AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

edoox
x 1
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 03 mar 2020, 12:03

O ovome Ralfu se priča kao da je u najmanju ruku Klop. Kad na to jos dodas da ovdje vlasnici traže instant rezultat, a da je Red Bull bio više projekat dobit ćemo opet isto..ka*inu!. Sve dok bude ovako,nadam se da trenutni vlasnici neće dobiti taj instant uspjeh i da će nas jednostavno "pustiti" u ruke nekom normalnom koji će postaviti neki dugogodisnji plan. Na horuk jednostavno ne može.Trenutno stanje je tolika bruka za ova klub da ja to ne pamtim ( a od 93-94 pratim Milan) Mislio sam da je 95-96-97 vrhunac amaterizma,ali ovo je dno dna. Sada tek vidim da su Maldini i Boban izigrani 100%.
Valjda će se i Maldini oglasiti vezano za ovu situaciju. Foza Milan! Prevaratni napolje! Vratite nam Pčelicu :rol: :rol: :rol:

muxa
x 18
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 03 mar 2020, 12:18

Haman si malo pobrkao, oni bas suprotno, ne traže instant rezultat već da se gradi ekipa kako bi se povećala vrijednost kluba za par godina. Njih puno ne interesuju titule i rezultati već isključivo Kesh. Maldini i Boban su više bili za instant rezultat, al su napravili grešku u koracima pred svojim košem.
Il Club più titolato al mondo!

ronaldo99
x 40
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 03 mar 2020, 13:32

Jedna dobra stvar vrijednost Thea je na TM porasla na 40 mil eura, bar i da ga neko hoce uzeti fino mozemo na njemu zaraditi.

Beduin
x 252
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 03 mar 2020, 14:29

Kako Atalanta i Lazio igraju ove sezone, tesko bismo mi u LP i sa boljim trenerom od ove dvojice do sad. Mi smo svoju sansu propustili prosle godine, jos nas ishandrise protiv Juveta, pa onaj poklon golmana Atalanti ili Sampdoriji, ako se dobro sjecam, ali vjerovatno bi nas izbacili i iz LP tako da...

Cak i ove sezone smo vodili protiv Torina i Intera pa izgubili, vodili protiv Leccea 2x pa nerijeseno zavrsili, i jos protiv Verone i Fiorentine sa igracem vise nerijeseno, Sassuolom i Sampdoriom kod kuce nerijeseno, mnostvo bodova bespotrebno izgubljenih, bas amaterski.
Pored Napolia i Rome mi nemamo sta traziti u LE, oba tima su se zaletila i tesko da im ovakvi mozemo parirati.
Jedna ljubav - moja parola ❤

Dan kada sam Tusnju rekao zbogom.
11.10.2019.

meskalin
x 1
Kontakt:

Post Postao/la meskalin » 03 mar 2020, 14:46

edoox je napisao/la:
03 mar 2020, 12:03
O ovome Ralfu se priča kao da je u najmanju ruku Klop. Kad na to jos dodas da ovdje vlasnici traže instant rezultat, a da je Red Bull bio više projekat dobit ćemo opet isto..ka*inu!. Sve dok bude ovako,nadam se da trenutni vlasnici neće dobiti taj instant uspjeh i da će nas jednostavno "pustiti" u ruke nekom normalnom koji će postaviti neki dugogodisnji plan. Na horuk jednostavno ne može.Trenutno stanje je tolika bruka za ova klub da ja to ne pamtim ( a od 93-94 pratim Milan) Mislio sam da je 95-96-97 vrhunac amaterizma,ali ovo je dno dna. Sada tek vidim da su Maldini i Boban izigrani 100%.
Valjda će se i Maldini oglasiti vezano za ovu situaciju. Foza Milan! Prevaratni napolje! Vratite nam Pčelicu :rol: :rol: :rol:
Tako je 1997 zavrsili 10, ali zaboravljas jako bitnu stvar da su tada u Milanu igrali : Boban, Weah, Savicevic, Kluivert, Leonardo, Albertini, Costacurta itd itd. Sto znaci imao si odlicne igrace, ta sezona je bila sama po sebi losa, ali s ovakim igracima mozes se necemu nadati u buducnosti, dok danas je sasvim druga prica :wave:

Romagnoli13
x 26
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 03 mar 2020, 15:53

Ralf je odličan posao napravio zadnjih godina sa RB. I ovi poznavaoci prilika u Njemačkom fudbalu, većinom ga hvale. Možda je zaista potrebno Njemačke organizacije i radinosti u ovom Milanu.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Raonffa
x 180
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 03 mar 2020, 15:59

Ragnick bi bio odlična opcija sigurno, da vrati neke elemente fudbala u igru Milana, jer ovo što Milan igra zadnjih 5 godina je zaista odron odrona.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

milanist
x 7
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 03 mar 2020, 16:11

Maldinia im ne bi oprostio nikada. Pa vidit cemo sta ce da bude.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

ronaldo99
x 40
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 03 mar 2020, 16:17

Ono sto mi se svidja kod Ralfa je rad sa mladim igracima i davanje sanse mladima da igraju, sto naravno nije garant za rezultat, ali sa njim bi morali imati stroljenja, vidjecemo.

Sto se Maldinijq tice jeste legenda kluba, ali nije nuzno da legende moraju biti u upravi tako da klub ce bitii i poslije Maldinija

rope11
x 29
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 03 mar 2020, 17:13

Ja bih volio da Maldini ostane, pa na bilo kojoj funkciji, samo da tu bude fizički jer vidim da ga i igrači vole i da im itekako znači kad ih prati na treninzima. Ne treba nam da se ulazi u rat sa legendama kluba i da ih tjeramo na ovakav način.

Mada iskreno sumnjam da će ostati jer bih i ja iz inata otišao, da mi je neko planirao otkaz, radio iza leđa i pregovarao sa drugom osobom, dok sam već ja na toj poziciji. Ne ulazim u to da li je Maldini bio odgovarajuća osoba za poziciju sportskog direktora (po meni nije, tj. prerano je bačen u vatru bez ikakvog prethodnog iskustva), ali činjenica je da je Eliot ovdje ispao šupak. Moglo se drugačije ovo odigrati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

muxa
x 18
Kontakt:

Post Postao/la muxa » 03 mar 2020, 17:26

Ma boli njih ona stvar za naše osjećaje, oni su tu da uvećaju vrijednost kluba i izvuku novac koji su uložili preko kineza
Il Club più titolato al mondo!

Fantasista
x 61

Post Postao/la Fantasista » 03 mar 2020, 18:02

Ragnick je majstor za pronaći mladog talenta ali zna i raditi sa istim. I kod nas je bilo odličnih igrača ali debili poput Piolia ili Gattusa ne znaju kako sa njima. Vidimo šta je Ralf napravio od Leipziga. Takođe je Hoffenheim uzdigao. Luiz Gustavo, Carlos Eduardo, pa naš dvojac Seo i Vedo, od njih je napravio mašine.

meecko
x 4
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 03 mar 2020, 18:33

Ma s j ebat će Pacovčić i Rangnicka, već dovodi navodno i onog debila Emenala iz Londona. Definitivno mi već sada previše smrdi. Ovaj dvojac je za.ebao Profesora u Arsenalu. Crno nam se piše, bit će klub spušten na nivo Torina, Viole i sl
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

rope11
x 29
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 03 mar 2020, 18:43

Ja sam pročitao da će Rangnick dovesti svoj tim ljudi.

Al' vala, moglo se ovo sve izbjeći i sačekati ljeto, ovakve turbulencije su zadnja stvar koja nam sad treba. I tu nisu uključeni samo Maldini i Boban već i Pioli koji već sad zna da će mu ovo biti zadnja 2 mjeseca u Milanu, a i sama ekipa će biti uzdrmana.

Nije da imaju neke bitne ciljeve za ovu sezonu, ali daj bar da izborimo LE. I ako je ikako moguće, da se izbjegnu prekvalifikacije.

FORZA MILAN !

muha milanez
x 5
Kontakt:

Post Postao/la muha milanez » 03 mar 2020, 18:51

Ma cirkus je ovo, čekaj kraj sezone mater mu yebem pa radi ovakve tektonske rezove. Ali vjerujem da je ovo ciljano urađeno da bi se izazvalo nezadovoljstvo kod pojedinih igrača a u konačnici ide i prodaja tih igrača kako bi postigao finansijski balans.
... we are ac milan ...

rope11
x 29
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 03 mar 2020, 19:10

Izgleda da će se ipak odigrati utakmica ispred praznih tribina, a čini se i da Runa otpada. :think:

slika

Ipak ništa, odgođeno. Kme kme.

FORZA MILAN !

_forzamilan_
Kontakt:

Post Postao/la _forzamilan_ » 06 mar 2020, 11:03

Lijepo ovaj Gazidis unistava klub. Kakav grobar ma.jku mu njegovu. Boli njega qrc za klub samo gleda profit tipicni biznismen isto kao sto je slucaj sa Romom i amerima. Boban ili bilo koja legenda vs Gazidis no contest a kamoli ako tu dodamo i Maldinia onda je to tobejarabi herezija za lomace. FUJ!
Il Re Dell' Est - Андрі́й Микола́йович Шевче́нко

Krepat ma ne molat!

FŽ!

meecko
x 4
Kontakt:

Post Postao/la meecko » 06 mar 2020, 14:27

Izgleda da su planovi pacolikog prodati sve što vrijedi da bi se bilo u plusu, a za rezultat će se snaći Ralf R. ako dođe..... Ma biće to sve ok, igrat će se za sredinu tabele, kupovati jeftinije, skuplje prodavati. E tu se sj. bao Elliot. Tko će kupiti klub bez rezultata i igrača.....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

rope11
x 29
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 06 mar 2020, 16:34

Opet vi o Gazidisu, pobogu brate ne odlučuje on ništa nego vlasnik. :facepalm:
Apsolutno sve odluke i sva ova sranja dolaze od strane Eliota, a on mi je posrednik koji igra kako mu oni kažu.

Ako ćemo već o njemu, puno zarađuje, a ne vidim čime je isplatio svoje postojanje u klubu. Koji smo mi to unosan ugovor potpisali otkako je došao? Čak šta više, ponuđen je još manji novac sa već postojećim ugovorima, kao u slučaju FlyEmiratesa, a ni sa ostalim stvarima nije ništa bolja situacija.

FORZA MILAN !

_forzamilan_
Kontakt:

Post Postao/la _forzamilan_ » 07 mar 2020, 10:07

To su grobari biznismeni i sta ameri znaju sta je fudbal boli njih qara samo gledaju bilanse i knjige. Da se bogdo se klub nakon Berlua ugasio i krenuo od nule sa novim imenom ako treba ko onomad Fiorentina i Napoli pa makar ih gledali u seriji b nego sad sta ovi rade.
Hej Boban dobio otkaz pismom ko cuki jer je govorio istinu a ode i Maldini sa njim pa **** im sve.
Il Re Dell' Est - Андрі́й Микола́йович Шевче́нко

Krepat ma ne molat!

FŽ!

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.