AC Milan - praćenje utakmica

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la milanist » 24 jan 2015, 20:42

idemo po tri bobe veceras momci

FM
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2015, 21:36

Ne mogu da gledam utakmicu, kako stojimo? :mrgreen:


Vidim nije nesto bajno, al' boze moj, gol je gol pa kako god. Ja bih bio sretan i sa bodom na kraju. Ma ustvari, ako bi to znacilo kraj za Pippa neka i preokrenu. :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la celikmilan » 24 jan 2015, 21:42

Sve po starom. Dali gol na grešku odbrane protivnika i onda povlačenje u svoj 16-ac. Otme se lopta na sredini terena i odmah se vraća golmanu. Prekršaj na sredini terena i odmah lopta nazad Lopezu. Imaš slobodnog igrača ispred sebe, ti ulaziš direktno u protivnika i gubiš loptu. Suigrač ti udaljen 5 metara od tebe, ti šalješ loptu 10 metara od tog igrača direktno protivniku. Na sreću još nismo primili pogodak. Isto kao grupa amatera.

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la farukzidane » 24 jan 2015, 21:44

ova ekipa milana je toliko mrtva da nepovjerujes,,,bozeeeeeeeeeeeeeee,,,sta je ovo,,maloprije gledam na statistiku,,,haj sto su imali jedan sut na gol,,,nego 11 puta je lopta vracena golmanu lopezu,,,,za poluvrijeme,,,kako je ovo bezidejna ekipa,,,brane se ko mladost iz obarske,,,ovdje mora uslijediti REKONSTRUKCIJA od cistacice do vrha

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la Batva » 24 jan 2015, 21:45

Sudija najslabija karika, poceo se gubiti k'o Hadzira u zitu.

Jebote, Poli taman se okrene sa loptom i nuzno je preda protivnickom igracu, iako je pravolinijski samo trebao sutnuti malo jacu loptu. Tog momka cu i svome djetetu spominjati kao jednog od najodvratnijih mi u Milanu ever.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2015, 21:47

Pippo sve gori i gori, ozbiljno mu moraju uruciti otkaz dok jos nije kasno. Vidim opet sve po starom, losa igra, bezidejnost, povlacenje nakon gola, protivnici nas blago receno YEBU... uvijek apsolutno sve isto. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la celikmilan » 24 jan 2015, 22:01

Ej, kome smo mi dali kapitensku traku. Pa ja onom idiotu ne bih dao ni da mi pere **** iz toaleta.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la Batva » 24 jan 2015, 22:10

Ja zaista ne mogu vjerovati da jedan Milan nema dobrog igraca sredine terena i odbrane. Od svih igraca tih pozicija jedino prolaznu ocjenu, ali daleko od odlicnih, mogu dobiti Rami i de Jong. I sta onda trazi klub koji na vecini terena ima samo 2 iole dobra igraca u rosteru.
Napad ne mozemo kuditi, prvo sto redovno postignu pogodak, a zamislite koliki je pritisak na njih kada znaju da nemaju sredine i odbrane pa moraju stalno trcati i vracati se, strepiti svaki put kada se brane i ne mogu rahat krenuti u napad kad znaju sta se moze desiti svaki put ako se osujeti njihov napad.

**** ti ovakav Milan ba.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la Nerminovic » 24 jan 2015, 22:38

joj budale pa stvarno ovaj fakat nije normalan


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2015, 22:38

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

bolje da nisam ni ulazio gledati rezultat mada sam potajno ocekivao nesto ovakvo :mrgreen:




ma nije ovo vise ni do igraca, kad ti svi zakazu onda se stvarno moras zapitati zasto je tako... pippo volim te i uvijek cu te cijeniti, ali za trenerskog posla jos nisi, treba mu lijepo i uljudno uruciti otkaz i mirna bosna, ima vremena okrenuti vodu na svoj mlin ako se ubrzo dovede spaletti (ili bilo ko drugi, samo neka zna znanje).



aje idemo dalje, sta sad da se radi, poraz ko poraz... zasluzeno i vozdra, bez filozofije :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2015, 22:41

edit: sad vidim 16 udaraca prema golu naspram naseg 1 ... nisam ni ocekivao nikakvu wow igru, al' yebote, sta je previse previse je. :facepalm:



mexes crveni, nista novo :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la Nerminovic » 24 jan 2015, 22:44

rope11 je napisao/la:edit: sad vidim 16 udaraca prema golu naspram naseg 1 ... nisam ni ocekivao nikakvu wow igru, al' yebote, sta je previse previse je. :facepalm:



mexes crveni, nista novo :kafa:
Ma' treba ga kazniti, lik glup ko točak - ne znam sto nastavlja tuču i kad je sudija svirao njemu faul.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la farukzidane » 24 jan 2015, 22:46

fuzija dva kluba iz milana je realnost,,,drugacije se nemoze,,,,strah me ispadanja iz lige,,,koliko god zvucalo nemoguce,,,ovo kako je krenulo,,,dabog sacuva da nebude tako. STRASNO

Avatar
Pogba
Postovi: 19665
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la Pogba » 24 jan 2015, 22:46

:mrgreen:
slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la milanist » 24 jan 2015, 22:48

farukzidane je napisao/la:fuzija dva kluba iz milana je realnost,,,drugacije se nemoze,,,,strah me ispadanja iz lige,,,koliko god zvucalo nemoguce,,,ovo kako je krenulo,,,dabog sacuva da nebude tako. STRASNO
guzice bi ti dao da Milan ispadne iz lige :mrgreen: i ako vam je do fuzije eno vam Torina :D

nemojmi bogati ovdje sazaljevanja, odigrali katastorfalno, izgubili kao i do sad i sta sad, treba da nas jadi svako na svijetu. Ne treba!
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la tajger » 24 jan 2015, 22:52

Ovim igracima poskidat dresove i obuc neke dr da ne brukaju ime ovog kluba,strasno koliko ovo lose izgleda,ja navijam za united pa vas mogu razumit kroz sta prolazite zato polako cuvajte zivce trebat ce vam :D

farukzidane
Postovi: 898
Pridružen/a: 06 dec 2012, 00:19
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la farukzidane » 24 jan 2015, 22:53

milanist je napisao/la:
farukzidane je napisao/la:fuzija dva kluba iz milana je realnost,,,drugacije se nemoze,,,,strah me ispadanja iz lige,,,koliko god zvucalo nemoguce,,,ovo kako je krenulo,,,dabog sacuva da nebude tako. STRASNO
guzice bi ti dao da Milan ispadne iz lige :mrgreen: i ako vam je do fuzije eno vam Torina :D

nemojmi bogati ovdje sazaljevanja, odigrali katastorfalno, izgubili kao i do sad i sta sad, treba da nas jadi svako na svijetu. Ne treba!
grijesis i to zestoko,,jedini klub,,,jediniiiiiiiiiii,,,koji bi ja zelio da ispadne je vas gradski rival,,to je jedina istina,,fuzije u torinu nemoze biti,,to valjda znas,,jer nema nikakve bojaznosti,,da tu stavimo tacku,,,, ja sam se samo prikljucio sazaljevanju vecine forumasa,,,nadam se samo boljim danima i to ubrzo,,inace,,,nepise se dobro,,valjda je to svim normalnim ljudima jasno
Zadnja izmjena: farukzidane, dana/u 24 jan 2015, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rope11
Postovi: 17612
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la rope11 » 24 jan 2015, 22:53

Mexesu ionako ugovor istice ove godine cini mi se, lik vec mjesecima kmeci kako zeli novi ugovor i kako bi pristao na smanjenje pate, al' si ujebao druze sad. :mrgreen:.
Ma ne cudi me apsolutno vise nista, atmosfera je toliko truhla medju ekipom da je ovako nesto bilo za ocekivati, svima kolektivno su sihiri baceni. Ja ne kazem da je to neka vrhunska ekipa, ali jesmo jedna solidna ekipa za top 5 i ovako ocajna i jadna igra nema pokrica niti opravdanja. :salut:



Pippo totalno pogubio konce, na pocetku je to kao donekle prolazilo jer je bio nepoznanica, ali sada kada su svi prokuzili amaterski pristup igri i nepostojecu taktiku, to vise ni na sta ne lici. Mada cak ni to nije najveci problem koliko i negativna atmosfera i sukobi igraca sa trenerom, jednom kada do toga dodje i kada izgubis autoritet naspram pohmanitale rulje, pisi propalo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muxa
Postovi: 11335
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Odg: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la muxa » 24 jan 2015, 22:55

Cirkus se nastavlja...
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11906
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan - praćenje utakmica

Post Postao/la milanist » 24 jan 2015, 22:57

farukzidane je napisao/la:
milanist je napisao/la:
farukzidane je napisao/la:fuzija dva kluba iz milana je realnost,,,drugacije se nemoze,,,,strah me ispadanja iz lige,,,koliko god zvucalo nemoguce,,,ovo kako je krenulo,,,dabog sacuva da nebude tako. STRASNO
guzice bi ti dao da Milan ispadne iz lige :mrgreen: i ako vam je do fuzije eno vam Torina :D

nemojmi bogati ovdje sazaljevanja, odigrali katastorfalno, izgubili kao i do sad i sta sad, treba da nas jadi svako na svijetu. Ne treba!
grijesis i to zestoko,,jedini klub,,,jediniiiiiiiiiii,,,koji bi ja zelio da ispadne je vas gradski rival,,to je jedina istina,,fuzije u torinu nemoze biti,,to valjda znas,,jer nema nikakve bojaznosti,,da tu stavimo tacku,,,, ja sam se samo prikljucio sazaljevanju vecine forumasa,,,nadam se samo boljim danima i to ubrzo,,inace,,,nepise se dobro,,valjda je to svim normalnim ljudima jasno
A sto bi to trebala biti fuzija u Milanu, to ovdje ima neka bojaznost :mrgreen: a i sam znas da od toga nece nikada biti nista, i da ce je prije biti u Torinu, Rimu, Genovi nego u Milanu :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.