obzirom na IQ koji posjeduju pojedini ovdje :rol:

Jel fakat tako mislis ili si se uklopio u sprdacinu?
Ja npr. nisam nikad pomislio da ste vas dvojica jedna osoba, ali nakon onako agresivnog nastupa po samom pristupanju nasem pdf i nazivanjem svakoga od nas neznalicama, amaterima, nemacima pojma cim mislimo drugacije, prvi sam se poceo sprdati sa njim i ici u kontru, kao i vecina ih ovdje koji su prepoznali njegov bezobrazluk i pogan jezik, a da to on nije ni svjestan.
Naravno da cemo ga sprdati kad je onako agresivan, a daleko je jednostavnije diskutovati kao i prije njega, reci svoje misljenje bez da diskreditujes nekoga a da i sam nisi nikakav strucnjak.
To da je on neki znalac i strucnjao, ne bi bio ovdje na forumu i laprdao kao i svi mi, nego bi barem nekako doprinosio ovoj atraktivnoj igri - fudbalu.

Evo malo ozbilje, od njegovog pojavljivanja na forumu, njegovog prvog komentara u vezi Caldare pojedini su ga odmah nazvali memaga ( 15 tak dana me nije bilo na forumu ) i poceli ste ga provocirati da je memaga...
Nakon nekoliko njegovih pokusaja da objasni da nema nikakve veze sa mnom ( cak i mojih pokusaja, nekima sam slao privatne poruke da prestanu sa tim ) nastavila se zajebancija nasta je covjek reagovao agresivno i krenuo vrijedjati ljude....
Po mom nekom misljenju nije ok preko mene zezati drugog covjeka a istovremeno i mene zezati sto jos uvijek koliiko vidim traje ( i trajat ce dok god shefchet bude to uzimao k srcu )....
S druge strane sam vec napisao da shefchet malo vise agresivno nastupa sto mi je donekle i razumljivo koliko dugo je trajala ovdje zezancija na njegov racun preko moojih ledja....
Ja bih iskreno volio da se vratimo temi fudbala i Milana sa maksimalnim uvazavanjem drugacijih misljenja ( slazem se sa tobom da ovdje nikakvih strucnjaka nema vec samo palamudjenje )....
Pozdrav veliki Forza Milan

Sve si majstore rekao ISTINU i objasnio, onako kako je bilo od prvog dana.
Ovo što pojedinci sad pokušavaju prodati neku drugu priču, znamo svi normalni da je čista laž, ako treba možemo i naći te prve postove...

Zato ja tebe poštujem maksimalno i kad se ne slažemo u nekim stvarima oko kluba, to apsolutno nema veze sa respektom...
Jer vidim da si pošten momak i sigurno bolji od 90% ovdje ovih što su "veliki vjernici" i lafo normalni momci.

Mene bi sramota bilo reći da sam vjernik, ili normalan lik, a biti pokvaren do srži u duši, ali nećemo o tome, to je druga tema!

Nisi dužan nikome ništa objašnjavati, ali svaka čast na iskrenosti!

Vidiš da sam i ja odustao, jer ne vrijedi, nemoj sebe diskreditovati, da daješ uopšte odgovor pojedincima koji su nevidljivi ovdje, pa bar tako pokušavaju da ih se primijeti na forumu!

Jednostavno, neka piše ko šta hoće, sve dok mene ne vrijedja, ne zanima me apsolutno, kratko i jasno!

Ja nikad nisam ni rekao da sam stručnjak, ali za neke kompleksaše ovdje, što im je vrhunac šutanje tastature vjerovatno, a sve znaju i pametuju, za takve sam Arigo i uvijek ću biti!

Pozdrav drug i FM! :salut:

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 11 okt 2019, 03:19

rope11 WroteColonMinuta šutnje za muxu koji je za Giampaola rekao da je naše najveće pojačanje ljetos. :mrgreen:

decko se konta u fudbal, ko njegov idol fassone :kafa:
"If we want to express how do we want men to be in the future, we must say: we want them to be like Che. If we want to say how do we want our children to be brought up, we must say: we want them to be brought up in the spirit of Che."

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 11 okt 2019, 04:48

Stvarno ste pretjerali ovaj put, ajd sto napadate memagu i sevketa ali zar nije ocigledno da su to dva razlicita covjeka. Stvarno ne znam sta ima da ih povezuje pa da tako razmisljate.
Memaga je smireni i raja je. Sevket ima agresivniji pristup al covjek udara u sredu i nema mu se sta reci :D

#pravda
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 11 okt 2019, 04:52

Sta fali na shevchetu :D
Kod nas Paja i Seaman vedre i oblače godinama a goreg su pristupa.Malo za promjenu imam sta pročitati sem kukanja ropeta oko susa :D
#OzilOut.

muxa
Kontakt:

PostPostao/la muxa » 11 okt 2019, 06:36

rope11 WroteColonMinuta šutnje za muxu koji je za Giampaola rekao da je naše najveće pojačanje ljetos. :mrgreen:

Hahaha to da je najveće pojačanje je više bila zeza kao odgovor na kritike upućene na njegov račun, a iskreno, imao sam neki predosjećaj da bi nas mogao pozitivno iznenaditi :)
Il Club più titolato al mondo!

meecko
Kontakt:

PostPostao/la meecko » 11 okt 2019, 07:37

LegendKiller WroteColon:rol: :rol: :rol: meecko brat prekucao igricu :clap: :clap: :clap: :clap:
taj kardan izgleda bitna stvar. Znači li to da kada šefćo kaže da je Benaser kardan, on ustvari kaže da je Benaser bitan igrač za AC Milan, i da bi bez njega teško.
Svi smo onda krivo koristili izraz kardan.
Bravo meecko vidi se da čitaš i razmišljaš sa razumijevanjem.

Doživio sam prosvjeljenje
@celikmilan: izvini brate po klubu
Neću više od sada samo teme koje se tiču kluba
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

LegendKiller
Kontakt:

PostPostao/la LegendKiller » 11 okt 2019, 08:52

Rosicky WroteColonSta fali na shevchetu :D
Kod nas Paja i Seaman vedre i oblače godinama a goreg su pristupa.Malo za promjenu imam sta pročitati sem kukanja ropeta oko susa :D

a lažeš da ovo ima još negdje, teško je za povjerovati. Podsjeća na ove sda haračlije, svašta napriča, od kulina na naovamo, boldira na izgleda uvjerljivije, 100 puta ponovi "rekao sam vam" "pišem o ovome mjesec dana" "sve što sam rekao se ostvarilo", i sve to ukomponuje kao da izlgeda smisleno a ustvari je hrpa gluposti. Baš po matrici "nije napao novinara već kameru" i slično.

#memoniješefćo
#šefćojeneznanovic

SonVolt
Kontakt:

PostPostao/la SonVolt » 11 okt 2019, 09:38

Jedina stvar koja mi smeta kod Ševketa je što svoje moći ne usmjeri protiv "čopora", već šamara ljude u svojim redovima.
Sad kad je Siamo u egzilu, neko mora preuzeti štafetu.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Fantasista

PostPostao/la Fantasista » 11 okt 2019, 10:55

Lik ljudima psuje majku i šalje ih u 3pm i još ima budala koji sa njim ulaze u raspravu. Lik je bolestan 100 %.
FORZA MILAN!

Država Tuzla!

LegendKiller
Kontakt:

PostPostao/la LegendKiller » 11 okt 2019, 11:03

SonVolt WroteColonJedina stvar koja mi smeta kod Ševketa je što svoje moći ne usmjeri protiv "čopora", već šamara ljude u svojim redovima.
Sad kad je Siamo u egzilu, neko mora preuzeti štafetu.

koje moći
ko je "čopor"
šta će Siamo u egzilu
šefćo bi radnije preuzeo kardan nego tu štafetu!

#samopitamsarazumijevanjem

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 13 okt 2019, 16:16

Sta je ovo zamrlo sve braco
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.

nikoneznanovic
Kontakt:

PostPostao/la nikoneznanovic » 13 okt 2019, 16:32

milanist WroteColonSta je ovo zamrlo sve braco

Ne ulazim ja buraz u rasprave sa pojedinim bolesnicima, odmah nema ni postova na temi! :puke:

Eto ti čist dokaz i vidiš koliko su ti likovi bolesni, da im se svaki post svodi na sranye iz usta po meni i prozivanje bez povoda, a ne da pišu o Milanu i zbog čega smo tu na temi!

Ja sam rekao, neka pišu, više ne odgovaram i gotovo, a znaju šta bih im svakako odgovorio, da "pozdrave" , znaju koga već... :mrgreen:

P.S.

Tebe cijenim kao jednog od rijetkih normalnih likova i nekoga sa kim možeš normalno pričati o svemu. Hvala na onom postu...
Pozz drug. :salut:

UrbyEmanuelson
Kontakt:

PostPostao/la UrbyEmanuelson » 13 okt 2019, 16:51

milanist WroteColonSta je ovo zamrlo sve braco

Evo prvi zenski milanski derbi u toku. Deremo ih 1:2 :kafa:
Una città. Due colori. 7 Coppe del Campioni

Forza Milan!!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 okt 2019, 16:53

Imal' kakvih koka tu Urbi, da oženimo onu nesreću Roupa samo da ga moje oči ne gledaju na ovoj temi više :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

milanist
Kontakt:

PostPostao/la milanist » 13 okt 2019, 17:04

Vidis kako ozivi sve, samo trebo neko da potjera hehe.

Nema na cemu.

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.