AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la delinjo » 08 mar 2020, 16:28

ronaldo99 je napisao/la:
08 mar 2020, 16:21
delinjo je napisao/la:
08 mar 2020, 16:17
ronaldo99 je napisao/la:
08 mar 2020, 16:16
Evo Ibra je uzasno los on mjrnja Rebica koji je jedina svijtla tacka ekioe unazad 5-6 kola
treba muda imati :mrgreen:
Moj dela to je dokaz kakav si trener, jarane los si klupa, daj svabu mora kod njega barem biti sve pod konac, voli radoti sa mladima, otjerwj sve kreni iz pocetka, Maldini i njegovi talijanski treneri nek ss gone u pm
ma jest taraba ali tanka je i ova ekipa Milana....mozda sa tim svabom bude neka borba za top 4 ...to je maksimum...ako i to .pa meni ova Genoa na nekim mjestima ima bolje igrace od Milana.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 mar 2020, 16:29

Što je najgore, Zlatan bar uvijek može iz ničega izmisliti gol uprkos lošoj igri. Od ove skupine igrača na terenu, ne znam ko je uopšte u stanju dati gol.

Pored svih ovih sranja, vidi se po govoru tijela i da su sva ova dešavanja oko kluba uticala na njih. Našli su pravi momenat kad da to rade. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 mar 2020, 16:30

Koja smo mi truba yebote
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Rosicky
Postovi: 8307
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 08 mar 2020, 16:30

Znači moglo bi se sta dovest iz Genoe za cca 20M

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 mar 2020, 16:36

Kao što rekoh... :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 mar 2020, 16:39

Nismo ni bod zasluzili a kamoli sta drugo
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 08 mar 2020, 16:45

Ma nije vala ni Genoa zaslužila pobjedu, dali dva gola iz jedine dvije šanse.


Milan i uprkos lošoj igri je uspio skupiti tonu ovih šansi i polušansi, koje su se bolje mogle završiti. Bod je mjera, da ne kažem nešto drugo. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 08 mar 2020, 16:53

Koji je ovo kreten. Gubiš kući od Genoe a on u 90oj uvodi beka.

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 08 mar 2020, 17:32

Nismo zasluzili ha ja. Ovakvu Genovu trebas biti u stanju razbiti kod kuce a ne cerati bod na kraju. Sve je jasno.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meecko
Postovi: 1513
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 08 mar 2020, 22:00

Pitanje je uz ove turbulencije i nesigurnost tko će ostati na kraju sezone, kako će igrati ekipa i koliko će Pioli biti motivisan da radi, ako već znaš da si bivši. Ovako ne taktično, reći ću bezobrazno i bezosjećajno tretiranje igrača, trenera i drugog staffa šalje jednu jako lošu sliku o AC Milanu. Ekipa koja je pored novca imala dušu, je upravo to izgubila, tu su se igrači osjećali kao kod kuće....
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 08 mar 2020, 23:51

celikmilan je napisao/la:
08 mar 2020, 16:53
Koji je ovo kreten. Gubiš kući od Genoe a on u 90oj uvodi beka.
Tacno zbog ovakvog trenera su zasluzili otkat i Boban i Maldini. Ovo je cisti bezobrazluk i sprdanje sa klubom, kao da trazi otkaz i da uzima pare sjedeci kod kuce.

J3bote zivote, ubacujes jednog Calabriu, pored Salamandera ili Paquete. Calabriu covjece, momka od kojeg se rodjeni otac ogradjuje jer sramoti Milan, sramoti fudbal, sramoti ljudski rod, on je j3beni razlog zasto je izmisljen kondom...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 09 mar 2020, 00:11

U momentima kad ganjas izlazak u Evropu gdje ces makar neki dinar namaknuti, ti pravis negativu unutar kluba, pravis pritisak na trenera, igrace, Upravu, medijski linc, sve lose sto se moglo ciniti trenutno oni cine, umjesto obrnuto do kraja sezone da odrade.


Ono kako ja vidim sve oko Milana posljednjih sedmica: cinjenica je da Boban (vjerovatno i Maldini) placa cijenu pogresne transfer politike i prvenstveno dovodjenja italijanskih trenera koji su u najvecoj mjeri i krivi za novi krah Milana u ovoj sezoni. Poslije njega ce vjerovatno i Maldini. I sve je to opravdano, ukenjali su sezonu do kraja. Samo nisu trebali ovako neprofesionalno, nego cekati kraj sezone, popricati s obojicom i pokazati im koliko su uradili, bez ikakvog rezultata i CIAO.

Prvenstveno sam mislio da prodaju Piateka i jos njih par da bi sravnili knjige i imali vise para za trosenje na ljeto. Sad sam uvjeren da se prodavalo sta se moglo prodati i da se napravi sto vise prostora u rosteru Rangnicku. Nazalost nisu uspjeli Paquetu i Bigliu tusnuti, jer je vidljivo da se ne racuna ni na njih. Biglia i Bona na kraju sezone svakako odlaze, Kjaer, Ibra, Rebic i Salamander na posudbi i od novog trenera i SD ce zavisiti ko ce od njih ostati. To je jos 6 slobodnih mjesta u timu, vrlo vjerovatno + odbrana i bekovi koji ce letiti, barem 3 njih (Conti/Calabria, Laxalt, Musakio/Duarte - pretpostavljam da bi Duarte mogao ostati jer je jeftiniji i mladji). A i Begovic na golu, ne znam ostaje li kod nas, vidicemo.

Takodjer sam ubijedjen da vec sad Rangnick sastavlja listu zelja za Milan, studiozno i ciljano bira igrace, dosta talentovanih mladica ce pokusati dovesti i da ce lagano stvarati neki novi Milan na duze staze, jer se nema para za instant rezultat. LE bi dobro dosta s materijalne strane i promocije igraca i uigravanja, ovisno o sirini rostera, ali vidicemo.
Uglavnom, vjerujem i nadam se da se ovoliko prodavalo jer se vec znalo ko dolazi, koga ne zeli u timu + ovi sigurni odlasci na kraju godine, i da mu se unaprijed pravila sirina u rosteru kako bi pokusao stvoriti svoj tim, a ne krpiti nesto sto ne vrijedi krpiti. Tj. prodavalo se i nije kupovalo, nego posudjivalo, zbog njega.
Da Rangnick ima nos za dobre igrace, sigurno ima, zna napraviti rezultat, samo je pitanje koliko mu Milan moze pruziti i pomoci u njegovom naumu. Ali je jedno sigurno - u narednoj sezoni cemo gledati skroz drugi Milan, u smislu imena igraca, jer je dosta ih otislo i dosta ih odlazi po isteku posudbe, a cisto sumnjam da ce Rangnick pristati na ovakve neznalice, a sigurno da od pomno prati ovaj tim i igrace i vidi ko sve igra u nekad slavnom Milanu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2020, 00:42

Pa jutros je Boban u intervjuu upravo rekao kako su im ruke bile zavezane čitav merkato jer su dobili narednu da ne smiju ništa kupovati jer se čeka na ljetni prelazni rok i Ralfa. :kafa:


Mada da je vlasnik ispao šupak jer im je radio iza leđa, jest. Prilično neprofesionalno i nesportski, iako razumijem zašto je htio promjene, ali moglo se odigrati i na pametniji način.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 mar 2020, 09:40

Dovedeš trenera kojem ne dovedeš igrače za sistem koji preferira. Onda dovedeš drugog kojem igrači na koje si potrošio ogroman novac za naše uslove sjede na klupi, a pri tom i dalje nema rezultata. Ko je kriv? Daleko od toga da ja branim Gazidisa, jer ni on svoj posao po meni ne radi kako treba (nema novih ugovora, nema povećanja prihoda, naprotiv) al za ovakvu sezonu moraju odgovarati ljudi koji su birali trenera i sastavljali ekipu.
Lahko se tuđim novcem igrat menagera al mora biti i odgovornosti. Na stranu koliko mi je Maldini drag, al nije bez razloga ostao uskraćen za mjesto u upravi dok su starci vodili glavnu riječ. Maldini je par puta odbio poziv da se priključi upravi iz razloga što je htio da bude on glavni. A ko će ti dati klub i svoj novac da se igraš bez imalo iskustva u tom poslu. Naravno da za pogrešne odluke moraš snositi odgovornost.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 mar 2020, 16:24

I onda kazu sto tjeraju Bobana i Maldinijaa, pa i ja bih ih otjerao, doveli dva super strucnjaka da nas jos vise ukopaju. Jos jedna sezona koja je izgubljena nakon prvih 10-ak kola. Daj Ralfa nek ima sve ovlasti, nek dovede par mladih igrqca koje je on otkrio i nek krene na bolje.

Jbt sad kad Pipo iduce sezone napravi neke dobre stvari kao trener. Bice da braca Inzaghi imaju slifa za trenerski posao

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 mar 2020, 16:33

Ma ja bi sad već ovog otjerao, svakako je sezona propala
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 12008
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 09 mar 2020, 16:55

A sta ako i taj nijemac flopne sta onda.....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16579
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 09 mar 2020, 17:07

Ne vjerujem da je pristao doci bwz da mu se garantuje da on sam sve vodi i oslucuje, ubijedjen sam da ce nas on vratiti u LP, a ako flopne i on onda treba reci da je Milan deff osrednji klub koji vise nece moci zivjwti ni na staroj slavi

Avatar
muxa
Postovi: 11352
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 09 mar 2020, 17:08

Pa zato bi ga i doveo sad kad je već sezona propala a ne da opet čekamo prvu polusezonu na uhodavanje. Ako nešto ne ide treba mijenjati, a ništa danas nije garant za uspjeh. Klubovi troše 10 puta više od nas i plaćaju najskuplje trenere pa opet ne osvoje ništa. To nije izgovor da mi ne trebamo pokušati i pomiriti sa trenutnom situacijom.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 09 mar 2020, 17:48

Piše se da Ralf već uzima časove italojanskog i da poslije odgledanih utakmica pravi izvještaje, tako da će se odmah znati na koje igrače će moći računati, a koji će biti otpisani. Naravno, već se pravi i spisak igrača koji će biti meta na ljeto.

Mada ako ćemo po tome suditi, osim Gigija, Romagnolija, Thea i Benasera teško da iko može dobiti prolaznu ocjenu kod dotičnog. :mrgreen:


Ok, možda za prvu pomoć može poslužiti Rebić, a i Samu jer ne možeš očekivati da u jednom prelaznog roku promjeniš čitavu ekipu.
Ali ovako na prvu, stoper, bek, veznjak (ako ne i dva), napadač i možda krilo.

Pretpostavljam da će furati ovu 4222 kao što RB igra.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.