AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,geronimo,hammers,rio_Ferdy88,Puma

meepo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 22:00

edoox je napisao/la:
30 nov 2020, 21:45

Nisam rekao da mu se da plata od 6miliona, nego 4-4,5 miliona sto je realno kada pogledas kakvo je trziste. Donedano je Milan placao par igraca po 3milion i vise koji su samo bili trosak, kako na opremi tako i u menzi.
Na kraju krajeva, kvalitet se placa. Hakan ga ima za trenutni Milan.
Niko ne moze znati kako bi se madjar snasao, iako malac pokazuje da je paklen i prekaljen igrac s obzirom na godine.
Nemojte mi reci da ako Ibra, Rom, Gigi vrijede svojih plata da Hakan ne vrijedi tih 4-4,5miliona?
Mozemo onda reci da i Kjer vrijedi nekih 6miliona za ono sto prikazuje na terenu.
Hakan ima kvalitet ali nije konzistentan, ali postoje i drugi faktori Bennacer,Kessie i Kjaer(pogotovo) zasluzuju isti tretman i ako se Hakanu da 6M i oni ce isto traziti a da ne spominjem da je tu Gazidis.

Ibra zasluzuje i 10 M jer cini svakog igrača boljim i on je glavni razlog sto Milan igra ovako dobro zadnjih 30-40 utakmica i sto konacno licimo na Milan od prije 10-15 godina.
Gigi - među najboljim golmanima u svijetu.
Romagnoli - na osnovu ove sezone ne zasluzuje vise od 4 M

Mislim da je realno da Hakana prodaju u januaru Unitedu za par miliona da im ne ode dzaba i da dovedu Mađara ili nekog drugog na njegovu poziciju.

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 30 nov 2020, 22:05

Otkako smo prestali dovoditi pojacanja iz Genoe sunce nas je ogrijalo.

Hakan dosta trci, pokriva veliki dio terena sto neko rece i pomaze u fazi odbrane, u Italiji kreirao najvise sansi od svih igraca, samo su prijeko potrebne njegove asistencije kao sto je to maestralno cinio nakon korona pauze.
075 ❤

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 22:09

Beduin je napisao/la:
30 nov 2020, 22:05

Hakan dosta trci, pokriva veliki dio terena sto neko rece i pomaze u fazi odbrane, u Italiji kreirao najvise sansi od svih igraca, samo su prijeko potrebne njegove asistencije kao sto je to maestralno cinio nakon korona pauze.

Ovo je iduci :) Momak ima 20-21 godinu a vec ima bruku iskustva igrao je i u Holandiji, visko je 195 cm , brz , zna se zagraditi. Uglavnom povezuje se s Milanom.

edoox
Kontakt:

Post Postao/la edoox » 30 nov 2020, 22:13

Ostsje da vidimo sta ce biti, da ja odlucujem Hakan bi ostao uz povecanje plate( vjerujem da ce mu i oni dsti dati 4mil +bonusi). Mi trenutno nemamo za njega zamjenu. Vidjeli smo da Diaz to trenutno ne moze igrati, Krunic donekle moze to pokriti.
Pitsm se da li Hauge-a mogu adaptirati na tu poziciju?

Beduin
Kontakt:

Post Postao/la Beduin » 30 nov 2020, 22:19

meepo je napisao/la:
30 nov 2020, 22:09
Beduin je napisao/la:
30 nov 2020, 22:05

Ovo je iduci :) Momak ima 20-21 godinu a vec ima bruku iskustva igrao je i u Holandiji, visko je 195 cm , brz , zna se zagraditi. Uglavnom povezuje se s Milanom.
Cisto sumnjam da od toga ima ista. Daleko im kuca bila, Genoa je jedno veliko zlo. 😁
075 ❤

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 22:24

edoox je napisao/la:
30 nov 2020, 22:13
Ostsje da vidimo sta ce biti, da ja odlucujem Hakan bi ostao uz povecanje plate( vjerujem da ce mu i oni dsti dati 4mil +bonusi). Mi trenutno nemamo za njega zamjenu. Vidjeli smo da Diaz to trenutno ne moze igrati, Krunic donekle moze to pokriti.
Pitsm se da li Hauge-a mogu adaptirati na tu poziciju?
Mozda bi Hauge mogao tu igrati. Diaz mi se ne cini kao igrac za Seria A.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 30 nov 2020, 22:26

Vidim neka nova imena preuzela pdf Milana kako smo se vratili na vrh :)

Neka Hakana nek nadju zajednicki jezik sa njim,potreban nam je i on i mir u kuci trenutno.

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 22:28

ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 22:26
Ma bio sam ja prije na forumu shevchenko.007 ili tako nesto ali zaboravio tacan naziv nick-a i password , tako da sam samo citao sta se desava jer mi je bilo mrsko praviti novi email i peglati se s registracijom.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 30 nov 2020, 22:32

meepo je napisao/la:
30 nov 2020, 22:28
ronaldo99 je napisao/la:
Ma bio sam ja prije na forumu shevchenko.007 ili tako nesto ali zaboravio tacan naziv nick-a i password , tako da sam samo citao sta se desava jer mi je bilo mrsko praviti novi email i peglati se s registracijom.
Ehh tog se nicka sjecam,nije fino napustiti brod koji tone pa se vratiti kad opet izrone nekako na povrsinu :)

Al dobro mi smo dobra raja oprosticemo

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 30 nov 2020, 22:36

ronaldo99 je napisao/la:
30 nov 2020, 22:32
meepo je napisao/la:
30 nov 2020, 22:28
ronaldo99 je napisao/la:
Ehh tog se nicka sjecam,nije fino napustiti brod koji tone pa se vratiti kad opet izrone nekako na povrsinu :)

Al dobro mi smo dobra raja oprosticemo
Ma ne bi se ja jos vraćao da nije ovakva situacija, nemam filmova,serija,anime-a za gledati. Igrice mi dotuzile doduse igram samo jednu (Dota) , hajde reko da malo o fudbalu ćaskam s rajom. A Milan ja pratim 20+ godina iako se nerviram ne postoji drugi klub za mene. Cim prođe ovo sranje s koronom odoh u Italiju da gledam Milan.

nextterrain
Kontakt:

Post Postao/la nextterrain » 01 dec 2020, 00:25

Ma volio bih i ja Szabolaija, ali to je skoro pa nemoguca misija za Milan. Ide on u Englesku ili Leipzig i vise je on lijevo krilo nego sto je AMF.

Niko sretniji od mene da dodje u Milan :mrgreen:

Ali vidjet cemo sve, meni iz dzepa ni u dzep :zzz:

meepo
Kontakt:

Post Postao/la meepo » 01 dec 2020, 08:25

nextterrain je napisao/la:
01 dec 2020, 00:25
Ma volio bih i ja Szabolaija, ali to je skoro pa nemoguca misija za Milan. Ide on u Englesku ili Leipzig i vise je on lijevo krilo nego sto je AMF.
Ma u Engleskoj se samo Arsenal interesuje a to bi mu bio korak nazad u karijeri, trenutno.
Leipzig se uvijek spominje kad je u pitanju neki wonderkid iz Salzburga.

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 01 dec 2020, 10:25

📊@OptaPaolo: Simon Kjaer is the only player to have played in each of 16 AC Milan matches in the current season, all from the first minute.

Ovog covjeka treba pod hitno odmoriti,ne bi bas valjalo da se povrijedi

Romagnoli13
Kontakt:

Post Postao/la Romagnoli13 » 01 dec 2020, 14:54

Leao i Zlatan su danas imali dodatne testove danas. I oba igrača su na pragu oporavka. Najviše iznenađuje to što bi Zlatan mogao se vratiti 10 dana prije predviđenog.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

meho-medo
Kontakt:

Post Postao/la meho-medo » 01 dec 2020, 18:37

Falk: "From what I understand, AC Milan is late in the race to sign Dominik Szoboszlai. According to our information, he will join RB Leipzig probably already during the winter's mercato."

Falk: "Hakan Calhanoglu's contract issue? At the moment the player's entourage is talking to Manchester United, but there is no agreement yet."

Christian Falk (BILD) spoke to Milannews: "on Kabak, there is Liverpool. They are considering whether to sign or not in January's mercato."

Znaci moglo bi se desit da ostanemo i bez Hakana i Szoboszlai-a.

Uglavnom, ako bi doslo do toga da Hakan ne obnovi ugovor s Milanom misljenja sam da je bolje zadrzat ga do kraja sezone i onda pustit da ode besplatno nego da se proda za neku sicu u januaru.
"Želio sam da se strpim i sustegnem od tebe ali, izdala me je ljubav u srcu koja za tebe od davnina traje. İ znaj da sam se u tebe zaljubio, i sada kad to znaš čini što hoćeš."
(İbn Qajjim)

ronaldo99
Kontakt:

Post Postao/la ronaldo99 » 01 dec 2020, 19:24

Taj Falk svaki dan mjenja misljenje,ni on ni ostali nemaju pojma sta se desava u i oko Milana kada su igraci i transferi u pitanju.

Sinpos
Kontakt:

Post Postao/la Sinpos » 01 dec 2020, 23:57

Ja se bojim da na kraju ne ostanemo i bez Hakan i bez Szoboslaia,a onda i bez Diaza,mada mi Diaz bas ne ulijeva povjerenje da moze biti starter.De Paul bi onda bio lijepo rjesenje.Ja bih svakako volio da Hakan ostane do ljeta,iako bi steta bilo da ode dzabe.Njegov odlazak bi mogao poremetiti dobru atmosferu koju trenutno imamo.Za januar se najavljuju pojacanja i kazu sa ce Maldini imati veliki budzet.Nisam bas da se dovodi neki napadac tipa Giroud,bolje je mozda dovesti nekoga na posudbu,pa na ljeto probati dovesti Bellotija.
Forza Milan!

rope11
Kontakt:

Post Postao/la rope11 » 02 dec 2020, 00:36

Prioritet je defanzivni vezni, desno krilo i stoper, otprilike tim redoslijedom. Ako se do polusezone ostane u utrci za skudeto, onda bi se uz ova 2-3 pojačanja moglo svašta očekivati. 👀 :mrgreen:

Što se napadača tiče, volio bih da se tu gura Leao što je više moguće. Treba od njega polako početi praviti napadača koji će naslijediti Ibru za sezonu-dvije (dokle već bude mogao gurati)... talenta i potencijala ima, treba to samo malo oblikovati. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.

FORZA MILAN !

meskalin
Kontakt:

Post Postao/la meskalin » 03 dec 2020, 08:03

Sinpos je napisao/la:
01 dec 2020, 23:57
Ja se bojim da na kraju ne ostanemo i bez Hakan i bez Szoboslaia,a onda i bez Diaza,mada mi Diaz bas ne ulijeva povjerenje da moze biti starter.De Paul bi onda bio lijepo rjesenje.Ja bih svakako volio da Hakan ostane do ljeta,iako bi steta bilo da ode dzabe.Njegov odlazak bi mogao poremetiti dobru atmosferu koju trenutno imamo.Za januar se najavljuju pojacanja i kazu sa ce Maldini imati veliki budzet.Nisam bas da se dovodi neki napadac tipa Giroud,bolje je mozda dovesti nekoga na posudbu,pa na ljeto probati dovesti Bellotija.

Iskreno ja sumnjam da ce Hakan otici, mislim da ce postici dogovor sto se tice plate. U Italiji su mu trebale 2 godine da se prilagodi Seria A u Engleskoj bi to bilo jos teze. Nisu ni vlasnici ''toliko'' glupi, pa da ga puste, a glavni im je igrac u veznom redu...realno moje misljenje je da zasluzuje vecu platu, pa kako god, mozda ne 5 mil, ali barem 3,5 - 4 mil. Trenutno ima 2,5 mil dok Ante ima 3,5 mil ili ne znam Musaccio 2,5. Po meni je vazniji od obojice ovih igraca.

memaga
Kontakt:

Post Postao/la memaga » 03 dec 2020, 16:26

Ja bi iskreno volio da ode, taj igrac niti smrdi niti mirise, nedorecen nikad nije razvio puni potencijal, igra toplo hladno, u ovo vrijeme dok je u Milanu nije sve ukupno 12 utakmica odigrao kako treba...po meni nije veliki gubitak ako ode...

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.