AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

celikmilan
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 30 nov 2020, 00:12

Solidna pobjeda protiv bez obzira na sve opasne Fiorentine. Trebala se prije riješiti utakmica ali mi nismo navikli na takve pobjede. Calabria je bio puno bolji od Thea koji je pak u odbrani bio dobar. Sad su oba štopera bila na nivou s tim što je ipak Kjaer bio bolji. Prva dobra utakmica Tonalija uz Kessieja. Golman mu je onaj penal odbranio zbog onog bezveznog čekanja kad je sudija bez kartona im dopuštao da pričaju sa njim čak i kad je VAR potvrdio odluku.

Složio se neko ili ne ali Saelemaekers me malo podsjeća na Borinija prvenstveno zbog htijenja ali mogao bi u budućnosti da bude mnogo bolji od navedenog igrača. Iako bih volio ako može čak i u januaru da dođe Thauvin koji je ofanzivno na jednom ili dva viša nivoa. Hakan kad hoće može biti dobar iako bih ja volio da zaganjaju Szoboszlaia. Jedan pravi napadač nam je falio jer Rebiću baš ne odgovara uloga u špicu. Brahim hoće da igra ali mnogo puta hoće previše. Mora da nauči kako više da igra za tim.

Prvi smo nakon 9 kola a bićemo i nakon 10. To niko nije mogao ni da nasluti. Ništa. Idemo dalje.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 30 nov 2020, 00:14

delinjo je napisao/la:
30 nov 2020, 00:04
ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 00:02
delinjo je napisao/la:
29 nov 2020, 23:46
Ali kako postajete gladni **** mu :D
Dela brate mogli bi se mnogo slaviti iduce godine,na 3 fronta :tralala:
Ma bilo bi mi drago da Milan uzme,realno igraju najbolji fudbal po meni,favorizirao sam Atalantu ali cini mi se da se oni polako vracaju na talijanstinu tako da mi je sad Milan najdrazi,a **** majku jel moguce da Pioli **** ovako dobro vodi ekipu :mrgreen:
Pioli ce izgleda sa Milanom napraviti posao karijere, mi i dalje zelimo samo top4, ali polako nam pocinju apetiti rasti,jos pogotovo kad vidimo kako igra ovaj Milan,odavno ljepse i bolje Milan nije igrao

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 30 nov 2020, 00:16

ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 00:14
delinjo je napisao/la:
30 nov 2020, 00:04
ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 00:02

Dela brate mogli bi se mnogo slaviti iduce godine,na 3 fronta :tralala:
Ma bilo bi mi drago da Milan uzme,realno igraju najbolji fudbal po meni,favorizirao sam Atalantu ali cini mi se da se oni polako vracaju na talijanstinu tako da mi je sad Milan najdrazi,a **** majku jel moguce da Pioli **** ovako dobro vodi ekipu :mrgreen:
Pioli ce izgleda sa Milanom napraviti posao karijere, mi i dalje zelimo samo top4, ali polako nam pocinju apetiti rasti,jos pogotovo kad vidimo kako igra ovaj Milan,odavno ljepse i bolje Milan nije igrao
Ma ne vidim ekipu koja moze parirati trenutno,Juve je u problemima i trebat ce im par sezona da se posloze jer se desava smjena svega i svacega,Napoli i Lazio ne bih ni komentarisao,Atalanta lagano vraca na talijanstinu tako da ako zadrzite ovaj kontinuitet mislim da ce to biti jedan sigurak skudeto i ubjedljiv :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 nov 2020, 00:24

Dva-tri dobra pojačanja u januaru i onda će sve biti moguće.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zenga
Kontakt:

Post Postao/la Zenga » 30 nov 2020, 00:46

Sve za 5, osim Diaza koji solira i još uvijek fura futsal fazone, pogrešne odluke s loptom u nogama, te na momente ne zna ni gdje igra...

Pozitivno vs Viola?
Tonali je već danas pokazao da može mijenjati Bennacera, što je svakako odlično. Očekivam tek prave partije od njega krajem januara-feb, ima veliki potencijal, dok se uigra i snađe u velikom klubu, treba vremena i strpljenja, mlad je momak.
Hakan je se izgledao probudio, puno bolji danas nego prethodnih mjesec dana. Salemakers igra sve veću ulogu, te čini razliku, iako je ograničen kao igrač, bori se i svugdje ga ima, energičan i odlično pokriva desni bok. Mimo penala je mogao još jedan izboriti. Zaboravimo da je i on izuzetno mlad momak, svaka mu čast. Romagnoli dosta bolji nego ranije, (bez obzira na bitan gol koji je zabio). Partner Kjaer je sigurno među top 5 štoperima Serie A otkad je stigao. Calabria bez greške a Theo opet tutnji gore-dole punih 90min, asistencije, prodori, penali. Iako može bolje u defanzivi, jer gubi lopte i ponekad ispada. Majstorska parada Riberyu, bravo Gigio.
Pioli radi fantastičan posao sa momcima, imamo najmlađu ekipu ali uopšte tako ne izgleda, jer momci rutinski rješavaju utakmice, ekipa koja ima i glavu i rep.

Negativno vs Viola?
Rebić se ne snalazi najbolje kao 9ka, iako dosta trči i radi. Bez obzira ko je, nebi isti igrač trebao izvoditi dva penala. Diaz opet previše solirao, te ponekad zaboravio gdje i koju poziciju igra.

Iako apetiti lagano rastu, kad-tad slijedi pad forme, koji bi mogao potrajati, upravo zbog toga što imamo najmlađu squadru. Meni lično je top4 kao Scudetto, nakon gotov decenije bez CL smo sada ozbiljan kandidat za top 4. Forza Milan :clap:

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 30 nov 2020, 15:30

Danas je rođendan King Kongu Nigelu de Jongu :D

Jedan od rijetkih igrača iz onog horor perioda zadnjih par godina Berluskonijevog mandata koji je svojom igrom i zalaganjem zaslužio nositi dres Milana.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 30 nov 2020, 16:33

Zaboravih da nam je Dida trener golmana i da vjerovatno smo navikli na Gigija ali je imao jučer dvije WC odbrane :thumbup:

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 30 nov 2020, 16:35

Ma Gigi je klasa od golmana vec zadugo, samo neznalice ce reci da nije. Najbolji golman na cizmi a i sire.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 nov 2020, 16:36

Danas su trebali da treniraju samo igrači koji su se vratili nakon povreda ili se vraćaju. Međutim, predvođeni kapitenom na trening je došla i većina igrača koja je imala slobodan dan. :bow:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

muha milanez
Kontakt:

Post Postao/la muha milanez » 30 nov 2020, 17:02

Tako je, to dovoljno govori o atmosferi i ozbiljnosti u ekipi.

Piše se da će Hakan pristati na smanjenje zahtjeva i da ce produžit ugovor :bih:
... we are ac milan ...

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 30 nov 2020, 18:09

E hoće nas i usrećiti što će pristati na novi ugovor. :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 30 nov 2020, 18:23

Hakan ako ostane, dobro i jeste. Ako ne ostane, nije neko za koga je teško naći zamjenu. Tako da Milan nema tu šta izgubiti.

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 30 nov 2020, 19:37

Mah, ne znam šta da kažem. Osim onog bljeska krajem prošle sezone, ništa posebno u ove tri godine nije pokazao i ne vidim radi čega bi me njegov potencijalni ostanak u klubu trebao razveseliti. :zzz:

Ali u takvom smo problemu jer ti je za ovu formaciju potreban specifičan tip veznjaka ilitiga desetka, kojih ni nema mnogo na tržištu. I ako se ne uspije dovesti zamjena, onda ćeš biti prinuđen mjenjati nešto što se ispostavilo kao dobitna kombinacija.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

edoox
Kontakt:

Post Postao/la edoox » 30 nov 2020, 20:22

Kad se pogledaju plate igraca trenutno na cizmi..Hakan realno vrijedi tih 4-4,5miliona.
On je 10ka i kako igra tu poziciju pokazao je kvalitet.
One 2 godine kada je igralo lijevo krilo i nekog centralnog veznog nije kurcu valjalo..ali nikad mu se ne moze oduzeti da se trudio i trcao.

Vidjeli smo da su kritike dosle i do kapitena, pa se dohavizao i poceo je unositi onaj zar u igru ( sto ja najvise cijenim). Budi pravi kapiten..i **** mi se sto nisi najbolji defanzivsc svijeta ili kluba.

Joj ljudi ja jedva cekam da razgulimo zebre....uh
Hvala kolegi koji je predlozio Sportv. livestream stranicu. Alal vera prijatelju..svaki link ko mlijeko.

Jedini za kojeg bih mjenjao Hakan je madjar..ustvari najbolje bi bilo oba imati u timu ;)

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 30 nov 2020, 20:35

Hakan dosta prostora pokriva defanzivno te bude skoro svaku utakmicu u top 3 igrača po pretrčanim kilometrima. U ovom sistemu i kako igraju, meni je idealna zamjena za njega De Paul jer su dosta slični, iako mi je De Paul bolji igrač

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 30 nov 2020, 20:44

A jesi se nakacio na De Paula :) nemoj brate njega,daj Madjara neka de paula u udinama :) ne kazem da je los,on je ok igrac,ali vjerujem da nije dorastao za veci klub

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 21:19

ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 20:44
A jesi se nakacio na De Paula :) nemoj brate njega,daj Madjara neka de paula u udinama :) ne kazem da je los,on je ok igrac,ali vjerujem da nije dorastao za veci klub
Ma ok je De Paul ali njegovo je proslo, Mađar je bolja i jeftinija opcija.

milanist
Kontakt:

Post Postao/la milanist » 30 nov 2020, 21:21

Konacno ozbiljne stvari se desavaju u i oko Milana. Eh kad se samo sjetim koliko je ovdje forumasa napadalo Maldinija, samo par nas ga je branilo ali nema veze. Samo nek Milanu ide dobro i svi zadovoljni.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 21:23

edoox je napisao/la:
30 nov 2020, 20:22
Kad se pogledaju plate igraca trenutno na cizmi..Hakan realno vrijedi tih 4-4,5miliona.
One 2 godine kada je igralo lijevo krilo i nekog centralnog veznog nije kurcu valjalo..ali nikad mu se ne moze oduzeti da se trudio i trcao.

Vidjeli smo da su kritike dosle i do kapitena, pa se dohavizao i poceo je unositi onaj zar u igru ( sto ja najvise cijenim). Budi pravi kapiten..i **** mi se sto nisi najbolji defanzivsc svijeta ili kluba.

Hvala kolegi koji je predlozio Sportv. livestream stranicu. Alal vera prijatelju..svaki link ko mlijeko.

Jedini za kojeg bih mjenjao Hakan je madjar..ustvari najbolje bi bilo oba imati u timu ;)
Edo ako se Hakanu da plata od 6 M godisnje na 5 godina to bi bilo oko 50 miliona sa porezima, s druge strane transfer Mađara i plata od 2.5-3 miliona s porezima bi izasli oko 41 M. Mađaru je otkupna klauzula 25 M i njegovo je samo da pristane.U to uzmi u obzir da Hakan igra promjenjivo 1 utakmicu odigra dobro pa ga nema u iduce 2 .

edoox
Kontakt:

Post Postao/la edoox » 30 nov 2020, 21:45

meepo je napisao/la:
30 nov 2020, 21:23
edoox je napisao/la:
30 nov 2020, 20:22

Edo ako se Hakanu da plata od 6 M godisnje na 5 godina to bi bilo oko 50 miliona sa porezima, s druge strane transfer Mađara i plata od 2.5-3 miliona s porezima bi izasli oko 41 M. Mađaru je otkupna klauzula 25 M i njegovo je samo da pristane.U to uzmi u obzir da Hakan igra promjenjivo 1 utakmicu odigra dobro pa ga nema u iduce 2 .
Nisam rekao da mu se da plata od 6miliona, nego 4-4,5 miliona sto je realno kada pogledas kakvo je trziste. Donedano je Milan placao par igraca po 3milion i vise koji su samo bili trosak, kako na opremi tako i u menzi.
Na kraju krajeva, kvalitet se placa. Hakan ga ima za trenutni Milan.
Niko ne moze znati kako bi se madjar snasao, iako malac pokazuje da je paklen i prekaljen igrac s obzirom na godine.
Nemojte mi reci da ako Ibra, Rom, Gigi vrijede svojih plata da Hakan ne vrijedi tih 4-4,5miliona?
Mozemo onda reci da i Kjer vrijedi nekih 6miliona za ono sto prikazuje na terenu.

Na kraju krajeva, imaju ljudi na svim stranama koji se brinu za te finansije. Ja hocu da ih gledam u ovakvim izdanjima punim borbe, zelje i zalaganja.
Kad nekad pomislim kakve qurcobolje i flegme su igrale , dva cira mi puknu.

Bravo za danasnji trening (ako je istina, jer nesto kontam da je to pumpanje od medija bliskih klubu).

Sto nam to Legend Killer ne pise na temi? Vidjeh negdje da je aktivan...a znam da smo zajedno polagali nade u Saponaru i onog malog koji je trebao biti novi Maldini :).

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: meecko i 8 gostiju.