FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 00:05

messilla je napisao/la:Nema zime, Arhur je završen pišu Brazilci. 30-40 miliona, dolazi u januaru. :mrgreen:
let3 je napisao/la:Hocete da Barca sa dizelaškom sredinom melje protinike ko nekad :crazy: kako da ne.
Ne očekuje, ali se očekuje da rutiniraju Getafe, Alaves i slične ekipe. Muka sa svakom ekipom koja prepusti loptu, dal to bio Chelsea ili Getafe. To je glavni problem.
Ma yebo ih januar, hocu odmah na ljeto ! :mrgreen:

Ne može jarane, možemo mi ocekivati svašta nešto, al sa ovom sredinom ne može bolje. Bio to Getafe ili Chelsea, isti qrac, opet se sve svede na to da Messi ili Suarez nešto izmajmunišu.

I Chelsea je aktuelni prvak Engleske, imaju odlicnog trenera, nisu uopšte loša ekipa, tu negdje sa Barcom, cak imaju mnogo bolje šutere koji štemaju po golu za razliku od Barcinih pič.kica. A ovdje se napravila prica da je Barca potpuno favorit, ko da igraju sa Gironom grob te ne yebo.
Ništa ovdje nije gotovo ;) 50/50 i dalje. Neka se niko ne iznenadi ako ispadnu! sasvim moguc scenario.

Uzme li Valverde LP sa ovim rosterom, treba ga svaki žitelj grada Barcelone tetovirati preko leđa. Četvrtfinale mjera, sve preko extra.
Ganjati dvije domaće titule i to je to.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:08

Izbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?
Ako je i jaca, to je neznatno.
Smatrate li da je Ernesto bolji trener od Contea?
I dalje ne razumijem sta ste vi ocekivali veceras?

Avatar
Romariooo
Postovi: 6922
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 21 feb 2018, 00:11

Sve je to dobro ljudi, ne pravite dramu, celzi je odigrao odlicno, nas trener nije imao hrabrosti al konte jeste, ja ne pratim celzi puno al ne pamtim da su ikad igrali bez klasicnog napadaca, conte je iznenadio veceras sa nekom formacijom 5-2-3-0, i to mu je pametno bilo, igrao je na kontre, zato smo imali posjed veci nego u pepovo vrijeme, preko 70 posto, al nismo srljali, roberto skoro nije ni isao naprijed, alba dosta manje no inace, krila nismo imali, zato je bilo lose prema naprijed, sigurno bi se ozbiljnije napalo da nismo brzo izjednacili, mozda bi ga dali i bez njihove greske, mozda i ne

Nije to bilo toliko ni lose kako se sad prica, sve probleme napravio je wilian, a i mi smo u prvom imali odlicne dvije prilike, paulinjo glavom kad je fulao bila je odlicna prilika, drugi put pike glavom kad je realno bio cist penal, dakle, i s onom opreznom igrom mogli smo i povesti, na to je i valverde racunao vjerovatno da moze do gola a da bekovi i veznjaci ne idu puno naprijed i da ne ostane prostora za kontre puno

Ali svakako je pogrijesio generalno jer ovakvi kao celzi se ne dobijaju zgusnutom sredinom i oprezom prevelikim, ovakva postavka dobra je za reala, pariza,citija i bayerna, za celzi nije, ali eto, ima valverde i srece, rezultat je sjajan i sigurno dvaput nece ponoviti gresku i proci ce celzi, u cetvrtfinalu ako izvucemo otvoreniju ekipu neku vidjet cete kako ce ova postavka od veceras biti korisna
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:14

Evander je napisao/la:Izbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?
Da.

Curtois = Ter Stegen
Roberto < Azpi
Pique > Christiansen
Umtiti > Rudiger
Alba > Alonso (da se ne uvrijede fanovi Chelsea, može i = ovdje)
Busi > Kante
Rakitić = Fabregas
Iniesta > Bakayoko/Drinkwater
Dembele < Hazard
Suarez > Pedro/Morata
Denis Suarez < Willian


Eto obe ekipe 4-3-3. Pedro ili Morata, svejedno, Suarez je bolji. Denis ili bilo ko tu, nebitno je. Coutinha sam izostavio radi LP, ali i sa njim igra izgleda loše, pa svejedno.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:20

Lillard je napisao/la:
Evander je napisao/la:Izbacite Messia iz ekipe, da li smatrate da i dalje Barcelona ima bolju ekipu od Chelsia?
Da.

Curtois = Ter Stegen
Roberto < Azpi
Pique > Christiansen
Umtiti > Rudiger
Alba > Alonso (da se ne uvrijede fanovi Chelsea, može i = ovdje)
Busi > Kante
Rakitić = Fabregas
Iniesta > Bakayoko/Drinkwater
Dembele < Hazard
Suarez > Pedro/Morata
Denis Suarez < Willian


Eto obe ekipe 4-3-3. Pedro ili Morata, svejedno, Suarez je bolji. Denis ili bilo ko tu, nebitno je. Coutinha sam izostavio radi LP, ali i sa njim igra izgleda loše, pa svejedno.
Bus=Kante
Rakitic<Fabregas
I sve se to svede na nekih 5:4 za Barcelonu cca. To i nije bas tolika prednost.
Chelsi ima losu sezonu, ali Chelsi nije niti malo losa ekipa, a veceras su odigrali najbolju utakmicu sezone.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:21

Busi = Kante LOL

Fabregas bolji od Rakitića LOL

I uza sve to, Barcelona ima Messija i opet Chelsea stvori više šansi. Sam si sebe ukopao.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 feb 2018, 00:23

Tata Busquets danas 128/139 tacnih dodavanja, oboren rekord :tokralju:

Pique jos pod injekcijama i blokatorima igra, napustio sepajuci stadion :tokralju:
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:25

Lillard je napisao/la:Busi = Kante LOL

Fabregas bolji od Rakitića LOL

I uza sve to, Barcelona ima Messija i opet Chelsea stvori više šansi. Sam si sebe ukopao.
Ti fakat blage veze nemas o cemu pricas veceras.
Kakve to sve zajedno veze ima?
I da je Barcelona duplo igracki jaca, to ne znaci da ne moze izgubit od ovakve ekipe Chelsia, pa cak i od losije.
Nedavno su recimo od Espanola izgubili.

I da, Kante je u istoj ravni sa Busketcom. Fabregas je sad i uvijek je i bio bolji od truta Rakitica.
I fakat si vise iritantan sa tim Rakiticem. Svu znamo radi cega ga furas. Isreno, mene zaboli neka stvar za tvoju repku.

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 21 feb 2018, 00:25

Otkud Denis u ovim poređenjima :lol:

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 00:26

Alena bi dao na terenu više od Paulinha, kunem se, 200% sam siguran u to. Smijite se, nema veze, ne zamjeram.

Šta je ono onako loše ljudi moji :shock: :facepalm: definicija lošine. Covjek ne zna kud udara.

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 21 feb 2018, 00:27

Rakitić uvijek ispred Cesca, šta vam je ljudi ba, jestel vi gledali njega makar u Barci?
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:28

Evander je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Busi = Kante LOL

Fabregas bolji od Rakitića LOL

I uza sve to, Barcelona ima Messija i opet Chelsea stvori više šansi. Sam si sebe ukopao.
Ti fakat blage veze nemas o cemu pricas veceras.
Kakve to sve zajedno veze ima?
I da je Barcelona duplo igracki jaca, to ne znaci da ne moze izgubit od ovakve ekipe Chelsia, pa cak i od losije.
Nedavno su recimo od Espanola izgubili.

I da, Kante je u istoj ravni sa Busketcom. Fabregas je sad i uvijek je i bio bolji od truta Rakitica.
I fakat si vise iritantan sa tim Rakiticem. Svu znamo radi cega ga furas. Isreno, mene zaboli neka stvar za tvoju repku.
Naravno da ne znači da ne može izgubit, ali isto je bilo i protiv Getafea i protiv Espanyola u 2 utakmice. Patnja. Svakome se dogodi loš dan, ali ne može se isto ponavljat već ko zna koliko utakmica i ustanovit "pa to je LP, sve je moguće". Neki napredak bi valjalo pokazat u igri.

Kante je dobar defanzivni veznjak, ali nije u istom svemiru s Busijem što se tiče nogometne igre.

Rakitić nije bolji od lika koji grije klupu Bakayoku, hm. Još sam stavio znak jednakosti da me ne vučeš za jezik, ali morao si. Boli me ku.rac za reprezentaciju Hrvatske, za nju ne navijam ukoliko čitaš moje postove što se toga tiče.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 21 feb 2018, 00:30

Blejzer10 je napisao/la:Otkud Denis u ovim poređenjima :lol:
4-3-3, a morao sam nekog stavit umjesto Messija, bilo ko, svejedno. :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 00:30

Cesc konacno odigrao jednu dobru (jacu) utakmicu za Barcu, pošto je vazda nestajao u takvim - veceras propustio onu loptu za Iniestu odakle je i pao gol.
Pokazao se kao solidan cules i treba ga pohvaliti.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:36

Bus = Kante. :rol:

Avatar
messilla
Postovi: 31129
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 21 feb 2018, 00:39

Ovakva neznalica se nije pojavila još od bparene i onog malog kamiondžije zaboravio sam mu nick.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:41

messilla je napisao/la:Ovakva neznalica se nije pojavila još od bparene i onog malog kamiondžije zaboravio sam mu nick.
Coutinho ? :mrgreen:

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 21 feb 2018, 00:43

jasmin10 je napisao/la:Bus = Kante. :rol:
Vjerovatno najbolji igrac Chelsia prosle sampionske sezone, dok je Bus imao groznu proslu sezonu. U mnogim izborima bio u timu Europe prosle godine. MVP Premier lige prosle sezone. Sigurno na nivou Busketca u ovom trenutku. Ok, vjerovatno ne za Barcelonin sistem. Veceras odigao fenomenalno i najszasluzniji sto je distribucija lopti bila onemogucena prema Messiu.Ali ti si toliko gluposti napisao, da ne znam zasto ti odgovaram. Za tebe je Suarez neko koga bi treabalo otjerati iz Barcelone, koga si hejtao cak i kad je golovo zabijao :kafa:
Nije da si jednom samo pokazao osnove nepoznavanja fudbala.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 21 feb 2018, 00:46

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Bus = Kante. :rol:
Vjerovatno najbolji igrac Chelsia prosle sampionske sezone, dok je Bus imao groznu proslu sezonu. U mnogim izborima bio u timu Europe prosle godine. MVP Premier lige prosle sezone. Sigurno na nivou Busketca u ovom trenutku. Ok, vjerovatno ne za Barcelonin sistem. Ali ti si toliko gluposti napisao, da ne znam zasto ti odgovaram. Za tebe je Suarez neko koga bi treabalo otjerati iz Barcelone, koga si hejtao cak i kad je golovo zabijao :kafa:
Prica se o ovoj sezoni. Ybt skontaj se šta pišeš. Kante = Busquets može napisati samo neznalica. Ili pisati kako je Paulinho odigrao solidno :urnebes:
Suarez i jeste igrao očajno više od pola godine, ulazi u godine i šta je čudno u tome što mislim da ga treba prodati i uzeti fine pare za njega ?

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 21 feb 2018, 00:48

Busi i Kante skroz drugacija tipa igraca, zašto poredite neuporedivo :?:


Messilla, igra li Nelson u revanšu ? Da ne gledamo više agoniju napaćenog Roberta tamo, frajer će zaraditi dženet pod nogama Enriquea i Valverdea, šta mu rade... a Sergi svakako može umjesto brazilskog goveda.
I upravu si bio za Vidala neki dan...frajer je potpuno izgubljen u ovakvim jacim utakmicama.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.