AC Milan (opća diskusija)

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la FaraonTM » 03 feb 2015, 21:57

Chinaglia je napisao/la:hvala, žedru :thumbup:
Eto rođeni smo na isti dan, pa kud baš sa Lazialom :(

Sretan sa zakašnjenjem :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

nmulic
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 jan 2014, 18:15
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la nmulic » 03 feb 2015, 23:59

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=5567F504" onclick="window.open(this.href);return false;
Ako je neko zainteresovan za ovaj duks Milanov koji je kupljen prosle godine u Milanu cijena mu je bila 90 eura gornji dio samo ,velicina je M , ja prodajem za 90 . Ko je zainteresovan nek see javi u poruke. Pozz

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la muxa » 04 feb 2015, 15:45

jarane 2 posta imaš na forumu i oba su oglasi o prodaji tog duxa. za to imaš pik market i ostale online trznice ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la milanist » 04 feb 2015, 16:12

heheh pazi avatara :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Odg: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la muxa » 04 feb 2015, 16:59

8-)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 04 feb 2015, 18:09

Drugovi moze preporuka :) Da oni koji su otvarali nove teme,obrisu iste. Ionako vidimo da su slabo aktivne totalno.
Neka ostanu ona glavna,opsta diskusija i eventualno uzivo pracenje utakmica. To je i vise nego dovoljno :thumbup:

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la milanist » 04 feb 2015, 18:16

UrbyEmanuelson je napisao/la:Drugovi moze preporuka :) Da oni koji su otvarali nove teme,obrisu iste. Ionako vidimo da su slabo aktivne totalno.
Neka ostanu ona glavna,opsta diskusija i eventualno uzivo pracenje utakmica. To je i vise nego dovoljno :thumbup:
A ne znam dal mi mozemo i obrisati, ja mislim da ne mozemo, jedino da zamolimo nekog moda da to odradi, sto se mene tice svejedno, jbg pozurili da napravimo a sad manje vise, stoje bezze eheh
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la AgentttB » 04 feb 2015, 18:23

Slažem se,previše tema,recimo Primavera,Arigo Saki,dvije potpuno nepotrebne teme.Ostaviti glavnu temu,zatim ovu,pa čak i praćenje utakmica je nepotrebna,jer ova ili glavna tema mogu poslužiti za to.

Bolje da postoji tema o novom stadionu,nego ove tri što sam nabrojaao kao nepotrebne.Jer sasvim sigurno da ce se o stadionu imati puno vise pisati nego o Primavero ili Sakiju.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la Chinaglia » 04 feb 2015, 18:27

predlažem da otvorite temu: Kako pobjediti Lazio? (opće diskusije)

znači, da vam pomognu i drugi forumaši nać' rješenje :lolno:

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la milanist » 04 feb 2015, 18:35

Ma najbolje je mensecini da se obrisu sve osim glavne teme, pa cemo vala tu raspravljati o svemu kao sto smo i prije, valja ovo sve saletiti, eto ako ste za nek se neko obrati modu kojem il adminu da ovo sve obrise :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Odg: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la muxa » 04 feb 2015, 18:58

Slazem se sa milanistom, eventualno ostaviti i ovu za goste ;)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la PEP » 14 feb 2015, 11:47

momci jel istina o ovome sto se pise,ako je istina mnogo brate para :D ,u poredenju sa prodajom intera

Kako javljaju italijanski mediji slavni Milan će uskoro biti prodan novov vlasniku.
Naime Silvio Berlusconi je dobio ponudu sa Tajlanda koja iznosi milijardu eura z aMilan, a navodno je potpisan i predugovor.

Otplata bi se trbala odvijati u etapama. Prvo će biti otkupljeno 30 posto akcija za 300 miliona eura, a zatim do kraja godine i ostatak.

U klubu će ostati da radi njegova kćerka Barbara u odjelu marketinga, dok će se novi upravljački tim zahvaliti na saradnji Adrianu Gallijaniju i doveti svoje ljude u klub.
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la Claus » 14 feb 2015, 12:06

Iskren da budem, volio bih da jeste, iako je bilo dosta sličnih nagađanja o prodaji kluba, a na kraju od svega nije bilo ništa.

Mislim da je svima koji vole klub preko glave Berlusconija i Gallianija, tačnije njihovog sistemskog uništavanja klupskih struktura i narušavanja ugleda koji se godinama gradio.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4878
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 feb 2015, 12:15

Iskreno se nadam da ce se to sve i dogoditi. Jedini izlaz iz svega ovoga je upravo taj.prodaja kluba.

Avatar
PEP
Postovi: 2160
Pridružen/a: 05 jul 2013, 15:27
Lokacija: Visak
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la PEP » 14 feb 2015, 12:25

Claus je napisao/la:Iskren da budem, volio bih da jeste, iako je bilo dosta sličnih nagađanja o prodaji kluba, a na kraju od svega nije bilo ništa.

Mislim da je svima koji vole klub preko glave Berlusconija i Gallianija, tačnije njihovog sistemskog uništavanja klupskih struktura i narušavanja ugleda koji se godinama gradio.

Zaista je steta ,na kakve je, su spali milanski velikan, velikani ,zelim vam sve najbolje i da se brzo vratite na stare staze slave ipak milan je milan jedan od najvecih svih vremena :tokralju:
PEP GUARDIOLA ZLO I UNISTITELJ MOCNOG BAYERNA .

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la muxa » 14 feb 2015, 14:34

http://m.milannews.it/primo-piano/ac-mi ... lub-168496" onclick="window.open(this.href);return false;
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la Saurman » 14 feb 2015, 15:16

Pitanje je šta dobro može donijeti prodaja kluba ovim kozojebima iz Tajlanda.Istina klub je u teškoj situaciji al' ne treba klub ni dati u ruke svakom.

Evo Inter je otišao u ruke Thohira i šta se promjenilo praktično ništa, i dalje prave smiješne transfere i kupuju otpatke iz drugih timova.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la milanist » 14 feb 2015, 15:39

cuj sa Tajlanda, cim sam procitao meni je ovo sumnjivo, njima ova svetinja ne bi puno znacila....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
meskalin
Postovi: 2497
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la meskalin » 14 feb 2015, 16:39

Claus je napisao/la:Iskren da budem, volio bih da jeste, iako je bilo dosta sličnih nagađanja o prodaji kluba, a na kraju od svega nije bilo ništa.

Mislim da je svima koji vole klub preko glave Berlusconija i Gallianija, tačnije njihovog sistemskog uništavanja klupskih struktura i narušavanja ugleda koji se godinama gradio.

Čuj Galliani, covjek koji je uspio Ibru dovesti nakon godine sto je prodan u vrijednosti 100 milijona eura za 22 milijuna, davao je Coca a dovodio Seedorfa i Pirla i jos hrpa transfera, samo sto sada para nema nikako i sad su prisiljeni da dovode free igrace.... ako bi ulagali u klub ja sam za da ga prodaju, ako misle ko ovaj Inter sto je kupio bolje da ga onda ne prodaju.... :kafa:

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: AC Milan (opća diskusija)

Post Postao/la Batva » 14 feb 2015, 20:31

meskalin je napisao/la:
Claus je napisao/la:Iskren da budem, volio bih da jeste, iako je bilo dosta sličnih nagađanja o prodaji kluba, a na kraju od svega nije bilo ništa.

Mislim da je svima koji vole klub preko glave Berlusconija i Gallianija, tačnije njihovog sistemskog uništavanja klupskih struktura i narušavanja ugleda koji se godinama gradio.

Čuj Galliani, covjek koji je uspio Ibru dovesti nakon godine sto je prodan u vrijednosti 100 milijona eura za 22 milijuna, davao je Coca a dovodio Seedorfa i Pirla i jos hrpa transfera, samo sto sada para nema nikako i sad su prisiljeni da dovode free igrace.... ako bi ulagali u klub ja sam za da ga prodaju, ako misle ko ovaj Inter sto je kupio bolje da ga onda ne prodaju.... :kafa:
U slucaju prodaje kluba i ja sam za da Galliani ostane, i da vratimo Leonarda da skautira brazilce (ako se sjecam, on je i dovodio kvalitetne brazilce).
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.